Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

Opiekun Twojego projektu

Specjalista w danej kategorii projektów crowdfundingowych będzie Ci towarzyszył na każdym etapie pracy nad kampanią.

Newsletter

Dzięki wysyłanemu newsletterowi, 200-tysięczna Społeczność PolakPotrafi.pl wspierająca projekty crowdfundingowe, dowiaduje się o najciekawszych kampaniach.

Doradztwo Public i Media Relations

Podpowiemy Ci w jaki sposób promować swój projekt, żeby osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

Brak ukrytych kosztów

Prowizja dla portalu wynosi 7,4%, a prowizja dla operatora płatności dodatkowo 2,5%. Łączna prowizja to zatem 9,9%.

Polecane projekty na stronie głównej

Wyróżniamy projekty, które są doskonale przygotowane, świetnie i aktywnie prowadzone, zamieszczając je na stronie głównej PolakPotrafi.pl.

Wsparcie przy realizacji nagród

Automatyzujemy pobieranie danych adresowych do wysyłki nagród od wspierających Twój projekt crowdfundingowy, co ułatwi Ci wysyłkę nagród po jego zakończeniu.

FastTony.es

Jest to narzędzie, które automatyzuje kampanie na Facebooku, udostępnia i rozwija niestandardowe formaty reklamowe. Dzięki FastTony.es w prosty sposób twórz posty i reklamy, które zwiększają szansę na pozyskanie wspierających do Twojego projektu crowdfundingowego.

Envelo

Wsparcie w skutecznej i szybkiej dystrybucji nagród do Twoich wspierających, a także tańsze przesyłki specjalnie dla Ciebie.

Wspieranie z YouTube

Jesteśmy jedyną platformą crowdfundingową w Polsce, która została zweryfikowana przez YouTube (Google), dzięki czemu możesz dodać adnotację na YouTube z linkiem prowadzącym bezpośrednio do Twojego projektu.

PolakPromuje.pl

Jest to medium łączące projektodawców z dziennikarzami i społecznością. Możesz zamieścić na nim informacje o Twoim projekcie, notatkę prasową, case study, a nawet uzyskać wsparcie merytoryczne od nas po przedstawieniu swojej koncepcji kampanii crowdfundingowej.

zgłoś swój projekt →