GrupaPolak
50 tys.

Druga płyta Healing Incantation

Healing Incantation, Warszawa, Polska  
Istniejemy od roku 2013. Interpretujemy Ragi, czyli klasyczną muzykę indyjską. Zbieramy właśnie fundusze na realizacje naszej drugiej płyty. Jako duet współpracujemy z Kayah oraz z Anną Jurksztowicz.

13%

Postęp

1740 zł

Mamy już

16 dni

Do końca

Debiutancka płyta Cynamonowego Ogrodu!

Cynamonowy Ogród, Legnica, Polska  
Czterech młodych muzyków z Legnicy, dla których muzyka jest przyprawą do życia, wydaje debiutancki album. Na ich krążku oprócz tytułowego cynamonu znajdzie się też odrobina pieprzu i łyżka dziegciu...

35%

Postęp

1896 zł

Mamy już

22 dni

Do końca

W drodze po marzenia

Karolina Gefert, Zagórz, Polska  
Mam na imię Karolina, pochodzę z małego miasta Zagórz, koło Sanoka. Obecnie jestem w klasie maturalnej, jednakże nie przeszkadza mi to w realizacji moich pasji. Dostałam szansę nagrania singla z wytwórnią muzyczną, która zaoferowała mi współpracę, jednakże jest to bardzo kosztowna inwestycja.

14%

Postęp

1458 zł

Mamy już

10 dni

Do końca

Szerwony Abodus - Nowa Płyta!!!

Szerwony Abodus, Sztum, Polska  
Szerwony Abodus... ...czyli zawsze młodzi, zdeterminowani i pełni pasji ludzie - pragnący wydać swój nowo powstały materiał na CD Po trzech latach wiele się zmieniło - nie wierzymy że nie chcecie tego sprawdzić ;)

0%

Postęp

40 zł

Mamy już

40 dni

Do końca

Wydanie debiutanckiej płyty zespołu Projekt Fraktala

Projekt Fraktala, Glogow, Poland  
Celem projektu jest uzbieranie kwoty 8000 zł na wydanie naszej autorskiej, debiutanckiej płyty oraz zakup sprzetu do nagrywania naszych koncertów.

0%

Postęp

36 zł

Mamy już

20 dni

Do końca

Śpiewnik Pielgrzyma na żywo

Nathalia i Nirina, Gdańsk, Polska  
Projekt duetu siostrzanego, mający na celu zachęcanie młodego pokolenia do słuchania i śpiewania tych wartościowych pieśni, poprzez serię koncertów w nowoczesnych, żywych opracowaniach wraz z zespołem.

43%

Postęp

570 zł

Mamy już

14 dni

Do końca

Profesjonalne nagranie piosenki + teledysk

Marta Piaskowy,  
Na co zbieram pieniądze: Na nagranie profesjonalnego coveru do piosenki Kasi Popowskiej GRAJ i dokończenie teledysku w studio filmowym do cover piosenki Dody ''Nie daj się''.

5%

Postęp

50 zł

Mamy już

12 dni

Do końca

Rycerzyki - nagranie drugiej płyty

Rycerzyki, Kraków, Polska  
Wszyscy bądźmy Rycerzykami! Wesprzyj nagranie drugiej płyty Rycerzyków, krakowskiego zespołu grającego melodyjny, alternatywny pop. Na darczyńców czekają wyjątkowe, rycerzykowe, ręcznie wykonane przez zespół nagrody.

104%

Postęp

10485 zł

Mamy już

4 dni

Do końca

CzarnOFF Fest

Foliba Management, Wrocław  
CzarnOFF Fest to niezależny festiwal muzyczny odbywający się w połowie czerwca na obszarze Przełęczy Rędzińskiej w Rudawach Janowickich, nieopodal Czarnowa.

1%

Postęp

260 zł

Mamy już

43 dni

Do końca