Quantcast
48 tys.

Zmieńmy polską scene muzyczną z Witkiem Muzykiem Ulicy!

Ryszard Adamus, Warsaw, Poland  
Czy Witek Muzyk Ulicy i jego debiutancki album GRAM DLA WAS okaże się krokiem w kierunku zmiany polskiej sceny muzycznej? Jak wielki potencjał tkwi w muzyce ulicy? Pokażmy, że Polacy potrafią!

57%

Postęp

17231 zł

Mamy już

9 dni

Do końca

Poznań Pride Week 2016

Grupa Stonewall, Poznań, Polska  
Warsztaty, imprezy, pokazy filmowe, koncert w Teatrze Polskim, Marsz Równości... Zorganizuj z nami Poznań Pride Week 2016! Z Twoją pomocą uda nam się przebić ogromny sukces zeszłorocznej edycji.

225%

Postęp

22517 zł

Mamy już

15 dni

Do końca

Remont w schronisku na Magurze Małastowskiej

Grzegorz Wacek, Magura Małastowska  
Wyremontuj z nami stare schronisko na Magurze Małastowskiej w Beskidzie Niskim! Zbudujmy nowe łazienki, ganek oraz szatnie. Zróbmy to dla nas wszystkich, którzy odwiedzamy Magurę, aby nadal funkcjonowała i nie została zamknięta.

133%

Postęp

66820 zł

Mamy już

31 h

Do końca

NA STRAŻY DRZEW powstrzymajmy wycinki!

Fundacja EkoRozwoju, Wrocław, Polska  
Wkurza Was szary beton i znikanie zieleni? Powstrzymajmy postępujące wycinki drzew w miastach oraz planowane zmiany znoszące prawną ochronę drzew. Połączmy profesjonalizm z obywatelskim zaangażowaniem, nie tylko finansowym.

101%

Postęp

18662 zł

Mamy już

8 dni

Do końca

Światozmieniacze

AnnaKsiazek, Warszawa/Łódź  
Anna i Andrea, jeżdżą dookoła świata szukając światozmieniaczy, ludzi zmieniających świat na lepsze, opisują i dzielą się ich historiami. Na tej podstawie organizują też warsztaty Changemaker Course.

62%

Postęp

2235 zł

Mamy już

5 dni

Do końca

Afryka Rowerem/ Dookoła Świata

Afryka Rowerem Dookoła Świata, Afryka  
Witamy was serdecznie. Jesteśmy trójką zapalonych rowerzystów/podróżników. Chcemy objechać rowerami Afrykę dookoła. Jesteśmy tu bo marzymy. Przez marzenia nikt nie umarł, a czasami się spełniają! Możesz stać się częścią projektu!

43%

Postęp

5192 zł

Mamy już

22 dni

Do końca

WORLD CUP JU- JITSU CYPR

Jan Błaszczyk, Cieszyn, Polska  
Już we wrześniu na Cyprze odbędzie się Puchar Świata Ju-Jitsu. Jesteśmy zawodnikami małego klubu w Pogwizdowie wyjazd na te zawody to nasza szansa będzie ona możliwa dzięki Waszemu wsparciu. Pomóżcie Nam zrealizować Nasze marzenie

82%

Postęp

2876 zł

Mamy już

16 dni

Do końca

Patriot Park - zostań Powstańcem Warszawskim

ciufel, Najpierw Kraków potem cały świat :)  
W Patriot Parku z obserwatora zmienisz się w uczestnika wydarzeń, które znasz z lekcji historii. Zaczynamy od Powstania Warszawskiego. Współczesny patriotyzm potrzebuje nowoczesnych narzędzi. Mamy je.

3%

Postęp

1275 zł

Mamy już

41 dni

Do końca

Pierwszy polski praktyczny przewodnik po spearfishingu

Patrycja i Andrzej Przełuccy, Tychy, Polska  
Oto pierwszy w Polsce przewodnik po spearfishingu, czyli łowiectwie podwodnym uprawianym wyłącznie na bezdechu. Dla wszystkich, którzy marzą o tym, by zniknąć na chwilę w milczącym podwodnym świecie i stać się jednością z oceanem.

55%

Postęp

1935 zł

Mamy już

20 dni

Do końca

Udział projektu naukowego TCR w Brussels INNOVA 2016

totalcarrescue, Nowy Sącz, Polska  
Wesprzyj drużynę studentów w uzyskaniu funduszy na transport i zakwaterowanie w Brukseli, gdzie będą reprezentować Polskę na Światowych Targach Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik BRUSSELS INNOVA 2016.

4%

Postęp

116 zł

Mamy już

42 dni

Do końca

WIDOK Z DUBROWNIKA - pomóż Muzeum kupić obraz!

tomir pisze o kulturze, Przemyśl, Polska  
Chcemy wspólnie z Wami kupić obraz, zanim wyjedzie za granicę. Widok z Dubrownika zawiśnie obok innych obrazów z podróży malarza Mariana Strońskiego w Muzeum w Przemyślu. To powrót do rodzinnego miasta, do domu. Na finał wernisaż!

25%

Postęp

1766 zł

Mamy już

40 dni

Do końca

'Pułkownik Ptak' rozwija skrzydła!

Pułkownik Ptak, Warszawa, Polska  
Spektakl o marzeniach, o wariatach i o normalnych. Bawiący i poruszający, a przede wszystkim - komentujący naszą polską rzeczywistość. Niezwykły spektakl teatralny Pułkownik Ptak czeka na Państwa wsparcie!

17%

Postęp

1055 zł

Mamy już

28 dni

Do końca

Laptop drewniany

Marcin Marczak, Stary Folwark, Polska  
Najważniejszym jego atutem jest karta graficzna zbudowana z 12 pasteli suchych, 12 kredek Progresso, a także 12 farb akwarelowych. Laptop posiada również dwa ołówki, dzięki którym młodzi chirurdzy będą ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową, tworząc zarysy pod prace z farbami.

6%

Postęp

881 zł

Mamy już

31 dni

Do końca

15000 km rowerem po Azji, Nowej Zelandii i Australii

piotrekj81, Jelenia Góra, Polska  
Celem wyprawy jest przemierzenie rowerem trasy szacowanej na długość około 15000 kilometrów, dotarcie do Polonii żyjącej w Azji, Nowej Zelandii i Australii, edukacja oraz spopularyzowanie turystyki rowerowej i zdrowego trybu życia

1%

Postęp

130 zł

Mamy już

45 dni

Do końca

BRUDNY HENRYK serial akcji o PRLu

michal.domaszewski, Warszawa, Polska  
Witajcie w stolicy...będzie zabawa! Milicjant, komunista, sex maszyna. Inspirowany Johnem Woo, Monty Pythonem i Stanisławem Bareją, Brudny Henryk to serial akcji z prawdziwego zdarzenia! Powróćmy do PRLu...radiowozem milicyjnym!

56%

Postęp

4225 zł

Mamy już

7 dni

Do końca

Zrób z nami AUDIObooka 'Mamo Działaj'

AnetaRydz, Kraków  
Jest akcja - AUDIOAKCJA! Nagraj z nami Mamę Na GŁOS - książka już jest, teraz czas na AUDIOBOOKA. Chcemy, aby Mamy mogły go słuchać w czasie biegania, spaceru lub w drodze do pracy. Wiemy, że tego potrzebują, więc zróbmy to razem!

2%

Postęp

221 zł

Mamy już

40 dni

Do końca

Żywe Historie

Żywe Historie, Warszawa, Polska  
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj M. Twain

27%

Postęp

820 zł

Mamy już

10 dni

Do końca

LUBLIN III

Fundacja Sztuka Przyszłości, Kraków, Polska  
Polski zespół - Bzyk&Sztajemka, zbiera na polskiego busa na trasę koncertową po Polsce. Nie chcemy Mercedesa, nie podoba nam się Volkswagen, Peugeot? To nie dla nas. My chcemy Lublina! Auto produkowane w Polsce i na polskie drogi!

0%

Postęp

30 zł

Mamy już

39 dni

Do końca

Etnomedica - miejsce gdzie natura wygrywa

Patryk Klimczak, Ostrów Wielkopolski, Polska  
Centrum zdrowia naturalnego, ma za zadanie utworzyć miejsce z dostępem do tanich produktów, salą zabiegów zdrowotnych, salę wykładów i warsztatów. Dodatkowo pragniemy przemierzać Polskę, aby szerzyć wiedzę i umiejętności.

0%

Postęp

360 zł

Mamy już

7 dni

Do końca

Elbrus-Zatorska 2016 - bieg po marzenia

Izabela Zatorska, Elbrus-Kaukaz  
W ramach projektu Elbrus-Zatorska 2016 wbiegłam na Tarnice (1346m), Nosal (1206m), Howerle (2061m) i Kitzteinhor (3203m). Przygotowuje się do głównego wyzwania – Elbrusa (5642m) i traktuje to jako najważniejszy bieg w moim życiu.

34%

Postęp

3400 zł

Mamy już

18 dni

Do końca

Pełna Chata Ludzi

iza_grochowska, Paszki Małe, Polska  
Otwórz drzwi do naszej chaty!!! Na pewno pamiętacie serial Pełna Chata, w której bohaterów do działania popychała miłość, tolerancja a niekiedy spięcia, które zawsze kończyły się happy endem i taka będzie nasza Pełna Chata Ludzi

1%

Postęp

165 zł

Mamy już

7 dni

Do końca

Edward Stachura

burzynska.malgorzata, Sokolniki-Las, Polska  
Edward Stachura,biografia prawdziwa.UNIKALNE MATERIAŁY ! Chcecie go ZOBACZYĆ? Zobaczyć miejsca ważne.Poznać prawdę o Nim?Niech sam opowie.Kwitnie wciąż stereotyp widzenia Steda. Pozwólmy jemu samemu przemówić!

2%

Postęp

701 zł

Mamy już

9 dni

Do końca

Mały wielki projekt dla najmłodszych mieszkańców Rojowa

Tomasz Motyl, Rojów, Poland  
Tworzymy plac zabaw dla dzieci z Rojowa i okolic. Dzięki Tobie, możemy zafundować dziatwie zjeżdzalnię, aby spędzały więcej czasu na świeżym powietrzu z rówieśnikami. Każda złotówka jest ważna!

48%

Postęp

1843 zł

Mamy już

25 dni

Do końca

Szalone marzenie seniorki - World Masters Games

Elżbieta Hamowska, Sułków, Polska  
Czy można liczyć na spełnienie marzeń w wieku 56 lat? Oczywiście, że tak... Przygotowuję się do wielkiej imprezy sportowej dla seniorów, która odbędzie się w Nowej Zelandii. To marzenie mogę zrealizować dzięki Waszemu wsparciu!

19%

Postęp

1365 zł

Mamy już

19 dni

Do końca

Piknik Naukowy Niezapominajki

Aktywni-Kreatywni, Kamionka, Polska  
Piknik Naukowy Niezapominajki to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego każdy przekona się, że nauka wcale nie musi być nuda i może być niesamowitą przygodą. Tego dnia przygotujemy moc atrakcji, eksperymentów i doświadczeń.

38%

Postęp

1919 zł

Mamy już

4 dni

Do końca

Kafle MEWA - wspierajmy polski design

Kafle MEWA – pracownia WARSSAWA, Warszawa, Polska  
Poznajcie naszą MEWĘ i pomóżcie nam wziąć udział w największych targach dla architektów i designerów w Londynie - 100% Design 2016. Bez waszego wsparcia polska MEWA nie wyfrunie nad szerokie wody światowego designu!

21%

Postęp

2854 zł

Mamy już

27 dni

Do końca

Mądre bajki z dobrą puentą. Dla dorosłych i dla dzieci.

Dorota Kościukiewicz-Markowska, Szczecin, Poland  
Zawsze jest rozwiązanie każdego konfliktu, każdej złości, każdej sytuacji.... Trzeba tylko znów na świat spojrzeć oczami dziecka. Co więc jak nie metafora czy bajka trafia lepiej do rozbieganego umysłu dorosłego... i dziecka:)?

21%

Postęp

2246 zł

Mamy już

23 dni

Do końca

Wspólna drużyna piłkarska

Dominik Podlewski, Warszawa, Polska  
Własna drużyna piłkarska to już nie mrzonka! Zapraszamy do udzielenia pomocy w nadchodzącym sezonie dla naszej wyjątkowej grupy.

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

39 dni

Do końca

Dom Polski 'Wołodyjowski' w Raszkowie

jmjmp, Przemyśl, Polska  
…łatwiej jest wybudować kilka stadionów w Polsce niż powołać do życia Dom Polski w Raszkowie, Naddniestrzu”- powiedziała siostra Małgorzata Chmielewska w Muzeum Powstania Warszawskiego. Zapisz się w żywej historii ...

8%

Postęp

2229 zł

Mamy już

14 dni

Do końca

Wyprawa do Korei Północnej - Pozdro z KRLD

Emil Truszkowski - Pozdro z KRLD, Pjongjang, KRL-D  
Wyjazd do Korei Północnej? Czemu nie! Wybieram się po raz trzeci na podróż po najbardziej tajemniczym (?) kraju świata! Wesprzyj mnie aby dostać pocztówkę prosto z Pjongjangu oraz wspomóc lepsze zrozumienie między naszymi narodami

337%

Postęp

3370 zł

Mamy już

7 dni

Do końca

Irangutan — wyprawa badawcza

rafalzaremba, Gdańsk, Polska  
Nie ma żadnych doniesień o występowaniu orangutanów w Iranie. Czy to zmowa milczenia? A może działa „układ”? Nie musicie tego sprawdzać samemu! Trzech nieustraszonych badaczy fauny wyruszy na rowerach, by rozwikłać tę zagadkę!

17%

Postęp

1034 zł

Mamy już

28 dni

Do końca

'Kolabo' - czyli pierwsza płyta Mantry.

Mantra, Świdnica  
Naszym celem jest wydanie w fizycznej formie krążka, zarejestrowanego już materiału pt.Kolabo Mixtape. Zarejestrowaliśmy 10 numerów które łączą tradycyjne samplowane rapowe brzmienia z nowocześnie brzmiącymi syntetykami.

31%

Postęp

930 zł

Mamy już

40 h

Do końca

Skokiem przez autyzm

Fundacja Wspólnota Nadziei, Więckowice, Polska  
Zachęć dorosłe osób z autyzmem do aktywnego spędzania czasu i zdrowego stylu życia. Osoby z autyzmem uwielbiają skakać na trampolinie. Wesprzyj zakup trampoliny!

125%

Postęp

1991 zł

Mamy już

17 dni

Do końca

Fizjoterapeutka w Afryce

Fizjoterapeutka w Afryce, Trutnowy, Polska  
We wrześniu pragnę wyjechać na 3 miesięczny wolontariat w Ugandzie, by w polsko-ugandyjskim domu dziecka prowadzić rehabilitacje podopiecznych.

183%

Postęp

2267 zł

Mamy już

11 dni

Do końca

Studiuj! - nowy sposób nauki

Tomasz Migduła, Kraków, Polska  
Czy nauka musi być nudna i czasochłonna? Naszym zdaniem powinna być łatwa i przyjemna. Studiuj! to projekt umożliwiający zaznajomienie się z zagadnieniami z Matematyki, Polskiego i innych przedmiotów w zaskakująco krótkim czasie.

0%

Postęp

56 zł

Mamy już

44 dni

Do końca

[ retroPAD ] - polska konsola przenośna z retro grami

Krzysztof Kuc, Kraków, Polska  
[ retroPAD ] pierwsza polska konsola przenośna z grami retro! Naszym celem jest wyjście z fazy prototypu i stworzenie gotowego, nisko seryjnego produktu, a później...w świat! Dlatego prosimy Was o pomoc: Pomożecie?:)

9%

Postęp

2370 zł

Mamy już

15 dni

Do końca

Teledysk do 'Compulsive' zespołu RÖMY

RÖMY, Poznań  
Heavy metalowy zespół RÖMY z Poznania nagrywa razem z fanami ciężkiego grania teledysk do najnowszej piosenki Complusive. Ten utrzymany w klimacie metalu lat 80-tych kawałek potrzebuje energetycznego teledysku!

83%

Postęp

4476 zł

Mamy już

6 dni

Do końca

Sprzęt treningowy Damska Rycerska Reprezentacja Polski

Kamila Henkelman, Poznan, Poland  
Klub Esillon jest pierwszym w Polsce damskim klubem pełnkontaktowych walk rycerskich. Stanowimy trzon damskiej części reprezentacji Rycerskiej Kadry Polski na Mistrzostwach Świata federacji IMCF oraz HMBiA. Wesprzyj nas!

37%

Postęp

925 zł

Mamy już

10 dni

Do końca

Misja Korea Północna

Anita Zych, Sandomierz, Polska  
Planujemy podróż do Azji, by odwiedzić kraje potrzebujące, kraje gdzie gwałcone są prawa człowieka. Naszym głownym celem jest jednak Korea Północna! Pomóż nam, jeśli chcesz zobaczyć czy obywatele tego państwa są szczęśliwi.

9%

Postęp

720 zł

Mamy już

25 dni

Do końca

Projekt YELLOWBOOK

Mirosław Kardaś, Szczecin, Polska  
Trzecia część serii książek dotyczących nauki programowania mikrokontrolerów w języku C. Budowa projektów od podstaw, w oparciu o różne biblioteki z poprzednich odcinków. Modem GSM, komunikacja SMS/GPRS. Wyświetlacz matrycowy i in

169%

Postęp

44195 zł

Mamy już

46 dni

Do końca

The Trapper - komputerowa gra survival

COVERR, Czarna Białostocka, Polska  
The Trapper to przygodowa gra survival opowiadająca o traperze, który musi przetrwać w kanadyjskiej dziczy. Poluj na zwierzęta, zdobywaj pożywienie i buduj swoje schronienie by czuć się bezpieczny przed zagrożeniami nocy.

3%

Postęp

385 zł

Mamy już

37 h

Do końca

SNY / Dreams - Film krótkometrażowy

alexandrawl, Warszawa, Polska  
Film SNY otwiera drzwi do życia trójki różnych ludzi, do trzech różnych historii. Widz staje się świadkiem bardzo intymnych momentów życia głównych bohaterów odnajdując w nich jednocześnie problemy które dotykają każdego z nas.

11%

Postęp

3009 zł

Mamy już

18 dni

Do końca

Otwarta Scena 2.0 Festival

mateusz.wrobel, Mikołów  
Otwarta Scena 2.0 Festival to kontynuacja niezwykle ciekawego i zarazem udanego cyklu koncertów młodych zespołów w industrialnych wnętrzach Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych. Liczymy na kontynuację cyklu od września 2016.

0%

Postęp

25 zł

Mamy już

16 h

Do końca

Pulsson City Reset - Twoje miejsce na reset w mieście

Krystyna Pulsson, Warszawa, Polska  
Chcielibyście w 15 min pozwolić znużonemu ciału kompletnie się zregenerować w samym centrum miasta samym tylko ruchem? Postawcie z nami pierwsze takie miejsce w Polsce, gdzie postawimy Was na nogi. Postawcie na Pulsson City Reset!

16%

Postęp

2530 zł

Mamy już

31 dni

Do końca

UpCap - sportowa zakrętka

Tomasz Midura, Opole, Polska  
Przyczyń się do powstania zaskakującej zakrętki UpCap, dzięki której w prosty i fajny sposób zrobisz napój w butelce wody - jakikolwiek chcesz! Docenisz jej zalety podczas aktywnego spędzania czasu :)

0%

Postęp

102 zł

Mamy już

18 dni

Do końca

Akademia Dzieci Sukcesu Różowe Okulary

Jolanta Świżewska, Gliwice, Polska  
O czym marzy każdy rodzic?Aby ich dziecko było pewne siebie?Miało odwagę dążyć i sięgać po sukcesy?Było porostu szczęśliwe?Miało w życiu ambicje i marzenia? Czy wiesz, ze już teraz możesz uczyć Twoje dziecko jak spełniać marzenia?

1%

Postęp

400 zł

Mamy już

33 dni

Do końca

SAW Shell Eco-Marathon PWSZ Krosno

tkosztyla, Krosno, Polska  
Jak daleko można zajechać na litrze paliwa? Nasz wynik z Shell Eco-Marathon 2016 to 132,5km, pomóż nam go poprawić na zawodach SEM2017!

0%

Postęp

200 zł

Mamy już

41 dni

Do końca

Bękarty farby, czyli jak wystartować w lidze...

Energy Team, Jelenia Góra  
Pomóż nam zrealizaować nasze marzenie. Pasję i wyjątkowe hobby chcemy przełożyć na sportowe sukcesy i rywalizację na najwyższym poziomie. Naszym celem jest start w PLP-Polskiej lidze paintball'a. Poznaj nas i nasz projekt. ;)

112%

Postęp

3363 zł

Mamy już

4 dni

Do końca

PROJEKT LAMP

Michał Siełacz, Szczecin, Poland  
Celem projektu jest stworzenie dizajnerskiego abażuru Lampy inspirowanego kwiatami. To Wy możecie mieć fantastyczny wpływ na ten projekt, wystarczy że napiszecie w komentarzu o lampie Waszych marzeń, a ja stworzę ją dla Was.

20%

Postęp

2052 zł

Mamy już

11 dni

Do końca

Podróże Nieduże - jedziemy do Iranu!

Podróże Nieduże, Kraków, Polska  
Jedziemy do Iranu! Już 30 września wyruszamy autostopem do Iranu, aby przez miesiąc poznać jak najbliżej kulturę tego fascynującego kraju i móc się podzielić pięknem naszej Polski z dzieciakami z tamtego regionu!

8%

Postęp

200 zł

Mamy już

28 dni

Do końca

Księga Przeznaczenia

Stiven, Łódź, Polska  
Zdradzę Ci największą tajemnicę tego świata. Pokażę Ci, jak moc myśli tworzy świat, w którym żyjesz... Przekonasz się jak myśli sprawiają, że dzieje się w Twoim życiu to, co się dzieje. Poznaj niesamowitą historię, która...

0%

Postęp

68 zł

Mamy już

23 dni

Do końca

Klip do utworu 'My Lord' - Siostry Goławskie

Siostry Goławskie, Warszawa, Polska  
Siostry Goławskie i nasza piosenka MY LORD. Razem możemy stworzyć do niej teledysk. Jesteś z nami?

23%

Postęp

701 zł

Mamy już

10 dni

Do końca

TELEDYSK DO SINGLA

jowitasings, Warszawa, Polska  
Chcę zrobić teledysk do swojego nowego singla. Przy realizacji pomoże mi grupa twórcza ReverseTune Studio! Mamy mnóstwo pomysłów, ale potrzebujemy Waszej pomocy.

2%

Postęp

230 zł

Mamy już

37 dni

Do końca

Duchowe SMS-y z Pałacu Mistrzów

xijana, Kraków, Polska  
Oto książka, pomagająca nawiązać prawdziwy kontakt z sobą samym, wzbudzająca refleksję nad sensownością życia, zachęcająca do konfrontacji z niesprawdzonymi opiniami na temat duchowości i rozwoju,

6%

Postęp

241 zł

Mamy już

33 dni

Do końca

Psychodela || Ezoteryka|| Metaforyka. Robimy Teledysk!

Zośka Dowiatt, Warszawa, Lubiewo.  
Robimy teledysk, który ma na celu podbicie You Tube oraz promocję młodej, polskiej wokalistki, Marie Hedge!

55%

Postęp

1930 zł

Mamy już

13 h

Do końca

Dziwne losy Zofii

dognatek, Warszawa, Polska  
Dziwne losy Zofii- film realizowany przez studentów Wydziału Radia i Telewizji w Katowicach. Komediodramat z elementami musicalu. Zbieramy na drugą transzę zdjęć i postprodukcje. W roli głównej zobaczycie Karolinę Czarnecką!

30%

Postęp

3072 zł

Mamy już

17 dni

Do końca

Wyprawy Skuterem

wyprawyskuterem, Azja  
Najdłuższa wyprawa skuterem o pojemności 50 ccm według księgi rekordów Guinnessa!

74%

Postęp

3746 zł

Mamy już

14 dni

Do końca

Uniwersum Dungeonōw: Geneza

Adrian Żydziok, Kalety Miotek  
Książka Uniwersum Dungeonōw: Geneza jest początkiem cyklu o Dungeonach - wojownikach posiadających kryształy dające władze nad różnymi żywiołami ( i nie tylko ). Akcja dzieje się w fantastycznym świecie pełnym magii i wynalazków.

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

55 dni

Do końca

Gra horror: ScaryLight

DaltooN, Kutno, Polska  
ScaryLight to gra komputerowa z gatunku horror. Gracz wciela się w znanego reportera, który pragnie zgłębić i poznać tajemnice mrocznego opuszczonego szpitala położonego w miejscowości Light Wood. Bohater igra ze śmiercią.

11%

Postęp

60 zł

Mamy już

12 dni

Do końca

Płyta zespołu W INNYM STANIE

Łukasz Chrostowski, Przasnysz, Polska  
W INNYM STANIE. Tworzymy muzykę reggae oraz raggamuffin. Udało nam się zgromadzić i nagrać cały materiał na naszą debiutancką płytę. Teraz prosimy WAS o pomoc przy jej wydaniu ! BigUp załoga ! Pomóżcie nam :)

94%

Postęp

2651 zł

Mamy już

24 dni

Do końca

OKNA. Przestrzeń kulturalna we Wrocławiu

jan.m.godlewski, Wrocław, Polska  
OKNA to przestrzeń na terenie kultowego Dworca Świebodzkiego we Wrocławiu, o wielkim, ale jeszcze niewykorzystatnym potencjale kulturalno - artystycznym. Z Twoją pomocą to miejsce może zacząć tętnić życiem!

18%

Postęp

3616 zł

Mamy już

22 dni

Do końca