Dołącz do naszej społeczności!

Media o PolakPotrafi.pl:

Setki nowych drzew od krakowian i Smogathonu

www.gazetakrakowska.pl | 2016-09-01


Mieszkańcy i organizatorzy Smogathonu chcą zebrać 60 tys. zł, które przeznaczą na zasadzenie kilkuset drzew. Te pojawią się w podkrakowskich Konarach oraz w Krakowie przy ulicy Lipskiej.

Dookoła Afryki rowerem. Wrocławianin udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych

wroclaw.naszemiasto.pl | 2016-08-31


Maciej Semeniuk miał jechać z Hiszpanii rowerem tylko do Maroka. Jego podróż okazała się dużo dłuższa, gdy po drodze poznał Miłosza i Łukasza. Teraz w trójkę jadą dookoła Afryki rowerem. Są już w Senegalu.

To ja, Wanda, kochanka Stalina!

newst.kaliter.pl | 2016-08-30


Na salę wpuszczają dwie minuty przed rozpoczęciem spektaklu. Wydaje się, że za drzwiami trwają ostatnie próby. Okazuje się, że tylko się wydaje. Tak naprawdę wszystko jest przygotowane, aktorka zwarta i gotowa czeka, by widzowie zasiedli na swoich miejscach.

Bieg na Elbrus. Pieniądze na wyprawę jeszcze można wpłacić na polakpotrafi.pl

rzeszow.wyborcza.pl | 2016-08-29


W butelce, która może jeszcze pływa po Bałtyku, a może wylądowała na którejś z plaż, licealiści z Krosna umieścili kartkę ze swoimi marzeniami. Znalazło się tam również marzenie ich wychowawczyni Izabeli Zatorskiej. Jakie? Żeby wbiec na Elbrus.

CZY WASILEWSKA PRZEŻYŁABY PRAWDĘ O KATYNIU?

www.teatrdlawas.pl | 2016-08-28


Wanda Wasilewska do dziś uchodzi w wielu środowiskach za postać co najmniej kontrowersyjną. Zbadać całą sprawę i przyjrzeć się protagonistce z dzisiejszej perspektywy postanowiła Aleksandra Skorupa, studentka dramaturgii PWST w Krakowie

14. Ogólnopolski Przegląd Monodramu Współczesnego: \'Wanda Wasilewska\' przemawia do nas z zaświatów /recenzja spektaklu/

kulturaonline.pl | 2016-08-28


Jak w dobie Internetu i mediów społecznościowych poradziłaby sobie jedna z najbardziej znanych kolaborantek? W doskonały sposób przedstawia to w spektaklu \"Wanda Wasilewska\" Aleksandra Skorupa.

Jowita dba o rozwój

inowroclaw.naszemiasto.pl | 2016-08-28


Inowrocławianka Jowita Łasecka w stolicy chce spełniać swoje artystyczne marzenia.

Marsz Równości w Poznaniu: będą tęczowe flagi na ulicach. Zebrano ponad 20 tys. złotych

wiadomosci.onet.pl | 2016-08-26


Organizatorzy zapewniają, że takiej oprawy nie miał jeszcze żaden marsz w Polsce. A wszystko to dzięki zbiórce, która w ciągu kilkunastu dni przyniosła 23 tysiące złotych. Poznań zostanie przystrojony w kolorach tęczy. Jednak to nie koniec atrakcji - w programie również wielki piknik w parku Marcinkowskiego oraz spektakl w Teatrze Muzycznym.

Marsz Równości we wrześniu w Poznaniu. Trasa udekorowana będzie tęczowymi flagami

epoznan.pl | 2016-08-26


W ramach Poznań Pride Week odbędzie się miedzy innymi wielki piknik w Parku Marcinkowskiego, spektakl muzyczny w Teatrze Polskim będą też tęczowe flagi na ulicach. Zwieńczeniem całego tygodnia będzie Marsz Równości.

Poznań Pride Week: Marsz Równości poprzedzi wiele wydarzeń

www.gloswielkopolski.pl | 2016-08-26


Piknik w parku Marcinkowskiego, spektakl w Teatrze Polskim i tęczowe flagi na ulcach Poznania – to tylko część niespodzianek, przygotowanych w ramach „Poznań Pride Week”.

Poznań Pride Week: Za miesiąc ulicami miasta przejdzie Marsz Równości!

poznan.naszemiasto.pl | 2016-08-26


„Poznań Pride Week” zaplanowano w tym roku na dni 18-25 września. Prócz Marszu Równości organizatorzy przygotowali dla poznaniaków szereg atrakcji.

Zatorska pobiegnie po marzenia. Na Elbrus

www.biznesistyl.pl | 2016-08-26


Izabela Zatorska z Wrocanki koło Krosna, najlepsza w historii polska biegaczka górska, chce 15 września wbiec na Elbrus (5642 m n.p.m.), najwyższą górę Kaukazu i Rosji, a przy okazji pobić rekord świata należący do jej młodszej koleżanki Ani Figury (4 godz. 22 min. 10 sek.). Towarzyszyć jej będzie Jolanta Zaręba, dziennikarka Telewizji Rzeszów, a zarazem biegaczka-amatorka. Ekipa TVP Rzeszów planuje zrealizować film o tym wydarzeniu.

Marsz Równości w Poznaniu 2016: Przystroją Poznań tęczowymi flagami

poznan.eska.pl | 2016-08-26


24 września ulicami Poznania przejdzie kolejny Marsz Równości. Poprzedzi go piknik w parku Marcinkowskiego, na który organizatorzy zapraszają całe rodziny. W programie Poznań Pride Week znalazły się też filmy, koncerty, wykłady, a nawet msza.

Poznań Pride Week: Marsz Równości poprzedzi wiele wydarzeń

www.polskatimes.pl | 2016-08-26


Piknik w parku Marcinkowskiego, spektakl w Teatrze Polskim i tęczowe flagi na ulcach Poznania – to tylko część niespodzianek, przygotowanych w ramach „Poznań Pride Week”.

Poznań Pride Week i Marsz Równości. Program wydarzeń bogaty jak nigdy!

poznan.wyborcza.pl | 2016-08-26


W sobotę 24 września odbędzie się w Poznaniu Marsz Równości. Przez cały tydzień w mieście - w ramach Poznań Pride Week - będą odbywać się pokazy filmowe, teatralne, warsztaty i dyskusje


Powstaje kolejny Escape Room w Rzeszowie

www.resinet.pl | 2016-08-25


RZESZÓW. Jest duże prawdopodobieństwo, że już wkrótce w Rzeszowie otworzy się kolejny pokój zagadek i ucieczek. Ma być to miejsce, w którym uczestnicy doznają skrajnych emocji, które będą wspominać uśmiechem na twarzy.

Schronisko na Magurze Małastowskiej zostanie wyremontowane dzięki hojności Polaków z całego kraju

www.radiokrakow.pl | 2016-08-24


Pieniądze na remont uzbierano na portalu Polak Potrafi. Potrzebnych było 50 tysięcy złotych. Zbiórka kończy się w czwartek, ale na koncie jest już ponad 67 tysięcy.

Szambo wybiło w Poznaniu. Homo-obsceniczni lewaccy zboczeńcy wylegli na ulice i wzbudzają odruch wymiotny

www.fronda.pl | 2016-08-22


"Środowiska homoseksualne w Poznaniu są coraz agresywniejsze, nie wahają się stosować szokujących prowokacji. W spocie promującym wrześniową paradę równości mężczyzna udający kobietę trzyma w ręku lizaka w kształcie penisa, a nagranie zrobiono przed wejściem do kościoła. – Żenujące – krótko ocenia Marek Sternalski, szef klubu radnych (to nie pomyłka) Platformy Obywatelskiej" - czytamy na łamach najnowszej "Gazety Polskiej Codziennie".

Czy można w Polsce stworzyć handheld? Wywiad z Krzysztofem Kucem

vipmultimedia.pl | 2016-08-19


Rozmawiamy z Krzysztofem Kucem, jednym z pomysłodawców handheldu retroPAD, o tym, czy łatwo jest w Polsce stworzyć konsolę i z jakimi wyrzeczeniami się to wiąże.

Inowrocławska wokalistka nagrywa teledysk

www.ino-online.pl | 2016-08-19


Jowita Łasecka, znana z występów z zespołem Pocket Size Sun w programie Must Be The Music, nagrała nowy singiel. Chce ubarwić piosenkę atrakcyjnym teledyskiem. Za pośrednictwem platformy "Polak Potrafi" zachęca do zbiórki pieniędzy na realizację klipu.

Możesz pomóc kupić trampolinę dla podopiecznych Farmy Życia

www.dziennikpolski24.pl | 2016-08-19


Więckowice. „Skok przez autyzm” - to projekt realizowany przez Fundację Wspólnota Nadziei prowadzącej Farmę Życia dla osób chorych na autyzm. Celem projektu jest zakup trampoliny, a przez to zachęcanie osób chorych do aktywności ruchowej.

Wspieramy inowrocławską wokalistkę. Jowita zbiera na teledysk

ki24.info | 2016-08-19


"Chciałabym razem z Wami stworzyć piękny teledysk do mojego singla!" - w ten sposób Jowita Łasecka, uczestniczka programu Must Be The Music, zachęca do zbiórki pieniędzy na realizację wideoklipu. Młoda artystka potrzebuje kwoty 8000 zł na nakręcenie obrazu promującego jej najnowszy utwór.

Wspieramy Jowitę Łasecką

www.inowroclaw.info.pl | 2016-08-19


Inowrocławianka, Jowita Łasecka nagrałz nowy singiel! Nie może się doczekać aż razem z delphy records zaprezentuje go swoim fanom. Niestety tu pojawia się problem a zarazem prośba do Was.

Piotr Głowacki z Bełchatowa podróżuje na skuterze przez Azję, ale zaczyna brakować mu pieniędzy

belchatow.naszemiasto.pl | 2016-08-19


Piotr Głowacki z Bełchatowa chce na skuterze pobić rekord Guinessa. Kłopoty w Iranie i Afganistanie sprawiły, że brakuje funduszy na dokończenie wyprawy. Podróżnik z Bełchatowa na skuterze przejechał już ponad 10 tys. km.

Schronisko na Magurze Małastowskiej będzie rozbudowane

krakow.wyborcza.pl | 2016-08-17


Zbiórka pieniędzy na rozbudowę schroniska na Magurze Małastowskiej ruszyła w portalu Polakpotrafi.pl na początku lipca. Celem było 50 tys. zł. Po pierwszym tygodniu w kasie była ponad połowa potrzebnej sumy. Na trzy tygodnie przed końcem zbiórki organizatorzy mogli odtrąbić sukces.

Portal Secret. Rzeszowianie zbierają pieniądze na otwarcie escape roomu

rzeszow.naszemiasto.pl | 2016-08-17


Na crowdfundingowym portalu PolakPotrafi.pl powoli kończy się zbiórka pieniędzy jaką ogłosiło dwóch rzeszowian, którzy chcą w mieście otworzyć nowy escape room.

Polak (jednak) potrafi! Wielki sukces projektu YELLOWBOOK

forbot.pl | 2016-08-17


Regularnie opisujemy nowe i ciekawe kampanie, które podbijają serca internautów na Kickstarterze. Zdecydowanie rzadziej możemy pochwalić się, że sukces odniósł polski projekt (np. ostatnio Photon).

Jednak jeszcze nigdy nie było okazji, aby napisać o polskiej kampanii zorganizowanej na polskiej platformie, która odniosła taki sukces jak tytułowy projekt YELLOWBOOK.

Kolejny pokój zagadek w Rzeszowie? Zbiórka na PolakPotrafi.pl

rzeszow-news.pl | 2016-08-16


7 tys. złotych potrzebują zebrać dwaj rzeszowianie, którzy chcą w stolicy Podkarpacia uruchomić kolejny pokój zagadek – Portal Secret. Ich projekt został udostępniony na portalu PolakPotrafi.pl.

Ludzie gór ocalili schronisko na Magurze

sacz.in | 2016-08-16


- Teraz wiemy, że ludzie gór trzymają się razem i pomagają sobie w razie potrzeby – podkreśla Grzegorz Wacek, pełniący funkcję chatkowego w schronisku na Magurze Małastowskiej. Udało się mu zebrać pieniądze w sieci na remont budynku z ponad 60-letnią historią.

Daniel i Bartek chcą otworzyć w Rzeszowie nowy "pokój zagadek"

www.resinet.pl | 2016-08-16


RZESZÓW. Lokal, charakteryzacja, rekwizyty, kamery i krótkofalówki, kłódki, zamki, fortece i elektronika – to wszystko niezbędne jest do stworzenia następnej oryginalnej atrakcji w naszym mieście.