GrupaPolak
50 tys.

JAKIM CUDEM zupełnie nowy folk!

JAKIM CUDEM, Bydgoszcz, Polska  
Nowe spojrzenie na polskie pieśni ludowe, to muzyka JAKIM CUDEM. Zespół czerpie z tradycyjnej muzyki Kujaw – nostalgiczne pieśni ludowe aranżuje w nowoczesny sposób łącząc je z muzyką elektroniczną i popową.

77%

Postęp

7792 zł

Mamy już

14 dni

Do końca

CzarnOFF Fest

Foliba Management, Wrocław  
CzarnOFF Fest to niezależny festiwal muzyczny odbywający się w połowie czerwca na obszarze Przełęczy Rędzińskiej w Rudawach Janowickich, nieopodal Czarnowa.

8%

Postęp

1703 zł

Mamy już

9 dni

Do końca

Wersja polska mojej anglojęzycznej płyty

Jan Siestrzencewicz, Warszawa, Polska  
Melodyjny album Pop z delikatnym wokalem - po angielsku już jest - teraz może powstać również w wersji polskiej. Jeśli te utwory Ci się podobają, wesprzyj ten projekt. Dzięki Tobie ta muzyka może przynieść radość wielu słuchaczom.

1%

Postęp

90 zł

Mamy już

26 dni

Do końca

OLA NOWAK - debiutancka płyta

Aleksandra Nowak, Kraków, Polska  
Powstaje płyta pełna niespodzianek. W projekcie biorą udział Jazzmani i wokalistka, o której mówią, że zna wszystkie melodie świata. Będzie trochę country, nieco folku, a nawet jazz. Ciekawi ? Zapraszamy ! Czekają nagrody !

51%

Postęp

7748 zł

Mamy już

11 dni

Do końca

PPNOU - 'Masters of UKU' - Debiutancka płyta

PPNOU - Masters of UKU, Poznan, Poland  
PPNOU to zespół jakiego nie było, tworzą go muzycy, których uwiodło charakterystyczne brzmienie i filigranowy rozmiar hawajskiej gitary - ukulele. Zbieramy na płytę, która będzie zawierać nasze nasze największe przeboje. HELP!!!!

40%

Postęp

11707 zł

Mamy już

11 dni

Do końca

Makona - debiutancki album (EP)

zonkog, Żory, Polska  
Celem projektu jest uzbieranie funduszy na wydanie pierwszej debiutanckiej płyty zespołu Makona. Sesję nagraniową udało nam się pokryć własnym nakładem finansowym, ale na wydanie płyty niestety nie starczyło już pieniędzy. Dlatego liczymy na Waszą pomoc!

4%

Postęp

65 zł

Mamy już

27 dni

Do końca

'Górale na Saharze-Nomadzi w Beskidach'

Martyna Pońc, Goleszów  
Projekt Górale na Saharze - Nomadzi w Beskidach ma na celu łączenie kultur, tradycji i muzyki ludowej, a przede wszystkim Nomadów z Maroka i górali z Polski.

0%

Postęp

1 zł

Mamy już

57 dni

Do końca

Nagranie płyty z muzyką kameralną Ryszarda Sielickiego

Agnieszka Marucha, Warszawa, Polska  
Wydanie płyty autorskiej z muzyką kameralną Ryszarda Sielickiego (1916-2005) w stulecie urodzin i 10-lecie śmierci Kompozytora. Światowa premiera! Wykonawcy: Opium String Quartet, Agnieszka Marucha i in.

142%

Postęp

4261 zł

Mamy już

23 min.

Do końca

Magnifikat!

Kórnickie Towarzystwo Śpiewacze,  
Magnificat! Jeden z najsłynniejszych współczesnych utworów religijnych, ponad 200 wykonawców, głęboki, duchowy wymiar muzyki.

2%

Postęp

120 zł

Mamy już

28 dni

Do końca

Drag Queen La Crima i jej 'Sztuka Kochania'

Piotr Bielęda, Polska  
+ Drag Queen La Crima Sanguis i jej Sztuka Kochania czyli pierwszy profesjonalny singiel polskiej drag queen nadchodzi. Możesz być jego częścią.

1%

Postęp

65 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

Płyta 'RetroJazz'

Norbert Dawidowski, Gołdap  
Chcemy nagrać płytę z jazzującymi utworami retro których charakter będzie podkreślał klasyczny humor zawarty w tekstach oraz aranżacjach. Jeżeli nam pomożesz wtedy my na pewno się odwdzięczymy.

1%

Postęp

140 zł

Mamy już

57 dni

Do końca

Riffertone - Nagrywa drugi album!!!

Riffertone, Bielsko-Biała, Polska  
Chcielibyśmy zrealizować kolejną płytę najlepiej jak potrafimy, by brzmiała wspaniale, a Wy możecie przyczynić się do tego, że będzie wyjątkowa.

13%

Postęp

2781 zł

Mamy już

10 dni

Do końca

Szerwony Abodus - Nowa Płyta!!!

Szerwony Abodus, Sztum, Polska  
Szerwony Abodus... ...czyli zawsze młodzi, zdeterminowani i pełni pasji ludzie - pragnący wydać swój nowo powstały materiał na CD Po trzech latach wiele się zmieniło - nie wierzymy że nie chcecie tego sprawdzić ;)

101%

Postęp

6105 zł

Mamy już

6 dni

Do końca

IDZIE BURZA! Płyta i teledysk zespołu Kożuch

kapela Kożuch, Łódź  
Uwaga! „Idzie burza”! Po 5 latach wspólnego muzykowania Kożuch wydaje płytę! Dodatkowo, do singla promującego krążek powstaje niesamowity teledysk!

39%

Postęp

6745 zł

Mamy już

6 dni

Do końca