Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony


Czym jest PolakPotrafi.pl?


PolakPotrafi.pl to największa w Polsce platforma crowdfundingowa, opierająca się o nagrody. Portal opiera się na dwóch zasadach: wykorzystujemy możliwości, jakie daje crowdsourcing i crowdfunding. Crowdsourcing to rozwijanie własnego pomysłu przy wykorzystaniu wiedzy i pomysłów szerokiej społeczności. Crowdfunding to natomiast forma finansowania różnorodnych projektów we współpracy ze społecznością.

PolakPotrafi.pl powstał z myślą o wszystkich osobach, które chcą realizować ciekawe projekty i urzeczywistniać kreatywne pomysły. Jesteśmy pierwszą i największą w Polsce platformą crowdfundingową (crowdfunding to finansowanie społecznościowe), która pomoże Ci uzyskać niezbędne fundusze na ich realizację.

Muzyka, film, książki, sport, sztuka, design, biznes, technologia, edukacja, teatr – to jedynie kilka z przykładowych dziedzin, które wspieramy. Chcesz wyprodukować film? Nagrać płytę swojego zespołu? Pragniesz wybrać się w ciekawą, odkrywczą dla Ciebie i innych podróż? Chcesz wydać swoją książkę? Potrzebujesz pomocy finansowej, aby zrealizować swój koncept technologiczny? Wykorzystaj potencjał drzemiący w crowdfundingu! Doradzimy i pomożemy Tobie sfinansować projekt przy współpracy ze społecznością.


Udowodnij, że Polak potrafi!


Skorzystaj z narzędzia, które dla Ciebie przygotowaliśmy! Pomożemy zrealizować nawet najśmielsze projekty, urzeczywistniać najbardziej szalone pomysły, wcielać w życie zaskakujące inicjatywy. Jeśli chcesz nadać dynamiki swojemu przedsięwzięciu biznesowemu lub artystycznemu, pomożemy również Tobie!

Skorzystaj z innowacyjnego sposobu finansowania projektów


Jako twórca projektu, zachowujesz 100% praw jego własności! To Ty decydujesz o swoich poczynaniach i sam nadzorujesz wdrażanie jego etapów. W podziękowaniu za dofinansowanie, oferujesz Wspierającym efekty swojej pracy.

Na PolakPotrafi.pl obowiązuje zasada „wszystko albo nic”. Jeśli przed upływem przewidzianego czasu na uzyskanie dofinansowania Twój projekt nie osiągnie zakładanego celu finansowego, wówczas wspierający otrzymają zwrot swoich wpłat w całości na konto w PolakPotrafi.pl. Ty natomiast nie otrzymasz, niestety, żadnych pieniędzy. Dlaczego? Działamy uczciwie. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala odpowiednio zabezpieczyć obie strony.

Realizuj nawet najbardziej oryginalne projekty


Twój projekt może być mały lub duży, poważny lub dziwaczny, szablonowy lub całkowicie eksperymentalny. Serwis PolakPotrafi.pl skupia zarówno szalone, niepowtarzalne, jak i proste projekty. Nie czekaj dłużej! Współpracując ze społecznością, stwórz swój Projekt!

Podziel się swoim projektem! Pokaż, że Polak potrafi!


Nie odkładaj planów na później - przedstaw swój projekt i pokaż, że Polak potrafi!Nie czekaj - zrealizuj swój własny projekt teraz!