Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

Media o PolakPotrafi.pl:

DevTalk #77 - o projektowaniu gier z Jackiem Wesołowskim

devstyle.pl | 2018-05-07


Moim i Waszym Gościem jest Jacek Wesołowski. Jacek od dawna pracuje w branży, przez którą wielu programistów zostało programistami. Czyli? Klepie CRMy!!! Nie no… Jacek robi w gamedev oczywiście! Jednak nie zajmuje się kodowaniem gier. Jego zadaniem jest sprawienie, żeby gra była… grywalna

Łódź Miastem Kobiet. Coaching rozwodowy i gra w szachy

lodz.wyborcza.pl | 2018-05-04


W niedzielę zakończyła się piąta edycja festiwalu Łódź Miastem Kobiet. Pokazane premierowo \"Listy do Michaliny\" oraz \"Szach Mat\" zostaną w repertuarze Akademickiego Ośrodka Inicjatyw Artystycznych.

Kwietniowo-majówkowy przegląd crowdfundingu

www.startooy.pro | 2018-05-03


Mnie kupili swoją osobowością, pozytywną energią i tym, że grają w transporcie publicznym. Nagrody są dobrze dobrane, a kwota zbierana jest na wydanie płyty – mamy więc prosty przekaz i wiemy na co wpłacamy.

Z głową w chmurze

www.psychologia-spoleczna.pl | 2018-05-02


Czy twoje dziecko spędza za dużo czasu bawiąc się smartfonem? Czy ma problem z nauką, koncentracją, motywacją? Polecamy nowy Polski start-up, który prezentuje swoje niezwykle ambitne plany na stronie www.polakpotrafi.pl/projekt/zglowawchmurze.

2018-04-26 09:41(Komentarze: 0) Monografia historyczna o Lachowiach

www.beskidzka24.pl | 2018-04-30


Przygotowujemy książkę o historii Lachowic - informuje Mariusz Słowiński. Projekt ma na celu wspólne wydanie w formie papierowej bogato ilustrowanego albumu monograficznego o historii Lachowic. Przytaczając fragment przygotowanego wstępu - dodaje.

Najsilniejszy policjant w Polsce mieszka... w Sobótce

www.radiowroclaw.pl | 2018-04-28


97 kilogramów w rwaniu, 118 w podrzucie. Taki wynik pozwolił wywalczyć tytuł Mistrza Polski Masters w podnoszeniu ciężarów. Najlepszym w kategorii +105 kg okazał się Grzegorz Doroszczak, policjant z Sobótki...

Wesprzyj płytę gdańskiego zespołu i zgarnij nagrody!

wybrzeze24.pl | 2018-04-27


Można ich usłyszeć wszędzie: w salach koncertowych, klubach, bramach, na placach i w przejściach podziemnych. Gdański Chór Music Everywhere od niemal 8 lat zaskakuje publiczność nie tylko w Trójmieście. Teraz szykuje się do nagrania debiutanckiego albumu – i prosi o wsparcie.

Wc projekt Asi i Amadeo

pogodzinach.lca.pl | 2018-04-26


O tym, że Polak potrafi, wie każdy Polak. Kiedy więc zbierze się grupa, sukces murowany. Wprawdzie nie murowany, a drewniany ma być budynek, który Asia Gonschorek i Amadeusz Naczyński zamierzają zbudować, nie zrobią tego jednak bez pomocy

Od 13 lat ciągle do przodu! Iławski Broken Ball na Polak Potrafi

www.infoilawa.pl | 2018-04-26


Jak sami mówią, kochają koszykówkę i... chcą się tą miłością dzielić! Grupa pasjonatów basketu z ekipy Iława Basket Crew właśnie zadebiutowała na PolakPotrafi.pl, największej w Polsce platformie crowdfundingowej. Cel to zebrać środki na organizację 13. edycji Broken Ball\'a.

MountBook - interaktywna mapa gór według projektu goczałkowiczanina

wiadomosci.pless.pl | 2018-04-25


Pochodzący z Goczałkowic-Zdroju Kamil Czernecki wspólnie ze swoim znajomym Łukaszem Nyczem stworzył projekt interaktywnej mapy gór ze szlakami, na której można szybko sprawdzić dostępność wolnych miejsc w schroniskach oraz zrobić rezerwację online.

Wykop - jesteśmy na głównej

www.wykop.pl | 2018-04-25


Jak wyglądają kontrole muzyki wg ZPAV Perypetie znajomego z urzędnikami ZPAV Całość opisana tutaj https://www.facebook.com/michalkosel/posts/1738019272911566

Monografia historyczna o naszej parafii

parafia-lachowice.pl | 2018-04-24


Pojawiła się pierwsza informacja o naszej monografii. Oczywiście jest to strona parafii.

Polak Potrafi! Ty też! Wesprzyj płytę gdańskiego zespołu!

chortownia.org | 2018-04-24


Można ich usłyszeć wszędzie: w salach koncertowych, klubach, bramach, na placach i w przejściach podziemnych. Gdański Chór Music Everywhere od niemal 8 lat zaskakuje publiczność. Teraz szykują się do nagrania debiutanckiego albumu i proszą o wsparcie...

Doskonały projekt naukowy w Rzeszowie. Sprawdź jak możesz mu pomóc.

naszrzeszow.pl | 2018-04-24


Jako człowiek, który interesuje się otaczającym mnie światem bardzo przychylnie patrzę na tego typu inicjatywy. Nauka pozwala lepiej zrozumieć nam to jak działa rzeczywistość, umożliwia nam poszerzenie naszych horyzontów. Pomysł na ten projekt zrodził się w stowarzyszeniu Explores i doskonale wpisuj

Książka o Lachowicach na PolakPotrafi

www.powiatsuski24.pl | 2018-04-24


Na platformie PolakPotrafi ruszyła właśnie akcja mająca na celu zbiórkę pieniędzy potrzebnych do wydania ilustrowanej monografii o Lachowicach. Jej autorem jest Mariusz Słowiński i jak sam zaznacza w bogato ilustrowanej książce poza materiałami z własnych zbiorów oraz osób, które udostępniają ...

NOKTA FESTIVAL 2018

cojestgrane.pl | 2018-04-23


11 i 12 maja w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu odbędzie się Nokta Festival. To 2 dni festiwalowe, podczas których 50 międzynarodowych artystów stworzy ponad 30 audiowizualnych występów tzn. takich, które łączą w sobie sferę audio i video.

Wesprzyj projekt That Jazz

polishshorts.pl | 2018-04-23


Na platformie Polak Potrafi ruszyła akcja crowdfundingowa, której celem jest zebranie funduszy na produkcję filmu krótkometrażowego „That Jazz”. Projekt można wesprzeć do 26 kwietnia.

NOKTA Opole. Festiwal dźwięku i multimediów potrwa dwa dni w Teatrze Kochanowskiego

www.nto.pl | 2018-04-22


Po raz drugi odbędzie się NOKTA, czyli impreza promująca występy audiowizualne i nowatorskie zjawiska w sztuce współczesnej. Tegoroczne wydarzenia potrwają dwa dni, 11 i 12 maja w Teatrze im. Jana Kochanowskiego. Na festiwal przyjecie 50 artystów z 7 krajów. To oznacza ponad 30 wydarzeń audiowizualn

Świat z lotu Drozda

www.polskieradio.pl | 2018-04-22


Pojechać do Ameryki Łacińskiej, by mierzyć wysokość. Gór? Nie, wysokość największych na kontynencie wodospadów. O tym opowiadał Sławomir Makaruk

Dariusz Sochacki: Jestem sfrustrowany stanem szkolnictwa w Polsce. Proponuję nowoczesną platformę edukacyjną

podhale24.pl | 2018-04-21


Dariusz Sochacki, nauczyciel z Nowego Targu, chce stworzyć kompleksową i nowoczesną platformę edukacyjną z aplikacjami mobilnymi do nauki. Pieniądze na jej uruchomienie zbiera w serwisie polakpotrafi.pl. Jak się okazuje, zainteresowanie jest coraz większe.

Przed nami druga NOKTA. Co przyniesie ta edycja Nocy Konfrontacji Audiowizualnych?

opole.wyborcza.pl | 2018-04-21


11 i 12 maja w Teatrze im. J. Kochanowskiego w Opolu odbędzie się druga edycja Nocy Konfrontacji Audiowizualnych. Najlepsi artyści z kraju i świata zaprezentują mieszkańcom żywą sztukę multimedialną.

Druga NOKTA już w maju w Opolu

radio.opole.pl | 2018-04-21


Nokta Festival - wydarzenie artystyczne łączące w sobie działania z zakresu sztuki, rozrywki i nowych technologii po raz drugi zagości w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Przewidziano 36 różnych działań, w których wystąpi blisko 80 artystów z siedmiu państw.

Dzień Dobry TVN

dziendobry.tvn.pl | 2018-04-21


Super wystąpienie! Dzieciaki miały tremę, ale jesteśmy bandą! Daliśmy radę!!! I Wy daliście super pomoc!!!!

Zachwyty ZŻ: Zabawki dla dorosłych

zwyklezycie.pl | 2018-04-18


CROSSxTOYS, genderowe podziały, rzeźbiarskie totemy i wycieczka do Nowego Jorku! Domka Spytek, którą możecie kojarzyć z jej poprzedniej akcji – ero.edu, wypuściła nowy projekt, który potrzebuje pomocy, aby mógł się zrealizować!

Architekt walczy o nowe życie dla wieży ciśnień

sosnowiec.wyborcza.pl | 2018-04-17


Fontanna z iluminacją, ławki, schody i uporządkowana zieleń oraz plac pamięci o przemysłowej historii Grodźca - tak zdaniem architekta Rafała Lipińskiego powinna wyglądać metamorfoza terenów wokół wieży ciśnień, obecnie niszczejącej w będzińskiej dzielnicy.

Nowe życie starego obiektu. Czy zabytek odzyska blask?

twojezaglebie.pl | 2018-04-17


Dzięki staraniom architekta Rafała Lipińskiego z pracowni UNREAL12, nitowana wieża ciśnień znajdująca się w będzińskiej dzielnicy Grodziec ma szansę odzyskać dawny blask i stać się nowym punktem rozrywki na mapie miasta.

Radio Eska Info

m.lodz.eska.pl | 2018-04-15


Drugie koty za płoty:-)

Kultura Nieponura. Ciekawy projekt warszawskich licealistów

warszawa.onet.pl | 2018-04-13


Wystawa prac młodych twórców, pokazy filmów, panel naukowy dotyczący prawa autorskiego, koncerty na żywo – to niektóre z punktów programu festiwalu \"Kultura Nieponura\". Inicjatorami projektu są uczniowie jednego z warszawskich liceów. Przedsięwzięcie zaplanowano na 21 kwietnia.

Lunarium, rękodzieło i gender!

blimsien.com | 2018-04-12


Pierwsza sprawa jest taka, że ultrazdolna Domka Spytek, artystka zajmująca się m.in kobiecością i latającym potworem gender ma wystawę w NYC! Na New York Design Week! Hip hip hurra!

Radio ŁÓDŹ

chmura.radiolodz.pl | 2018-04-11


Wychowawca i dzieciaki po raz pierwszy w radiu!