Quantcast
48 tys.

Matka Polka Feministka - O Bohaterach Trójkowej audycji

Joanna Mielewczyk, Monachium, Niemcy  
Moi Drodzy - ocalmy Matkę Polkę Feministkę od zapomnienia! Przygotowałam 200 rozmów przez prawie 4 lata trwania cyklu na antenie radiowej Trójki. Teraz z wybranych pomóżcie mi wydać książkę.

110%

Postęp

18463 zł

Mamy już

6 dni

Do końca

50 sekretów Polaków znanych i wybitnych

jacekfit, Polska  
Ta książka, to kompleksowy dowód na to, że Polak potrafi! Zbierając do niej materiały, miałem zaszczyt i przyjemność przeprowadzenia rozmów oko w oko z pięćdziesiątką najbardziej znanych i wybitnych Polaków. Pora odkryć niezwykłe 50 sekretów przed czytelnikami!

1%

Postęp

490 zł

Mamy już

25 dni

Do końca

'Wymarzone wakacje'

Gaby M., Ruda Śląska, Polska  
Wymarzone wakacje głównej bohaterki wcale nie są takie wymarzone. Tutaj ciągle coś się dzieje. Humor, adrenalina, mafijne porachunki, strach, a między tym wszystkim MIŁOŚĆ. Idealna książka podczas wakacyjnego wypoczynku.

5%

Postęp

75 zł

Mamy już

28 dni

Do końca

Poznański Czerwiec '56 - przewodnik i gry- dwujęzycznie

Patrycja Wasielewska, Poznań, Polska  
To pierwszy dwujęzyczny przewodnik po wydarzeniach Poznańskiego Czerwca '56, w którym dodatkowo znajdują się gry, dla Tych, którzy wolą poznawać historię w alternatywny sposób lub też oczekują od książki czegoś więcej.

30%

Postęp

1205 zł

Mamy już

27 dni

Do końca

Publikacja debiutanckiej powieści historycznej cz.1

Artur Wasążnik, Byczyna-Ciecierzyn  
Kto czytał ostatnio dobrą powieść historyczną? Bez nadęcia, za to z przygodą, humorem i odważnymi hipotezami? Coś między H. Sienkiewiczem, U. Eco i… G.R.R. Martinem? Taka powieść właśnie czeka na państwa wsparcie przy jej wydaniu.

3%

Postęp

475 zł

Mamy już

14 dni

Do końca

Most nad niespokojną wodą

Mikołaj Buczel, Wałbrzych, Polska  
Książka przenosząca w świat klimatów fantastycznych, gdzie głównymi bohaterami są ludzie i ich wnętrza. Początek cyklu, w którym trójka bohaterów staje przed wyzwaniem rozpracowania tajemnej intrygi i stawia czoło własnym demonom.

82%

Postęp

5766 zł

Mamy już

24 dni

Do końca

Mądre bajki z dobrą puentą. Dla dorosłych i dla dzieci.

Dorota Kościukiewicz-Markowska, Szczecin, Poland  
Zawsze jest rozwiązanie każdego konfliktu, każdej złości, każdej sytuacji.... Trzeba tylko znów na świat spojrzeć oczami dziecka. Co więc jak nie metafora czy bajka trafia lepiej do rozbieganego umysłu dorosłego... i dziecka:)?

8%

Postęp

941 zł

Mamy już

53 dni

Do końca

Morderstwo Honorowe

Halina Fojtuch, Łódź, Poland  
Młoda kobieta zakochana w Pakistańczyku wraz z czwórką dzieci zostaje uwięziona w Pakistanie. Po 4 latach podsłuchuje, że 3 jej córki mają być sprzedane. Udaje jej się uciec z dziećmi do Polski choć wiedziała, że zginie. Pomóżcie

1%

Postęp

225 zł

Mamy już

25 dni

Do końca