GrupaPolak
50 tys.

'Tour' - film o pierwszym Tour de Pologne kobiet

Agnieszka Franusiak, Warszawa  
Wesprzyj krótkometrażowy film dokumentalny opowiadający o zmaganiach zawodniczek w trakcie pierwszego w historii Tour de Pologne kobiet.

85%

Postęp

9360 zł

Mamy już

4 dni

Do końca

Sekretarz - film dokumentalny

Joanna Janikowska, Warszawa, Polska  
Sekretarz to krótkometrażowy dokument o Simone - 29-letnim sekretarzu Partii Odrodzenia Komunistycznego w Bolonii. To film o młodzieńczym pragnieniu rewolucji, o tym, co było i o tym, co jest teraz. I o imprezach reggae.

15%

Postęp

3011 zł

Mamy już

27 dni

Do końca

Młody zespół rockowy chce nagrać koncertówkę!

Sawanty, Poznań, Polska  
Młody, punk'n'rollowy zespół z Poznania potrzebuje Twojego wsparcia, by nagrać swoją pierwszą koncertówkę w jakości HD! Twierdzą, że tylko nagranie live jest w stanie oddać to, co dzieje się na scenie podczas ich koncertów...

131%

Postęp

655 zł

Mamy już

11 dni

Do końca

Co Za Historia

Co Za Historia, Warszawa  
Co Za Historia to jedna z najpopularniejszych serii historycznych na polskim YT. Wyprodukowaliśmy 43 filmy, a kanał na którym są emitowane, przyciągnął ponad 78 tys subskrypcji. Staramy się zyskać środki na dalsze działanie.

23%

Postęp

4687 zł

Mamy już

39 dni

Do końca

FriendsForever

Paweł Chojna, Warszawa, Polska  
FriendsForever to film opowiadający historię trojga przyjaciół z lat szkolnych, którzy postanowili odnowić ze sobą kontkat po 10 latach - wesprzyj realizację!

1%

Postęp

110 zł

Mamy już

27 dni

Do końca

Republika Karnawału rzecz o Le Madame

3 szyna, Warszawa  
Dawno dawno temu było takie miejsce....Gdzie to co nieczyste i niskie mieszało się z tym co piękne i wysokie, i mogło współistnieć. Republika Karnawału – rzecz o Le Madame, to film dokumentalny o legendarnym klubie Le Madame.

7%

Postęp

1487 zł

Mamy już

39 dni

Do końca