GrupaPolak
50 tys.

Doomsday machine

Mariola Orchel, Kraków, Polska  
Alternatywny rok 1986. ZSRR zaatakowało Zachodnie wybrzeże USA. Atomowy Holokaust wisi na włosku. Amerykańcy naukowcy tworzą Doomsday Machine. Broń ostateczną która zakończy wojnę. Czy coś może pójść nie tak? Wszystko!

0%

Postęp

10 zł

Mamy już

25 dni

Do końca

FriendsForever

Paweł Chojna, Warszawa, Polska  
FriendsForever to film opowiadający historię trojga przyjaciół z lat szkolnych, którzy postanowili odnowić ze sobą kontkat po 10 latach - wesprzyj realizację!

10%

Postęp

1170 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

Co Za Historia

Co Za Historia, Warszawa  
Co Za Historia to jedna z najpopularniejszych serii historycznych na polskim YT. Wyprodukowaliśmy 43 filmy, a kanał na którym są emitowane, przyciągnął ponad 78 tys subskrypcji. Staramy się zyskać środki na dalsze działanie.

27%

Postęp

5547 zł

Mamy już

33 dni

Do końca

Republika Karnawału rzecz o Le Madame

3 szyna, Warszawa  
Dawno dawno temu było takie miejsce....Gdzie to co nieczyste i niskie mieszało się z tym co piękne i wysokie, i mogło współistnieć. Republika Karnawału – rzecz o Le Madame, to film dokumentalny o legendarnym klubie Le Madame.

7%

Postęp

1487 zł

Mamy już

32 dni

Do końca

Młody zespół rockowy chce nagrać koncertówkę!

Sawanty, Poznań, Polska  
Młody, punk'n'rollowy zespół z Poznania potrzebuje Twojego wsparcia, by nagrać swoją pierwszą koncertówkę w jakości HD! Twierdzą, że tylko nagranie live jest w stanie oddać to, co dzieje się na scenie podczas ich koncertów...

131%

Postęp

655 zł

Mamy już

5 dni

Do końca

Sekretarz - film dokumentalny

Joanna Janikowska, Warszawa, Polska  
Sekretarz to krótkometrażowy dokument o Simone - 29-letnim sekretarzu Partii Odrodzenia Komunistycznego w Bolonii. To film o młodzieńczym pragnieniu rewolucji, o tym, co było i o tym, co jest teraz. I o imprezach reggae.

17%

Postęp

3306 zł

Mamy już

21 dni

Do końca