Dołącz do naszej społeczności!

Media o PolakPotrafi.pl:

Wrześniowy przegląd crowdfundingu.

startooy.pro | 2017-09-13


Zbiórek na polskich stronach crowdfundingowych jest dużo i przybywa, a ponieważ jest to jedna z ciekawszych form finansowania młodych projektów i bardzo ją w STARTOOY. lubimy, przeszukaliśmy wszystkie największe polskie portale i wybraliśmy, naszym zdaniem, najbardziej warte zainwestowania.

Letnia Scena – Älskar

www.pitupitu.pl | 2017-09-12


Nazywamy się Älskar. W skład naszego zespołu wchodzi: wokal, gitara, piano, bas/kontrabas i perkusja. Tworzymy muzykę z pogranicza alternatywy i indie folku, zarówno po angielsku, jak i po polsku.

Mistrz Polski z perspektywą na medal w Mistrzostwach Świata

www.pzkaj.pl | 2017-09-12


Zawodnik Krakowskiego Klubu Kajakowego Michał Sobieraj-Jakubiec, w pierwszy weekend września br. zdeklasował przeciwników zdobywając tytuł Mistrza Polski Juniorów we Freestyle’u Kajakowym. Wynik punktowy dawał mu pewne zwycięstwo w kategorii juniorów, ale gdyby był klasyfikowany w kategorii seniorów

Noc muzyczna na Nadodrzu. 33 koncerty na podwórkach, w galeriach, na dworcu...

wroclaw.wyborcza.pl | 2017-09-12


W sobotę, 9 września na wrocławskim Nadodrzu zaplanowano 33 koncerty i 12 godzin wydarzeń muzycznych w 25 galeriach, pracowniach artystycznych, kawiarniach, restauracjach, podwórkach, placach i Dworcu Nadodrze.

Radio Wrocław Kultura DAB + Muzyka, poniedziałek 16-19, Marta Malinowska i Maciek Przestalski

www.radiowroclaw.pl | 2017-09-12


Wrocławski zespół Älskar w swojej muzyce początkowo starał się przemycać chłód północy, obecnie jego brzmienie jest wypadkową pięciu różnych osobowości. Opowiadają o zbliżającej się EPce, a także o sobotnim koncercie na Dworcu Nadodrze w ramach Muzycznej Nocy Nadodrza. I grają koncerty w studiu.

Nowy projekt Romana Ficka

www.portalgorski.pl | 2017-09-09


Nadszedł czas na przedstawienie zimowego celu na rok 2018. W ostatnim wpisie na blog pisałem o dwóch wyprawach związanych z Łukiem Karpat, pierwsza opcja była rowerowa dookoła Karpat, a druga opcja była zimowa na własnych nogach wzdłuż.

Fantastyczny mural przy Limanowskiego

olsztyn.wm.pl | 2017-09-08


Fantastyczny, surrealistyczny krajobraz powstaje na podwórku przy ul. Limanowskiego w Olsztynie. Mural maluje Damian Jambroży z Konina. O projekcie Podwórka z Natury wie z internetu

Eunika na Ulicy czyli wspomnienie Festiwalu Teatrów Ulicznych w Krakowie

teatralny.pl | 2017-09-08


Krakowski Teatr Uliczny „Scena Kalejdoskop” pokazał swój spektakl Eunika w krainie cyrku, w którym tytułowa bohaterka, podobnie jak Alicja, budzi się w fantastycznym, odrealnionym świecie. Kraina, do której trafia dziewczyna, w tym wypadku nosi znamiona cyrku – wypełniają ją magicy, szczudlarze, mon

Eunika na walizakch :)

insociety.ro | 2017-09-07


Evenimentul ce se va desfășura în perioada 7-8 octombrie va fi pus în scenă de actorii teatrului din Cracovia, „Scena Kalejdoskop” și reprezintă o formă atipică a spectacolului de teatru, potrivit informațiilor transmise de către pe pagina de facebook .

Enika odwiedziła Warszawę

www.wck-wawer.pl | 2017-09-06


„Eunika…” zachwyca nie tylko obrazem, dźwiękiem, plastyką ciała, grą aktorów czy efektami specjalnymi, ale przede wszystkim uczy.

Eunika wobjęciach dymu i nocy. Nocny cyrk dla dzieci.

mokdebica.pl | 2017-09-06


Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta na niezwykłe widowisko teatralne pt. „Eunika w krainie cyrku” w wykonaniu aktorów krakowskiej „Sceny Kalejdoskop”. Plenerowy spektakl, adresowany zarówno do dzieci, jak i dorosłych, wystawiony zostanie na dębickim Rynku 24 lipca o godz.21

Eunika jedzie do Rumunii

it.eventbu.com | 2017-09-06


Unusual theatrical spectacle performed by the actors from „Scena Kalejdoskop”, based on the novel by Lewis Carroll \"Alice in Wonderland\". The SK artists undertook quite a challenge, namely they moved the action of the above-mentioned novel to the world of circus.

Kręcą Cię filmy? Wstąp do Ciem

gorlice24.pl | 2017-09-05


Jesteś zainteresowany produkcją filmu? A może chciałbyś w takowym wystąpić? Grupa Filmowa \"ĆMY\" zaprasza w swoje szeregi!

Żołnierze Niezłomni na szczycie świata

gpcodziennie.pl | 2017-09-04


Dzięki jego staraniom powstał pierwszy na Dolnym Śląsku obelisk upamiętniający Żołnierzy Wyklętych. Pracuje również jako wolontariusz przy pracach archeologiczno-ekshumacyjnych na warszawskiej Łączce. Teraz chce zdobyć Mount Everest.

Eunika w Krainie Cyrku na FoodTrack Festiwalu

mck.skarzysko.pl | 2017-09-04


W sobotę 2 września 2017 r. Plac Staffa zamienił się w krainę czarów a wszystko za sprawą krakowskiego Teatru Scena Kalejdoskop. Teatr zajmuje się realizacją widowisk, spektakli plenerowych, ulicznych oraz happeningów.

Świdnickie gimnastyczki chcą wyjechać do Las Vegas. Możesz pomóc!

dsw.doba.pl | 2017-09-03


Trio Elegance AkroKAR w składzie Karolina Kozieł, Roksana Niedziałkowska i Amelia Cieślak są zawodniczkami MKS Polonia Świdnica - sekcja akrobatyki sportowej. Obecnie dziewczynki są w rezerwie Kadry Narodowej Polskiego Związku Gimnastycznego.

Pomóżmy spełnić marzenia! Wielkie talenty w Świdnicy

swidnica.dlawas.info | 2017-09-03


Trio Elegance AkroKAR w składzie Karolina Kozieł, Roksana Niedziałkowska i Amelia Cieślak są zawodniczkami MKS Polonia Świdnica - sekcja akrobatyki sportowej. Obecnie dziewczynki są w rezerwie Kadry Narodowej Polskiego Związku Gimnastycznego.

Akrobatki Polonii walczą o swoje marzenia i proszą o wsparcie!

swidnica24.pl | 2017-09-02


Utalentowana trójka akrobatek MKS-u Polonia Świdnica, występująca w składzie Karolina Kozieł, Roksana Niedziałkowska i Amelia Cieślak pragnie spełnić swoje marzenia i wystartować w prestiżowym Międzynarodowym Turnieju Akrobatyki Sportowej Vegas Acro Cup 2018 w Stanach Zjednoczonych.

Film „Sailor Moon Super S”: zbiórka na polski dubbing

polski-dubbing.pl | 2017-09-02


Anime Eden, działający na polskim rynku od 2015 roku wydawca płyt DVD i Blu-ray z japońską animacją, przygotowuje się do wydania kolejnego filmu z serii „Czarodziejka z Księżyca” – „Sailor Moon Super S – Czarodziejka z Księżyca: Film kinowy”.

Academic League of Games – profesjonalna liga e-sportowa dla studentów i szkół wyższych.

gry.interia.pl | 2017-08-30


Academic League of Games (ALoG) jest organizatorem lig e-sportowych przeznaczonych dla szkół wyższych w Polsce. Misją organizacji jest utworzenie sekcji e-sportowych na każdej uczeni wyższej, co pozwoli na późniejsze uczestnictwo reprezentacji szkół w lidze. Dzięki temu e-sport będzie mógł być trakt

Jagger z Orłowa i jego Muzeum Bluesa

www.trojmiasto.pl | 2017-08-29


Jego świat wywrócił się do góry nogami na poddaszu domu. Usłyszał w radio bluesa i początkujący zespół The Rolling Stones. Zakochał się w tym gatunku muzyki i zaczął ubierać się jak lider brytyjskiej grupy. W szkole miał przechlapane, w Marynarce Wojennej ścieli go \"na pałę\", ale pozostał wierny muzyce.

Iława Gospel Singers i Lubawsy Muzycy znowu łączą siły w muzycznym projekcie

www.e-lubawa.pl | 2017-08-29


Zespół Iława Gospel Singers nagrywa 2-płytowy album z popularnymi utworami gospel oraz kolędami. W instrumentalną część projektu zaangażowani są także muzycy z Lubawy. Jednak, aby wydać nagrany materiał jeszcze w tym roku, poszukują wsparcia finansowego za pośrednictwem platformy PolakPotrafi.pl.

Świat z lotu Drozda o Sri Lance

www.polskieradio.pl | 2017-08-29


W ostatniej ćwiartce audycji \"Świat z lotu Drozda\" w radiowej Trójce krótko o książce \"Królestwo Buddy\", i - między innymi - o powojennych problemach i kłopotach z lankijskimi słoniami.

Kręcą film “Wilki złe”. Wesprzyj je!

mojekatowice.pl | 2017-08-28


Młodzi, zdolni, niepokorni. I chcą zrobić coś ciekawego - film. Prace już trwają, artyści weszli na plan, pierwsze zdjęcia za nami. Zapowiada się bardzo ciekawie i… można zostać sponsorem przedsięwzięcia.

Iława Gospel Singers na Polak Potrafi. Ty też możesz zostać współwydawcą ich 2-płytowego albumu!

www.infoilawa.pl | 2017-08-27


Zespół Iława Gospel Singers nagrywa 2-płytowy album z popularnymi utworami gospel oraz kolędami. Potrzebuje jednak środków na jego wydanie i w tym celu szuka wsparcia za pośrednictwem platformy PolakPotrafi.pl. Jeśli lubicie muzykę gospel, cenicie społeczne zaangażowanie na rzecz kultury...

Akcja fanów Alter Bridge przed polskim koncertem

www.antyradio.pl | 2017-08-25


Koncert słynnego rockowego zespołu nie może dziś się obyć bez specjalnej akcji, przygotowanej przez najwierniejszych sympatyków. Pod względem pomysłowości w zaskakiwaniu idoli polscy fani absolutnie nie odstają od reszty świata.

Emisariusze światła i zmian

www.facebook.com | 2017-08-25


Coraz więcej osób cjce mieć nie tylko ładne mieszkania ale i ładne podwórka. Przy ulicy Limanowskiego sa naprawdę imponujące, ale zaniedbane. To sie jednak może zmienić. Wymaga to jednak pomysłowości i wysiłku lokatorów

Fani Alter Bridge szykuja specjalna akcje na koncert

www.terazrock.pl | 2017-08-24


20 października 2017 roku w klubie Progresja Music Zone w Warszawie wystąpi Alter Bridge. Fani szykują specjalną akcję. Oficjalny fanpage Alter Bridge Poland we współpracy i za zgodą Metal Mind Productions postanowił zorganizować specjalną akcję na koncert Alter Bridge w Polsce.

Oficjalna akcja koncertowa dla Alter Bridge!

www.metalmind.com.pl | 2017-08-24


Oficjalny fanpage Alter Bridge Poland we współpracy i za zgodą Metal Mind Productions organizuje oficjalną akcję koncertową podczas koncertu Alter Bridge w Polsce! Prośba ekipy Alter Bridge Polska: \"Moi drodzy, bardzo ważna sprawa! Ruszyła zbiórka pieniędzy na organizację drugiej już, oficjalnej..

Wieczór w RDC - Królestwo Buddy [audycja]

www.rdc.pl | 2017-08-23


„Królestwo Buddy” – czyli o książce non-fiction, która powstaje dzięki zaangażowaniu internautów, mówił Tomasz Augustyniak – niezależny korespondent w Azji Południowej, autor tekstów w „Tygodniku Powszechnym”, „Wprost” i „Wirtualnej Polsce”.