Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

Media o PolakPotrafi.pl:

Spójrz na Dolny Śląsk z góry. Projekt Wysoki Śląsk ma już rok

fotoblogia.pl | 2018-11-02


Tycjan Trzpioła i Katarzyna Makowska są autorami projektu \"Wysoki Śląsk\". Od roku podróżują po województwie w poszukiwaniu ciekawych kadrów z lotu ptaka i pokazują piękno regionu z nowej perspektywy.

Poznań. Wesprzyj Wikingów na portalu Polakpotrafi

www.e-teatr.pl | 2018-10-31


Grupa Teatralna \"Wikingowie\", nad którą opiekę przejęła nowo powstała Fundacja Na Marginesie, dostała niebywałą szansę aby zaprezentować jeden ze swoich spektakli (\"Powrót Wikingów\") na Festival Error 2018 w Bratysławie. Jest to festiwal Teatrów Bezdomnych, jedyny tego typu festiwal w Europie i praw

Wikingowie w Bratysławie

www.dziennikteatralny.pl | 2018-10-31


Grupa Teatralna \"Wikingowie\", nad którą opiekę przejęła nowo powstała Fundacja NA MARGINESIE, dostała niebywałą szansę aby zaprezentować jeden ze swoich spektakli (\"Powrót Wikingów\") na FESTIVAL ERROR 2018 w Bratysławie.

Powstaje film o weteranach misji w Kambodży można pomóc na PolakPotrafi.pl

audycje.tokfm.pl | 2018-10-31


Gościem Aleksandry Dziadykiewicz jest Michał Owerczuk, dziennikarz, podróżnik i reżyser filmu \"Cambodjana\", czyli produkcji, która opowiada o mało znanym epizodzie, czyli o pierwszej bitwie od II Wojny Światowej, jaką stoczyli polscy żołnierze.

O Księdze na Inne Życie

innezycie.com | 2018-10-25


\"Na świecie wciąż żyją czarownice. To potomkinie tych, którym kiedyś udało się uciec od stosów. Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o jednej z nich…\"

Edukacja przez zabawę, czyli kosmiczne puzzle dla Twojego Malucha

qlturka.pl | 2018-10-24


Dziecko poznaje świat od pierwszych chwil życia – to od dorosłych zależy, jak rozwojowy dla niego będzie kontakt z otoczeniem. Zabawa z małym człowiekiem to dla rodziców nie lada wyzwanie dlatego warto podejść do niego mądrze i kreatywnie.

Adrian Wykrota: “Przykro mi, że już nie umiemy rozmawiać, a Polska to przecież taki fajny kraj”

www.fotopolis.pl | 2018-10-23


“Doszliśmy do wniosku, że w tych dynamicznych i ważnych czasach musimy opublikować dokumentalne wypowiedzi fotografów o Polsce i nadać im bezkompromisową, fizyczną formę książek” - piszą autorzy serii wydawniczej o Polsce, dobrani przez fundację PIX.HOUSE.

PetBred – portal dla wielbicieli zwierząt

www.startupmag.pl | 2018-10-23


Na platformie PolakPotrafi pojawił się projekt portalu PetBred, który wychodzi naprzeciw realnym problemom wielbicieli zwierząt. Do grupy wielbicieli zwierząt zaliczani są nie tylko właściciele różnych gatunków, ale też ich wielbiciele i osoby, którym nie jest obojętny ich los.

Uroczyste otwarcie polskiej szkoły w Kambodży

www.tvp.info | 2018-10-23


Polscy żołnierze z misji Organizacji Narodów Zjednoczonych, którzy walczyli o wolność Kambodży, zostali uhonorowani przez jej mieszkańców nadaniem miejscowej szkole nazwy „Polskich żołnierzy, weteranów misji pokojowej UNTAC 1992-93”.

Polscy weterani pomagają zbudować szkołę w Kambodży. Są tam bohaterami

wiadomosci.wp.pl | 2018-10-22


W Polsce nie pamięta o nich prawie nikt. Ale w Kambodży do dziś są bohaterami. Imię polskich żołnierzy z misji ONZ będzie tam nosić nowa szkoła. Szkoła, którą sami pomagają budować.

Polish UN military mission to have a documentary

polandinenglish.info | 2018-10-22


Plans are underway to release a documentary “Cambodjana” showing Polish soldiers’ experiences during Poland’s long-forgotten peacekeeping operation in Cambodia.

Puzzle kosmiczne i książka dla dzieci – Wesprzyj projekt Mam

kreatywnymokiem.pl | 2018-10-21


Uwielbiam wspierać kobiety, szczególnie mamy w ich działaniach, rozwoju, twórczych działań dla dzieci. Kto wie lepiej od rodzica, co zaciekawi dziecko? Poznaj bliżej projekt, który bez wsparcia innych nie ujrzy światła dziennego! Daj szanse swojemu dziecku na świetna pomoc edukacyjną.

Pomóż w wydaniu serii książek fotograficznych opowiadających o naszym kraju

www.fotopolis.pl | 2018-10-16


PIX.HOUSE potrzebuje Twojej pomocy. Ruszył już wyjątkowy projekt, którego celem jest zebranie odpowiednich funduszy na druk fotograficznej serii wydawniczej o Polsce autorstwa Wykroty, Jeziorka, Liboski i Orłowskiego – cenionych polskich dokumentalistów.

Wesprzyj projekt Pix.House. Ma powstać serię książek o Polsce

fotoblogia.pl | 2018-10-16


Wykrota, Jeziorek, Liboska i Orłowski - fotografowie dokumentaliści chcą wydać serię dzienników opowiadających o naszym kraju. Możesz wesprzeć ich projekt i zakupić jeden, lub wszystkie

Poznań. Wesprzyj Wikingów na portalu Polakpotrafi

www.e-teatr.pl | 2018-10-15


Grupa Teatralna \"Wikingowie\", nad którą opiekę przejęła nowo powstała Fundacja Na Marginesie, dostała niebywałą szansę aby zaprezentować jeden ze swoich spektakli (\"Powrót Wikingów\") na Festival Error 2018 w Bratysławie. Jest to festiwal Teatrów Bezdomnych, jedyny tego typu festiwal w Europie i praw

Przygoda i Przypał. Wyprawa na Syberię

www.polskieradio.pl | 2018-10-11


Gośćmi audycji byli Kapitan i Admirał: Przygoda i Przypał, czyli podróżniczy duet: Szymon Przebinda i Eryk Krysowski. Panowie postanowili wybrać się na Syberię, jednak nie okrętem, ale na czterech kołach.

Złota Dycha - rusza konkurs dla przedsiębiorczych studentek i studentów

www.poznan.pl | 2018-10-11


Jesteś przedsiębiorczą studentką/studentem? Mamy dla Ciebie świetna wiadomość - w stawianiu pierwszych kroków w biznesie może pomóc Ci konkurs \"Złota Dycha\". - Z waszą pomocą pragniemy propagować i wspomóc przedsiębiorczość w naszym kraju.

Kapitan i Admirał. Przygoda i Przypał.

www.radioram.pl | 2018-10-11


Kapitan Szymon Przebinda i Admirał Eryk Krysowski opowiedzieli w Podróżach z Radiem RAM o Jakucji i Senegalu. Do studia przyszli z globusem i w strojach ze swoich prezentacji. Tylko na globusie widać, że z Jakucji najkrótsza droga powrotna do Europy wiedzie przez Biegun Północny.

Odmalowywać dźwiękami bogactwo spuścizny narodowej

www.echogorzowa.pl | 2018-10-08


Dzisiaj możemy cieszyć się wolnością, śpiewając bezkarnie pieśni patriotyczne. Nie musimy walczyć i umierać za Polskę. Zrobili to za nas przodkowie i jesteśmy winni oddać Im hołd. Płytę chcielibyśmy zadedykować wszystkim Tym, którzy oddali życie za naszą Ojczyznę.

Konie nie gwiazdorzą

zamosc.tv | 2018-10-06


Niestraszny im chłodny Wieprz, który muszą forsować raz po raz. Nie prychają na kolejne duble. Nie wybrzydzają nad workiem owsa. Kawaleryjskie konie – gwiazdy powstającego na Lubelszczyźnie historycznego filmu „Ostatni Bój” - dzielnie znoszą trudy planu zdjęciowego.

Paulina Przybysz, Ras, Marek Pędziwiatr i inni, na nowym winylu od en2aka

trzaskiblog.wordpress.com | 2018-10-03


Wrocławski producent i DJ, absolwent Red Bull Music Academy 2013 w Nowym Jorku oraz połowa znakomitego duetu Przaśnik — en2ak, szykuje się do wydania swojego nowe albumu zatytułowanego \"Wstałem za wcześnie, nadal jestem pijany\".

Walczą o kawowe marzenia na Portalu Polak Potrafi

rzeszow.naszemiasto.pl | 2018-10-03


Basia, Gosia i Agata z Łańcuta, od kilkunastu dni zachęcają znajomych i inwestorów do wsparcia projektu Buka Cafe na portalu Polak Potrafi. Buka Cafe to pierwsza kawiarnia w Łańcucie, która w swojej ofercie będzie miała kawę parzoną metodami alternatywnymi...

Ryszard Lemański chce pisać o bohaterstwie Kurpiów (wideo)

www.moja-ostroleka.pl | 2018-10-03


Autor pierwszego komiksu

Kontynuacja „Płatków śniegu” Doroty Jankowskiej z Rybnika

www.rybnik.com.pl | 2018-10-03


Późną jesienią 2017, rybnicka pisarka Dorota Jankowska opublikowała swój debiut literacki pt. „Płatki śniegu”. Powieść z elementami kryminału, dreszczowca, zabarwiona elementami sci-fi, zetknęła się ze sporym zainteresowaniem i pozytywnymi opiniami.

Możesz wesprzeć powstanie komiksu o Kurpiach. Wydaje go Ryszard Lemański

to.com.pl | 2018-10-02


Pierwszym – wydanym przez Ryszarda Lemańskiego

Jeden/wiele. Karolina Cicha i jej podróż przez religie świata

www.polskieradio.pl | 2018-10-02


- Postanowiłam stworzyć utwory w wielu językach m.in. w hebrajskim, polskim, cerkiewno-słowiańskim, arabskim i rosyjskim. To będzie taki muzyczny ekumenizm, którego korzenie wciąż są na Podlasiu - mówiła Karolina Cicha.

Ezo prowadzi zbiórkę na wydanie drugiej części trylogii Burz na Słońcu zapraszając na karty stron Imperium Lilith

expressbydgoski.pl | 2018-09-30


Co nam, współczesnym, ma do przekazania „Imperium Lilith” i dlaczego jest to powieść kontrowersyjna oraz niszowa, o tym „Expressowi” opowiedziała Ezo Oneir, czyli Agnieszka Mlicka. Bydgoska artystka fotograficzka po udanym debiucie literackim napisała drugą część trylogii „Burz na Słońcu\".

Są większe skarby niż złoty pociąg

kultura.gazetaprawna.pl | 2018-09-30


Łukasz Kazek zdradza Magdalenie Rigamonti, co kryją odnalezione na Dolnym Śląsku depozyty Polaków i Niemców z czasów II wojny światowej

Piaseczno w centrum okupacyjnej piłki

piaseczno.eu | 2018-09-27


Na początku 2019 roku oddamy w Państwa ręce komiks o udziale Piaseczna w podziemnych rozgrywkach piłkarskich w latach niemieckiej okupacji. Komiks za pomocą nowoczesnego stylu przeniesie Państwa w tamtejsze czasy i pozwoli poszerzyć swoją wiedzę o historii naszego miasta o ten mało znany epizod...

Powstał komiks o bitwie pod Jednaczewem

xlomza.pl | 2018-09-27


Autor i pomysłodawca książki