Quantcast
49 tys.

Najprostszy sposób na sfinansowanie Twoich pomysłów

Zapoznaj się z poniższymi informacjami

Z pewnością wpadłeś kiedyś na świetny pomysł, ale w związku z brakiem środków nie mogłeś go zrealizować. Może chciałeś wyprodukować jakieś rewolucyjne urządzenie, może artystyczne dzieło stulecia, a może marzyłeś o zorganizowaniu interesującego wydarzenia - nieważne! Najważniejsze, że był to Twój własny pomysł, a jedyną rzeczą, która Cię ograniczała były niewystarczające fundusze.

PolakPotrafi.pl to jedyna w swoim rodzaju platforma służąca do finansowania kreatywnych, ciekawych i niepowtarzalnych projektów. W ramach tej platformy, dzięki jej niesamowitym użytkownikom, co chwilę powstają nowe pomysły ze świata muzyki, filmu, sztuki, technologii i wielu innych dziedzin.

Całkowicie nowy sposób finansowania projektów. Tu nie chodzi o inwestowanie czy pożyczanie pieniędzy. Twórcy projektów zachowują 100% praw własności i sami nadzorują ich wdrażanie w życie. Zamiast zrzekania się własności, oferują darczyńcom produkty i doświadczenia - unikatowe dla każdego projektu.
Finansowanie typu wszystko albo nic. Na PolakPotrafi, projekt musi osiągnąć zakładany cel finansowy zanim skończy się czas przewidziany na zbiórkę. Jeśli tak się nie stanie, darczyńcy otrzymują swoje środki z powrotem, a twórca projektu nie otrzymuje pieniędzy. Dlaczego? Jest to mechanizm zabezpieczający obydwie strony. Od twórców nie można wymagać dokończenia projektu bez uzyskania założonych środków. Jest to poza tym niepowtarzalny sposób na przetestowanie swojego pomysłu bez ryzyka.

Każdy pojedynczy projekt jest niezależnym tworem osoby takiej jak Ty! Projekty mogą być małe lub duże, poważne lub dziwaczne, tradycyjne lub też eksperymentalne. Z pewnością wszystkie z nich są inspirujące, ciekawe, ale przede wszystkim niewiarygodnie zróżnicowane. Czekamy na Ciebie na polakpotrafi.pl!

Serwis PolakPotrafi.pl stwarza Tobie niepowtarzalną okazję, abyś zrealizował marzenia zarzucone z powodu braku pieniędzy!
dalej