Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

Media o PolakPotrafi.pl:

Wizyta przyjaciół z Bad Harzburg i Puszczykowa

podszrenica.info | 2019-09-29


Po części oficjalnej nastąpił przejazd do stacji turystycznej Orle. Cały czas towarzyszył nam ciężarowy Jelcz 315. Taki sam jakim w 1979 roku w Himalaje wybrali się śmiałkowie z Jeleniej Góry aby zdobyć szczyt Annapurna... Maciej Pietrowicz opowiadał z kolei o kulisach planowanej wyprawy - \"Jelczem.

Audycja w Radiowej Trójce 26 września 2019

soundcloud.com | 2019-09-26


aby dotrzeć na sam szczyt najwyższej góry świata trzeba było najpierw dotrzeć do Nepalu, a lot samolotem dla kilku osób i ogromne ilości sprzętu, który jest potrzebny do takiej wyprawy był niemożliwy ze względu na koszty

TVP3 FAKTY o naszej wyprawie ! :)

www.youtube.com | 2019-09-18


Zapraszamy do reportażu jaki ukazał sie w Faktach o poranku w TVP3. Arek Peryga nasz kierowca i mechanik wyprawy 2020 opowie o technicznych aspektach Jelcza :)

Wywiad w Menway interia

menway.interia.pl | 2019-09-16


Jelcz: Jeżdżący pomnik złotej ery polskiego himalaizmu Wspomniałeś o tegorocznej wyprawie dzieci tamtych himalaistów. Jak do niej doszło? - Tak, w kwietniu tego roku udało mi się namówić dzieci jednego z tragicznie zmarłych uczestników wyprawy z 1979 roku na wyjazd do Nepalu.

Jelczem w Himalaje. Rozmawiamy z pasjonatem, który zbiera pieniądze na wyprawę do Nepalu

natemat.pl | 2019-09-15


Maciej Pietrowicz to syn Jerzego Pietrowicza, który w roku 1979 uczestniczył w wyprawie na Annapurnę Południową. W złotej dekadzie, kiedy polscy himalaiści prześcigali w wysokogórskiej wspinaczce cały świat, do Nepalu jeździło się jelczami. I tak samo ma być w przyszłym roku.

Jesteśmy w Teleexpress!

www.youtube.com | 2019-09-13


To Jelcz Himalajski z Jeleniej Góry...

Jelczem w Himalaje

ratownictwogorskie.pl | 2019-09-12


To już się stało... ruszamy Jelczem w Himalaje!

NIEPRAWDOPODOBNE! Maria z Katowic jedzie na rowerze wzdłuż obu Ameryk!

www.se.pl | 2019-09-10


Rzuciła wszystko, wzięła rower i... pojechała do Ameryki! Na swoim jednośladzie chce pokonać dwa wielkie kontynenty z północy na południe. Maria Garus z Katowic ma za sobą podróż przez Amerykę Północną, teraz jest już w Ekwadorze!

Ten film w całości powstaje w Szczecinie. Porusza bardzo ważny temat

wszczecinie.pl | 2019-09-10


W ostatnich dniach sierpnia park im. Romana Łyczywka stał się miejscem realizacji nowego filmu, który w całości powstaje w Szczecinie. To dramat obyczajowy o roboczym tytule „Nikt”, w którym główną rolę kreuje Lech Dyblik.

Grey Convention zbiera na płytę! Posłuchaj jak grają!

www.bieszczadzka24.pl | 2019-09-07


Trochę folku, trochę gitar i ostrzejszych brzmień, a do tego bardzo przyjemny wokal czyli nastrojowe bieszczadzkie granie - ustrzycki zespół Grey Convention na portalu polakpotrafi.pl rozpoczął zbiórkę na wydanie pierwszej płyty.

Kolejny film ze Szczecinem w tle. Lech Dyblik w roli kogoś, kto wciąż dostrzega innych

szczecin.wyborcza.pl | 2019-08-28


Scenerią, w której będzie dziać się film o roboczym tytule \"Nikt\", będą m.in. park Łyczywka na Pogodnie i szczeciński tramwaj. Środa była jednym z ostatnich dni zdjęciowych.

Południe z Animuszem: warsztaty w Teatrze Syrena

www.rdc.pl | 2019-08-19


Ósma edycja warsztatów teatralnych w Teatrze Syrena, w których do tej pory wzięło udział łącznie 1350 dzieci, w tym 70 dzieci w trudnej sytuacji materialnej. Opowiedziały o tym: Beatrycze Łukaszewska – aktorka Teatru Syrena i Zuzanna Miladinović – koordynatorka zbiórki na warsztaty teatralne.

Drumming Now! Relacja z drugiej edycji Festiwalu Muzyki Spontanicznej w Dragonie

www.jazzarium.pl | 2019-08-18


Druga edycja Festiwalu Muzyki Spontanicznej w poznańskim Dragonie za nami. Tym razem – z racji wybitnej reprezentacji perkusjonalistów – nazwana została Drumming Now! Trzy dni wypełnione swobodnie improwizowaną muzyką, dużo wrażeń po obu stronach sceny. Nie sposób nie skomentować na tych łamach wła

Improwizujemy nie tylko w muzyce

kultura.poznan.pl | 2019-08-18


- Czasami organizacyjnie działamy dość pokrętnie, dlatego przekornie nazwaliśmy nasz zespół Poznańską Orkiestrą Improwizowaną - podczas gdy standardem w nazewnictwie jest \"orkiestra improwizatorów\" - mówi Rafał Ziąbka, z którego inicjatywy ponad rok temu została założona lokalna orkiestra muzyków im

Polak potrafi! PRESS JAZZ- debiutancki album z udziałem Koszalinian

plus.gk24.pl | 2019-08-16


Celem naszego projektu jest zebranie środków na nagranie oraz wydanie albumu muzycznego Press Jazz. Projekt kończy się 1 września, tak jak nasze ostatnie studenckie wakacje w Gdyni.

PRESS JAZZ

radiogdansk.pl | 2019-08-14


Press Jazz to autorski projekt IV roku Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego w Gdyni. Co w nim wyjątkowego? Teksty utworów napisali sami, szukając inspiracji w felietonach z czasopism i gazet

Adepci Studium Wokalno-Aktorskiego w Gdyni zbierają fundusze na wydanie płyty

radiokaszebe.pl | 2019-08-13


Adepci 4. roku Studium wokalno-aktorskiego w Gdyni chcą wydać płytę. Pieniądze na ten cel zbierają metodą crowdfundingu, czyli finansowania społecznościowego.

Madam Miko w wywiadzie dla QQmodels opowiada o amputacjach.

qqmodels.pl | 2019-08-12


Rozmawiamy z Madam Miko, współtwórczynią pierwszego w Polsce projektu fotograficznego, skupiającego się wokół super bohaterów, których dotknęła amputacja kończyn...

MODA I JA - patronem medialnym projektu AMPUTATION

modaija.pl | 2019-08-07


Portal Moda i Ja pisze: \"Projekt Amputation zapewne znany Wam jest już doskonale. Nie tylko naszym Czytelnikom ale i wszystkim korzystającym z mediów społecznościowych (gdzie rozprzestrzenia się z siłą viralowego wodospadu), tym, którzy interesują się modą i fotografią...\"

Pomóż adeptom SWA w Gdyni wydać płytę

kultura.trojmiasto.pl | 2019-08-07


Do nagrania i wydania płyty potrzebne są środki. Celem zbiórki jest 17 tys. zł. Środki uzyskane ze zbiórki zostaną wykorzystane na rejestrację materiału w profesjonalnym studiu oraz wydanie albumu.

Adepci Baduszkowej proszą o wsparcie w nagraniu płyty

teatr.pomorzekultury.pl | 2019-08-07


Na portalu Polakpotrafi.pl ruszyła zbiórka pieniędzy. Środki z niej uzyskane zostaną wykorzystane na rejestrację materiału w profesjonalnym studiu oraz wydanie albumu. Potrzebne jest 17 tysięcy złotych.

Chce stworzyć turystyczny serwis województwa. Szuka wsparcia poprzez platformę crowdfundingową

www.infokatowice.pl | 2019-07-28


Projekt „Śląskie.MojeMiejsce” powstał z połączenia pasji do fotografowania i podróży. Jest to autorski pomysł, który trzy lata temu narodził się w głowie raciborzanina Łukasza Bordo. Od ponad dwóch lat rozwija projekt w mediach społecznościowych, teraz przyszedł czas na kolejny krok.

Multimedialna wystawa „Śladami Jezusa” na Jasnej Górze

ekai.pl | 2019-07-23


Na Jasnej Górze można oglądać niezwykłą, multimedialna wystawę „Śladami Jezusa”. Ekspozycja prezentowana już była w Warszawie, gdzie spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Składa się z 8 multimedialnyEch sal, z których każda używa innej technologii i opowiada inny rozdział historii Zbawiciela.

Pomożesz Baduszkowcom wydać płytę?

www.musicaloveinfo.pl | 2019-07-23


Adepci Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni chcą wydać płytę, na której znajdzie się 17 autorskich piosenek przygotowanych w ramach projektu PRESS JAZZ.

Wieś sprawiedliwych - film o bohaterach z Pomieczyna. Powstaje dzięki zbiórce - możesz pomóc

www.gdansk.pl | 2019-07-20


„Wieś sprawiedliwych” będzie opowiadać o wydarzeniach z przełomu stycznia i lutego 1945 roku we wsi Pomieczyno koło Kartuz. Bohaterami będą ostatni świadkowie, udzielający pomocy więźniom obozu koncentracyjnego Stutthof.

We wsi Pomieczyno i w muzeum Stutthof w Sztutowie rozpoczęły się zdjęcia do filmu dokumentalnego „Wieś sprawiedliwych”

dziennikbaltycki.pl | 2019-07-19


Opowie on historię dramatycznego Marszu Śmierci - ewakuacji obozu koncentracyjnego. Jednak to nie maszerujący więźniowie są w centrum zainteresowania twórców, tylko ratujący ich Kaszubi. Po raz pierwszy przed kamerą głos zabiorą ostatni z mieszkańców wsi Pomieczyno, którzy narażali życie...

Dwie nastoletnie Polki wśród 100 kobiet wybranych z całego świata. Będą walczyć o prawa kobiet

www.forbes.pl | 2019-07-18


Co może wiedzieć 17 i 19-latka i o prawach i dyskryminacji kobiet? Bardzo dużo. Dwie młode Polki zostały wyróżnione i pojadą na międzynarodową konferencję dla dorastających liderek Women2Women w Bostonie. Women2Women to sieć złożona z obiecujących liderek, które angażują się w sprawy kobiet.

Studenci z Poznania chcą wyremontować boisko dla uchodźców.

www.sport.pl | 2019-07-17


Boisko znajduje się w ośrodku dla uchodźców w Katanii. Grają na nim dzieci z afrykańskich krajów, które przypłynęły na Sycylię w poszukiwaniu bezpieczeństwa i lepszej przyszłości. Jest wyjątkowe. Choć nierówne, to właśnie na nim, wszyscy czują się równi. Wiecznie zajęte, bo otwarte dla każdego.

Fraszki do śmiechu i refleksji

wieleliter.pl | 2019-07-15


– Koniec pisania do szuflady – postanowiła Kamila Kaczmarczyk. Pojawił się pomysł, teraz pora na realizację. Celem projektu jest wydanie tomiku fraszek!

Wywiad - audycja w programie Pierwsze słyszę Polskiego Radia

www.polskieradio.pl | 2019-07-15


Debiut w mediach naszego projektu dobierajki. Ten projekt ma na celu pomoc każdej osobie korzystającej z internetowych zakupów w doborze jak najlepszego, najbardziej dostosowanego do jej potrzeb sprzętu RTV AGD. Bez zgłębiania parametrów technicznych danego sprzętu, bez oglądania zbędnych reklam