GrupaPolak
50 tys.

Nagranie płyty z muzyką kameralną Ryszarda Sielickiego

Agnieszka Marucha, Warszawa, Polska  
Wydanie płyty autorskiej z muzyką kameralną Ryszarda Sielickiego (1916-2005) w stulecie urodzin i 10-lecie śmierci Kompozytora. Światowa premiera! Wykonawcy: Opium String Quartet, Agnieszka Marucha i in.

3%

Postęp

100 zł

Mamy już

29 dni

Do końca

Wydanie debiutanckiej płyty zespołu Projekt Fraktala

Projekt Fraktala, Glogow, Poland  
Celem projektu jest uzbieranie kwoty 8000 zł na wydanie naszej autorskiej, debiutanckiej płyty oraz zakup sprzetu do nagrywania naszych koncertów.

0%

Postęp

36 zł

Mamy już

15 dni

Do końca

Profesjonalne nagranie piosenki + teledysk

Marta Piaskowy,  
Na co zbieram pieniądze: Na nagranie profesjonalnego coveru do piosenki Kasi Popowskiej GRAJ i dokończenie teledysku w studio filmowym do cover piosenki Dody ''Nie daj się''.

5%

Postęp

50 zł

Mamy już

7 dni

Do końca

Śpiewnik Pielgrzyma na żywo

Nathalia i Nirina, Gdańsk, Polska  
Projekt duetu siostrzanego, mający na celu zachęcanie młodego pokolenia do słuchania i śpiewania tych wartościowych pieśni, poprzez serię koncertów w nowoczesnych, żywych opracowaniach wraz z zespołem.

43%

Postęp

570 zł

Mamy już

9 dni

Do końca

OLA NOWAK - debiutancka płyta

Aleksandra Nowak, Kraków, Polska  
Powstaje płyta pełna niespodzianek. W projekcie biorą udział Jazzmani i wokalistka, o której mówią, że zna wszystkie melodie świata. Będzie trochę country, nieco folku, a nawet jazz. Ciekawi ? Zapraszamy ! Czekają nagrody !

13%

Postęp

2020 zł

Mamy już

40 dni

Do końca

SUTARI - OSTY

SUTARI, Warszawa  
Wilcze basy, kankle, splatające się ze sobą głosy, historie zaczerpnięte z pieśni tradycyjnych - piękne, lecznicze i kłujące - jak osty. To muzyczna opowieść zawieszona między życiem realnym a baśnią. Wydaj z nami płytę OSTY!

30%

Postęp

3365 zł

Mamy już

28 dni

Do końca

W drodze po marzenia

Karolina Gefert, Zagórz, Polska  
Mam na imię Karolina, pochodzę z małego miasta Zagórz, koło Sanoka. Obecnie jestem w klasie maturalnej, jednakże nie przeszkadza mi to w realizacji moich pasji. Dostałam szansę nagrania singla z wytwórnią muzyczną, która zaoferowała mi współpracę, jednakże jest to bardzo kosztowna inwestycja.

15%

Postęp

1518 zł

Mamy już

5 dni

Do końca

Szerwony Abodus - Nowa Płyta!!!

Szerwony Abodus, Sztum, Polska  
Szerwony Abodus... ...czyli zawsze młodzi, zdeterminowani i pełni pasji ludzie - pragnący wydać swój nowo powstały materiał na CD Po trzech latach wiele się zmieniło - nie wierzymy że nie chcecie tego sprawdzić ;)

14%

Postęp

880 zł

Mamy już

35 dni

Do końca

Debiutancka płyta Cynamonowego Ogrodu!

Cynamonowy Ogród, Legnica, Polska  
Czterech młodych muzyków z Legnicy, dla których muzyka jest przyprawą do życia, wydaje debiutancki album. Na ich krążku oprócz tytułowego cynamonu znajdzie się też odrobina pieprzu i łyżka dziegciu...

37%

Postęp

1961 zł

Mamy już

17 dni

Do końca

Druga płyta Healing Incantation

Healing Incantation, Warszawa, Polska  
Istniejemy od roku 2013. Interpretujemy Ragi, czyli klasyczną muzykę indyjską. Zbieramy właśnie fundusze na realizacje naszej drugiej płyty. Jako duet współpracujemy z Kayah oraz z Anną Jurksztowicz.

14%

Postęp

1925 zł

Mamy już

11 dni

Do końca

PPNOU - 'Masters of UKU' - Debiutancka płyta

PPNOU - Masters of UKU, Poznan, Poland  
PPNOU to zespół jakiego nie było, tworzą go muzycy, których uwiodło charakterystyczne brzmienie i filigranowy rozmiar hawajskiej gitary - ukulele. Zbieramy na płytę, która będzie zawierać nasze nasze największe przeboje. HELP!!!!

1%

Postęp

526 zł

Mamy już

40 dni

Do końca

Wersja polska mojej anglojęzycznej płyty

Jan Siestrzencewicz, Warszawa, Polska  
Melodyjny album Pop z delikatnym wokalem - po angielsku już jest - teraz może powstać również w wersji polskiej. Jeśli te utwory Ci się podobają, wesprzyj ten projekt. Dzięki Tobie ta muzyka może przynieść radość wielu słuchaczom.

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

55 dni

Do końca

CzarnOFF Fest

Foliba Management, Wrocław  
CzarnOFF Fest to niezależny festiwal muzyczny odbywający się w połowie czerwca na obszarze Przełęczy Rędzińskiej w Rudawach Janowickich, nieopodal Czarnowa.

3%

Postęp

785 zł

Mamy już

38 dni

Do końca

JAKIM CUDEM zupełnie nowy folk!

JAKIM CUDEM, Bydgoszcz, Polska  
Nowe spojrzenie na polskie pieśni ludowe, to muzyka JAKIM CUDEM. Zespół czerpie z tradycyjnej muzyki Kujaw – nostalgiczne pieśni ludowe aranżuje w nowoczesny sposób łącząc je z muzyką elektroniczną i popową.

14%

Postęp

1471 zł

Mamy już

43 dni

Do końca