Dołącz do naszej społeczności!

Media o PolakPotrafi.pl:

Wszystkie oczy na nich

www.polityka.pl | 2017-08-17


Hamtramck – kiedyś najbardziej polskie miasto w USA. Dziś rządzą w nim muzułmanie.

TRWA ZBIÓRKA NA ORGANIZACJĘ POZNAŃ PRIDE WEEK 2017. ORGANIZATORZY ZAPOWIADAJĄ W TYM ROKU WIĘCEJ ATRAKCJI

www.codziennypoznan.pl | 2017-08-17


Grupa Stonwell po raz kolejny zorganizuje Poznań Pride Week. Na portalu crowdfundingowym ruszyła zbiórka funduszy na ten cel. W tym roku, poza programem zbliżonym do tego z poprzedniej edycji, organizatorzy chcą zrobić coś, czego do tej pory w stolicy Wielkopolski nie było.

Rozmowa Kamila Jasieńskiego z reżyserem filmu Wilki złe (Czwórka Polskie Radio)

www.polskieradio.pl | 2017-08-17


Naszym gościem będzie Michał Łukowicz reżyser filmu \"Wilki złe\" . Film powstaje i jest to inicjatywa młodych ludzi z Katowic, studentów i absolwentów śląskich uczelni.

G\'rls Room kwartalnik jakiego nie było

www.kobieta.pl | 2017-08-15


G\'rls room tworzy zespół fajnych dziewczyn, które piszą o kobiecości w każdym jej wydaniu. Właśnie zbierają fundusze na kolejne wydanie magazynu, pomóżmy im!

Pomóż nakręcić film!

www.silesiakultura.pl | 2017-08-14


30-minutowy film pod roboczym tytułem „Wilki złe” to inicjatywa młodych ludzi z Katowic, studentów i absolwentów śląskich uczelni – Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego. Reżyserem filmu jest Michał Łukowicz.

Spotkania z reporterami, filmowcami i autorami książek – kameralny festiwal literacki w Budzie Ruskiej

www.radio.bialystok.pl | 2017-08-13


Spotkania z reporterami, filmowcami i autorami książek – kameralny festiwal literacki w Budzie Ruskiej - relacja Doroty Sokołowskiej.

Zbiórka pieniędzy dla chóru

www.wiadomosci.cerkiew.pl | 2017-08-12


Chór Katedry Prawosławnej św. Aleksandra Newskiego w Łodzi otrzymał zaproszenie do wystąpienia na Festiwalu Kultury Macedońskiej w Grecji. Członkowie chóru muszą m.in. pokryć koszt dojazdu i poszukiwani są darczyńcy bez których nie uda się zebrać kwoty 20.000 zł.

Patrząc na Wschód. Literatura na pograniczu

www.polskieradio.pl | 2017-08-11


W audycji \"Wybieram Dwójkę\" zapowiedzieliśmy festiwal literacki, który odbędzie się od 11 do 15 sierpnia w Budzie Ruskiej nad Czarną Hańczą koło Suwałk.

G\'rls ROOM | Weź poczytaj #3

www.youtube.com | 2017-08-11


Pink Candy recenzuje i poleca \"G\'rls ROOM\" na swoim kanale na YouTube.

Magazyn Miejski Inowrocław

www.telewizja.inowroclaw.pl | 2017-08-10


Już odnalazła mnie Telewizja Miejska oraz Radio RMFFM MAXX. Ciekawe, zaskakujące spotkanie podczas nagrywania mojego filmiku

Suwalszczyzna: festiwal w gospodarstwie staroobrzędowców

bialystok.onet.pl | 2017-08-10


Festiwal literacki w ponad stuletnim gospodarstwie? Takie wydarzenie tylko na Suwalszczyźnie, we wsi Buda Ruska. Od trzech lat odbywa się tu festiwal literacki \"Patrząc na Wschód\". Najbliższa edycja zaczyna się już jutro.

17 – latka zbiera na zbroję by zostać rycerzem i bić się na mistrzostwach świata

life4style.pl | 2017-08-09


Kto nie marzył o zostaniu rycerzem? Pewnie każdy chłopiec, ale co się stanie gdy na takie marzenie wpadnie dziewczyna? Otóż bierze komputer i rozpoczyna akcję crowfundingową!

Belle epogue po inowrocławsku

ino.online | 2017-08-09


Inowrocławianka, Katarzyna Podczaska, napisała powieść kryminalną, która dzieje się w naszym mieście w 1909 r.

Premiera teledysku i koncert wrocławskiego zespołu Patrycja Obara & The Tactopers

www.radioram.pl | 2017-08-08


Zespół Patrycja Obara & The Tactopers niebawem wydaje debiutancki, od razu dwupłytowy album. Spotkaliśmy się na chwile przed premierą pierwszego teledysku autorstwa Teo Dumskiego.

Angel.A - film science-fiction z udziałem ekipy z Bydgoszczy

www.radiopik.pl | 2017-08-07


Gatunek realizowany często w czasach PRL, przez takich twórców jak Wajda, Szulkin i Machulski nie cieszy się obecnie zainteresowaniem filmowców. Ekipa filmu \"Angel.A\" chce to zmienić, pokazując, że bez wielkich środków można stworzyć efektowne kino.

Zbroja potrzebna od zaraz

www.katowice.tvp.pl | 2017-08-06


Marzenia trzeba spełniać - mówi siedemnastoletnia Wiktoria. Dziewczyna ma nietypową pasję. Od kilku lat trenuje sportowe walki rycerskie. Teraz chce pokazać swoje umiejętności w prestiżowej Polskiej Lidze Walk Rycerskich. Potrzebuje jednak prawdziwej zbroi, która sporo kosztuje.

Sebastian Kasprzyk szybko zebrał pieniądze

www.dziennikpolski24.pl | 2017-08-04


Kwalifikację sportową Sebastian zdobył już wcześniej. Teraz na jednym z portali postanowił zebrać 7 tysięcy złotych, które planował przeznaczyć na bilety lotnicze, hotel, przejazdy, sprzęt i inne potrzebne wydatki. - Planowałem zebrać kwotę w ciągu 37 dni, a już po tygodniu udało się ją osiągnąć.

Wielowątkowa premiera teledysku wrocławskiego zespołu

www.tuwroclaw.com | 2017-08-04


We wtorek, 8 sierpnia, premierę będzie miał pierwszy teledysk zespołu Patrycja Obara & The Tactopers. Wrocławscy artyści, pozostając wiernymi swojemu nietypowemu stylowi muzycznemu, także to wydarzenie zaplanowali tak, by pokazać publiczności każdy aspekt utworu “Impeccable”.

POMÓŻMY WYGRAĆ MISTRZOSTWA ŚWIATA

kmy.pl | 2017-08-04


Sebastian Kasprzyk to 21 letni mieszkaniec Stojowic, który w tym roku zdobył złoty medal na Mistrzostwach Europy w biegach OCR. Obecnie przygotowuje się do startu w mistrzostwach świata, które rozgrywane bedą w Kanadzie.

Älskar. Z inspiracji śniegiem i melancholią

www.polskieradio.pl | 2017-08-04


Utwory Älskar nawiązują do baśniowych motywów Skandynawii i fascynacji melancholijnymi opowieściami. Älskar to projekt młodej wokalistki Aleksandry Gierok. Jej twórczość plasuje się na pograniczu alternatywy, indie folku i poezji śpiewanej.

Sebastian Kasprzyk dostał się do Mistrzostw Świata. Aby wystartować potrzebuje 7000 zł

miasto-info.pl | 2017-08-04


Sebastian Kasprzyk ze Stojowic zajmując wysokie miejsca w kraju uzyskał kwalifikacje do Mistrzostw Świata w biegach przeszkodowych, które odbędą się w Kanadzie. Jest tylko jeden problem… aby tam pojechać potrzebuje waszego wsparcia

Wesprzyj wyjątkowy magazyn o dziewczynach i dla dziewczyn!

polki.pl | 2017-08-03


Magazyn G\'RLS ROOM to feministyczno-erotyczny kwartalnik dla wszystkich tych, którym nie jest wszystko jedno, gdy mowa o prawach kobiet, seksualności, mniejszościach czy zaangażowaniu społecznym.

Festiwal literacki „Patrząc na Wschód”

lubimyczytac.pl | 2017-08-02


Od trzech lat na Suwalszczyźnie organizowany jest kameralny festiwal literacki.

Wesprzyj Numinosum Festival 2017

kulturaludowa.pl | 2017-07-31


Numinosum Festival to wydarzenie muzyczne i taneczne związane z polską i francuską muzyką tradycyjną. Na przełomie sierpnia i września odbędzie się czwarta edycja festiwalu wypełniona koncertami, korowodami tanecznymi, warsztatami, sesjami muzycznymi i lekcjami gry na instrumentach.

Lipcowe zbiórki crowdfundingowe, czyli kogo wesprzeć?

wethecrowd.pl | 2017-07-31


Także w trakcie wakacji nie próżnujemy i monitorujemy najciekawsze zbiórki w sieci. Może to jest ten właśnie moment, aby przesłać trochę dobrej wakacyjnej energii i wesprzeć jakąś kampanię?

Na skraju nocy w świętokrzyskim...

kielce.tvp.pl | 2017-07-31


Jedna z podkieleckich miejscowości. Kilka ofiar śmiertelnych. Wiadomo, że sprawcą nie jest człowiek. To na szczęście sytuacja prosto... z książki. "Na skraju nocy", powieść autorstwa Dominiki Góral, opowiada o nastolatce, której przyszło zmierzyć się z przeciwnościami losu. Młoda pisarka marzy, by jej dzieło znalazło się w księgarniach.

Aplikacja mobilna i rozszerzona rzeczywistość pomocą w nauce matematyki

www.polskieradio.pl | 2017-07-29


Podręcznik tłumaczący w prosty sposób skomplikowane zagadnienia matematyki wyposażony w aplikację mobilną i rozszerzoną rzeczywistość? Sylwia Kolebska i Jakub Kreft, studenci Politechniki Warszawskiej, postanowili poszerzyć możliwości tradycyjnej książki dodając do niej najnowszą technologię.

Pomóżmy dziewczynie w zbroi spełnić marzenia!

mojmikolow.pl | 2017-07-28


Wiecie, że w powiecie mamy współczesną Joannę d\'Arc? To 17-letnia Wiktoria Oleś z Orzesza, uczennica II LO im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Mikołowie. Młoda wojowniczka potrzebuje 5 tysięcy złotych na zakup pełnego oręża.

Koszaliński zespół Othis zbiera pieniądze na nagranie płyty demo

gramuzyka.redblog.gk24.pl | 2017-07-28


Metalowy zespół Othis z Koszalina zamierza nagrać utwory na płytę demo. Pieniądze potrzebne na sfinansowanie nagrań postanowił zebrać za pośrednictwem portalu crowdfundingowego PolakPotrafi.pl

Wyjazd na Mistrzostwa Świata w Biegach OCR do Kanady. PASJA która wymaga naszego wsparcia.

www.myslenice-itv.pl | 2017-07-27


Niewielka wieś Stojowice w gminie Dobczyce, to tutaj urodził się 21 lat temu Sebastian Kasprzyk. Od dziecka wykazywał zainteresowanie sportem najpierw jako piłkarz, później jako biegacz ostatecznie postawił na „mordercze” biegi z przeszkodami OCR.