Dołącz do naszej społeczności!

Media o PolakPotrafi.pl:

Syn Grzegorza Ciechowskiego wyda album ze zdjęciami ojca

www.antyradio.pl | 2016-10-12


Wiele fotografii Republiki, które wykonał Andrzej Świetlik nie ujrzało dotychczas światła dziennego. Ma to się zmienić z okazji okrągłej rocznicy odejścia lidera zespołu.

AKCJA KONCERTOWA POLSKICH FANÓW PODCZAS KONCERTU ALTER BRIDGE

cityfun24.pl | 2016-10-11


Polscy fani Alter Bridge przygotowują akcję koncertową podczas katowickiego koncertu, który odbędzie się 16 listopada.

Akcja koncertowa dla Alter Bridge

kvlt.pl | 2016-10-11


Już 16 listopada w Katowicach odbędzie się koncert kapeli rockowej Alter Bridge. Na wokalu nikt inny, jak jeden z najbardziej charyzmatycznych frontman’ów ostatnich lat – Myles Kennedy!

Zespół 3Kings potrzebuje wsparcia

www.kurierzamojski.pl | 2016-10-11


Zespół 3Kings powstał w roku 2015 z inicjatywy pochodzącego z Zamościa, Jakuba Tybulczuka. Grupa może pochwalić się wieloma sukcesami, m. in.: występem w programie stacji Polsat – „Must be the music”. Muzycy wykonują swój autorski materiał, jednakże nie mają środków na nagranie płyty. W związku z tym poszukują funduszy.

Alter Bridge w Katowicach: Akcja fanów z okazji koncertu!

deathmagnetic.pl | 2016-10-09


Alter Bridge jest kapelą, która cieszy się w Polsce ogromną popularnością! Kilka dni temu ukazał się najnowszy album Amerykanów „The Last Hero” i to właśnie jego premiera była pretekstem do koncertu w Katowicach, który odbędzie się 16 listopada.

PROJEKT PETS ON BOARD - ZWIERZAKI NA POKŁADZIE!

www.psiolubni.com.pl | 2016-10-08


Jeśli musisz wyjechać i Twój pies zostaje na lodzie... a tak właściwie na wygnaniu, to ten post jest akurat dla Ciebie! Dowiedz się więcej o platformie online PetsOnBoard.

Akcja koncertowa polskich fanów podczas koncertu Alter Bridge

cityrock24.com | 2016-10-07


Polscy fani Alter Bridge przygotowują akcję koncertową podczas katowickiego koncertu, który odbędzie się 16 listopada.

Program na UKRAINE

cinema.pl | 2016-10-06


Przedstawiamy program Festiwalu Filmów Ukraińskich UKRAINA! Festiwal odbędzie się w dniach 20 – 23 października w Kinie Iluzjon w Warszawie i jest to pierwsza tego typu impreza odbywająca się w stolicy. W programie znajdą się najciekawsze produkcje filmowe ostatnich lat, które poruszyły Ukraińców lub zaistniały na festiwalach filmowych na świecie. A także warsztaty kuchni ukraińskiej i spotkanie dla dzieci przygotowane przez lubianych i nagradzanych animatorów z Misiowych Poranków. Trwa również zbiórka pieniędzy na koncert zespołu The Hypnotunez na portalu polakpotrafi.pl.

otyczy: Akcja koncertowa Alter Bridge Alter Bridge - akcja koncertowa polskich fanów potrzebuje waszego wsparcia!

www.eskarock.pl | 2016-10-05


Alter Bridge już niebawem zagoszczą w Polsce, a fani zespołu nie mogli przepuścić okazji do godnego przyjęcia - akcja koncertowa fanów, sprawdźcie o co chodzi i jak możecie pomóc.

Anna Figura głodna rekordu na Aconcagua. Prosi o...

www.festiwalbiegowy.pl | 2016-10-04


Wielokrotna medalistka ME i MŚ w narciarstwie wysokogórskim, biegaczka górska i ultramaratonka, zwyciężczyni Biegu Granią Tatr w 2015 r. chce rozprawić się z ubiegłorocznym rekordem Fernandy Maciel. Ale potrzebuje naszego wsparcia.

Mechanik z Wejherowa buduje przedwojenne polskie auta. "Torpedo" już jeździ, czas na "karetę"

wiadomosci.onet.pl | 2016-10-04


- Mało ludzi o tym wie, ale już pod koniec lat 20. w Polsce produkowaliśmy swoje auta. Dzisiaj oryginalnych modeli CWS już nie ma, dlatego wziąłem się za ich rekonstrukcję – mówi nam 57-letni mechanik z Wejherowa, który buduje teraz już drugie takie auto. Pierwsze z nich, CWS T-1 od 2014 roku jeździ po polskich drogach. Zobaczcie zdjęcia.

Korona Ziemi i Siła Marzeń, które do niej prowadzą

www.redbull.com | 2016-10-03


Jakiś czas temu, przy okazji przypadkowego spotkania, rozmawialiśmy z Miłką Raulin o tym, że fajnie byłoby zaprezentować jej sylwetkę na redbull.pl. Dokładnie w dniu, kiedy mieliśmy do niej dzwonić, żeby prosić ją o wywiad, nasz telefon odezwał się pierwszy. Zadzwoniła dzień po starcie w Maratonie Warszawskim, w poniedziałek rano, kiedy większość ludzi jest jeszcze zaspana i pije w pracy pierwszą kawę. Sama chciała się umówić, nim zaprzątną jej głowę inne zajęcia związane z nadchodzącą wyprawą.

Projekt teledysku interaktywnego – Natalia Moskal

muzykoholicy.com | 2016-09-30


Celem projektu jest zebranie środków na realizację profesjonalnego teledysku do singla Natalii Moskal pt. „Better Man” będącego zapowiedzią debiutanckiego albumu, który ukaże się w listopadzie 2016 roku.

Wieruszowski Klub Kolarski na czterech kółkach

www.powiatowy.pl | 2016-09-30


Cel projektu nie jest prosty- pragniemy zebrać 35 000zł na zakup samochodu, którym będziemy mogli z młodymi zawodnikami dojeżdżać na zawody, praktycznie w całym kraju. Nie chodzi wcale o nowy bus, ale o taki którym będziemy mogli już spokojnie się przemieszczać po Polsce, zabierając ze sobą cały potrzebny sprzęt. Obecnie trenuje u nas dwanaścioro młodzików i żaków. Obaj trenerzy prowadzą szkółkę nieodpłatnie.

Tancerze z UDS zbierają na wyjazd na mistrzostwa świata

lublin.naszemiasto.pl | 2016-09-30


Artyści ze studia tańca UDS, co roku jeżdżą na mistrzostwa świata, które sami finansują. W tym roku własne środki finansowe nie wystarczają jednak by pokryć całe koszty wyjazdu i tancerze proszą o pomoc.

WSPIERAJMY WSPÓLNIE NOWY POLSKI STARTUP – PETSONBOARD

lubiepowietrze.pl | 2016-09-27


Jak wszyscy zapewne doskonale wiecie, jestem miłośnikiem zwierząt – przede wszystkim psów. Kompletnego fioła mam na punkcie owczarków :)

Ostatnie trzy dni akcji #WspieramNola. Brakuje 14 tysięcy

www.eostroleka.pl | 2016-09-26


Jeszcze tylko trzy dni pozostały do zakończenia akcji crowdfundingowej #WspieramNola. Jej celem jest uzbieranie funduszy na start znanego ostrołęckiego kulturysty Waldemara Nola na Mistrzostwach Świata Weteranów na Dominikanie.

"Zostały mi tylko dwa szczyty". Ta Polka chce zdetronizować Martynę Wojciechowską

tvn24bis.pl | 2016-09-26


- W pewnym momencie okazuje się, że już się nie da zdobywać tych szczytów samemu, bo nie da się dostać do dzikiego miejsca w pojedynkę, ale takie szczyty jak: Mount Blanc, Elbrus, Kilimandżaro zdobywałam w miarę możliwości sama, korzystając z przewodnika tylko tam, gdzie to było obowiązkowe - mówiła w programie "Pokaż nam świat" Miłka Raulin, autorka projektu „Siła marzeń - Korona Ziemi”, która zdobyła już 7 z 9 najważniejszych szczytów świata.

Jeleniogórzanin Piotr Jędrzejak przejedzie rowerem Azję, Nową Zelandię i Australię

goerlitz.naszemiasto.pl | 2016-09-23


Jeleniogórzanin Piotr Jędrzejak ma już za sobą osiem dalszych i bliższych rowerowych wypraw. Jeździł już po Ameryce Południowej, Afryce i Europie. Odwiedził m.in. 19 europejskich stolic pokonując 13 tysięcy kilometrów.

Stwórz electro popowy teledysk Natalii Moskal "Better Man"

irka.com.pl | 2016-09-22


Wokalistka Natalia Moskal uruchomiła akcję crowdfundingową na portalu Polak Potrafi zbierając w ten sposób fundusze na zrealizowanie interaktywnego teledysku. Klip powstanie do piosenki „Better Man”, która będzie promować debiutancką płytę wokalistki. Album ukaże się 8 listopada.

Od lat tańczą hip-hop i mają szansę zostać mistrzami świata. Jednak potrzebują naszej pomocy.

centrum.fm | 2016-09-22


Tancerze z Lublina mają szansę na walkę w mistrzostwach świata w Austrii. Potrzebują jednak wsparcia.

Trwa zbiórka funduszy na realizację filmu o dopalaczach

www.radio.bialystok.pl | 2016-09-22


Białostockie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi "Dobry pomysł" prowadzi zbiórkę funduszy na realizację kosztownego przedsięwzięcia. W profesjonalnym kinowym filmie chcą pokazać drastyczne skutki zażywania dopalaczy. Potrzeba od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych. Po realizacji film miałby być pokazywany w kinach.

Natalia Moskal na portalu Polak Potrafi!

www.wywrota.pl | 2016-09-21


Wokalistka Natalia Moskal uruchomiła akcję crowdfundingową na portalu Polak Potrafi zbierając w ten sposób fundusze na zrealizowanie interaktywnego teledysku. Klip powstanie do piosenki „Better Man”, która będzie promować debiutancką płytę wokalistki. Album ukaże się 8 listopada.

Posadzą drzewa w walce ze smogiem

nowymarketing.pl | 2016-09-21


Światowa Organizacja Zdrowia w maju 2016 roku opublikowała raport o najbardziej zanieczyszczonych miastach Unii Europejskiej. Aż 33 z 50 miejscowości leży w Polsce. Temat jakości powietrza nie jest często podejmowany, dlatego już 26 listopada rusza Smoghaton – wyjątkowe wydarzenie zrzeszające...

POSADZĄ DRZEWA W WALCE ZE SMOGIEM

raportcsr.pl | 2016-09-20


Światowa Organizacja Zdrowia w maju 2016 roku opublikowała raport o najbardziej zanieczyszczonych miastach Unii Europejskiej. Aż 33 z 50 miejscowości leży w Polsce. Temat jakości powietrza nie jest często podejmowany, dlatego już 26 listopada rusza Smoghaton – wyjątkowe wydarzenie zrzeszające grafików, designerów, programistów, świat biznesu i pasjonatów innowacji w walce ze smogiem. Partnerami akcji jest między innymi Komisja Europejska i Electrolux. Pierwszym wspólnym projektem będzie sadzenie setek drzew w Krakowie dla czystszego powietrza.

Kraków, Żywiec, Pszczyna, Rybnik… Gdzie jeszcze czas zacząć chodzić w maseczkach?

polki.pl | 2016-09-20


Grubo ponad połowa miast zaliczanych do najbardziej zanieczyszczonych w Europie to miejscowości w Polsce. Na tej niechlubnej liście znajduje się m.in. Kraków, który już wkrótce będzie walczył ze smogiem w ramach cyklicznej akcji Smogathon.

Natalia Moskal na portalu Polak Potrafi

biznes-music.pl | 2016-09-20


Wokalistka Natalia Moskal uruchomiła akcję crowdfundingową na portalu Polak Potrafi zbierając w ten sposób fundusze na zrealizowanie interaktywnego teledysku. Klip powstanie do piosenki „Better Man”, która będzie promować debiutancką płytę wokalistki. Album ukaże się 8 listopada.

Posadzą drzewa w walce ze smogiem

www.mamkuchnie.pl | 2016-09-20


Światowa Organizacja Zdrowia w maju 2016 roku opublikowała raport o najbardziej zanieczyszczonych miastach Unii Europejskiej. Aż 33 z 50 miejscowości leży w Polsce. Temat jakości powietrza nie jest często podejmowany, dlatego już 26 listopada rusza Smoghaton – wyjątkowe wydarzenie zrzeszające grafików, designerów, programistów, świat biznesu i pasjonatów innowacji w walce ze smogiem. Partnerami akcji jest między innymi Komisja Europejska i Electrolux. Pierwszym wspólnym projektem będzie sadzenie setek drzew w Krakowie dla czystszego powietrza.

Miłka Raulin zdobywa Koronę Ziemi: życie nie jest tylko po to, żebyśmy płacili rachunki

www.rdc.pl | 2016-09-19


– 2011 rok był przełomem. Wracając z Kilimandżaro pomyślałam, żeby zrobić taki target. To był taki start – zdobyć dziewięć szczytów na wszystkich kontynentach. Został mi Masyw Vinsona na Antarktydzie i Mount Everest. Są najdroższe. Trzeba się mocno finansowo spiąć i mieć sponsorów. Dobre rzeczy się dzieją. Jest już kilka firm, z którymi współpracuję – opowiedziała Miłka Raulin, która prowadzi bloga „Siła Marzeń-Korona Ziemi”.

Posadzą drzewa w walce ze smogiem. Electrolux partnerem kolejnej edycji Smoghatonu

wiadomosci.onet.pl | 2016-09-19


Światowa Organizacja Zdrowia w maju 2016 roku opublikowała raport o najbardziej zanieczyszczonych miastach Unii Europejskiej. Aż 33 z 50 miejscowości leży w Polsce. Temat jakości powietrza nie jest często podejmowany, dlatego już 26 listopada rusza Smoghaton – wyjątkowe wydarzenie zrzeszające grafików, designerów, programistów, świat biznesu i pasjonatów innowacji w walce ze smogiem.