Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

Media o PolakPotrafi.pl:

FESTIWAL GADAFEST 2019

www.radiokrakow.pl | 2019-06-19


10. edycja Festiwalu Gadafest odbędzie się już 26-28 lipca 2019 roku w Miechowie.

„Halo Ziemia!” ruszyła zbiórka środków na orbitalne słuchowisko Łukasza Staniszewskiego

ro.com.pl | 2019-06-17


Rozpoczął się kolejny, pochodzący z Olsztyna, projekt crowfundingowy. Nasz redakcyjny kolega Łukasz Staniszewski, zainicjował publiczną zbiórkę pieniędzy na portalu polakpotrafi.pl Jej celem jest zebranie środków na nagranie słuchowiska radiowego pt. Halo Ziemia!. Łukasz Staniszewski, który jest te

Festiwal Gadafest 2019

malopolskaonline.pl | 2019-06-14


Jubileuszowa, 10. edycja Festiwalu Gadafest odbędzie się już w dniach 26-28 lipca 2019 roku w Miechowie. Gadafest to bezpłatne dwudniowe wydarzenie kulturalne organizowane od 2012 roku w województwie małopolskim.

Wydawca magazynu „Kochamy Futbol” zbiera na wydanie drugiego numeru

www.press.pl | 2019-06-14


Dziennikarz sportowy Maciej Weber, wydawca pisma „Kochamy Futbol. Polska, Biało-Czerwoni!”, zbiera pieniądze na wydanie drugiego numeru magazynu. W mediach społecznościowych publikowane są filmiki, na których akcję popierają dziennikarze: Michał Pol, Stefan Szczepłek, Paweł Wilkowicz, Adam Godlewski

Kochamy Futbol - wspieramy projekt magazynu o reprezentacji Polski

kierunekirlandia.eu | 2019-06-14


„Kochamy Futbol. Polska, Biało-Czerwoni!” to ilustrowany magazyn dla dzieci i młodzieży o naszej reprezentacji, na którego drugi numer wydawca i właściciel próbuje zebrać środki przez tzw. crowdfunding. Wesprzyjmy ten projekt! Poniżej konta, na które można wpłacać.

Big Heart Bike: Na ostatniej prostej przed wyprawą Pamir 2019

leczeniewdomu.pl | 2019-06-10


Już za parę dni, za dni parę… wezmą rowery i zdobędą “dach świata” – Pamir. Potem przez Kirgistan dotrą na samolot powrotny z Ałmaty w Kazachstanie. Czy chodzi tu tylko o pasję do kręcenia kilometrów na rowerach? Nie. Pamir 2019 to w zasadzie tylko środek do realizacji większego celu. Jakiego?

Znalazła patent na spokojny spacer z czworonogiem

ino.online | 2019-06-09


Z zawodu zoofizjoterapeutka, przyszła behawiorystka. Na terenie Inowrocławia pełni też rolę petsitterki. Natalia Płotka, bo o niej mowa, jest miłośniczką zwierząt, która dąży do tego, żeby wszystkim czworonogom żyło się lepiej.

Magda Paradziej wydaje debiutancki singiel. Możemy pomóc.

echodnia.eu | 2019-06-07


Utalentowana pińczowianka, wokalistka, laureatka wielu nagród, finalistka The Voice of Poland, zbiera fundusze na swój debiutancki singiel. Trwa projekt na portalu polakpotrafi.pl. Magda Paradziej, znana między innymi z udziału w finale programu The Voice of Poland w telewizyjnej „dwójce”.

Poznaniacy chcą stworzyć grę o Papieżu Polaku. Będzie można zachęcać zakonnice do zrzucenia habitu

epoznan.pl | 2019-06-04


„Karol Wojtyła: Totus Tuus” ma być grą w stylu Visual Novel utrzymaną w estetyce japońskiej mangi.

W japońskim stylu o papieżu Polaku

cyfrowa.rp.pl | 2019-06-04


Twórcy podkreślają, że to pierwsza chrześcijańska gra przedstawiająca życie papieża Polaka. Będzie to specyficzna gra, tzw. powieść wizualna (visual novel).

Zapowiedziano Karol Wojtyła: Totuus Tuus - grę o młodym papieżu-Polaku

www.gram.pl | 2019-06-03


Od naszych decyzji w grze będzie zależało, czy Karol Wojtyła zostanie papieżem, czy może pisarzem albo uczonym.

Karol Wojtyła: Totus Tuus - firma z Poznania chce wypuścić na rynek grę inspirowaną życiem papieża

next.gazeta.pl | 2019-06-03


Firma Mobinet Games z Poznania chce stworzyć grę anime inspirowaną życiem późniejszego papieża Jana Pawła II. Użytkownicy gry \"Karol Wojtyła: Totus Tuus\" mają podejmować decyzje, które wpłyną na życie przyszłego papieża.

Karol Wojtyła: Totus Tuus - powstaje gra o papieżu

gry.interia.pl | 2019-06-03


Jak zachęcają twórcy, ta \"chrześcijańska gra przedstawiająca życie Papieża-Polaka\" posłuży nie tylko jako rozrywka, ponieważ jej zadaniem jest także \"pielęgnacja pamięci o wielkim rodaku\".

Karol Wojtyła: Totuus Tuus – visual novel o papieżu Polaku

nienagrani.pl | 2019-06-03


Powstawały różne gry, ale Karol Wojtyła: Totuus Tuus może być rewelacją. Połączenie życia papieża Polaka i visual novelki? Ciężko będzie to przebić.

Karol Wojtyła: Totus Tuus - firma z Poznania chce wypuścić na rynek grę inspirowaną życiem papieża

www.msn.com | 2019-06-03


Według wstępnych informacji gra ma zostać udostępniona użytkownikom za darmo i przewiduje osiem różnych zakończeń. Akcja przedstawia młodego Karola Wojtyłę, zanim przyjął jeszcze święcenia kapłańskie i obejmuje jego dramatyczne losy w okupowanej Polsce, gdy prowadził konspiracyjną działalność.

Zamiast samolotem, pociągiem czy autem chce pokonać 2000 km na piechotę!

m.poznan.eska.pl | 2019-06-03


Jędrzej Józefowicz na co dzień studiuje w Poznaniu. Na początku lipca wyruszy z rodzinnej Środy Wielkopolskiej do Rzymu.

Karol Wojtyła w wersji anime. Młody papież na smartfonie za co łaska

wyborcza.pl | 2019-06-03


\"Graj z Bogiem!\" - to reklama \"pierwszej chrześcijańskiej gry przedstawiającej życie papieża Polaka i pielęgnującej pamięć o wielkim rodaku\". Mobinet Games, firma z Poznania, pieniądze na \"Karola Wojtyłę\" zbiera przez crowdfunding.

Karol Wojtyła jako bohater anime: świetny pomysł czy profanacja?

niezalezna.pl | 2019-06-03


Czy zabawa, w której wcielamy się w młodego papieża w wersji anime to pomysł, który przyjmie się nad Wisłą?

Polacy robią grę o Janie Pawle II. Twórcy: Będzie wątek romantyczny

tech.wp.pl | 2019-06-03


Karol Wojtyła jako ojciec rodziny, naukowiec lub dramatopisarz. Między innymi takie wybory otworzy przed graczami produkcja poznańskiego studia Mobinet Games, które tworzy grę na podstawie życiorysu Karola Wojtyły.

Wieś Sprawiedliwych. Powstaje film o bohaterach z Pomieczyna k. Kartuz

magazynkaszuby.pl | 2019-06-03


Na przełomie stycznia i lutego 1945 roku temperatura spadła do dwudziestu stopni poniżej zera a przez zawalone śniegiem drogi ciągnęły się tabory uciekających przed Rosjanami niemieckich rodzin. Niekiedy słychać już było nadchodzącą ze wschodu kanonadę. Więźniowie obozu koncentracyjnego Stutthof...

Karol Wojtyła: Totus Tuus to gra o papieżu w stylistyce anime

www.eurogamer.pl | 2019-06-03


Poznańskie studio Mobinet Games zapowiedziało darmową grę Karol Wojtyła: Totus Tuus. To produkcja, która przedstawi losy i życie młodego papieża w Wadowicach oraz Krakowie.

Karol Wojtyła: Totus tuus - Polacy tworzą grę o Papieżu

www.gry-online.pl | 2019-06-02


Poznańska firma Mobinet Games uruchomiła na portalu Polakpotrafi.pl zbiórkę pieniędzy na nowy projekt, zatytułowany Karol Wojtyła: Totus Tuus. Jak nietrudno się domyślić, produkcja ma opowiadać historię Papieża Polaka.

Poznańska firma chce napisać grę anime – Karol Wojtyła: Totus Tuus

www.chip.pl | 2019-06-02


Gra pt. „Karol Wojtyła: Totus Tuus” ma pozwalać użytkownikowi podejmować w imieniu późniejszego papieża życiowe decyzje. Wybory wpłyną na to, jak ułoży się życie wybitnego Polaka z Wadowic. Autorzy zapowiadają, że pomysł przewiduje 8 różnych zakończeń gry.

Karol Wojtyła: Totus Tuus. Polacy stworzą grę o Janie Pawle II

tech.wp.pl | 2019-06-01


\"Jeśli chcesz zmierzyć się z problemami jakie miał przed sobą przyszły papież, a wcześniej młody ksiądz Wojtyła, teraz masz okazję\" – czytamy w ogłoszeniu poznańskiej firmy Mobinet Games, zamieszczonym w serwisie \"Polak Potrafi\".

Karol Wojtyła: Totuus Tuus – ruszyła zbiórka pieniędzy na grę o przygodach papieża

gamingsociety.pl | 2019-06-01


Polskie studio deweloperskie Mobinet Games uruchomiło zbiórkę pieniędzy na sfinansowanie gry o młodym Janie Pawle II. Jak zapowiadają twórcy, będziemy chodzić na kremówki. To wszystko w stylu anime.

Karol Wojtyła: Totuus Tuus. Powstaje gra o młodym Papieżu

www.ppe.pl | 2019-06-01


Polskie studio Mobinet Games zdecydowanie nie boi się kontrowersji. Ekipa tworzy właśnie grę o młodości polskiego Papieża, Karola Wojtyły.

Młody perkusista z Poznania ma szansę wystąpić w Carnegie Hall.

www.beatit.tv | 2019-05-31


Kuba Jeżak to 14-letni, utalentowany perkusista z Poznania, aktualnie uczy się w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II st. im. Jadwigi Kaliszewskiej w Poznaniu pod czujnym okiem Pana Łukasza Berlina. Mimo młodego wieku posiada na swoim koncie kilka ciekawych osiągnięć muzycznych.....

Pomóż młodemu perkusiście z Poznania wystąpić w Carnegie Hall. 14-letni Kuba Jeżak to supertalent

plus.gloswielkopolski.pl | 2019-05-31


Choć ma zaledwie 14 lat, to już pod koniec roku może zagrać w najbardziej prestiżowej sali koncertowej na świecie. Jednak na występ w ramach Recitalu Zwycięzców American Protege International Music Talent Competition Spring 2019 w nowojorskim Carnegie Hall w Nowym Jorku, nastoletni Kuba Jeżak potrze

CO LECZYĆ: CIAŁO, UMYSŁ CZY DUSZĘ??? Fenix Iskra © VTV

www.youtube.com | 2019-05-27


Wywiad na temat metod działania stosowanych w ramach Mobilnego Gabinetu Pielęgnacji Zdrowia.

Mariusz Forecki zbiera środki na wydanie swojego Mechanizmu. Zobacz zdjęcia z poprzednich albumów poznańskiego fotografa

gloswielkopolski.pl | 2019-05-24


Poznański fotograf i dokumentalista Mariusz Forecki prosi o pomoc w wydaniu swojej nowej książki fotograficznej. Album „Mechanizm. Polska 1989-2019” opowiada o licznych zmianach, jakie w tym okresie zaszły w naszym kraju.