GrupaPolak
52 tys.

Szkolenia i Tor Pitbike - SC Moto

Pawel Nowasielski, Iława, Polska  
Celem naszego projektu jest zbudowanie marki SC Moto, która zapewnia doszkalanie techniki jazdy motocyklem oraz bezpieczną rozrywkę na motocyklach typu pitbike w województwie warmińsko-mazurskim.

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

23 dni

Do końca

GIMNASTYCZKI NA PLANSZY

UKS GRISHINA, Warszawa, Polska  
Gimnastyczki występują na planszy. Nasze gimnastyczki marzą o tym żeby trenować na planszy gimnastycznej. Pomóż w karierze sportowej dzieci. Gimnastyczki ciężko pracują na treningach i z Twoją pomocą osiągną sukces.

12%

Postęp

2612 zł

Mamy już

10 dni

Do końca

Wyjazd na mistrzostwa świata w OCR do Kanady

Husaria Szczecinek, Szczecinek, Poland  
Czwórka naszych zawodników wyjeżdża na Mistrzostwa Świata w biegach z przeszkodami (OCR) w Kanadzie. Swoją postawą chcemy jak najlepiej reprezentować nasz region i kraj a nasz sukces przekształcić w Twoje zwycięstwo,

4%

Postęp

1045 zł

Mamy już

29 dni

Do końca

#Trasa dla Mistrzów#

Warszawski Klub Kolarski, Warszawa  
Budujemy trasę MTB w ursynowskim blokowisku, na górce Kazurce. Pragniemy stworzyć miejsce, w którym trenować będą zarówno początkujący jak i zaawansowani fani MTB. Miejsce w którym odbędą się tegoroczne mistrzostwa Polski MTB.

14%

Postęp

5796 zł

Mamy już

19 dni

Do końca

Życie na Biegówkach-przez Norwegię na Igrzyska

Życie Na Biegówkach,  
Po prostu, to jest Nasze Życie na Biegówkach. Nasz projekt, nasza pasja, nasza droga na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018. Stwórzmy razem na nowo polską społeczność biegów narciarskich. Dołącz do Nas już dzisiaj!

34%

Postęp

13669 zł

Mamy już

6 dni

Do końca

Szkoła charakteru

UKS Victoria, Białystok, Polska  
Pragniemy mierzyć się ze stawianymi wyzwaniami i konkurować z najlepszymi zespołami w kraju. Daje nam to wiele satysfakcji i frajdy jednocześnie motywując nas do dalszych działań i aktywności. Chcesz wspomóc? Przyłącz się!

21%

Postęp

975 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

FLOwyprawa rowerowa śladem hm. F. Marciniaka

Łukasz Tadyszak, Poznań, Polska  
27 maja wędrowniczki i wędrownicy ZHR podejmują wyzwanie przejechania 200 km w ciągu 10 godzin z Poznania do byłego obozu koncentracyjnego Gross-Rosen. Chcą w ten sposób oddać hołd swojemu patronowi, hm. Florianowi Marciniakowi.

3%

Postęp

50 zł

Mamy już

20 dni

Do końca