GrupaPolak
50 tys.

Film dokumentalny 'Obłoki Śmierci - Bolimów 1915'

Ireneusz Skruczaj, Bolimów, Polska  
'Obłoki Śmierci - Bolimów 1915' to fabularyzowany film dokumentalny relacjonujący pierwsze użycie gazów bojowych na wschodnim froncie I Wojny Światowej. Obraz jest debiutem reżyserskim Ireneusza Skruczaja.

0%

Postęp

11 zł

Mamy już

60 dni

Do końca

ANGEL.A film SF dla fanów Matrixa i Blade Runnera

adamn86, Warszawa, Polska  
Naszym celem jest stworzenie filmu SF nawiązującego stylistyką do cyberpunka. Wciągająca epicka opowieść o człowieczeństwie z rewelacyjnymi scenami akcji i efektami specjalnymi jakich w polskim kinie nie było.

1%

Postęp

101 zł

Mamy już

29 dni

Do końca

Na Tropie Zdumienia: Podróż w Nieznane

Grzegorz Sochań, Kraków  
Na Tropie Zdumienia to projekt filmowo-podróżniczy zachęcający do eksplorowania nieznanych zakątków świata razem z podróżnikiem - Grzegorzem Sochaniem. Celem zbiórki pieniędzy jest rozwój kanału YouTube oraz promocja książki.

41%

Postęp

1115 zł

Mamy już

16 dni

Do końca

'Cześć, jestem Kamil' - krótkometrażowy film fabularny

Patryk Miłek, Sieradz, Polska  
Cześć, jestem Kamil - krótkometrażowy film fabularny. Opowiada on burzliwą historię młodego człowieka, który przez używki stopniowo stacza się na samo dno.

61%

Postęp

805 zł

Mamy już

19 h

Do końca

Rzeczpospolita Wegańska

RP-Weganska, Polska  
Weganizm w Polsce, to zjawisko, idea i trend dynamicznie rozwijający się. Postanowiliśmy przyjrzeć mu się z bliska i nasze obserwacje przedstawić w filmie dokumentalnym

47%

Postęp

5654 zł

Mamy już

2 dni

Do końca

Konfabulacja - Krótkometrażowy Film Fabularny

Maciej Wojtyłko, Kraków, Polska  
Konfabulacja - film z gatunku czarnej komedii, mocno inspirowany Pulp Fiction. To trzy historie prowadzone przez różnych bohaterów, którzy finalnie spotykają się w jednym punkcie, będącym początkiem wydarzeń nie do przewidzenia!

3%

Postęp

38 zł

Mamy już

8 dni

Do końca