GrupaPolak
52 tys.

Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

Anna Manna Poznańska, Radzionków  
Pierwsza w Polsce książka dla dzieci o uzależnieniu od śmieciowego jedzenia! O cukrze i reklamie. A Wujek Krzysia wyhodował w brzuchu potwora zwanego rakiem! Dla czytelnika od 1 do 150 lat. PORADNIK napiszą Specjaliści!

75%

Postęp

15100 zł

Mamy już

14 dni

Do końca

Magazyn Kosmos dla Dziewczynek

Fundacja Kosmos dla Dziewczynek, Warszawa, Polska  
KOSMOS to przełomowe pismo dla dziewczynek w wieku 7-11 lat. Mądre, piękne, zabawne, dobre i odważne jak jego czytelniczki. Będzie wzmacniać ich poczucie własnej wartości i pokazywać różnorodność świata. Dołączysz do nas?

75%

Postęp

70407 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

BARNIM Woda

Barnim Saga, Poznań, Polska  
BARNIM Woda to druga odsłona przygód tytułowego awanturnika. Wartka akcja, mroczna tajemnica, nietuzinkowi przeciwnicy, echa starego świata. A to wszystko przyprawione garścią humoru, szczyptą przemocy i odrobiną wyuzdania...

58%

Postęp

5835 zł

Mamy już

22 dni

Do końca

Z indexem w podróży - Przekraczając Granice

Mariusz Malinowski, Zielona Góra, Polska  
Celem projektu jest zebranie funduszy na wydanie książki opowiadającej historię młodych ludzi z Zielonej Góry, którzy połknęli podróżniczego bakcyla i do reszty zatracili się w poszukiwaniu przygody.

9%

Postęp

245 zł

Mamy już

16 dni

Do końca

Get The Picture

Michał Konca, Warszawa, Polska  
Get The Picture to wyjątkowy zbiór 60 autorskich plakatów filmowych, które w niebanalny sposób ilustrują wybrane produkcje kina światowego. Podejmij wyzwanie - How many pictures will you get?

11%

Postęp

4201 zł

Mamy już

27 dni

Do końca

Sfinansowanie debiutanckiej powieści 'Nie próbuj'

Mateusz Wróbel, Czechowice - Dziedzice  
Celem niniejszego projektu jest publikacja debiutanckiej powieści Mateusza Wróbla opowiadającej o konsekwencjach młodzieńczej frustracji wynikającej z ignorancji władzy, która niebezpiecznie przeradza się w narodowy terroryzm.

82%

Postęp

4950 zł

Mamy już

7 dni

Do końca

POWYD. Wydanie nowej powieści.

Marian Nocoń, Katowice, Polska  
POWYD. Projekt wydania nowej książki Mariana A. Nocoń - autora m. in. Książki Roku 2016. Darczyńcy staną się jej mecenatami i wpłyną na moment wydania jeszcze w tym roku. Możesz trwale zapisać się na jej kartach. Ten jedyny raz!

96%

Postęp

7450 zł

Mamy już

5 dni

Do końca

Wydanie książki "Siedemdziesiąt siedem słoni"

Piotr Biedrzycki, Polska  
SIEDEMDZIESIĄT SIEDEM SŁONI to 600-stronicowa powieść podróżnicza. Bohater książki - Polak - podróżuje po magicznych Indiach i przeżywa wiele niewiarygodnych przygód. Siedemdziesiąt siedem słoni to polski SHANTARAM.

8%

Postęp

2050 zł

Mamy już

39 dni

Do końca

Multimedialny podręcznik do nauki języka francuskiego

Clouzot - Lingua, Gdynia, Poland  
Skuteczna nauka gramatyki francuskiej Naucz się używać języka francuskiego metodą praktyczną i jak najbardziej intuicyjną, stworzoną przez rodowitego użytkownika języka francuskiego i przekonaj się, że nie jest to wcale takie tru

1%

Postęp

165 zł

Mamy już

29 dni

Do końca

Wydajemy książkę 'Mój mąż drwal'. Wydajemy? :)

Anka Radziejewska, Środa Śląska, Polska  
A dlaczego by nie spełnić swojego marzenia? :) 'Mój mąż drwal' to książka zawierająca treści, o których zawsze chciałam wszystkim opowiedzieć. Wydać ją i pokazać szerszemu gronu? Dlaczego nie? Teraz już nie można się zatrzymać! :)

70%

Postęp

3900 zł

Mamy już

39 dni

Do końca

Znane bajki - wierszem

wierszykdlaciebie, Gorzów Wielkopolski, Polska  
Znane Bajki WIERSZEM to projekt który ma pobudzić i rozwinąć wyobraźnię wszystkich, którzy zetkną się z tą książką. Każda bajka wprowadza dziecko w świat marzeń, odkrywając prawdziwe wartości dobra i piękna. Bajki z przesłaniem!

22%

Postęp

2661 zł

Mamy już

38 dni

Do końca

Jak tanio podróżować po USA - poradnik od A do Z

Jakub Michalik, Będzin, Polska  
Praktyczny poradnik jak zaplanować od podstaw wyjazd do USA , koszty mniejsze o nawet 70% teraz to możliwe. Nie zwlekaj i już teraz wesprzyj ten projekt i daj sobie szanse na wspaniałe wakacje życia - spełnij Twój American Dream

21%

Postęp

535 zł

Mamy już

16 dni

Do końca

Trygrunn Jesteśmy Jednym - powieść fantasy

Anna Gajowniczek, Ząbki, Polska  
Do jakiego stopnia powinno się ufać swojemu przeznaczeniu? Planeta Trygrunn to miejsce inne od znajomego nam świata, ale połączenie jej z Ziemią jest płynne i oczywiste - nie każdy jednak jest w stanie to pojąć.

26%

Postęp

2682 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

POW. Ilustrowany atlas architektury Powiśla

Centrum Architektury, Warszawa, Polska  
POW. Ilustrowany atlas architektury Powiśla – książka-spacerownik dla wszystkich

55%

Postęp

8332 zł

Mamy już

9 dni

Do końca