Dołącz do naszej społeczności!

Media o PolakPotrafi.pl:

Mistrz Polski z perspektywą na medal w Mistrzostwach Świata

www.pzkaj.pl | 2017-09-12


Zawodnik Krakowskiego Klubu Kajakowego Michał Sobieraj-Jakubiec, w pierwszy weekend września br. zdeklasował przeciwników zdobywając tytuł Mistrza Polski Juniorów we Freestyle’u Kajakowym. Wynik punktowy dawał mu pewne zwycięstwo w kategorii juniorów, ale gdyby był klasyfikowany w kategorii seniorów

Nowy projekt Romana Ficka

www.portalgorski.pl | 2017-09-09


Nadszedł czas na przedstawienie zimowego celu na rok 2018. W ostatnim wpisie na blog pisałem o dwóch wyprawach związanych z Łukiem Karpat, pierwsza opcja była rowerowa dookoła Karpat, a druga opcja była zimowa na własnych nogach wzdłuż.

Fantastyczny mural przy Limanowskiego

olsztyn.wm.pl | 2017-09-08


Fantastyczny, surrealistyczny krajobraz powstaje na podwórku przy ul. Limanowskiego w Olsztynie. Mural maluje Damian Jambroży z Konina. O projekcie Podwórka z Natury wie z internetu

Eunika na Ulicy czyli wspomnienie Festiwalu Teatrów Ulicznych w Krakowie

teatralny.pl | 2017-09-08


Krakowski Teatr Uliczny „Scena Kalejdoskop” pokazał swój spektakl Eunika w krainie cyrku, w którym tytułowa bohaterka, podobnie jak Alicja, budzi się w fantastycznym, odrealnionym świecie. Kraina, do której trafia dziewczyna, w tym wypadku nosi znamiona cyrku – wypełniają ją magicy, szczudlarze, mon

Eunika na walizakch :)

insociety.ro | 2017-09-07


Evenimentul ce se va desfășura în perioada 7-8 octombrie va fi pus în scenă de actorii teatrului din Cracovia, „Scena Kalejdoskop” și reprezintă o formă atipică a spectacolului de teatru, potrivit informațiilor transmise de către pe pagina de facebook .

Enika odwiedziła Warszawę

www.wck-wawer.pl | 2017-09-06


„Eunika…” zachwyca nie tylko obrazem, dźwiękiem, plastyką ciała, grą aktorów czy efektami specjalnymi, ale przede wszystkim uczy.

Eunika jedzie do Rumunii

it.eventbu.com | 2017-09-06


Unusual theatrical spectacle performed by the actors from „Scena Kalejdoskop”, based on the novel by Lewis Carroll \"Alice in Wonderland\". The SK artists undertook quite a challenge, namely they moved the action of the above-mentioned novel to the world of circus.

Eunika wobjęciach dymu i nocy. Nocny cyrk dla dzieci.

mokdebica.pl | 2017-09-06


Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta na niezwykłe widowisko teatralne pt. „Eunika w krainie cyrku” w wykonaniu aktorów krakowskiej „Sceny Kalejdoskop”. Plenerowy spektakl, adresowany zarówno do dzieci, jak i dorosłych, wystawiony zostanie na dębickim Rynku 24 lipca o godz.21

Kręcą Cię filmy? Wstąp do Ciem

gorlice24.pl | 2017-09-05


Jesteś zainteresowany produkcją filmu? A może chciałbyś w takowym wystąpić? Grupa Filmowa \"ĆMY\" zaprasza w swoje szeregi!

Eunika w Krainie Cyrku na FoodTrack Festiwalu

mck.skarzysko.pl | 2017-09-04


W sobotę 2 września 2017 r. Plac Staffa zamienił się w krainę czarów a wszystko za sprawą krakowskiego Teatru Scena Kalejdoskop. Teatr zajmuje się realizacją widowisk, spektakli plenerowych, ulicznych oraz happeningów.

Żołnierze Niezłomni na szczycie świata

gpcodziennie.pl | 2017-09-04


Dzięki jego staraniom powstał pierwszy na Dolnym Śląsku obelisk upamiętniający Żołnierzy Wyklętych. Pracuje również jako wolontariusz przy pracach archeologiczno-ekshumacyjnych na warszawskiej Łączce. Teraz chce zdobyć Mount Everest.

Świdnickie gimnastyczki chcą wyjechać do Las Vegas. Możesz pomóc!

dsw.doba.pl | 2017-09-03


Trio Elegance AkroKAR w składzie Karolina Kozieł, Roksana Niedziałkowska i Amelia Cieślak są zawodniczkami MKS Polonia Świdnica - sekcja akrobatyki sportowej. Obecnie dziewczynki są w rezerwie Kadry Narodowej Polskiego Związku Gimnastycznego.

Pomóżmy spełnić marzenia! Wielkie talenty w Świdnicy

swidnica.dlawas.info | 2017-09-03


Trio Elegance AkroKAR w składzie Karolina Kozieł, Roksana Niedziałkowska i Amelia Cieślak są zawodniczkami MKS Polonia Świdnica - sekcja akrobatyki sportowej. Obecnie dziewczynki są w rezerwie Kadry Narodowej Polskiego Związku Gimnastycznego.

Film „Sailor Moon Super S”: zbiórka na polski dubbing

polski-dubbing.pl | 2017-09-02


Anime Eden, działający na polskim rynku od 2015 roku wydawca płyt DVD i Blu-ray z japońską animacją, przygotowuje się do wydania kolejnego filmu z serii „Czarodziejka z Księżyca” – „Sailor Moon Super S – Czarodziejka z Księżyca: Film kinowy”.

Akrobatki Polonii walczą o swoje marzenia i proszą o wsparcie!

swidnica24.pl | 2017-09-02


Utalentowana trójka akrobatek MKS-u Polonia Świdnica, występująca w składzie Karolina Kozieł, Roksana Niedziałkowska i Amelia Cieślak pragnie spełnić swoje marzenia i wystartować w prestiżowym Międzynarodowym Turnieju Akrobatyki Sportowej Vegas Acro Cup 2018 w Stanach Zjednoczonych.

Academic League of Games – profesjonalna liga e-sportowa dla studentów i szkół wyższych.

gry.interia.pl | 2017-08-30


Academic League of Games (ALoG) jest organizatorem lig e-sportowych przeznaczonych dla szkół wyższych w Polsce. Misją organizacji jest utworzenie sekcji e-sportowych na każdej uczeni wyższej, co pozwoli na późniejsze uczestnictwo reprezentacji szkół w lidze. Dzięki temu e-sport będzie mógł być trakt

Iława Gospel Singers i Lubawsy Muzycy znowu łączą siły w muzycznym projekcie

www.e-lubawa.pl | 2017-08-29


Zespół Iława Gospel Singers nagrywa 2-płytowy album z popularnymi utworami gospel oraz kolędami. W instrumentalną część projektu zaangażowani są także muzycy z Lubawy. Jednak, aby wydać nagrany materiał jeszcze w tym roku, poszukują wsparcia finansowego za pośrednictwem platformy PolakPotrafi.pl.

Świat z lotu Drozda o Sri Lance

www.polskieradio.pl | 2017-08-29


W ostatniej ćwiartce audycji \"Świat z lotu Drozda\" w radiowej Trójce krótko o książce \"Królestwo Buddy\", i - między innymi - o powojennych problemach i kłopotach z lankijskimi słoniami.

Jagger z Orłowa i jego Muzeum Bluesa

www.trojmiasto.pl | 2017-08-29


Jego świat wywrócił się do góry nogami na poddaszu domu. Usłyszał w radio bluesa i początkujący zespół The Rolling Stones. Zakochał się w tym gatunku muzyki i zaczął ubierać się jak lider brytyjskiej grupy. W szkole miał przechlapane, w Marynarce Wojennej ścieli go \"na pałę\", ale pozostał wierny muzyce.

Kręcą film “Wilki złe”. Wesprzyj je!

mojekatowice.pl | 2017-08-28


Młodzi, zdolni, niepokorni. I chcą zrobić coś ciekawego - film. Prace już trwają, artyści weszli na plan, pierwsze zdjęcia za nami. Zapowiada się bardzo ciekawie i… można zostać sponsorem przedsięwzięcia.

Iława Gospel Singers na Polak Potrafi. Ty też możesz zostać współwydawcą ich 2-płytowego albumu!

www.infoilawa.pl | 2017-08-27


Zespół Iława Gospel Singers nagrywa 2-płytowy album z popularnymi utworami gospel oraz kolędami. Potrzebuje jednak środków na jego wydanie i w tym celu szuka wsparcia za pośrednictwem platformy PolakPotrafi.pl. Jeśli lubicie muzykę gospel, cenicie społeczne zaangażowanie na rzecz kultury...

Emisariusze światła i zmian

www.facebook.com | 2017-08-25


Coraz więcej osób cjce mieć nie tylko ładne mieszkania ale i ładne podwórka. Przy ulicy Limanowskiego sa naprawdę imponujące, ale zaniedbane. To sie jednak może zmienić. Wymaga to jednak pomysłowości i wysiłku lokatorów

Akcja fanów Alter Bridge przed polskim koncertem

www.antyradio.pl | 2017-08-25


Koncert słynnego rockowego zespołu nie może dziś się obyć bez specjalnej akcji, przygotowanej przez najwierniejszych sympatyków. Pod względem pomysłowości w zaskakiwaniu idoli polscy fani absolutnie nie odstają od reszty świata.

Oficjalna akcja koncertowa dla Alter Bridge!

www.metalmind.com.pl | 2017-08-24


Oficjalny fanpage Alter Bridge Poland we współpracy i za zgodą Metal Mind Productions organizuje oficjalną akcję koncertową podczas koncertu Alter Bridge w Polsce! Prośba ekipy Alter Bridge Polska: \"Moi drodzy, bardzo ważna sprawa! Ruszyła zbiórka pieniędzy na organizację drugiej już, oficjalnej..

Fani Alter Bridge szykuja specjalna akcje na koncert

www.terazrock.pl | 2017-08-24


20 października 2017 roku w klubie Progresja Music Zone w Warszawie wystąpi Alter Bridge. Fani szykują specjalną akcję. Oficjalny fanpage Alter Bridge Poland we współpracy i za zgodą Metal Mind Productions postanowił zorganizować specjalną akcję na koncert Alter Bridge w Polsce.

Oficjalna akcja koncertowa dla Alter Bridge

wyspa.fm | 2017-08-23


Zapraszamy do zapoznania się z akcją fanów przed koncertem Alter Bridge...

Wieczór w RDC - Królestwo Buddy [audycja]

www.rdc.pl | 2017-08-23


„Królestwo Buddy” – czyli o książce non-fiction, która powstaje dzięki zaangażowaniu internautów, mówił Tomasz Augustyniak – niezależny korespondent w Azji Południowej, autor tekstów w „Tygodniku Powszechnym”, „Wprost” i „Wirtualnej Polsce”.

Królestwo Buddy - książka, która powstaje dzięki Wam

alekultura.com | 2017-08-23


Czy zdanie czytelników o książce można poznać zanim ona powstanie? Czy jakościowe treści przetrwają dzięki zaangażowanym społecznościom? Czy wsparcie odbiorców to „być albo nie być” dla tematów zagranicznych we współczesnych mediach?

Nie dajmy zniknąć Leśmianowi

www.polityka.pl | 2017-08-23


POLITYKA rzuciła hasło: Zróbmy sobie własny Rok Leśmiana. Okazało się, że na podobny pomysł wpadły setki osób. I internet zaroił się od wierszy i pomysłów na alternatywne obchody. W Łodzi muzyk i kompozytor Michał Tabako razem z Bartoszem Turzyńskim, aktorem i reżyserem Teatru Nowego (gdzie Leśmian

Reprezentant kutnowskiej stajni Koniuchów na WTM

eku24.net | 2017-08-18


Pierwsi Polacy na WORLD TOUGHEST MUDDER - 24 godzinnym morderczym biegu z przeszkodami! CEL TO MARZENIE Z DATA REALIZACJI! Marzeniem Michała Wasielewskiego - Vasyla z grupy biegowej KONIUCHY jest start w najcięższym na świecie biegu z przeszkodami - trwającym 24 godziny Worlds Toughest Mudder 2017,