Quantcast
48 tys.

Media dla PolakPotrafi.pl monitoruje: Instytut Monitorowania MediówIMM

Szambo wybiło w Poznaniu. Homo-obsceniczni lewaccy zboczeńcy wylegli na ulice i wzbudzają odruch wymiotny

www.fronda.pl | 2016-08-22


"Środowiska homoseksualne w Poznaniu są coraz agresywniejsze, nie wahają się stosować szokujących prowokacji. W spocie promującym wrześniową paradę równości mężczyzna udający kobietę trzyma w ręku lizaka w kształcie penisa, a nagranie zrobiono przed wejściem do kościoła. – Żenujące – krótko ocenia Marek Sternalski, szef klubu radnych (to nie pomyłka) Platformy Obywatelskiej" - czytamy na łamach najnowszej "Gazety Polskiej Codziennie".

Piotr Głowacki z Bełchatowa podróżuje na skuterze przez Azję, ale zaczyna brakować mu pieniędzy

belchatow.naszemiasto.pl | 2016-08-19


Piotr Głowacki z Bełchatowa chce na skuterze pobić rekord Guinessa. Kłopoty w Iranie i Afganistanie sprawiły, że brakuje funduszy na dokończenie wyprawy. Podróżnik z Bełchatowa na skuterze przejechał już ponad 10 tys. km.

Wspieramy inowrocławską wokalistkę. Jowita zbiera na teledysk

ki24.info | 2016-08-19


"Chciałabym razem z Wami stworzyć piękny teledysk do mojego singla!" - w ten sposób Jowita Łasecka, uczestniczka programu Must Be The Music, zachęca do zbiórki pieniędzy na realizację wideoklipu. Młoda artystka potrzebuje kwoty 8000 zł na nakręcenie obrazu promującego jej najnowszy utwór.

Możesz pomóc kupić trampolinę dla podopiecznych Farmy Życia

www.dziennikpolski24.pl | 2016-08-19


Więckowice. „Skok przez autyzm” - to projekt realizowany przez Fundację Wspólnota Nadziei prowadzącej Farmę Życia dla osób chorych na autyzm. Celem projektu jest zakup trampoliny, a przez to zachęcanie osób chorych do aktywności ruchowej.

Czy można w Polsce stworzyć handheld? Wywiad z Krzysztofem Kucem

vipmultimedia.pl | 2016-08-19


Rozmawiamy z Krzysztofem Kucem, jednym z pomysłodawców handheldu retroPAD, o tym, czy łatwo jest w Polsce stworzyć konsolę i z jakimi wyrzeczeniami się to wiąże.

Inowrocławska wokalistka nagrywa teledysk

www.ino-online.pl | 2016-08-19


Jowita Łasecka, znana z występów z zespołem Pocket Size Sun w programie Must Be The Music, nagrała nowy singiel. Chce ubarwić piosenkę atrakcyjnym teledyskiem. Za pośrednictwem platformy "Polak Potrafi" zachęca do zbiórki pieniędzy na realizację klipu.

Wspieramy Jowitę Łasecką

www.inowroclaw.info.pl | 2016-08-19


Inowrocławianka, Jowita Łasecka nagrałz nowy singiel! Nie może się doczekać aż razem z delphy records zaprezentuje go swoim fanom. Niestety tu pojawia się problem a zarazem prośba do Was.

Polak (jednak) potrafi! Wielki sukces projektu YELLOWBOOK

forbot.pl | 2016-08-17


Regularnie opisujemy nowe i ciekawe kampanie, które podbijają serca internautów na Kickstarterze. Zdecydowanie rzadziej możemy pochwalić się, że sukces odniósł polski projekt (np. ostatnio Photon).

Jednak jeszcze nigdy nie było okazji, aby napisać o polskiej kampanii zorganizowanej na polskiej platformie, która odniosła taki sukces jak tytułowy projekt YELLOWBOOK.

Schronisko na Magurze Małastowskiej będzie rozbudowane

krakow.wyborcza.pl | 2016-08-17


Zbiórka pieniędzy na rozbudowę schroniska na Magurze Małastowskiej ruszyła w portalu Polakpotrafi.pl na początku lipca. Celem było 50 tys. zł. Po pierwszym tygodniu w kasie była ponad połowa potrzebnej sumy. Na trzy tygodnie przed końcem zbiórki organizatorzy mogli odtrąbić sukces.

Portal Secret. Rzeszowianie zbierają pieniądze na otwarcie escape roomu

rzeszow.naszemiasto.pl | 2016-08-17


Na crowdfundingowym portalu PolakPotrafi.pl powoli kończy się zbiórka pieniędzy jaką ogłosiło dwóch rzeszowian, którzy chcą w mieście otworzyć nowy escape room.

Ludzie gór ocalili schronisko na Magurze

sacz.in | 2016-08-16


- Teraz wiemy, że ludzie gór trzymają się razem i pomagają sobie w razie potrzeby – podkreśla Grzegorz Wacek, pełniący funkcję chatkowego w schronisku na Magurze Małastowskiej. Udało się mu zebrać pieniądze w sieci na remont budynku z ponad 60-letnią historią.

Rotor Krosno na portalu PolakPotrafi

www.krosnocity.pl | 2016-08-16


Ogromnym sukcesem okazał się start studentów z Krosna w Shell Eco-Marathon. Pomimo skromnych nakładów nasi debiutanci zajęli 9 miejsce w swojej kategorii. W międzynarodowej rywalizacji prototypów chodziło o pokonanie jak największej odległości na jednym litrze paliwa.

Daniel i Bartek chcą otworzyć w Rzeszowie nowy "pokój zagadek"

www.resinet.pl | 2016-08-16


RZESZÓW. Lokal, charakteryzacja, rekwizyty, kamery i krótkofalówki, kłódki, zamki, fortece i elektronika – to wszystko niezbędne jest do stworzenia następnej oryginalnej atrakcji w naszym mieście.

Chcą ulepszyć ''Piłę''. Szukają sponsorów

www.krosno24.pl | 2016-08-16


Zadebiutowali w zawodach Shell Eco-Marathon w Londynie i zajęli wysokie 9. miejsce. Zbudowany przez studentów z Koła Naukowego Rotor prototyp na jednym litrze etanolu przejechał 133 km. Zachęceni sukcesem chcą zbudować drugi, jeszcze lepszy pojazd i wystartować w kolejnej edycji zawodów. Szukają sponsorów.

Kolejny pokój zagadek w Rzeszowie? Zbiórka na PolakPotrafi.pl

rzeszow-news.pl | 2016-08-16


7 tys. złotych potrzebują zebrać dwaj rzeszowianie, którzy chcą w stolicy Podkarpacia uruchomić kolejny pokój zagadek – Portal Secret. Ich projekt został udostępniony na portalu PolakPotrafi.pl.

ELBRUS-ZATORSKA 2016 – KAŻDY MOŻE DOŁOŻYĆ SWOJĄ CEGIEŁKĘ DO PRÓBY BICIA REKORDU ŚWIATA

www.magazynbieganie.pl | 2016-08-16


Przygotowania Izabeli Zatorskiej do próby pobicia rekordu świata w biegu na Elbrus w ramach projektu Elbrus-Zatorska 2016 wkroczyły w decydującą fazę. W decydującą fazę wkroczyły również przygotowania logistyczno-organizacyjne. Poprzez zbiórkę na PolakPotrafi.pl każdy biegowy kibic i internauta może dołożyć swoją cegiełkę, by przedsięwzięcie zakończyło się sukcesem.

Daniel i Bartek chcą otworzyć w Rzeszowie nowy "pokój zagadek"

www.resinet.pl | 2016-08-12


RZESZÓW. Lokal, charakteryzacja, rekwizyty, kamery i krótkofalówki, kłódki, zamki, fortece i elektronika – to wszystko niezbędne jest do stworzenia następnej oryginalnej atrakcji w naszym mieście.

Poznań Pride Week: Chcieli 10 tys. mają już dwa razy tyle!

poznan.wyborcza.pl | 2016-08-11


Stowarzyszenie Grupa Stonewall zebrało już ponad 20 tys. zł na organizację tegorocznego Marszu Równości i Poznań Pride Week. Marsz przejdzie ulicami Poznania 24 września


Poznań: Pierwszy w Polsce spektakl muzyczny inspirowany kwestiami LGBT

kultura.gazetaprawna.pl | 2016-08-10


„Miłość – to niby takie proste…” – to tytuł spektaklu, jaki zwieńczy tegoroczny Poznań Pride Week 2016. Jak podkreślają organizatorzy, będzie to pierwszy realizowany w Polsce spektakl muzyczny inspirowany kwestiami LGBT.

Pierwszy w Polsce spektakl muzyczny inspirowany kwestiami LGBT

www.rp.pl | 2016-08-10


„Miłość – to niby takie proste…” – to tytuł spektaklu, jaki zwieńczy tegoroczny Poznań Pride Week 2016. Jak podkreślają organizatorzy, będzie to pierwszy realizowany w Polsce spektakl muzyczny inspirowany kwestiami LGBT.

Wojciech Kraśnicki marzy o starcie na igrzyskach, ale...

bialystok.wyborcza.pl | 2016-08-09


W Rio de Janeiro trwają właśnie letnie igrzyska olimpijskie. O starcie na zimowych marzy Wojciech Kraśnicki

Napisała przewodnik po Poznańskim Czerwcu 56. Ma 14 lat

poznan.wyborcza.pl | 2016-08-09


Nie łapie pokemonów i nie imprezuje. Chciałaby zostać aktorką. A może informatykiem albo tłumaczem. Wydała tomik poezji, a teraz chce udostępnić szerszej grupie odbiorców przewodnik po wydarzeniach Poznańskiego Czerwca. Patrycja Wasielewska ma dopiero 14 lat i właśnie skończyła pierwszą klasę gimnazjum.

Izabela Zatorska chce wbiec na Elbrus

www.krosno24.pl | 2016-08-09


Izabela Zatorska – jedna z najlepszych zawodniczek świata w biegach górskich zamierza wbiec na Elbrus - najwyższy szczyt Kaukazu (5642 m n.p.m.). Chce pobić rekord świata, a tym samym spełnić swoje marzenie. Każdy może jej w tym pomóc, wesprzeć finansowo całą wyprawę. Szczegóły na PolakPotrafi.pl.

Marzenia Izabeli Zatorskiej potrzebują wsparcia

www.runningfestival.pl | 2016-08-09


Każdy biegacz ma swoje biegowe marzenie. Marzenie Izabeli Zatorskiej spełni się już 15 września, gdy weźmie udział w biegu na Elbrusa i spróbuje pokonać drogę na szczyt w rekordowym czasie.

Studenci z Krosna startujący w Shell Eco Marathon potrzebują Waszej pomocy

rzeszow.eska.pl | 2016-08-09


W tym roku zajęli 9. miejsce w Wielkiej Brytanii. W konkursie startowało 200 ultranowoczesnych pojazdów.

Studenci geografii chcą badać tropikalne lodowce

www.lepszypoznan.pl | 2016-08-09


Mają ambitne sposoby na studiowanie i poszerzanie naukowej wiedzy. Nie tylko książki i wykłady, ale przede wszystkim praktyka – a dla studentów i doktorantów z Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu są to podróże. Młodzi naukowcy zbierają fundusze na wyprawę na portalu polakpotrafi. Dlaczego warto im pomóc?

Piknik Naukowy Niezapominajki

nidzica.wm.pl | 2016-08-09


W tym roku grupa aktywnych i kreatywnych stypendystów, którzy chętnie uczestniczą w życiu kulturalnym i naukowym lokalnej społeczności podjęła się organizacji Pikniku Naukowego Niezapominajki.

Wojciech Kraśnicki marzy o starcie na igrzyskach, ale...

www.bialystok.sport.pl | 2016-08-08


W Rio de Janeiro trwają właśnie letnie igrzyska olimpijskie. O starcie na zimowych marzy Wojciech Kraśnicki

Studenci szukają środków na praktykę w Boliwii

mogilno.naszemiasto.pl | 2016-08-08


Wiedza zawarta w książkach to dla nich za mało. Chcą poznawać geografię w praktyce. I dlatego grupa studentów, w tym mogilnianka Dorota Piniarska organizują wyprawę do Boliwii

Wspomóż młodych sportowców

wiadomosci.ox.pl | 2016-08-08


Chcecie pomóc osiągnąć marzenia uzdolnionej młodzieży z naszego regionu? Grupa młodych zawodników z UKS Nakano Pogwizdów zbiera pieniądze, poprzez akcję croufundingową 'Polak Potrafi', aby wziąć udział w Pucharze Świata ju - jitsu, który w tym roku będzie odbywał się 16-18.09.2016 w Larnace na Cyprze.