GrupaPolak
50 tys.

Co Za Historia

Co Za Historia, Warszawa  
Co Za Historia to jedna z najpopularniejszych serii historycznych na polskim YT. Wyprodukowaliśmy 43 filmy, a kanał na którym są emitowane, przyciągnął ponad 78 tys subskrypcji. Staramy się zyskać środki na dalsze działanie.

104%

Postęp

20821 zł

Mamy już

46 h

Do końca

Ironiczny klip o uzależnieniu od SOCIAL MEDIÓW

Praktyczna Pani, Warszawa, Polska  
Cześć! Mam na imię Marta. Jedni mają w rękawach asy, ja mam sarkazm J. Posłuchaj numeru, w którym śmiało komentuję zjawisko uzależnienia od social mediów oraz ślepego podążania za idealnymi i zawsze pięknymi ludźmi z Instagrama.

9%

Postęp

1255 zł

Mamy już

26 dni

Do końca

Zamek – film dokumentalny

Mateusz Sajdak, Warszawa, Polska  
Magiczne miejsce i wyjątkowi ludzie. Przed Wami pierwszy na świecie film dokumentalny o pracownikach Zamku Królewskiego w Warszawie.

42%

Postęp

2133 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

Na Tropie Zdumienia: Podróż w Nieznane

Grzegorz Sochań, Kraków  
Na Tropie Zdumienia to projekt filmowo-podróżniczy zachęcający do eksplorowania nieznanych zakątków świata razem z podróżnikiem - Grzegorzem Sochaniem. Celem zbiórki pieniędzy jest rozwój kanału YouTube oraz promocja książki.

1%

Postęp

35 zł

Mamy już

45 dni

Do końca

PROBLEM ALIENACJI RODZICIELSKIEJ

wojcikp68,  
Witam Panstwa nazywam sie Piotr Wojcik i wraz z ekipa realizacyjna studia 1UP chcemy poruszyc bardzo bolesny problem jakim jest ALIENACJA RODZICIELSKA poprzez wyprodukowanie spotu spolecznego ktory chcemy naglosnic w mediach.

81%

Postęp

5722 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

fabularny film krótkometrażowy - ŁOWCY

dianazamojska, Warszawa  
Chcemy nakręcić niezależny, krótkometrażowy film fabularny pod tytułem ŁOWCY. Chcemy ten film pokazać szerokiej publiczności między innymi na różnych festiwalach filmowych w Polsce i za granicą.

91%

Postęp

8950 zł

Mamy już

44 h

Do końca

'Cześć, jestem Kamil' - krótkometrażowy film fabularny

Patryk Miłek, Sieradz, Polska  
Cześć, jestem Kamil - krótkometrażowy film fabularny. Opowiada on burzliwą historię młodego człowieka, który przez używki stopniowo stacza się na samo dno.

17%

Postęp

230 zł

Mamy już

30 dni

Do końca

Republika Karnawału rzecz o Le Madame

3 szyna, Warszawa  
Dawno dawno temu było takie miejsce....Gdzie to co nieczyste i niskie mieszało się z tym co piękne i wysokie, i mogło współistnieć. Republika Karnawału – rzecz o Le Madame, to film dokumentalny o legendarnym klubie Le Madame.

7%

Postęp

1617 zł

Mamy już

37 h

Do końca