Quantcast
49 tys.

Media dla PolakPotrafi.pl monitoruje: Instytut Monitorowania MediówIMM

Pomóż Coals zagrać na Islandii i stworzyć teledysk

musicis.pl | 2016-10-20


Duet Coals powinni znać już wszyscy, którzy lubią wyszukiwać nieoczywiste muzyczne projekty. Jeśli jeszcze jakimś trafem nie znacie Katarzyny Kowalczyk i Łukasza Rozmysłowskiego, możecie przeczytać na temat ich twórczości w naszym wywiadzie oraz co mówili o sobie na początku swojej drogi, dwa lata temu. A to, ile do tej pory przeszli, pokazują kolejne występy koncertowe i festiwalowe w kraju oraz za granicą, a także uczestnictwo w takich wydarzeniach jak sesja live dla rozgłośni KEXP. Ostatnio Ślązacy stworzyli również specjalny mixtape dla magazynu Under The Radar – to z racji faktu występu na zbliżającej się tegorocznej edycji festiwalu Iceland Airwaves.

Oficjalna akcja koncertowa dla Alter Bridge

www.wyspa.fm | 2016-10-17


Już 16 listopada w Katowicach odbędzie się koncert genialnej kapeli rockowej, jaką niewątpliwie jest Alter Bridge. Na wokalu nikt inny, jak jeden z najbardziej charyzmatycznych frontman’ów ostatnich lat – Myles Kennedy!

Dzieci Grzegorza Ciechowskiego

dziendobry.tvn.pl | 2016-10-17


Od śmierci Grzegorz Ciechowskiego "Jednego z najwspanialszych artystów rock'adn'rollowych jakich nosiła polska ziemia" minęło już 15 lat. Naszymi gośćmi byli Bruno Ciechowski i Helena Ciechowska - dzieci Obywatela G.C. Jak wspominają ojca, co mu zawdzięczają i jak zrodził się pomysł na wydanie fotoalbumu poświęconego artyście?

Pomóż w wydaniu debiutanckiej płyty 3Kings

www.jazzpress.pl | 2016-10-13


Zespół 3Kings, który tworzą saksofonista Sławek Pezda, saksofonista tenorowy Jakub Tybulczuk oraz perkusista Maksymilian Olszewski rozpoczął akcję crowdfundingową, mającą na celu zebranie środków pieniężnych na wydanie debiuanckiej płyty.

Syn Grzegorza Ciechowskiego wyda album ze zdjęciami ojca

www.antyradio.pl | 2016-10-12


Wiele fotografii Republiki, które wykonał Andrzej Świetlik nie ujrzało dotychczas światła dziennego. Ma to się zmienić z okazji okrągłej rocznicy odejścia lidera zespołu.

Syn Ciechowskiego zbiera pieniądze na album pamięci ojca

m.onet.pl | 2016-10-12


W tym roku mija 15 lat od przedwczesnej śmierci Grzegorza Ciechowskiego. Z tej okazji jego syn Bruno planuje wydać specjalny album fotografii poświęcony ojcu. Aby projekt doszedł do skutku, potrzebna jest jednak pomoc fanów. Pieniądze na finansowanie projektu można wpłacać poprzez portal PolakPotrafi.pl.

Akcja koncertowa dla Alter Bridge

kvlt.pl | 2016-10-11


Już 16 listopada w Katowicach odbędzie się koncert kapeli rockowej Alter Bridge. Na wokalu nikt inny, jak jeden z najbardziej charyzmatycznych frontman’ów ostatnich lat – Myles Kennedy!

Zespół 3Kings potrzebuje wsparcia

www.kurierzamojski.pl | 2016-10-11


Zespół 3Kings powstał w roku 2015 z inicjatywy pochodzącego z Zamościa, Jakuba Tybulczuka. Grupa może pochwalić się wieloma sukcesami, m. in.: występem w programie stacji Polsat – „Must be the music”. Muzycy wykonują swój autorski materiał, jednakże nie mają środków na nagranie płyty. W związku z tym poszukują funduszy.

AKCJA KONCERTOWA POLSKICH FANÓW PODCZAS KONCERTU ALTER BRIDGE

cityfun24.pl | 2016-10-11


Polscy fani Alter Bridge przygotowują akcję koncertową podczas katowickiego koncertu, który odbędzie się 16 listopada.

Alter Bridge w Katowicach: Akcja fanów z okazji koncertu!

deathmagnetic.pl | 2016-10-09


Alter Bridge jest kapelą, która cieszy się w Polsce ogromną popularnością! Kilka dni temu ukazał się najnowszy album Amerykanów „The Last Hero” i to właśnie jego premiera była pretekstem do koncertu w Katowicach, który odbędzie się 16 listopada.

PROJEKT PETS ON BOARD - ZWIERZAKI NA POKŁADZIE!

www.psiolubni.com.pl | 2016-10-08


Jeśli musisz wyjechać i Twój pies zostaje na lodzie... a tak właściwie na wygnaniu, to ten post jest akurat dla Ciebie! Dowiedz się więcej o platformie online PetsOnBoard.

Akcja koncertowa polskich fanów podczas koncertu Alter Bridge

cityrock24.com | 2016-10-07


Polscy fani Alter Bridge przygotowują akcję koncertową podczas katowickiego koncertu, który odbędzie się 16 listopada.

Program na UKRAINE

cinema.pl | 2016-10-06


Przedstawiamy program Festiwalu Filmów Ukraińskich UKRAINA! Festiwal odbędzie się w dniach 20 – 23 października w Kinie Iluzjon w Warszawie i jest to pierwsza tego typu impreza odbywająca się w stolicy. W programie znajdą się najciekawsze produkcje filmowe ostatnich lat, które poruszyły Ukraińców lub zaistniały na festiwalach filmowych na świecie. A także warsztaty kuchni ukraińskiej i spotkanie dla dzieci przygotowane przez lubianych i nagradzanych animatorów z Misiowych Poranków. Trwa również zbiórka pieniędzy na koncert zespołu The Hypnotunez na portalu polakpotrafi.pl.

otyczy: Akcja koncertowa Alter Bridge Alter Bridge - akcja koncertowa polskich fanów potrzebuje waszego wsparcia!

www.eskarock.pl | 2016-10-05


Alter Bridge już niebawem zagoszczą w Polsce, a fani zespołu nie mogli przepuścić okazji do godnego przyjęcia - akcja koncertowa fanów, sprawdźcie o co chodzi i jak możecie pomóc.

Mechanik z Wejherowa buduje przedwojenne polskie auta. "Torpedo" już jeździ, czas na "karetę"

wiadomosci.onet.pl | 2016-10-04


- Mało ludzi o tym wie, ale już pod koniec lat 20. w Polsce produkowaliśmy swoje auta. Dzisiaj oryginalnych modeli CWS już nie ma, dlatego wziąłem się za ich rekonstrukcję – mówi nam 57-letni mechanik z Wejherowa, który buduje teraz już drugie takie auto. Pierwsze z nich, CWS T-1 od 2014 roku jeździ po polskich drogach. Zobaczcie zdjęcia.

Anna Figura głodna rekordu na Aconcagua. Prosi o...

www.festiwalbiegowy.pl | 2016-10-04


Wielokrotna medalistka ME i MŚ w narciarstwie wysokogórskim, biegaczka górska i ultramaratonka, zwyciężczyni Biegu Granią Tatr w 2015 r. chce rozprawić się z ubiegłorocznym rekordem Fernandy Maciel. Ale potrzebuje naszego wsparcia.

Tancerze z UDS zbierają na wyjazd na mistrzostwa świata

lublin.naszemiasto.pl | 2016-09-30


Artyści ze studia tańca UDS, co roku jeżdżą na mistrzostwa świata, które sami finansują. W tym roku własne środki finansowe nie wystarczają jednak by pokryć całe koszty wyjazdu i tancerze proszą o pomoc.

Projekt teledysku interaktywnego – Natalia Moskal

muzykoholicy.com | 2016-09-30


Celem projektu jest zebranie środków na realizację profesjonalnego teledysku do singla Natalii Moskal pt. „Better Man” będącego zapowiedzią debiutanckiego albumu, który ukaże się w listopadzie 2016 roku.

Wieruszowski Klub Kolarski na czterech kółkach

www.powiatowy.pl | 2016-09-30


Cel projektu nie jest prosty- pragniemy zebrać 35 000zł na zakup samochodu, którym będziemy mogli z młodymi zawodnikami dojeżdżać na zawody, praktycznie w całym kraju. Nie chodzi wcale o nowy bus, ale o taki którym będziemy mogli już spokojnie się przemieszczać po Polsce, zabierając ze sobą cały potrzebny sprzęt. Obecnie trenuje u nas dwanaścioro młodzików i żaków. Obaj trenerzy prowadzą szkółkę nieodpłatnie.

WSPIERAJMY WSPÓLNIE NOWY POLSKI STARTUP – PETSONBOARD

lubiepowietrze.pl | 2016-09-27


Jak wszyscy zapewne doskonale wiecie, jestem miłośnikiem zwierząt – przede wszystkim psów. Kompletnego fioła mam na punkcie owczarków :)

Ostatnie trzy dni akcji #WspieramNola. Brakuje 14 tysięcy

www.eostroleka.pl | 2016-09-26


Jeszcze tylko trzy dni pozostały do zakończenia akcji crowdfundingowej #WspieramNola. Jej celem jest uzbieranie funduszy na start znanego ostrołęckiego kulturysty Waldemara Nola na Mistrzostwach Świata Weteranów na Dominikanie.

Jeleniogórzanin Piotr Jędrzejak przejedzie rowerem Azję, Nową Zelandię i Australię

goerlitz.naszemiasto.pl | 2016-09-23


Jeleniogórzanin Piotr Jędrzejak ma już za sobą osiem dalszych i bliższych rowerowych wypraw. Jeździł już po Ameryce Południowej, Afryce i Europie. Odwiedził m.in. 19 europejskich stolic pokonując 13 tysięcy kilometrów.

Trwa zbiórka funduszy na realizację filmu o dopalaczach

www.radio.bialystok.pl | 2016-09-22


Białostockie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi "Dobry pomysł" prowadzi zbiórkę funduszy na realizację kosztownego przedsięwzięcia. W profesjonalnym kinowym filmie chcą pokazać drastyczne skutki zażywania dopalaczy. Potrzeba od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych. Po realizacji film miałby być pokazywany w kinach.

Od lat tańczą hip-hop i mają szansę zostać mistrzami świata. Jednak potrzebują naszej pomocy.

centrum.fm | 2016-09-22


Tancerze z Lublina mają szansę na walkę w mistrzostwach świata w Austrii. Potrzebują jednak wsparcia.

Stwórz electro popowy teledysk Natalii Moskal "Better Man"

irka.com.pl | 2016-09-22


Wokalistka Natalia Moskal uruchomiła akcję crowdfundingową na portalu Polak Potrafi zbierając w ten sposób fundusze na zrealizowanie interaktywnego teledysku. Klip powstanie do piosenki „Better Man”, która będzie promować debiutancką płytę wokalistki. Album ukaże się 8 listopada.

Natalia Moskal na portalu Polak Potrafi!

www.wywrota.pl | 2016-09-21


Wokalistka Natalia Moskal uruchomiła akcję crowdfundingową na portalu Polak Potrafi zbierając w ten sposób fundusze na zrealizowanie interaktywnego teledysku. Klip powstanie do piosenki „Better Man”, która będzie promować debiutancką płytę wokalistki. Album ukaże się 8 listopada.

Posadzą drzewa w walce ze smogiem

nowymarketing.pl | 2016-09-21


Światowa Organizacja Zdrowia w maju 2016 roku opublikowała raport o najbardziej zanieczyszczonych miastach Unii Europejskiej. Aż 33 z 50 miejscowości leży w Polsce. Temat jakości powietrza nie jest często podejmowany, dlatego już 26 listopada rusza Smoghaton – wyjątkowe wydarzenie zrzeszające...

POSADZĄ DRZEWA W WALCE ZE SMOGIEM

raportcsr.pl | 2016-09-20


Światowa Organizacja Zdrowia w maju 2016 roku opublikowała raport o najbardziej zanieczyszczonych miastach Unii Europejskiej. Aż 33 z 50 miejscowości leży w Polsce. Temat jakości powietrza nie jest często podejmowany, dlatego już 26 listopada rusza Smoghaton – wyjątkowe wydarzenie zrzeszające grafików, designerów, programistów, świat biznesu i pasjonatów innowacji w walce ze smogiem. Partnerami akcji jest między innymi Komisja Europejska i Electrolux. Pierwszym wspólnym projektem będzie sadzenie setek drzew w Krakowie dla czystszego powietrza.

Natalia Moskal na portalu Polak Potrafi

biznes-music.pl | 2016-09-20


Wokalistka Natalia Moskal uruchomiła akcję crowdfundingową na portalu Polak Potrafi zbierając w ten sposób fundusze na zrealizowanie interaktywnego teledysku. Klip powstanie do piosenki „Better Man”, która będzie promować debiutancką płytę wokalistki. Album ukaże się 8 listopada.