GrupaPolak
50 tys.

'Droga' pielgrzymka z Polski do Santiago de Compostela

zbigniew.sciubak, Lublin, Poland  
Droga to zapis pielgrzymki. Z Polski do Santiago de Compostela. 130 dni, 3700 kilometrów. Pielgrzymuje się nie tylko przez kraje, ale też przez spotkania z ludźmi i własne doświadczenia. Przeczytaj tę książkę. Po prostu.

68%

Postęp

2926 zł

Mamy już

22 dni

Do końca

Wiersze raperskie Macieja Tylki

Sylwia Klimaszewska, Piła, Polska  
Zapraszamy Cię miłośniku książki do poznania twórczości Macieja Tylki. To świat niebanalnej wrażliwości z wartościowym przesłaniem. Jeśli chcesz się o tym przekonać - wesprzyj nasz projekt!

7%

Postęp

550 zł

Mamy już

38 dni

Do końca

Bałkańska Terra Incognita

Grzegorz Kaczmarek, Warszawa, Polska  
Książka Bałkańska Terra Incognita to opowieść o podróży w czasie i przestrzeni, którą odbyłem wędrując przez tajemnicze Góry Dynarskie. Wspierając mój projekt sprawisz, że zabiorę w nią każdego kto tego zapragnie.

79%

Postęp

4761 zł

Mamy już

19 dni

Do końca

KOMORNIK, czyli śmieszna opowieść o emigracji

Tomek Cze, Częstochowa  
Wszyscy to znamy. EMIGRACJA. A jak to wygląda od środka? Zajrzyj. Zobaczysz tam kawałek siebie. I CAŁEGO SĄSIADA. Ta książka jest jak dobra impreza, tylko głowa po niej nie boli. Jedno mogę zagwarantować: Nie będziesz się nudzić.

47%

Postęp

4710 zł

Mamy już

17 dni

Do końca

Czy to bajka czy to sen...

Anna Truszkowska, Ostrołęka, Polska  
Coś innego, dającego do myślenia, czasem dziwne, czasem zaskakujące. Po prostu znajdziesz się w innej rzeczywistości.Moje wiersze i opowiadania wprowadzą cię w inny wymiar, od tej pory nic nie będzie takie same. Proszę o wsparcie!

2%

Postęp

150 zł

Mamy już

40 dni

Do końca

Polskie kluby w europejskich pucharach

RetroFutbol, Poznań, Polska  
Czy da się opisać projekt w 230 znakach? Pewnie się da, ale my wolimy bogatsze treści. Właśnie dlatego tworzymy książkę, która zaspokoi nawet największego fana polskiej piłki klubowej. Nie wierzysz? Sprawdź nas i sypnij groszem.

107%

Postęp

2690 zł

Mamy już

7 dni

Do końca

XII SUGESTII - przewodnik do szczęśliwego życia

Bogusław Szedny, Warszawa, Polska  
Moim marzeniem jest, aby Polska była bardziej uśmiechniętym i szczęśliwym krajem. Książka XII SUGESTII - jest dużym krokiem w tę stronę. Zapraszam z uśmiechem, aby zapoznać się z projektem i wesprzeć jej wydanie :)

113%

Postęp

5668 zł

Mamy już

13 dni

Do końca

O Zosi co... Książkę wydajemy. Dołączysz do nas?

Sylwia B., Warszawa, Polska  
Pewnego słonecznego dnia postanowiłyśmy, że coś razem stworzymy, bo cenimy produktywny czas, kiedy coś twórczego i fajnego powstaje. Z tych inspiracji powstały opowiadania o Zosi co…

46%

Postęp

4491 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

'Szczypta tradycji świeckim okiem' - wydanie albumowe

Małgorzata Krasucka MARGALIT, Warszawa, Polska  
Bogato ilustrowana książka o niektórych świętach i obyczajach żydowskich, utrzymana w lekkiej formie beletrystycznej, skierowana do czytelnika chcącego poznać zagadnienia związane z kulturą jidysz i tradycyjną kuchnię żydowską.

107%

Postęp

10760 zł

Mamy już

36 dni

Do końca

DZIEDZIC i błękitna krew

Wojciech. Gosek, Siemianowice Śląskie, Polska  
Rok temu, mając 16 lat wydałem swoją pierwszą książkę. Obecnie staram się zrobić to samo z drugą. Czy wesprzesz mnie w tym?

17%

Postęp

860 zł

Mamy już

3 dni

Do końca

Widmo: Świt Tułaczów

Katarzyna Radecka/ Growchu, Poznań, Polska  
Na Lewy Kontynent zmierza wyprawa naukowa. Choć jej członkowie pochodzą z zupełnie różnych światów, będą musieli znaleźć wspólny język, aby odkryć tajemnicę stworzenia zwanego Widmem.

37%

Postęp

6105 zł

Mamy już

54 dni

Do końca

Sfinansowanie debiutanckiej powieści 'Nie próbuj'

Mateusz Wróbel, Czechowice - Dziedzice  
Celem niniejszego projektu jest publikacja debiutanckiej powieści Mateusza Wróbla opowiadającej o konsekwencjach młodzieńczej frustracji wynikającej z ignorancji władzy, która niebezpiecznie przeradza się w narodowy terroryzm.

47%

Postęp

2868 zł

Mamy już

62 dni

Do końca

Morze i żagle w poezji polskiej

Szanta, Białystok, Polska  
Wydajmy razem antologię poezji morskiej od XVI wieku po XXI ! Kochanowski, Szymborska, Miłosz, Karol Wojtyła, te nazwiska mówią same za siebie. Mówią, ze warto wydać taką pozycję. Pomóż nam.

3%

Postęp

465 zł

Mamy już

7 dni

Do końca

Zwierzak - erotyk kryminalny

G Mlynek, Polska/Szwecja  
Współczesne opowiadane erotyczne 'ZWIERZAK' z podtytułem: Jak często faceci myślą o seksie. Odpowiedź na współczesne romanse prowokacyjne oraz przedstawienie prawdziwej natury mężczyzn.

5%

Postęp

285 zł

Mamy już

29 dni

Do końca