GrupaPolak
50 tys.

Rowerowa wyprawa do Hongkongu

Dominik Jońca, Katowice, Polska  
Jako pierwszy Polak chcę pokonać trasę Polska-Chiny w obie strony na rowerze ! Przede mną 30 tyś. km. A trasa, którą zaplanowałem przecina miejsca totalnie skrajne, od przeogromnych metropolii po całkowite pustkowia.

4%

Postęp

1366 zł

Mamy już

5 dni

Do końca

Gniezno - Kraków - Warszawa- Rodzinna super wyprawa!

Sołectwo Pęcherzew, Pęcherzew, Polska  
Organizujemy rodzinną wycieczkę do drugiej w historii Polski stolicy a mianowicie do Krakowa i okolic (2 dni). Będzie to kolejny etap w propagowaniu wiedzy historycznej wśród lokalnej społeczności. Dołącz do nas!

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

23 dni

Do końca

Wózkiem przez Świat - Japonia

Rullaman, Malmo, Szwecja  
Podróżnik na czterech kółkach chce zdobyć Japonię. Podczas tej wyprawy chcę zebrać materiał do filmu i publikacji o Japonii, widzianej oczami osoby na wózku. Pośród milionów ludzi, automatów, mangi, wyobrażacie sobie wózkowicza?

10%

Postęp

1221 zł

Mamy już

26 dni

Do końca

Albatros Ekipa- kolejna wyprawa :)

albatrosekipa, Zdunska Wola, Poland  
Albatros– czyli jak spełniać swoje marzenia dzięki czterem kółkom. Za nami już trzy wyprawy: Bałkany '15, Skandynawia '16 oraz Wielka Brytania '16. Celem projektu jest uzbieranie środków na przygotowanie busa oraz kolejną wyprawę!

19%

Postęp

1332 zł

Mamy już

22 dni

Do końca

2100 kilometrów zielonym szlakiem

Kacper Matuszak, Gliwice  
2100 kilometrów szlaku E-Path do pokonania na własnych nogach w 120 dni. Idziemy od Polski po Mediolan, gdzie w ramach projektu Eneloop czeka nagroda 21 000 euro, którą przekażemy w całości organizacjom ekologicznym.

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

47 dni

Do końca

Po szczyt marzeń - Everest! Autostopem do Nepalu

Paweł Ożga, Białystok, Polska  
Jeden człowiek. Jeden cel. Setki przygód. Tysiące kilometrów. To tylko kilka słów opisujących samotną wyprawę autostopem do Nepalu. A największą atrakcją jest to, że możesz pojechać razem ze mną, nie ruszając się z domu. Zapraszam

29%

Postęp

1835 zł

Mamy już

31 dni

Do końca

#BlogerNaJamajce

Piotr Kilian, Polska - Jamajka  
Ej, polecimy wspólnie na Jamajkę? Plan jest prosty: zamieszkać tam, przejechać wyspę wzdłuż i wszerz nocując u jamajskich rodzin i dokumentując wyprawę, przeprowadzać wywiady z mieszkańcami oraz napisać książkę. Zróbmy to Razem!

1%

Postęp

287 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

PodRóżni - Festiwal o krok dalej 2017

Stowarzyszenie Gildia Sztuki, Ząbkowice Śląskie  
Stwórz z nami najlepszy, jedyny taki plenerowy festiwal podróżniczy w Polsce! Dołącz do grona osób tworzących go z pasji, wspomóż organizację Festiwalu i baw się z nami na jedynej takiej imprezie w Polsce!

37%

Postęp

1121 zł

Mamy już

12 dni

Do końca

Campanella na Mazurach

Orkiestra Campanella, Cekcyn, Polska  
Słyszałeś/-aś kiedyś utwory zaaranżowane na orkiestrę mandolinową? Jesteśmy grupą młodych ludzi i chcemy podzielić się naszą muzyczną pasją podczas pobytu na Mazurach. W zamian za wsparcie oferujemy nietuzinkowe nagrody!

8%

Postęp

880 zł

Mamy już

11 dni

Do końca

Carmageddon-Rally

Michał Paszkiewicz, Poznań  
Podróże - 6 dni, 6 państw, 2500 km, Motoryzacja - będzie okazja żeby naprawić brykę, Szaleństwo - 18 zadań do realizacji, Niski budżet - zbieramy dla 20 osób(10 Teamów) i 2óch organizatorów.

2%

Postęp

300 zł

Mamy już

66 dni

Do końca