GrupaPolak
52 tys.

Koło Jana - pierwsza płyta

Koło Jana, Poznań, Polska  
Koło Jana - młody, poznański zespół śpiewający pieśni inspirowane folklorem słowiańskim, łączący tradycyjne melodie z zaskakującymi wykonaniami. Chcemy podzielić się z innymi tą niezwykłą muzyką i wydać naszą pierwszą płytę!

17%

Postęp

864 zł

Mamy już

35 dni

Do końca

'Górale na Saharze-Nomadzi w Beskidach'

Martyna Pońc, Goleszów  
Projekt Górale na Saharze - Nomadzi w Beskidach ma na celu łączenie kultur, tradycji i muzyki ludowej, a przede wszystkim Nomadów z Maroka i górali z Polski.

55%

Postęp

3316 zł

Mamy już

25 dni

Do końca

Zamek Snów- płyta z kołysankami

Natalia Mieśnik, Gdańsk, Pomorskie  
WYDAJ Z NAMI ZAMEK SNÓW! Jest to płyta dla najmłodszych. Chcemy przenieść Was w świat magiczny, pełen przygód i niesamowitych krain. Stworzyliśmy teksty i muzykę, przy której będziecie się dobrze bawić i zasypiać.

44%

Postęp

2678 zł

Mamy już

24 dni

Do końca

Płyta 'RetroJazz'

Norbert Dawidowski, Gołdap  
Chcemy nagrać płytę z jazzującymi utworami retro których charakter będzie podkreślał klasyczny humor zawarty w tekstach oraz aranżacjach. Jeżeli nam pomożesz wtedy my na pewno się odwdzięczymy.

2%

Postęp

170 zł

Mamy już

25 dni

Do końca

Nowe życie w Starym Schronie

Schron, Poznań, Polska  
Zależy nam by w opuszczonym od 25 lat Schronie tętniło życie. Większość prac już wykonaliśmy ale przystosowanie budynku do użytku publicznego przekroczyło nasze możliwości. Pomóż nam spełnić wymogi, a Schron znów będzie otwarty!

22%

Postęp

9920 zł

Mamy już

20 dni

Do końca

'Into the Life' trasa koncertowa!

Piotr Budniak, Katowice  
Zostań współorganizatorem trasy koncertowej Into the Life zespołu Piotr Budniak Essential Group! Pre-order najnowszego albumu zespołu :)

48%

Postęp

1200 zł

Mamy już

9 dni

Do końca

Teledysk do utworu 'MANTRA JEDNOŚCI'

Wędrujący Teatr Kobiet, Katowice, Polska  
MANTRA JEDNOŚCI sfilmowana w najstarszym MIEJSCU MOCY! Wyjątkowy film z najsilniejszego i z najstarszego Miejsca Mocy na świecie zrealizowany z Wędrującym Teatrem Kobiet!

49%

Postęp

7373 zł

Mamy już

24 dni

Do końca

Metal 2 The Masses Poland (Bloodstock Band Battle)

Wojtek Czyzewski, Żywiec  
Festiwal został zaprojektowany jako muzyczny konkurs zespołów wyłanianych w trybie tzw. „band battle” czyli scenicznej rywalizacji pomiędzy poszczególnymi grupami muzycznymi.

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

67 dni

Do końca

Fajna Piosenka OLasa

OLas,  
His name is OLas. Just OLas. Wspólnie z OLasem nagrywamy teledysk w Hiszpanii do fajnej piosenki o Don Kichocie. Możesz dać coś OLasowi, Bo OLas obdarował Ciebie swoim głosem i fajnym filmem. Piosenka kończy film Tom Bishop.

3%

Postęp

127 zł

Mamy już

20 dni

Do końca

Trio Woźniak / Wachowiak / Kinaszewska - Kolektyw do grania

Trio Woźniak/Wachowiak/Kinaszewska, Warszawa, Poland  
Pomóżcie nam wydać płytę, może uda nam się wspólnie przenieść trochę tradycji muzycznych w czasie. Interesuje nas granie polskiej muzyki tradycyjnej z regionu radomskiego, kieleckiego i sannickiego.

27%

Postęp

2757 zł

Mamy już

17 dni

Do końca