Quantcast
48 tys.

Matka Polka Feministka - O Bohaterach Trójkowej audycji

Joanna Mielewczyk, Monachium, Niemcy  
Moi Drodzy - ocalmy Matkę Polkę Feministkę od zapomnienia! Przygotowałam 200 rozmów przez prawie 4 lata trwania cyklu na antenie radiowej Trójki. Teraz z wybranych pomóżcie mi wydać książkę.

110%

Postęp

18463 zł

Mamy już

6 dni

Do końca

Equipa LukaSICK'a

Sławek Łukasik, Val di Sole (Włochy)  
Equipa LukaSICK'a to zaproszenie do grupy wsparcia najlepszego polskiego rowerzysty zjazdowego - Sławka Łukasika, by na Mistrzostwach Świata w downhillu we Włoszech pokazał, że Polak potrafi.

71%

Postęp

7178 zł

Mamy już

20 dni

Do końca

Dwie Śmierci Beaty

Maciej Rożek, Warszawa, Polska  
Lubicie horrory albo czarne komedie? Co powiecie na połączenie tych dwóch gatunków? ''Dwie Śmierci Beaty'' to właśnie taki film! Zapraszamy do współtworzenia produkcji, w której główną rolę ma odegrać Artur Barciś.

33%

Postęp

2847 zł

Mamy już

8 dni

Do końca

Singiel z Klipem zespołu 30daysofline

Mateusz Piątek/30daysofline, Świecie  
Kiedy niewiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze! Ćmy to takie brzydkie kaczątko wśród Motyli. Ale obiecujemy że nabiorą zupełnie innej barwy! Pomożecie?

91%

Postęp

4125 zł

Mamy już

13 dni

Do końca

Most nad niespokojną wodą

Mikołaj Buczel, Wałbrzych, Polska  
Książka przenosząca w świat klimatów fantastycznych, gdzie głównymi bohaterami są ludzie i ich wnętrza. Początek cyklu, w którym trójka bohaterów staje przed wyzwaniem rozpracowania tajemnej intrygi i stawia czoło własnym demonom.

82%

Postęp

5766 zł

Mamy już

24 dni

Do końca

GEOpraktyki: Edycja II - na stokach Andów

GEOpraktyki, Poznań  
Postanowiliśmy stworzyć projekt GEOpraktyki, którego głównym celem jest organizowanie wypraw do odległych krajów, gdzie aktywnie działający studenci, wreszcie mogą zweryfikować swoją "książkową wiedzę" z tym co obiektywnie istnieje

15%

Postęp

750 zł

Mamy już

17 dni

Do końca

Ratujmy Historię Polskiej Motoryzacji !!

Centrum Motoryzacji Historycznej Zbyszka Koprasa, Fiałkowo, Polska  
Naszym celem jest dotarcie do ludzi, którzy interesują się zabytkową motoryzacją oraz tych lubiących piękne samochody i podróże za ich kierownicą. To co robimy od wielu lat jest po to by uświadomić ludzi jaką mamy piękną historię.

14%

Postęp

5321 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

The Worship Project - wydanie debiutanckiego albumu

Nikola Kampe, Rybnik  
Lubisz dobrą muzykę z mądrym przekazem?! My nie tylko kochamy muzykę, ale również Boga! Pomóż nam udowodnić, że muzyka chrześcijańska wcale nie musi być nudna!

22%

Postęp

585 zł

Mamy już

20 dni

Do końca

odblaskowa torbo koszulka

Olgierd Krupiński, Kraków, Polska  
BOKA, odblaskowa torbo koszulka

0%

Postęp

1 zł

Mamy już

6 dni

Do końca

Mistrzostwa Świata OCR w Kanadzie

Łukasz Wańczyk, Kraków  
Pokonałem już tysiące przeszkód, ale z tą jedną musicie mi pomóc. Dzięki wam mogę pojechać do Kanady na Mistrzostwa Świata w biegach z przeszkodami. Liczę na Waszą pomoc.

40%

Postęp

4700 zł

Mamy już

26 dni

Do końca

Światozmieniacze

AnnaKsiazek, Warszawa/Łódź  
Anna i Andrea, jeżdżą dookoła świata szukając światozmieniaczy, ludzi zmieniających świat na lepsze, opisują i dzielą się ich historiami. Na tej podstawie organizują też warsztaty Changemaker Course.

5%

Postęp

195 zł

Mamy już

34 dni

Do końca

UpCap - sportowa zakrętka

Tomasz Midura, Opole, Polska  
Przyczyń się do powstania zaskakującej zakrętki UpCap, dzięki której w prosty i fajny sposób zrobisz napój w butelce wody - jakikolwiek chcesz! Docenisz jej zalety podczas aktywnego spędzania czasu :)

0%

Postęp

102 zł

Mamy już

47 dni

Do końca

Poznański Czerwiec '56 - przewodnik i gry- dwujęzycznie

Patrycja Wasielewska, Poznań, Polska  
To pierwszy dwujęzyczny przewodnik po wydarzeniach Poznańskiego Czerwca '56, w którym dodatkowo znajdują się gry, dla Tych, którzy wolą poznawać historię w alternatywny sposób lub też oczekują od książki czegoś więcej.

30%

Postęp

1205 zł

Mamy już

27 dni

Do końca

Polski pojazd przyszłości

Damian Strzelczyk, Paradyż  
Chcemy zbudować Polski Pojazd Przyszłości w formie elektrycznego, poziomego quadbike'a! Podróżowanie za grosze dzięki ekologicznemu silnikowi elektrycznemu jest w pełni możliwe już dziś. Potrzebujemy tylko Waszej pomocy!

0%

Postęp

150 zł

Mamy już

9 dni

Do końca

Kurs na Marzenia - transatlantyckie regaty żaglowców

Kurs na Marzenia, Warszawa, Polska  
Zbieramy fundusze na wysposażenie żaglowca, niezbędne aby 100 młodych ludzi, uczestników projektu Kurs na Marzenia, spełniło marzenie, nauczyło się przedsiębiorczości i popłynęło w transatlanyckich regatach wielkich żaglowców.

0%

Postęp

235 zł

Mamy już

8 dni

Do końca

Pierwszy teledysk zespołu SOXSO - ‘Madness’

Pierwszy teledysk SOXSO - MADNESS, Katowice, Polska  
Pomóż zrealizować nam klip łączący film z animacją 2D. Zostań częścią tego niekonwencjonalnego projektu! Utwór „Madness” to niepokój, wzburzenie, coś nowego i świeżego - takie właśnie jest katowickie SOXSO!

41%

Postęp

2180 zł

Mamy już

9 dni

Do końca

Magnetyczne zapinki do butów - nowe modele - produkcja.

clicks.life, Wrocław, Polska  
Wyprodukujemy specjalne, magnetyczne zapinki, które po wpleceniu w sznurówki zmienią wiązanie w prosty, szybki i przyjemny klik. Damy Wam ciekawy produkt ułatwiający życie oraz nieznany, praktyczny gadżet. Poznajcie Clicks.life® !

0%

Postęp

63 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

TetroTrip Europa

Artur Wachowicz, Radom  
W Europe z tetrusem czerwonym tetrobusem! 2-3 miesiące pokonując bariery fizyczne i mentalne ze sparaliżowanym od barków w dół będziemy sprawdzać jak otwarta i świadoma o niepełnosprawnych jest Europa. A ty jakie pokonasz schody?

24%

Postęp

7350 zł

Mamy już

4 dni

Do końca

Morderstwo Honorowe

Halina Fojtuch, Łódź, Poland  
Młoda kobieta zakochana w Pakistańczyku wraz z czwórką dzieci zostaje uwięziona w Pakistanie. Po 4 latach podsłuchuje, że 3 jej córki mają być sprzedane. Udaje jej się uciec z dziećmi do Polski choć wiedziała, że zginie. Pomóżcie

1%

Postęp

225 zł

Mamy już

25 dni

Do końca

Ponad Poziomem Morza - Korona Europy w 46 miesięcy

Ponad poziomem morza/Above sea level, Warszawa, Polska  
Dwójka Polaków na najwyższych szczytach Europy z biało-czerwoną flagą czyli 46/46/46 - Korona Europy 46 państw, 46 szczytów w 46 miesięcy. Pomóż przybliżyć nas do realizacji kolejnego etapu naszego projektu :)

115%

Postęp

8891 zł

Mamy już

3 dni

Do końca

NA STRAŻY DRZEW powstrzymajmy wycinki drzew w miastach

Fundacja EkoRozwoju, Wrocław, Polska  
Wkurza Was szary beton i znikanie zieleni? Powstrzymajmy postępujące wycinki drzew w miastach oraz planowane zmiany znoszące prawną ochronę drzew. Połączmy profesjonalizm z obywatelskim zaangażowaniem, nie tylko finansowym.

49%

Postęp

9209 zł

Mamy już

37 dni

Do końca

KNIVES OUT

Przemek Wojcieszek, Wrocław, Polska  
HUBERT: Kocham Polskę. Obsesyjnie, impulsywnie kocham Polskę. Zrobię dla niej wszystko. Spier***ę się dla niej do samej podłogi. Nie wiem, k***, zrobię dla niej wszystko. Polska jest moją dupą. WSZYSCY: Polska jest zajebista!

101%

Postęp

20382 zł

Mamy już

16 dni

Do końca

'Wymarzone wakacje'

Gaby M., Ruda Śląska, Polska  
Wymarzone wakacje głównej bohaterki wcale nie są takie wymarzone. Tutaj ciągle coś się dzieje. Humor, adrenalina, mafijne porachunki, strach, a między tym wszystkim MIŁOŚĆ. Idealna książka podczas wakacyjnego wypoczynku.

5%

Postęp

75 zł

Mamy już

28 dni

Do końca

„Bocian” film krótkometrażowy

Janusz Gawryluk, Warszawa, Polska  
Film BOCIAN to pierwsza filmowa Odyseja Podlaska, a także część polsko-białoruskiego projektu filmowego Chronotop o egzystencjalnym pograniczu, mitologii współczesnego człowieka i obrzędach naszych czasów.

28%

Postęp

1700 zł

Mamy już

19 dni

Do końca

50 sekretów Polaków znanych i wybitnych

jacekfit, Polska  
Ta książka, to kompleksowy dowód na to, że Polak potrafi! Zbierając do niej materiały, miałem zaszczyt i przyjemność przeprowadzenia rozmów oko w oko z pięćdziesiątką najbardziej znanych i wybitnych Polaków. Pora odkryć niezwykłe 50 sekretów przed czytelnikami!

1%

Postęp

490 zł

Mamy już

25 dni

Do końca

Etnomedica - miejsce gdzie natura wygrywa

Patryk Klimczak, Ostrów Wielkopolski, Polska  
Centrum zdrowia naturalnego, ma za zadanie utworzyć miejsce z dostępem do tanich produktów, salą zabiegów zdrowotnych, salę wykładów i warsztatów. Dodatkowo pragniemy przemierzać Polskę, aby szerzyć wiedzę i umiejętności.

0%

Postęp

20 zł

Mamy już

37 dni

Do końca

#mistrzostwozwkk

Warszawski Klub Kolarski, Warszawa  
Wyślijmy najzdolniejszą młodzież Warszawskiego Klubu Kolarskiego na Mistrzostwa Europy MTB (kolarstwo górskie) do austriackiego Grazu! Niech pokażą na co ich na prawdę stać!

15%

Postęp

3812 zł

Mamy już

16 dni

Do końca

Płyniemy po Mistrzostwo Europy-razem z Wami!

TEAM UKŻ GROT SUWAŁKI, Suwałki, Polska  
Wystartuj z nami po Mistrzostwo Europy w klasie Cadet na Węgrzech w Tihany. Pomóż nam wypłynąć z Zalewu Arkadia na szerokie wody, a na pewno Cię nie zawiedziemy!

104%

Postęp

10431 zł

Mamy już

3 h

Do końca

ECHO - Debiutancka płyta EP

Echo, Myślenice, Polska  
Płyta 00:01 to podsumowanie ponad dwuletniej pracy alter-rockowego zespołu ECHO. Z waszą pomocą chcemy pokazać naszą twórczość całemu światu. Dzięki za wsparcie! :)

65%

Postęp

3936 zł

Mamy już

7 dni

Do końca

SNY / Dreams - Film krótkometrażowy

szmit.magda90, Warszawa, Polska  
Film SNY otwiera drzwi do życia trójki różnych ludzi, do trzech różnych historii. Widz staje się świadkiem bardzo intymnych momentów życia głównych bohaterów odnajdując w nich jednocześnie problemy które dotykają każdego z nas.

9%

Postęp

2520 zł

Mamy już

47 dni

Do końca

Surfing w mieście - miasto, film i sport

Sail City, Kraków, Polska  
Surfing w mieście: Sail City to grupa młodych ludzi, którzy od lat - pod różnymi szyldami - konsekwentnie realizują wizję związaną ze swoją pasją: ekstremalną jazdą na rolkach. Dzisiaj walczymy o kolejny obraz z serii!

3%

Postęp

130 zł

Mamy już

2 dni

Do końca

'Kolabo' - czyli pierwsza płyta Mantry.

Mantra, Świdnica  
Naszym celem jest wydanie w fizycznej formie krążka, zarejestrowanego już materiału pt.Kolabo Mixtape. Zarejestrowaliśmy 10 numerów które łączą tradycyjne samplowane rapowe brzmienia z nowocześnie brzmiącymi syntetykami.

25%

Postęp

770 zł

Mamy już

31 dni

Do końca

Odkryj Geniusz

Odkryj Geniusz, Zielona Góra, Polska  
Odkryj Geniusz to gra karciana, podczas której dzieci muszą połączyć w pary odpowiednie zadania matematyczne i wyniki. Innowacyjność polega na tym, że każda cyfra została zastąpiona przez postaci rysunkowe łatwe do wyobrażenia a dodatkowo całe zadanie jest połączone ciekawą historyjką.

6%

Postęp

592 zł

Mamy już

27 dni

Do końca

BRUDNY HENRYK serial akcji o PRLu

michal.domaszewski, Warszawa, Polska  
Witajcie w stolicy...będzie zabawa! Milicjant, komunista, sex maszyna. Inspirowany Johnem Woo, Monty Pythonem i Stanisławem Bareją, Brudny Henryk to serial akcji z prawdziwego zdarzenia! Powróćmy do PRLu...radiowozem milicyjnym!

3%

Postęp

252 zł

Mamy już

36 dni

Do końca

Festiwal Dźwięków Wszelakich Zgrzytowisko 2016

Kulturalny Miłosław, Miłosław  
Naszym celem jest zorganizowanie kameralnego i klimatycznego festiwalu muzycznego w małym i malowniczym miasteczku Miłosław. Jesteśmy grupą znajomych, którzy chcieliby, żeby ten event był wyjątkowy i zapewnił Wam niezapomniane...

16%

Postęp

240 zł

Mamy już

9 dni

Do końca

FLOAT CLUB – uwolnij się od wszelkich dolegliwości !

Maciej Wojtasik Float Club, Łódź, Polska  
Doskwiera Ci ból? Żyjesz w stresie? A może nie wiesz, jak w pełni odpocząć? Pozwól sobie na 60 minut totalnego relaksu dla ciała i umysłu w wyjątkowych warunkach. Dzięki temu życie stanie się przyjemniejsze.

19%

Postęp

3845 zł

Mamy już

23 dni

Do końca

Warsztaty dla dzieci: 'Jak zważyć psa linijką?'

Brygada Miar, Łódź  
Ważyłeś kiedyś psa linijką? Dzieci też nie, i tego właśnie chcemy je nauczyć! Warsztaty 'Jak zważyć psa linijką?', to zajęcia ze statystyki dla dzieci spakowane w przenośną Stat Tubę, gotową do wysyłki do każdej polskiej szkoły!

7%

Postęp

742 zł

Mamy już

7 dni

Do końca

Publikacja debiutanckiej powieści historycznej cz.1

Artur Wasążnik, Byczyna-Ciecierzyn  
Kto czytał ostatnio dobrą powieść historyczną? Bez nadęcia, za to z przygodą, humorem i odważnymi hipotezami? Coś między H. Sienkiewiczem, U. Eco i… G.R.R. Martinem? Taka powieść właśnie czeka na państwa wsparcie przy jej wydaniu.

3%

Postęp

475 zł

Mamy już

14 dni

Do końca

Żagle z Harcerzami

piotr.michalak, Warszawa, Polska  
296 WWDH ,,Wir bardzo prężnie się rozwija. Teraz potrzebujemy Waszego wsparcia - musimy zakupić silnik do jachtu typu ,,Ciupek od byłego właściciela, aby móc go bezpiecznie użytkować wraz z naszymi harcerzami.

72%

Postęp

1020 zł

Mamy już

18 dni

Do końca

[ retroPAD ] - polska konsola przenośna z retro grami

Krzysztof Kuc, Kraków, Polska  
[ retroPAD ] pierwsza polska konsola przenośna z grami retro! Naszym celem jest wyjście z fazy prototypu i stworzenie gotowego, nisko seryjnego produktu, a później...w świat! Dlatego prosimy Was o pomoc: Pomożecie?:)

5%

Postęp

1405 zł

Mamy już

44 dni

Do końca

Ekspedycja Islandzki interior.

Islandia2016.pl, Katowice, Polska  
Islandia2016.pl to wyprawa do najbardziej niegościnnej części Islandii czyli Interioru. Oczami drona i kamer Go-Pro. Bądź tam z nami!

3%

Postęp

145 zł

Mamy już

23 dni

Do końca

Zbuduj Arkę w Argentynie!

olarosada, Poznań, Polska  
W sierpniu wyjeżdżamy do Argentyny aby wraz z dziećmi i młodzieżą przygotować przedstawienie na temat Arki Noego i pokazać im jak czerpać radość z życia.

60%

Postęp

4226 zł

Mamy już

25 dni

Do końca

Sprzęt treningowy Damska Rycerska Reprezentacja Polski

Kamila Henkelman, Poznan, Poland  
Klub Esillon jest pierwszym w Polsce damskim klubem pełnkontaktowych walk rycerskich. Stanowimy trzon damskiej części reprezentacji Rycerskiej Kadry Polski na Mistrzostwach Świata federacji IMCF oraz HMBiA. Wesprzyj nas!

27%

Postęp

680 zł

Mamy już

40 dni

Do końca

Teledysk JARUHA LECHISTAN

Jaruha, Gdańsk, Polska  
Projekt ma za zadanie pokryć koszty realizacji teledysku do piosenki pt: LECHISTAN, która odnosi się do nieznanych lub jak kto woli ukrytych dziejów prehistorii Polski. Z niewiadomych przyczyn nie uczy się nas tego w szkołach.

100%

Postęp

5045 zł

Mamy już

5 dni

Do końca

Warszawski Nokturn

Dom Literatury w Łodzi, Łódź  
Spektakl muzyczny Warszawski Nokturn według scenariusza Teresy Stokowskiej-Gajdy i Andrzeja Maculewicza realizowany na deskach Domu Literatury w Łodzi z okazji rocznicy 1 sierpnia.

0%

Postęp

1 zł

Mamy już

10 dni

Do końca

Dom Polski 'Wołodyjowski' w Raszkowie

jmjmp, Przemyśl, Polska  
…łatwiej jest wybudować kilka stadionów w Polsce niż powołać do życia Dom Polski w Raszkowie, Naddniestrzu”- powiedziała siostra Małgorzata Chmielewska w Muzeum Powstania Warszawskiego. Zapisz się w żywej historii ...

1%

Postęp

295 zł

Mamy już

44 dni

Do końca

Udział w europejskiej lidze młodzieżowej (EYBL)

Stowarzyszenie Koszykówki Młodzieżowej ZASTAL, Zielona Góra, Polska  
Udział SKM Zastal Zielona Góra w Europejskiej Młodzieżowej Lidze Koszykówki (EYBL). Dzięki Twojemu wsparciu nasze marzenia mogą się spełnić, a walką na parkiecie będziemy promować nasze miasto i kraj w Europie.

64%

Postęp

6301 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

Rduch Brothers. From street to the main stage!

CIENIASY 3x3 BASKETBALL, Kołobrzeg, Polska  
Jesteśmy drużyną 3x3 Basketball, najwyżej sklasyfikowanym polskim zespołem (8 miejsce) w światowym rankingu FIBA (2015). Celem naszego projektu jest udział w kwalifikacjach do Finału World Tour w Abu Dhabi 2016.

16%

Postęp

3256 zł

Mamy już

9 dni

Do końca

Pełna Chata Ludzi

iza_grochowska, Paszki Małe, Polska  
Otwórz drzwi do naszej chaty!!! Na pewno pamiętacie serial Pełna Chata, w której bohaterów do działania popychała miłość, tolerancja a niekiedy spięcia, które zawsze kończyły się happy endem i taka będzie nasza Pełna Chata Ludzi

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

37 dni

Do końca

Remont w schronisku na Magurze Małastowskiej

Grzegorz Wacek, Magura Małastowska  
Wyremontuj z nami stare schronisko na Magurze Małastowskiej w Beskidzie Niskim! Zbudujmy nowe łazienki, ganek oraz szatnie. Zróbmy to dla nas wszystkich, którzy odwiedzamy Magurę, aby nadal funkcjonowała i nie została zamknięta.

70%

Postęp

35107 zł

Mamy już

31 dni

Do końca

Portal Secret Rzeszów

Daniel i Bartek, Rzeszów, Polska  
Escape the room to nowy rodzaj rozrywki, który pozwoli na budowanie relacji i działania w zespole, rozwija umysł oraz jest ostatecznym sprawdzianem inteligencji i umiejętności łączenia faktów. Pozwala na poznanie swoich możliwości

30%

Postęp

2132 zł

Mamy już

26 dni

Do końca

Film dokumentalny 'Droga Weterana - Pokonać Hańczę'

Fundacja Invictus Veteranus, Jezioro Hańcza, Nisko, Stalowa Wola  
Historia weterana, rannego podczas wojny w Afganistanie, który pragnie pokonać własne słabości w głębinach jeziora Hańcza. Celem filmu jest ocieplenie wizerunku weteranów i pokazanie przykładu pozytywnego bohatera naszych czasów.

39%

Postęp

7868 zł

Mamy już

7 dni

Do końca

Wolontariat medyczny w Kenii

jan.nizinski, Kitui,Kenia  
Leczymy z Misją to unikatowa inicjatywa studentów Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Już po raz drugi grupa wolontariuszy jedzie do Kenii pomagać w szpitalach misyjnych i sierocińcu. A wraz z nimi kilka ton sprzętu medycznego!

65%

Postęp

14360 zł

Mamy już

15 dni

Do końca

O tolerancję i demokrację w sporcie

Alternatywny Klub Sportowy "ZŁY", Warszawa, Polska  
Społeczna kontrola, tolerancyjne trybuny, warszawska otwartość i piłka nożna. Czegoś takiego jeszcze nie było. Rusza pierwszy w Polsce klub demokratyczny i nienastawiony na zysk. Jeden przeciwko wszystkim. W słusznej sprawie.

40%

Postęp

8562 zł

Mamy już

13 dni

Do końca

The Trapper - komputerowa gra survival

COVERR, Czarna Białostocka, Polska  
The Trapper to przygodowa gra survival opowiadająca o traperze, który musi przetrwać w kanadyjskiej dziczy. Poluj na zwierzęta, zdobywaj pożywienie i buduj swoje schronienie by czuć się bezpieczny przed zagrożeniami nocy.

3%

Postęp

340 zł

Mamy już

31 dni

Do końca

Busem Podróże Małe i Duże - Europa Zachodnia

Busem Podróże Małe i Duże, Poznań, Polska  
Okrążyć Europę Zachodnią w 30 letnim kultowym Volkswagenie Busie! Oto nasz cel! Postanowiliśmy zawalczyć o marzenia i ruszyć w szaloną podróż. Oprócz towarzyszenia nam w naszej przygodzie poznacie z nami naszą gwarę poznańską :)

94%

Postęp

2836 zł

Mamy już

4 dni

Do końca

Zakup stołów pingpongowych na treningi i turnieje

Stowarzyszenie Sportowo-Kulturalne Orzeł Świeszyno, Świeszyno, Polska  
Projekt to kontynuacja działań Stowarzyszenia w zakresie promocji sportu i zdrowego trybu życia mieszkańców gminy Świeszyno poprzez udział w rozgrywkach tenisa stołowego.

22%

Postęp

804 zł

Mamy już

13 dni

Do końca

Teledysk do 'Compulsive' zespołu RÖMY

RÖMY, Poznań  
Heavy metalowy zespół RÖMY z Poznania nagrywa razem z fanami ciężkiego grania teledysk do najnowszej piosenki Complusive. Ten utrzymany w klimacie metalu lat 80-tych kawałek potrzebuje energetycznego teledysku!

7%

Postęp

420 zł

Mamy już

35 dni

Do końca

Spektakl teatralny 'Poranek Pana Mikołaja'

Muzeum Warmii i Mazur, Olsztyn, Polska  
W olsztyńskim zamku mieszkał Kopernik. Ożywiamy tę historię, tworzymy spektakl na zamkowym dziedzińcu. Część pieniędzy już mamy, ale potrzebujemy Waszej pomocy. Jeśli jesteście dumni z Kopernika na Warmii, otwórzcie sakwy, kiesy…

21%

Postęp

1310 zł

Mamy już

11 dni

Do końca

Koncert Finałowy XVI ŚPF 'INTEGRACJE'

Światowy Przegląd Folkloru INTEGRACJE, Poznań, Polska  
Światowy Przegląd Folkloru INTEGRACJE już od 16 lat przez 9 sierpniowych dni organizuje życie mieszkańców Wielkopolski wokół tematu kultur ludowych różnych narodów. Pomóż nam zrealizować niezapomniany Koncert Finałowy Festiwalu!

23%

Postęp

1019 zł

Mamy już

19 dni

Do końca

Operacja Indie - Paulina jedzie do dzieci

paulina.grzelak, Indie / Warszawa  
Wyjeżdżam na wolontariat do Indii! No prawie... Żeby mój pomysł się udał potrzebuję Waszego wsparcia w zakupie biletu.

254%

Postęp

7131 zł

Mamy już

6 dni

Do końca

Zmieńmy polską scene muzyczną z Witkiem Muzykiem Ulicy!

Ryszard Adamus, Warsaw, Poland  
Czy Witek Muzyk Ulicy i jego debiutancki album GRAM DLA WAS okaże się krokiem w kierunku zmiany polskiej sceny muzycznej? Jak wielki potencjał tkwi w muzyce ulicy? Pokażmy, że Polacy potrafią!

18%

Postęp

5440 zł

Mamy już

38 dni

Do końca

Mądre bajki z dobrą puentą. Dla dorosłych i dla dzieci.

Dorota Kościukiewicz-Markowska, Szczecin, Poland  
Zawsze jest rozwiązanie każdego konfliktu, każdej złości, każdej sytuacji.... Trzeba tylko znów na świat spojrzeć oczami dziecka. Co więc jak nie metafora czy bajka trafia lepiej do rozbieganego umysłu dorosłego... i dziecka:)?

8%

Postęp

941 zł

Mamy już

53 dni

Do końca

'Inżynieria muzyki' - mgr inż. chce nagrać album

Karol Konecki, Kalisz, Polska  
Celem projektu jest wydanie profesjonalnego albumu muzycznego z utworami klasycznymi oraz własnymi kompozycjami na gitarze. Tytuł projektu "Inżynieria muzyki" nawiązuje do mojego podwójnego wykształcenia - jestem mgr inż. po politechnice oraz muzykiem zawodowym.

5%

Postęp

140 zł

Mamy już

23 dni

Do końca

Sklep z Marzeniami - Film Krótkometrażowy

pawelolearczyk, Kraków, Polska  
Sklep z Marzeniami to inspirująca opowieść nie tylko dla niepoprawnych marzycieli, ale również dla tych którzy marzyć przestali.

0%

Postęp

85 zł

Mamy już

10 dni

Do końca

JERZY ZIĘBA UKRYTE TERAPIE - ŻYJ 140 LAT!

Piotr Barełkowski, Poznań, Polska  
Wesprzyj film według książki Jerzego Zięby UKRYTE TERAPIE. To fabularyzowany dokument, który przedstawi ważne, naturalne metody leczenia niezwykle groźnych chorób i filozofię podejścia do medycyny. To ważny film, także dla Ciebie!

0%

Postęp

10 zł

Mamy już

5 dni

Do końca

Misja: Kenia!

Agata Kuś, Kenia: Meru County  
W zeszłym roku z pomocą wielu ludzi z Polski udało nam się zorganizować i sfinansować w Kenii 15dniowy wyjazd rekolekcyjny dla ponad 100osób oraz opłacić edukację wielu potrzebującym. W tym roku chcemy to powtórzyć!

34%

Postęp

1149 zł

Mamy już

23 dni

Do końca

Nagranie płyty z muzyką chrześcijańską

Monika Karandziej, Kudowa Zdrój  
Nagranie płyty z muzyką chrześcijańską, zagraniczne utwory gwiazd muzyki worship w wykonaniu polskim.

1%

Postęp

200 zł

Mamy już

11 dni

Do końca

Łyżwiarz szybki na Igrzyska

Wojciech Kraśnicki, Korycin, Polska / Janów / Białystok  
Nazywam się Wojciech Kraśnicki i jestem łyżwiarzem szybkim. Moim największym marzeniem, już od dziecka, jest reprezentowanie naszego kraju na Igrzyskach Olimpijskich - aby jednak było to możliwe muszę trenować jak profesjonalista.

2%

Postęp

1463 zł

Mamy już

20 dni

Do końca

Poza Historią

Poza Historią, Kraków, Polska  
Schodzimy za kulisy polskiej historii! Wolnościowcy, ekstremiści, zapomniani opozycjoniści, walka z systemem i życie nad przepaścią komunizmu. Obalamy mit, że opozycja w PRL-u to tylko Solidarność. W roli głównej wystąpi PRAWDA.

22%

Postęp

5607 zł

Mamy już

12 dni

Do końca

TRIATHLON Mistrzostwa Świata 2016

Łukasz Lis, Lublin, Polska  
Triathlon to piękna i wymagająca dyscyplina sportu. Bądź częścią projektu, który pozwoli wziąć udział w Mistrzostwach Świata w triathlonie.

68%

Postęp

7899 zł

Mamy już

14 dni

Do końca

Piknik Naukowy Niezapominajki

Aktywni-Kreatywni, Kamionka, Polska  
Piknik Naukowy Niezapominajki to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego każdy przekona się, że nauka wcale nie musi być nuda i może być niesamowitą przygodą. Tego dnia przygotujemy moc atrakcji, eksperymentów i doświadczeń.

11%

Postęp

586 zł

Mamy już

33 dni

Do końca