Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

Media o PolakPotrafi.pl:

Opolanka w gronie 100 młodych osób z całego świata, które w Bostonie będą walczyć m.in. o prawa kobiet

radio.opole.pl | 2019-06-27


- Chcę dzielić się swoim doświadczeniem, głośno mówić o prawach kobiet i ich sytuacji w różnych krajach - mówi Karolina Tulik.

Młodzi utalentowani. Jak pomóc dziecku w rozwoju jego pasji?

dziendobry.tvn.pl | 2019-06-23


Kuba Jeżak to młody perkusista i uczeń poznańskiej szkoły muzycznej, który zdobył drugą nagrodę w Międzynarodowym Konkursie Muzycznych Talentów. Nagrodą jest możliwość występu na Recitalu Zwycięzców w legendarnej hali koncertowej - Carnegie Hall w Nowym Jorku.

Młody świdniczanin na Mistrzostwach Świata w Australii

doba.pl | 2019-06-23


12-letni świdniczanin Adaś jako najmłodszy zawodnik z Polski w historii Mistrzostw Świata w Speedcubingu (układaniu kostki rubika i innych kostek logicznych na czas) zakwalifikował się do tegorocznych Mistrzostwa Świata w Australii WCA World Championship 2019.

Młody świdniczanin na Mistrzostwach Świata w Australii

mojaswidnica.pl | 2019-06-23


Adaś Chodyniecki ze Świdnicy ma 12 lat i po mistrzowsku układa kostkę rubika. Pomimo trudności związanych z autyzmem, Adam jako najmłodszy zawodnik z Polski w historii Mistrzostw Świata w Speedcubingu (układaniu kostki rubika i innych kostek logicznych na czas) zakwalifikował się do tegorocznych Mis

Młody świdniczanin na Mistrzostwach Świata w Australii

swidnica24.pl | 2019-06-23


Coraz mniej czasu pozostało do tegorocznych Mistrzostw Świata w Speedcubingu – dyscyplinie, w której zawodnicy układają kostkę Rubika i inne kostki logiczne – w tym 12-ścienną kostkę Megaminx na czas. Prawo startu w tych prestiżowych zawodach w Australii uzyskał 11-letni świdniczanin, Adam Chodyniec

Młody świdniczanin na Mistrzostwach Świata w Australii

swidnica.naszemiasto.pl | 2019-06-23


11-letni świdniczanin, Adam Chodyniecki jako najmłodszy zawodnik z Polski w historii Mistrzostw Świata w Speedcubingu (układaniu kostki Rubika i innych kostek logicznych na czas) zakwalifikował się do tegorocznych Mistrzostwa Świata w Australii WCA World Championship 2019. By tam pojechał potrzebna

Film Wieś Sprawiedliwych. A pan nie otworzyłby drzwi?

magazynkaszuby.pl | 2019-06-22


Muzeum Stutthof w Sztutowie. Podeszwy. Widzimy je zaraz na początku zwiedzania wystawy. Opowieści Setki, tysiące, dziesiątki tysięcy pozostałości po butach. To naprawdę daje do myślenia, wszak każdy z tych butów to opowieść o Człowieku. Jednym, konkretnym – w brunatnej barwie starej skóry kryje...

Halo Ziemia! - Łukasz Staniszewski tworzy słuchowisko... dla Was!

www.uwmfm.pl | 2019-06-20


Jego prace literackie i radiowe zdobywały nagrody w ogólnopolskich konkursach. Radio zna jak mało kto, bo w kilku redakcjach uczył się go od wielu stron. Teraz chce nagrać niezależne słuchowisko, które dostępne będzie na każdym komputerze, tablecie i komórce.

FESTIWAL GADAFEST 2019

www.radiokrakow.pl | 2019-06-19


10. edycja Festiwalu Gadafest odbędzie się już 26-28 lipca 2019 roku w Miechowie.

26/6 – 29/6/2019 Gadafest 2019

goout.net | 2019-06-19


Gadafest jest wydarzeniem kulturalnym organizowanym przez grupę przyjaciół nieprzerwanie od 2012 roku. W czasie tych 7 lat odbyło się 9. edycji festiwalu – cztery w Rabce Zdroju oraz pięć w Miechowie. 10. edycja festiwalu odbędzie się ponownie w Miechowie, w miejscu zwanym Siedlisko.

Festiwal Gadafest 26-28 lipca Miechów

www.visitmalopolska.pl | 2019-06-19


Festiwal Gadafest to przytulny, offowy festiwal na terenie ziemi miechowskiej. Głównym założeniem programowym imprezy jest prezentowanie ciekawych zjawisk na polskiej scenie muzycznej.

Gadafest - festiwal, który musicie sprawdzić!

www.off.radiokrakow.pl | 2019-06-19


Już 26 lipca rozpocznie się kolejna edycja festiwalu Gadafest! Rodzinny klimat, fantastyczna lokalizacja, natura i ciekawy program muzyczny - tak organizatorzy zgromadzili wierne grono fanów wydarzenia.

„Halo Ziemia!” ruszyła zbiórka środków na orbitalne słuchowisko Łukasza Staniszewskiego

ro.com.pl | 2019-06-17


Rozpoczął się kolejny, pochodzący z Olsztyna, projekt crowfundingowy. Nasz redakcyjny kolega Łukasz Staniszewski, zainicjował publiczną zbiórkę pieniędzy na portalu polakpotrafi.pl Jej celem jest zebranie środków na nagranie słuchowiska radiowego pt. Halo Ziemia!. Łukasz Staniszewski, który jest te

Kochamy Futbol - wspieramy projekt magazynu o reprezentacji Polski

kierunekirlandia.eu | 2019-06-14


„Kochamy Futbol. Polska, Biało-Czerwoni!” to ilustrowany magazyn dla dzieci i młodzieży o naszej reprezentacji, na którego drugi numer wydawca i właściciel próbuje zebrać środki przez tzw. crowdfunding. Wesprzyjmy ten projekt! Poniżej konta, na które można wpłacać.

Wydawca magazynu „Kochamy Futbol” zbiera na wydanie drugiego numeru

www.press.pl | 2019-06-14


Dziennikarz sportowy Maciej Weber, wydawca pisma „Kochamy Futbol. Polska, Biało-Czerwoni!”, zbiera pieniądze na wydanie drugiego numeru magazynu. W mediach społecznościowych publikowane są filmiki, na których akcję popierają dziennikarze: Michał Pol, Stefan Szczepłek, Paweł Wilkowicz, Adam Godlewski

Festiwal Gadafest 2019

malopolskaonline.pl | 2019-06-14


Jubileuszowa, 10. edycja Festiwalu Gadafest odbędzie się już w dniach 26-28 lipca 2019 roku w Miechowie. Gadafest to bezpłatne dwudniowe wydarzenie kulturalne organizowane od 2012 roku w województwie małopolskim.

Big Heart Bike: Na ostatniej prostej przed wyprawą Pamir 2019

leczeniewdomu.pl | 2019-06-10


Już za parę dni, za dni parę… wezmą rowery i zdobędą “dach świata” – Pamir. Potem przez Kirgistan dotrą na samolot powrotny z Ałmaty w Kazachstanie. Czy chodzi tu tylko o pasję do kręcenia kilometrów na rowerach? Nie. Pamir 2019 to w zasadzie tylko środek do realizacji większego celu. Jakiego?

Znalazła patent na spokojny spacer z czworonogiem

ino.online | 2019-06-09


Z zawodu zoofizjoterapeutka, przyszła behawiorystka. Na terenie Inowrocławia pełni też rolę petsitterki. Natalia Płotka, bo o niej mowa, jest miłośniczką zwierząt, która dąży do tego, żeby wszystkim czworonogom żyło się lepiej.

Magda Paradziej wydaje debiutancki singiel. Możemy pomóc.

echodnia.eu | 2019-06-07


Utalentowana pińczowianka, wokalistka, laureatka wielu nagród, finalistka The Voice of Poland, zbiera fundusze na swój debiutancki singiel. Trwa projekt na portalu polakpotrafi.pl. Magda Paradziej, znana między innymi z udziału w finale programu The Voice of Poland w telewizyjnej „dwójce”.

Poznaniacy chcą stworzyć grę o Papieżu Polaku. Będzie można zachęcać zakonnice do zrzucenia habitu

epoznan.pl | 2019-06-04


„Karol Wojtyła: Totus Tuus” ma być grą w stylu Visual Novel utrzymaną w estetyce japońskiej mangi.

W japońskim stylu o papieżu Polaku

cyfrowa.rp.pl | 2019-06-04


Twórcy podkreślają, że to pierwsza chrześcijańska gra przedstawiająca życie papieża Polaka. Będzie to specyficzna gra, tzw. powieść wizualna (visual novel).

Wieś Sprawiedliwych. Powstaje film o bohaterach z Pomieczyna k. Kartuz

magazynkaszuby.pl | 2019-06-03


Na przełomie stycznia i lutego 1945 roku temperatura spadła do dwudziestu stopni poniżej zera a przez zawalone śniegiem drogi ciągnęły się tabory uciekających przed Rosjanami niemieckich rodzin. Niekiedy słychać już było nadchodzącą ze wschodu kanonadę. Więźniowie obozu koncentracyjnego Stutthof...

Karol Wojtyła: Totus Tuus - powstaje gra o papieżu

gry.interia.pl | 2019-06-03


Jak zachęcają twórcy, ta \"chrześcijańska gra przedstawiająca życie Papieża-Polaka\" posłuży nie tylko jako rozrywka, ponieważ jej zadaniem jest także \"pielęgnacja pamięci o wielkim rodaku\".

Karol Wojtyła: Totus Tuus - firma z Poznania chce wypuścić na rynek grę inspirowaną życiem papieża

www.msn.com | 2019-06-03


Według wstępnych informacji gra ma zostać udostępniona użytkownikom za darmo i przewiduje osiem różnych zakończeń. Akcja przedstawia młodego Karola Wojtyłę, zanim przyjął jeszcze święcenia kapłańskie i obejmuje jego dramatyczne losy w okupowanej Polsce, gdy prowadził konspiracyjną działalność.

Karol Wojtyła: Totus Tuus to gra o papieżu w stylistyce anime

www.eurogamer.pl | 2019-06-03


Poznańskie studio Mobinet Games zapowiedziało darmową grę Karol Wojtyła: Totus Tuus. To produkcja, która przedstawi losy i życie młodego papieża w Wadowicach oraz Krakowie.

Karol Wojtyła: Totus Tuus - firma z Poznania chce wypuścić na rynek grę inspirowaną życiem papieża

next.gazeta.pl | 2019-06-03


Firma Mobinet Games z Poznania chce stworzyć grę anime inspirowaną życiem późniejszego papieża Jana Pawła II. Użytkownicy gry \"Karol Wojtyła: Totus Tuus\" mają podejmować decyzje, które wpłyną na życie przyszłego papieża.

Polacy robią grę o Janie Pawle II. Twórcy: Będzie wątek romantyczny

tech.wp.pl | 2019-06-03


Karol Wojtyła jako ojciec rodziny, naukowiec lub dramatopisarz. Między innymi takie wybory otworzy przed graczami produkcja poznańskiego studia Mobinet Games, które tworzy grę na podstawie życiorysu Karola Wojtyły.

Karol Wojtyła jako bohater anime: świetny pomysł czy profanacja?

niezalezna.pl | 2019-06-03


Czy zabawa, w której wcielamy się w młodego papieża w wersji anime to pomysł, który przyjmie się nad Wisłą?

Karol Wojtyła w wersji anime. Młody papież na smartfonie za co łaska

wyborcza.pl | 2019-06-03


\"Graj z Bogiem!\" - to reklama \"pierwszej chrześcijańskiej gry przedstawiającej życie papieża Polaka i pielęgnującej pamięć o wielkim rodaku\". Mobinet Games, firma z Poznania, pieniądze na \"Karola Wojtyłę\" zbiera przez crowdfunding.

Zapowiedziano Karol Wojtyła: Totuus Tuus - grę o młodym papieżu-Polaku

www.gram.pl | 2019-06-03


Od naszych decyzji w grze będzie zależało, czy Karol Wojtyła zostanie papieżem, czy może pisarzem albo uczonym.