GrupaPolak
50 tys.

Nowatorski longboard elektryczny z panelami słonecznymi

Filip Miazek, Poznań, Polska  
Tworzenie pierwszych na świecie elektrycznych longboardów wspomaganych energią słoneczną jest w zasięgu moich rąk! Pomóż mi, a może jedna z tych desek trafi właśnie do Ciebie!

226%

Postęp

13592 zł

Mamy już

2 dni

Do końca

JAKIM CUDEM zupełnie nowy folk!

JAKIM CUDEM, Bydgoszcz, Polska  
Nowe spojrzenie na polskie pieśni ludowe, to muzyka JAKIM CUDEM. Zespół czerpie z tradycyjnej muzyki Kujaw – nostalgiczne pieśni ludowe aranżuje w nowoczesny sposób łącząc je z muzyką elektroniczną i popową.

77%

Postęp

7792 zł

Mamy już

14 dni

Do końca

Ucho Igielne - Szyte z Wiarą

Ucho Igielne, Kraków, Polska  
Manufaktura z przesłaniem ewangelizacyjnym zbiera fundusze na dalszy rozwój, konkretnie na stworzenie pierwszej kolekcji ubrań Ucha Igielnego.

65%

Postęp

2967 zł

Mamy już

16 dni

Do końca

Festiwal Filmu Awangardowego Lava

Lava Festival, Kraków, Polska  
Lava jest pierwszym w Polsce festiwalem kina awangardowego. Jego kulturotwórczy potencjał tkwi w poruszanej tematyce, innowacyjnej formie i zrzeszeniu różnorodnych środowisk artystycznych, filmowych i naukowych.

74%

Postęp

7414 zł

Mamy już

13 dni

Do końca

Mistrzostwa Świata w tańcu sportowym

Shock Dance, Warszawa, Polska  
Grupa SHOCK DANCE z Warszawy zdobyła nominacje do Kadry Narodowej wygrywając Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym. Celem zbiórki jest zebranie środków na wyjazd na Mistrzostwa Świata. Pomóż spełnić marzenia naszej Reprezentacji !

0%

Postęp

10 zł

Mamy już

29 dni

Do końca

AGH Space Systems na NASA CanSat Competition w USA

wmrozinska, Kraków  
Polscy studenci podbijają Teksas. I Wenus! Misja? Wylądować na Wenus, zbierając podczas lotu jak najwięcej danych. Jak? Po pierwsze, trzeba polecieć do USA na CanSat Competition. I do tego właśnie potrzebujemy Twojej pomocy!

9%

Postęp

2181 zł

Mamy już

33 dni

Do końca

KANGUROWCY w USA 2017

Andrzej Grzegorzewicz, Skokowa, Polska  
Uczniowie klasy IV ze Szkoły Podstawowej w Skokowej chcą uzbierać 12 tysiący złotych, by wziąć udział w Światowym Finale Olimpiady Kreatywności - Destination Imagination, który odbędzie się w dniach od 22 do 27 maja w USA.

37%

Postęp

4493 zł

Mamy już

16 dni

Do końca

Eagle Two - Polski samochód na słońce

Lodz Solar Team, Łódź  
Grupa łódzkich studentów buduje kolejny bolid napędzany energią słoneczną Eagle Two. Z nowym ’’Orzełkiem’’ zamierzają zdobyć złoto na australijskiej ziemi podczas Bridgestone World Solar Challenge 2017.

32%

Postęp

4886 zł

Mamy już

25 dni

Do końca

ANGEL.A film SF dla fanów Matrixa i Blade Runnera

adamn86, Warszawa, Polska  
Naszym celem jest stworzenie filmu SF nawiązującego stylistyką do cyberpunka. Wciągająca epicka opowieść o człowieczeństwie z rewelacyjnymi scenami akcji i efektami specjalnymi jakich w polskim kinie nie było.

1%

Postęp

101 zł

Mamy już

29 dni

Do końca

Wersja polska mojej anglojęzycznej płyty

Jan Siestrzencewicz, Warszawa, Polska  
Melodyjny album Pop z delikatnym wokalem - po angielsku już jest - teraz może powstać również w wersji polskiej. Jeśli te utwory Ci się podobają, wesprzyj ten projekt. Dzięki Tobie ta muzyka może przynieść radość wielu słuchaczom.

1%

Postęp

90 zł

Mamy już

26 dni

Do końca

Sfinansowanie debiutanckiej powieści 'Nie próbuj'

Mateusz Wróbel, Czechowice - Dziedzice  
Celem niniejszego projektu jest publikacja debiutanckiej powieści Mateusza Wróbla opowiadającej o konsekwencjach młodzieńczej frustracji wynikającej z ignorancji władzy, która niebezpiecznie przeradza się w narodowy terroryzm.

77%

Postęp

4620 zł

Mamy już

33 dni

Do końca

Widmo: Świt Tułaczów

Katarzyna Radecka/ Growchu, Poznań, Polska  
Na Lewy Kontynent zmierza wyprawa naukowa. Choć jej członkowie pochodzą z zupełnie różnych światów, będą musieli znaleźć wspólny język, aby odkryć tajemnicę stworzenia zwanego Widmem.

43%

Postęp

7165 zł

Mamy już

25 dni

Do końca

POWYD. Wydanie nowej powieści.

Marian Nocoń, Katowice, Polska  
POWYD. Projekt wydania nowej książki Mariana A. Nocoń - autora m. in. Książki Roku 2016. Darczyńcy staną się jej mecenatami i wpłyną na moment wydania jeszcze w tym roku. Możesz trwale zapisać się na jej kartach. Ten jedyny raz!

4%

Postęp

375 zł

Mamy już

30 dni

Do końca

'Szczypta tradycji świeckim okiem' - wydanie albumowe

Małgorzata Krasucka MARGALIT, Warszawa, Polska  
Bogato ilustrowana książka o niektórych świętach i obyczajach żydowskich, utrzymana w lekkiej formie beletrystycznej, skierowana do czytelnika chcącego poznać zagadnienia związane z kulturą jidysz i tradycyjną kuchnię żydowską.

167%

Postęp

16726 zł

Mamy już

7 dni

Do końca

książka pt 'Fascynujące Przypadki Karmiczne'

Jarek Mikulski, Łódź  
Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o świecie, więcej niż przedstawiają to wersje oficjalne, a także jeśli chcesz wiedzieć, co w twojej podświadomości „piszczy” (czemu zachowujesz się właśnie TAK!) to przeczytaj tę książkę..

3%

Postęp

800 zł

Mamy już

3 dni

Do końca

PodRóżni - Festiwal o krok dalej 2017

Stowarzyszenie Gildia Sztuki, Ząbkowice Śląskie  
Stwórz z nami najlepszy, jedyny taki plenerowy festiwal podróżniczy w Polsce! Dołącz do grona osób tworzących go z pasji, wspomóż organizację Festiwalu i baw się z nami na jedynej takiej imprezie w Polsce!

37%

Postęp

1121 zł

Mamy już

12 dni

Do końca

#BlogerNaJamajce

Piotr Kilian, Polska - Jamajka  
Ej, polecimy wspólnie na Jamajkę? Plan jest prosty: zamieszkać tam, przejechać wyspę wzdłuż i wszerz nocując u jamajskich rodzin i dokumentując wyprawę, przeprowadzać wywiady z mieszkańcami oraz napisać książkę. Zróbmy to Razem!

1%

Postęp

287 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

Ragosta-miejsce dla wszystkich szukających inności

Małgosia i Franek Gwóźdź, Cisówka  
Tworzymy miejsce, w którym możesz : wyciszyć pędzący umysł, spędzić twórczo czas z dzieckiem, doświadczyć rzeczy innych, których nigdy nie próbowałeś

7%

Postęp

1275 zł

Mamy już

5 dni

Do końca

Wiersze raperskie Macieja Tylki

Sylwia Klimaszewska, Piła, Polska  
Zapraszamy Cię miłośniku książki do poznania twórczości Macieja Tylki. To świat niebanalnej wrażliwości z wartościowym przesłaniem. Jeśli chcesz się o tym przekonać - wesprzyj nasz projekt!

11%

Postęp

830 zł

Mamy już

9 dni

Do końca

Odyseusze z SP11 lecą do Stanów

SP11 Odyseja Umysłu, Poznań, Polska  
Odyseja Umysłu to największy sukces i niespodzianka w naszym życiu! Dzięki zbiórce na polakpotrafi.pl możemy przeżyć największą przygodę - udział w Finale Ogólnoświatowym w USA. Dajemy swój zapał i pomysłowość. Prosimy o wsparcie!

10%

Postęp

530 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

Potwierdzić Teorię Einsteina! - Zaćmienie Słońca w USA

michal.nowak330, Warszawa, Polska  
Jesteśmy Kołem Naukowym Astronomów UW. Planujemy wielką wyprawę do USA w celu zaobserwowania całkowitego zaćmienia Słońca, które da nam możliwość doświadczalnego potwierdzenia Ogólnej Teorii Względności Einsteina!

23%

Postęp

5473 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

Konfabulacja - Krótkometrażowy Film Fabularny

Maciej Wojtyłko, Kraków, Polska  
Konfabulacja - film z gatunku czarnej komedii, mocno inspirowany Pulp Fiction. To trzy historie prowadzone przez różnych bohaterów, którzy finalnie spotykają się w jednym punkcie, będącym początkiem wydarzeń nie do przewidzenia!

3%

Postęp

38 zł

Mamy już

8 dni

Do końca

Największa w Polsce plenerowa scena Stand-up!

Integralia, Poznań, Polska  
Tworzymy największą w Polsce plenerową scenę stand-up! Chcemy zebrać czołowe twarze polskiej sceny stand-up, by mogli się zaprezentować przed kilkutysięczną publicznością- dołącz do nas! Stwórzmy razem coś, czego jeszcze nie było.

30%

Postęp

4598 zł

Mamy już

2 dni

Do końca

(nie)typowi przestępcy

Ewelina Szczecińska, Łódź, Poland  
Książka sensacyjno-kryminalna poświęcona aferze nielegalnego handlu psychotropami, w której nie brak zwrotów akcji, humoru i niezwykłych sytuacji, z którymi zmierzyć się musi główna bohaterka.

20%

Postęp

476 zł

Mamy już

6 dni

Do końca

Trygrunn Jesteśmy Jednym - powieść fantasy

Anna Gajowniczek, Ząbki, Polska  
Do jakiego stopnia powinno się ufać swojemu przeznaczeniu? Planeta Trygrunn to miejsce inne od znajomego nam świata, ale połączenie jej z Ziemią jest płynne i oczywiste - nie każdy jednak jest w stanie to pojąć.

25%

Postęp

2536 zł

Mamy już

47 dni

Do końca

Mur na 125-lecie MSP14

lapinskiandrzej, Piekary Śląskie, Polska  
Pomóż nam odmalować szary mur na 125-lecie naszej szkoły i wystąp na antenie Radia Piekary lub zjedz kolację z prezydentem!

59%

Postęp

2613 zł

Mamy już

8 dni

Do końca

Pszczoły w tradycyjnych barciach - Pasieka Badawcza

m.branska, Potok, Polska  
Giną pszczoły, a my nie możemy tego tak zostawić. Pasieka Badawcza to miejsce gdzie zbadamy ten problem od podszewki. Czy nie wymagamy zbyt wiele od Pszczół każąc im mieszkać w ciasnych, kwadratowych ulach a nie w leśnych barciach

4%

Postęp

582 zł

Mamy już

37 dni

Do końca

Simchat Chajim Festival #2017

Stowarzyszenie Krotochwile, Krotoszyn, Polska  
9 niezwykłych dni, przeszło 40 wydarzeń! Spotkania, rozmowy, koncerty i spektakle – a wszystko po to, by dziedzictwo kultury i tradycji żydowskiej nie zostało zapomniane. Stwórz z nami wyjątkowy festiwal kultury żydowskiej!

8%

Postęp

1490 zł

Mamy już

14 dni

Do końca

Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

Mały Kolberg, Polska  
Tradycja daje życiodajną siłę! Stwórz z nami pierwszą publikację w serii przeznaczonej dla nauczycieli, dzieci i rodziców zawierającą tradycyjne zabawy, piosenki i tańce.

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

54 dni

Do końca

'Górale na Saharze-Nomadzi w Beskidach'

Martyna Pońc, Goleszów  
Projekt Górale na Saharze - Nomadzi w Beskidach ma na celu łączenie kultur, tradycji i muzyki ludowej, a przede wszystkim Nomadów z Maroka i górali z Polski.

0%

Postęp

1 zł

Mamy już

57 dni

Do końca

THE WAY TO FREEDOM - Movie Wear

Movie Wear, Warszawa  
Pasja wyrażana filmem? Piękne i realne. Tworzymy wielką społeczność młodych filmowców, którym przyświeca idea wolności, THE WAY TO FREEDOM. Odzież to finansowa strona przedsięwzięcia, niezbędna do zrealizowania założonych celów 😉

1%

Postęp

189 zł

Mamy już

50 dni

Do końca

Rzeczpospolita Wegańska

RP-Weganska, Polska  
Weganizm w Polsce, to zjawisko, idea i trend dynamicznie rozwijający się. Postanowiliśmy przyjrzeć mu się z bliska i nasze obserwacje przedstawić w filmie dokumentalnym

47%

Postęp

5664 zł

Mamy już

2 dni

Do końca

Magnifikat!

Kórnickie Towarzystwo Śpiewacze,  
Magnificat! Jeden z najsłynniejszych współczesnych utworów religijnych, ponad 200 wykonawców, głęboki, duchowy wymiar muzyki.

2%

Postęp

120 zł

Mamy już

28 dni

Do końca

Po szczyt marzeń - Everest! Autostopem do Nepalu

Paweł Ożga, Białystok, Polska  
Jeden człowiek. Jeden cel. Setki przygód. Tysiące kilometrów. To tylko kilka słów opisujących samotną wyprawę autostopem do Nepalu. A największą atrakcją jest to, że możesz pojechać razem ze mną, nie ruszając się z domu. Zapraszam

29%

Postęp

1835 zł

Mamy już

31 dni

Do końca

Fotograficzny Kalendarz Zodiakalny 2018r.

Foto Elkinson, Gdańsk, Polska  
Znaki zodiaku są tematem poruszanym przez artystów nie po raz pierwszy Nasz wyjątkowy projekt zjednoczył pasjonatów ze swoich dziedzin, czego efektem będą niebanalne i po prostu piękne fotografie.

5%

Postęp

820 zł

Mamy już

23 dni

Do końca

Riffertone - Nagrywa drugi album!!!

Riffertone, Bielsko-Biała, Polska  
Chcielibyśmy zrealizować kolejną płytę najlepiej jak potrafimy, by brzmiała wspaniale, a Wy możecie przyczynić się do tego, że będzie wyjątkowa.

13%

Postęp

2781 zł

Mamy już

10 dni

Do końca

Festiwal Polikultura vol. 5 'O dążeniach niepokornych'

Polikultura, Kraków  
Jedyny festiwal na krakowskim Zabłociu i 120 studentów zarządzania kulturą i mediami UJ. Zapewniamy, będzie niepokornie. Już w maju możesz sam przekonać się co wyniknie z tego połączenia, a tymczasem... liczymy na Twoje wsparcie!

18%

Postęp

1821 zł

Mamy już

12 dni

Do końca

Szerwony Abodus - Nowa Płyta!!!

Szerwony Abodus, Sztum, Polska  
Szerwony Abodus... ...czyli zawsze młodzi, zdeterminowani i pełni pasji ludzie - pragnący wydać swój nowo powstały materiał na CD Po trzech latach wiele się zmieniło - nie wierzymy że nie chcecie tego sprawdzić ;)

101%

Postęp

6105 zł

Mamy już

6 dni

Do końca

Gniezno - Kraków - Warszawa- Rodzinna super wyprawa!

Sołectwo Pęcherzew, Pęcherzew, Polska  
Organizujemy rodzinną wycieczkę do drugiej w historii Polski stolicy a mianowicie do Krakowa i okolic (2 dni). Będzie to kolejny etap w propagowaniu wiedzy historycznej wśród lokalnej społeczności. Dołącz do nas!

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

23 dni

Do końca

Pokaz musicalowy dzieci i młodzieży w teatrze.

Akademia Młodych Talentów, Warszawa, Polska  
Spełnijmy razem marzenie uczniów Akademii Młodych Talentów ! :) 11 czerwca nasi podopieczni po raz pierwszy staną na deskach profesjonalnego teatru. Sprawmy, aby dzieci i młodzież poczuły się tego dnia wyjątkowo.

10%

Postęp

1055 zł

Mamy już

38 dni

Do końca

Rozpromujmy Nettie super filmem i profesjonalną sesją!

Nettie Natalia Wandachowicz, Warsaw, Poland  
Zbieram na film oraz sesję zdjęciową, które mam zamiar przesłać gdzie się tylko da, żeby promować polską modę oraz moją markę w świecie. Film oraz sesja zdjęciowa będzie wykonana przez ekipę z Polski! Pokażmy, że Polak potrafi!

3%

Postęp

450 zł

Mamy już

39 dni

Do końca

COOLturalny Fyrtel

Jolanta Sobiesińska, Poznań, Polska  
Odkryj COOLturalny Fyrtel! Poznaniaku, czy zastanawiałeś się kiedyś, co dzieje się w Twoim fyrtlu? Nasza aplikacja i strona internetowa pomogą Ci w znalezieniu miejsca, które Cię zainteresuje i pomoże odkryć COOLturalny Poznań!

0%

Postęp

2 zł

Mamy już

4 dni

Do końca

Carmageddon-Rally

Michał Paszkiewicz, Poznań  
Podróże - 6 dni, 6 państw, 2500 km, Motoryzacja - będzie okazja żeby naprawić brykę, Szaleństwo - 18 zadań do realizacji, Niski budżet - zbieramy dla 20 osób(10 Teamów) i 2óch organizatorów.

2%

Postęp

300 zł

Mamy już

66 dni

Do końca

K2 oraz Broad Peak solo!

Jakub Skibski, Łódź, Poland  
K2 oraz Broad Peak w jednym sezonie? Tylko kilku śmiałków osiągnęło ten cel a w ich gronie nie ma żadnego Polaka. Jest szansa to zmienić i dołożyć kolejny wyczyn do chlubnej listy polskich dokonań na ośmiotysięcznikach!

5%

Postęp

1390 zł

Mamy już

29 dni

Do końca

Płyta 'RetroJazz'

Norbert Dawidowski, Gołdap  
Chcemy nagrać płytę z jazzującymi utworami retro których charakter będzie podkreślał klasyczny humor zawarty w tekstach oraz aranżacjach. Jeżeli nam pomożesz wtedy my na pewno się odwdzięczymy.

2%

Postęp

170 zł

Mamy już

57 dni

Do końca

Campanella na Mazurach

Orkiestra Campanella, Cekcyn, Polska  
Słyszałeś/-aś kiedyś utwory zaaranżowane na orkiestrę mandolinową? Jesteśmy grupą młodych ludzi i chcemy podzielić się naszą muzyczną pasją podczas pobytu na Mazurach. W zamian za wsparcie oferujemy nietuzinkowe nagrody!

8%

Postęp

880 zł

Mamy już

11 dni

Do końca

Odyseusze z VLO zbierają na udział w Finale Światowym

Łucja Dylewicz, Gdańsk, Polska  
Wesprzyj najbardziej kreatywnych ludzi w Polsce! Pomóż im wyjechać na Finały Światowe Odysei Umysłu w USA!

3%

Postęp

165 zł

Mamy już

25 dni

Do końca

2100 kilometrów zielonym szlakiem

Kacper Matuszak, Gliwice  
2100 kilometrów szlaku E-Path do pokonania na własnych nogach w 120 dni. Idziemy od Polski po Mediolan, gdzie w ramach projektu Eneloop czeka nagroda 21 000 euro, którą przekażemy w całości organizacjom ekologicznym.

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

47 dni

Do końca

Bądź piękna w rozmiarze XXL

Małgorzata Szwed, Kraków, Polska  
Jeśli wciąż nosisz zbyt małe ubrania, jeśli wciąż biegasz do krawcowej aby je poszerzyć, ten pomysł jest dla Ciebie. Wesprzyj mój projekt, a Twój koszmar się skończy .Zaprojektuję i uszyję wszystko o czym marzy puszysta kobieta.

3%

Postęp

1430 zł

Mamy już

67 dni

Do końca

BARNIM Woda

Barnim Saga, Poznań, Polska  
BARNIM Woda to druga odsłona przygód tytułowego awanturnika. Wartka akcja, mroczna tajemnica, nietuzinkowi przeciwnicy, echa starego świata. A to wszystko przyprawione garścią humoru, szczyptą przemocy i odrobiną wyuzdania...

23%

Postęp

2315 zł

Mamy już

47 dni

Do końca

VII Święto Kosza w Wielkopolsce Czołowo 2017

Bartosz Jasionek, Poznań, Polska  
To już VII edycja największej imprezy motocyklowej przeznaczonej dla miłośników maszyn z wózkiem bocznym w wielkopolsce.

62%

Postęp

1251 zł

Mamy już

7 dni

Do końca

Przyłącz się do walki o tytuł Mistrza Polski

Wiktor Kobryń, Katowice, Polska  
Yacht Club Sztag AWF Katowice w projekcie Polska Ekstraklasa Żeglarska

44%

Postęp

2204 zł

Mamy już

12 dni

Do końca

CzarnOFF Fest

Foliba Management, Wrocław  
CzarnOFF Fest to niezależny festiwal muzyczny odbywający się w połowie czerwca na obszarze Przełęczy Rędzińskiej w Rudawach Janowickich, nieopodal Czarnowa.

8%

Postęp

1703 zł

Mamy już

9 dni

Do końca

Albatros Ekipa- kolejna wyprawa :)

albatrosekipa, Zdunska Wola, Poland  
Albatros– czyli jak spełniać swoje marzenia dzięki czterem kółkom. Za nami już trzy wyprawy: Bałkany '15, Skandynawia '16 oraz Wielka Brytania '16. Celem projektu jest uzbieranie środków na przygotowanie busa oraz kolejną wyprawę!

19%

Postęp

1332 zł

Mamy już

22 dni

Do końca

Budowa Plenerowej Sali Wykładowej

Projekt Magisterski, Poznań, Poland  
Jesteśmy grupą szalenie kreatywnych studentów z WSZiB w Poznaniu. Postanowiliśmy skorzystać z możliwości i zrobić pracę magisterską w innowacyjnej formie projektu. Chcemy pokazać Światu, że NIE SAMYM PISANIEM MOŻNA SIĘ POPISAĆ !!!

15%

Postęp

2250 zł

Mamy już

18 dni

Do końca

Rowerowa wyprawa do Hongkongu

Dominik Jońca, Katowice, Polska  
Jako pierwszy Polak chcę pokonać trasę Polska-Chiny w obie strony na rowerze ! Przede mną 30 tyś. km. A trasa, którą zaplanowałem przecina miejsca totalnie skrajne, od przeogromnych metropolii po całkowite pustkowia.

4%

Postęp

1366 zł

Mamy już

5 dni

Do końca

'Cześć, jestem Kamil' - krótkometrażowy film fabularny

Patryk Miłek, Sieradz, Polska  
Cześć, jestem Kamil - krótkometrażowy film fabularny. Opowiada on burzliwą historię młodego człowieka, który przez używki stopniowo stacza się na samo dno.

61%

Postęp

805 zł

Mamy już

19 h

Do końca

Omerki - wyjazd na światowy finał Odysei Umysłu w USA

Omerki, Wrocław  
Omerki to my, czyli Olga, Maja, Lena, Tosia, Amelka, Basia i Julia. Wyjazd do USA na finały światowe Odysei Umysłu to nasze (w tej chwili :)) największe marzenie. Dzięki Tobie może się spełnić!!! :)

9%

Postęp

945 zł

Mamy już

22 dni

Do końca

Wózkiem przez Świat - Japonia

Rullaman, Malmo, Szwecja  
Podróżnik na czterech kółkach chce zdobyć Japonię. Podczas tej wyprawy chcę zebrać materiał do filmu i publikacji o Japonii, widzianej oczami osoby na wózku. Pośród milionów ludzi, automatów, mangi, wyobrażacie sobie wózkowicza?

10%

Postęp

1221 zł

Mamy już

26 dni

Do końca

Brewery Forklift Driver

Marek Dębiec, Poznań, Polska  
Brewery Forklift Driver to gra-symulator wózka widłowego na PC. Pomysł powstał ponieważ pracowałem w zawodzie jako operator wózka widłowego w browarze KP i poznałem, że praca ta wymaga zręczności i koncentracji. Nie było takiego symulatora więc stąd wziął się pomysł na grę.

0%

Postęp

1 zł

Mamy już

18 dni

Do końca

12/12 ŁÓDZKI MARATON MALARSKI

Oryszyn, Łódź/ Polska  
Artyści z różnych stron Polski przystąpią do MARATONU MALARSKIEGO w Łodzi, w galerii OFF PIOTRKOWSKA. W ciągu 12 godzin każdy z nich namaluje 12 obrazów. Będą się zmagać z czasem, z fizycznym zmęczeniem, z własną weną.

8%

Postęp

691 zł

Mamy już

45 h

Do końca

Film dokumentalny 'Obłoki Śmierci - Bolimów 1915'

Ireneusz Skruczaj, Bolimów, Polska  
'Obłoki Śmierci - Bolimów 1915' to fabularyzowany film dokumentalny relacjonujący pierwsze użycie gazów bojowych na wschodnim froncie I Wojny Światowej. Obraz jest debiutem reżyserskim Ireneusza Skruczaja.

0%

Postęp

11 zł

Mamy już

60 dni

Do końca

HARMONIA I AD LIBITUM ZAŚPIEWAJĄ NA FILIPINACH?

CHÓR UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO HARMONIA, CHÓR KAMERALNY AD LIBITUM, CIESZYN / KATOWICE / PSZÓW  
Chór Uniwersytetu Śląskiego „Harmonia” i Chór „Ad Libitum” wybierają się na Bali i na Filipiny aby zawieźć polską muzykę w egzotyczne miejsca. Pomóż im promować piękno Polski: muzykę, młodość, piękną młodzież i tradycje!

16%

Postęp

3318 zł

Mamy już

33 dni

Do końca

KŁODZKIE ODYSEUSZKI DO USA

trenerki zDolnego Śląska, Kłodzko, zDolny Śląsk  
Odyseuszki z Kłodzka wywalczyły awans na Mistrzostwa Świata „Odysei Umysłu” w Stanach Zjednoczonych. Celem jest zdobycie funduszy, aby mogły zrealizować marzenia, podjąć wyzwanie, aby mogły reprezentować Polskę.

76%

Postęp

7685 zł

Mamy już

12 dni

Do końca

Festiwal Przenikania

officyna art & design, Warszawa, Polska  
Festiwal ma na celu przybliżenie uczestnikom wydarzenia zjawiska przenikania się różnych dziedzin sztuki, życia i kultur. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny.

125%

Postęp

25040 zł

Mamy już

10 dni

Do końca

'GłoDOWOZY'- budujemy flotę sklepików na rowerach.

Paluszek, Warszawa, Polska  
Nasz projekt to tani, ekologiczny transport. Dostawy żywności bez użycia tzw. samochodów służbowych. W zamian oferujemy kolorowe ryksze rowerowe, które nie wymagają tankowania i oficjalnego parkowania... oraz nie produkują spalin.

0%

Postęp

132 zł

Mamy już

5 dni

Do końca

Afryka da się lubić! - zbieramy na Dzień Afryki

Fundacja Afryka Inaczej, Warszawa, Polska  
Pomóż nam zorganizować wyjątkowy koncert z okazji Dnia Afryki. Od 2009 roku organizujemy to wyjątkowe święto w samym sercu Polski. W tym roku chcemy, żeby ten Dzień był wyjątkowy. Nie będzie bez Twojego wsparcia.

8%

Postęp

803 zł

Mamy już

22 dni

Do końca

Makona - debiutancki album (EP)

zonkog, Żory, Polska  
Celem projektu jest uzbieranie funduszy na wydanie pierwszej debiutanckiej płyty zespołu Makona. Sesję nagraniową udało nam się pokryć własnym nakładem finansowym, ale na wydanie płyty niestety nie starczyło już pieniędzy. Dlatego liczymy na Waszą pomoc!

4%

Postęp

65 zł

Mamy już

27 dni

Do końca

MIMESIS 2017

malgorzata_furtak, Wrocław, Polska  
Wrocławskie Spotkania z Pantomimą, Mimem i Teatrem Ruchu MIMESIS 2017 to projekt zainicjowany przez młodych, twórczych i szalonych ludzi, którzy nie bojąc się wyzwań postanowili stworzyć festiwal promujący niszową sztukę pantomimy

28%

Postęp

396 zł

Mamy już

19 dni

Do końca

Finały światowe - Odyseja Umysłu

Kwestia Czasu, Wrocław, Polska  
Polska młodzież reprezentuje kraj na Mistrzostwach Świata w USA. Odyseja Umysłu co roku zrzesza tysiące młodych ludzi, stawiających czoła zadaniom, myślących nieszablonowo, pracujących zespołowo. Wesprzyj tych, którym się chce!

1%

Postęp

80 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

KACZUCHA 2017

Mariola Bądyra, Krosno, Polska  
Już 12.05.2017 roku na dużej scenie Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza, będę miała zaszczyt gościć kilkadziesiąt grup tanecznych, przyjeżdżający z różnych stron. Impreza ma charakter cykliczny, jest organizowana od ponad 25 lat i cieszy się ogromną popularnością.

26%

Postęp

403 zł

Mamy już

8 dni

Do końca

Na Tropie Zdumienia: Podróż w Nieznane

Grzegorz Sochań, Kraków  
Na Tropie Zdumienia to projekt filmowo-podróżniczy zachęcający do eksplorowania nieznanych zakątków świata razem z podróżnikiem - Grzegorzem Sochaniem. Celem zbiórki pieniędzy jest rozwój kanału YouTube oraz promocja książki.

41%

Postęp

1115 zł

Mamy już

16 dni

Do końca

Czy to bajka czy to sen...

Anna Truszkowska, Ostrołęka, Polska  
Ta książka zawiera zbiór poezji i opowiadania. Motywem przewodnim jest miłość. W opowiadaniach poruszane są tematy kontrowersyjne, nieraz bardzo, o których na co dzień nie myślimy. Pozwól sobie na podróż do innej rzeczywistości...

9%

Postęp

696 zł

Mamy już

11 dni

Do końca

OLA NOWAK - debiutancka płyta

Aleksandra Nowak, Kraków, Polska  
Powstaje płyta pełna niespodzianek. W projekcie biorą udział Jazzmani i wokalistka, o której mówią, że zna wszystkie melodie świata. Będzie trochę country, nieco folku, a nawet jazz. Ciekawi ? Zapraszamy ! Czekają nagrody !

51%

Postęp

7748 zł

Mamy już

11 dni

Do końca

Sport jako alternatywa do uzależnień wśród dzieci

Szkoła Tenisa Diłaj, Gdańsk  
Nauczymy dzieci spędzać wolny czas aktywnie zamiast na ławce pod blokiem z butelką alkoholu czy papierosem. Udowodnijmy rodzicom, że sport jest kluczem do sukcesów ich dzieci.

12%

Postęp

7759 zł

Mamy już

31 dni

Do końca

Nagranie płyty z muzyką kameralną Ryszarda Sielickiego

Agnieszka Marucha, Warszawa, Polska  
Wydanie płyty autorskiej z muzyką kameralną Ryszarda Sielickiego (1916-2005) w stulecie urodzin i 10-lecie śmierci Kompozytora. Światowa premiera! Wykonawcy: Opium String Quartet, Agnieszka Marucha i in.

142%

Postęp

4261 zł

Mamy już

14 min.

Do końca

Kreatywnie do USA

ZS1 Wisła, Wisła, Polska  
Grupa gimnazjalistów z Wisły wygrała Olimpiadę Kreatywności we Wrocławiu. W nagrodę mamy możliwość reprezentowania Polski na podobnej olimpiadzie, ale już w Stanach Zjednoczonych. Musimy sami zdobyć fundusze na ten cel.

4%

Postęp

2681 zł

Mamy już

8 dni

Do końca

IDZIE BURZA! Płyta i teledysk zespołu Kożuch

kapela Kożuch, Łódź  
Uwaga! „Idzie burza”! Po 5 latach wspólnego muzykowania Kożuch wydaje płytę! Dodatkowo, do singla promującego krążek powstaje niesamowity teledysk!

39%

Postęp

6745 zł

Mamy już

6 dni

Do końca

III FESTIWAL małych PRAPREMIER

TEATR LALKI I AKTORA W WAŁBRZYCHU, Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu  
III Festiwal małych Prapremier to jedyny na teatralnej mapie Polski festiwal, prezentujący wyłącznie prapremierowe spektakle teatrów lalkowych dla dzieci i młodzieży.

19%

Postęp

3846 zł

Mamy już

39 dni

Do końca

Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

Anna Manna Poznańska, Radzionków  
Pierwsza w Polsce książka dla dzieci o uzależnieniu od śmieciowego jedzenia! O cukrze i reklamie. A Wujek Krzysia wyhodował w brzuchu potwora zwanego rakiem! Dla czytelnika od 1 do 150 lat. PORADNIK napiszą Odważni Lekarze!

26%

Postęp

5235 zł

Mamy już

39 dni

Do końca

ELECTRO PACK polski power bank z wyjściem 230VAC

daniel.szymonik, Warszawa, Polska  
Stworzenie polskiej marki ELECTROPACK przenośnego magazynu energii i wypromowanie urządzenia .

4%

Postęp

256 zł

Mamy już

46 dni

Do końca

PPNOU - 'Masters of UKU' - Debiutancka płyta

PPNOU - Masters of UKU, Poznan, Poland  
PPNOU to zespół jakiego nie było, tworzą go muzycy, których uwiodło charakterystyczne brzmienie i filigranowy rozmiar hawajskiej gitary - ukulele. Zbieramy na płytę, która będzie zawierać nasze nasze największe przeboje. HELP!!!!

40%

Postęp

11773 zł

Mamy już

11 dni

Do końca

Drag Queen La Crima i jej 'Sztuka Kochania'

Piotr Bielęda, Polska  
+ Drag Queen La Crima Sanguis i jej Sztuka Kochania czyli pierwszy profesjonalny singiel polskiej drag queen nadchodzi. Możesz być jego częścią.

1%

Postęp

65 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

Gniazdko Click Clak

Radosław Pastusiak, Michał Głogowski, Zbigniew Bartos, Łódź  
Trzech przyjaciół lubiących wyzwania, postanowiło zająć się z pozoru błahym problemem który możemy napotkać w każdym mieszkaniu. Przedstawiamy innowację jednego z oczywistych elementów wyposażenia domu - gniazdka elektrycznego.

3%

Postęp

880 zł

Mamy już

31 dni

Do końca

Szkoła SOKRATES w Światowym Finale Odysei Umysłu 2017

Niepubliczna Szkoła Podstawowa SOKRATES, Gdańsk, Polska  
Jesteśmy drużyną Odysei Umysłu, reprezentujemy Szkołę Sokrates z Gdańska i bardzo chcielibyśmy spełnić wielkie marzenie o wystartowaniu w ostatnim etapie konkursu w USA.

0%

Postęp

20 zł

Mamy już

28 dni

Do końca

Zostań z nami mistrzem (wszech)świata!

Raptors, Łódź, Polska  
Jesteśmy drużyną przyjaciół pracującą nad łazikiem marsjańskim. W 2016 roku nasz robot został mistrzem świata łazików. Teraz przygotowujemy się do konkursu URC w USA. Zostaniesz razem z nami kolejnym mistrzem (wszech)świata? ;)

22%

Postęp

5590 zł

Mamy już

14 dni

Do końca

Rutka on tour

Karolina Ruta, Poznań - Albi (Francja)  
Mam marzenie! Chcę pojechać na Mistrzostwa Świata Amatorów w Kolarstwie Szosowym, na które zakwalifikowałam się, zdobywając 3. miejsce w kategorii K19-34 podczas wyścigu Śkoda Bike Challenge 120 km we wrześniu 2016 roku.

41%

Postęp

3508 zł

Mamy już

12 dni

Do końca

Teatr nieUGiętych

Teatr nieUGiętych, Gdańsk  
Grupa nieUGiętych amatorów teatru, składająca się ze studentów i maturzystów, prosi o pomoc w realizacji celu, którym jest przygotowanie prapremiery sztuki Sandry Szwarc Fashion Victim. Miłośnicy teatru łączcie się!

79%

Postęp

1190 zł

Mamy już

14 dni

Do końca

Królik, świnka, szynszyla, jeż - 'instrukcja obsługi'

k.kosielska, Opole, Polska  
Zwierzaki to nie pluszaki, wiedza o nich nie powinna być trudno dostępna! Tworzymy kompletny filmowy poradnik praktyczny dla właścicieli małych zwierząt domowych! Razem możemy dużo zmienić i pomóc tysiącom zwierząt!

10%

Postęp

309 zł

Mamy już

18 dni

Do końca

Wyjazd do Nowego Jorku na Targi Sztuki

Piotr Pardiak, Poznan, Poland  
Wyjazd na targi sztuki w Nowym Jorku to dla mnie ogromne wyróżnienie i szansa by z ponad 750 zgłoszeń, zaistnieć w gronie 130 artystów, zaprezentować swoją twórczość oraz by znaleźć się na światowym rynku sztuki.

51%

Postęp

6230 zł

Mamy już

5 dni

Do końca

Deska elektryczna longboard

Mateusz Joskowski, Wejherowo  
produkcja własnych elektrycznych longbordów jest moim marzeniem lecz bez gotowej doskonałej deski jest to nie wykonalne więc jeśli możesz to pomóż a ja odwdzięczę ci się fajnymi nagrodami.

2%

Postęp

151 zł

Mamy już

26 dni

Do końca