Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

1. Obsługujemy finansowanie projektowe

Projekt ma swój wyraźny początek i koniec, można go rozliczyć, sprawdzić czy spełnił pokładane w nim nadzieje i założenia. Projekt, którego cel sprowadza się np. do finansowania bieżącej działalności, opłacenia ZUS'u Twoim pracownikom, wykupu reklamy czy pokrycia wkładu własnego na zaciągnięcie kredytu obrotowego nie zostanie przez nas zaakceptowany. Jeżeli natomiast Twoja firma, start-up, działalność, pragnie się rozwijać - i masz na to konkretny pomysł o charakterze projektu - możesz zgłosić projekt!

2. Projekty charytatywne realizowane są na portalu PolakPomaga.pl


3. Projektodawca uczestniczy w realizacji projektu na każdym jego etapie

Nieważne czy chodzi o zrobienie strony internetowej, aplikacji, odrestaurowanie bezcennego zabytku czy wydanie książki - w każdym z tych przypadków wspieramy finansowanie tylko i wyłącznie wtedy, gdy cel projektu jest realizowany przez samego Twórcę/Twórczynię projektu, a nie wyłącznie przez zatrudnione osoby czy wynajęte firmy.

4. Nieodłącznym elementem crowdfundingu jest film promujący, opis projektu i nagrody.


5. W następnym kroku opisz swój projekt - Twoje zgłoszenie będzie widoczne tylko dla Nas.


Zgłoś swój projekt →

Weryfikacja twórcy projektu

Każdy twórca projektu jest przez nas weryfikowany. Z danych do przelewu pobieramy dane właściciela i sprawdzamy czy osoba zgłaszająca projekt jest faktycznie tą, za którą się podaje. Przed upublicznieniem każdego projektu, możemy zażądać dodatkowych materiałów potwierdzających, że jego realizacja jest fizycznie możliwa.