Dołącz do naszej społeczności!

Media o PolakPotrafi.pl:

Możesz pomóc wydać im płytę! Ciebie kosztuje to tylko 21 zł

ddtorun.pl | 2017-02-08


Twórcy toruńskiego projektu We Love Beats proszą o pomoc. Maciek i Patryk chcą wydać płytę z beatami stworzonymi przez artystów, którzy związani są z naszym regionem. Ten wyraz lokalnego patriotyzmu to hołd dla J. Dilla - zmarłego w 2006 roku producenta muzycznego z Detroit.

SŁOWIAŃSKI "JEDWAB" ŁĄCZY MODĘ Z MUZYKĄ

www.swiatelit.com.pl | 2017-02-08


Najlepsza rzecz, jaka może przytrafić się na wybiegu-nowa, elektryzująca kolekcja i muzyka, która intryguje nie mniej niż same kreacje. Nie trzeba czytać „Vogue'a”, by zauważyć, że świat mody uwielbia muzykę i to nie byle jaką ,ale równie modną i stylową, co nowa kolekcja.

Morsy ze Szczecina i Polic jadą za koło podbiegunowe

infoludek.pl | 2017-02-06


Szczecińsko-polickie morsy kąpią się zimą w każdy weekend w Jeziorze Głębokie i wyjazdowo od morza po górskie rzeki. Kąpali się już w miękkiej wodzie wodospadu w Karkonoszach, słonych (mało) wodach Bałtyku, aż zamarzyło im się, aby spróbować swoich sił w mocno słonej i zimnej wodzie Morza Norweskiego za kołem podbiegunowym. 

Aleksander Doba w lodowatej wodzie. Przeszedł chrzest na morsa!

szczecin.wyborcza.pl | 2017-02-06


Ok. 20 miłośników zimowych kąpieli Neptun i Prozerpina mianowali w niedzielę na członków Szczecińsko-Polickiego Klubu "Morsy". Wśród nich był słynny kajakarz podróżnik z Polic Aleksander Doba.

Słowiański jedwab, len w odsłonie GOTHIC&ROCK

naszbiznes24.pl | 2017-02-01


Nie trzeba czytać „Voguea”, by zauważyć, że świat mody uwielbia muzykę i to nie byle jaką, ale równie modną i stylową, co nowa kolekcja. Słowiański „jedwab” – len w żywiołach ziemi to projekt modowo-artystyczny, który łączy te dwa wspaniałe światy.

Patronat medialny: „Słowiański „jedwab” – len w odsłonie ghotic&rock”

vitwoman.pl | 2017-01-30


Najlepsza rzecz, jaka może przytrafić się na wybiegu-nowa, elektryzująca kolekcja i muzyka, która intryguje nie mniej niż same kreacje.

Wyjątkowa impreza na Zamku Książ

www.ikmag.pl | 2017-01-27


Nie trzeba czytać „Voguea”, by zauważyć, że świat mody uwielbia muzykę i to nie byle jaką ,ale równie modną i stylową, co nowa kolekcja. Słowiański „jedwab” - len w żywiołach ziemi to projekt modowo-artystyczny, który łączy te dwa wspaniałe światy.

Najlepsza rzecz, jaka może przytrafić się na wybiegu

www.mediaelite.pl | 2017-01-26


Nie trzeba czytać „Voguea”, by zauważyć, że świat mody uwielbia muzykę i to nie byle jaką ,ale równie modną i stylową, co nowa kolekcja. Słowiański „jedwab” - len w żywiołach ziemi to projekt modowo-artystyczny, który łączy te dwa wspaniałe światy.

Słowiański „jedwab” – len w odsłonie ghotic&rock

feszyn.com | 2017-01-26


Najlepsza rzecz, jaka może przytrafić się na wybiegu-nowa, elektryzująca kolekcja i muzyka, która intryguje nie mniej niż same kreacje.

Najlepsza rzecz, jaka może przytrafić się na wybiegu

modaija.pl | 2017-01-25


Nie trzeba czytać „Voguea”, by zauważyć, że świat mody uwielbia muzykę i to nie byle jaką ,ale równie modną i stylową, co nowa kolekcja.

Najlepsza rzecz, jaka może przytrafić się na wybiegu

woman-news.pl | 2017-01-25


Nie trzeba czytać „Voguea”, by zauważyć, że świat mody uwielbia muzykę i to nie byle jaką ,ale równie modną i stylową, co nowa kolekcja.

SŁOWIAŃSKI JEDWAB, LEN W ODSŁONIE GOTHIC&ROCK

www.tvsudecka.pl | 2017-01-24


Już teraz zapraszamy w dniu 21 kwietnia 2017 na godz. 19:15 do Zamku Książ na tegoroczną edycję słowiański jedwab, len w odsłonie GOTHIC&ROCK .Wstęp wolny.

Najdłuższe urodziny na świecie!

rockradio.tuba.pl | 2017-01-17


Polak chce spędzić najdłuższe urodziny na Świecie - tym samym bijąc Rekord Guinnessa.

Obecny rekord należy do Niemca Svena Hagemeiera, który w 2015 roku spędził 46 godzinne urodziny. Łukasz Dolata znalazł sposób jak pobić ten wynik. Jego urodziny będą dłuższe o 2 godziny. Tym samym ustanowi nowy rekord 48 godzin - czyli pełne 2 dni!

Artystyczna wyprawa do Antarktyki. O projekcie opowiada jego pomysłodawca i szef, Bartosz Stróżyński

publicrelations.pl | 2017-01-11


„Trzy Sztuki w Antarktyce” to projekt artystyczny, który ma łączyć trzy dziedziny sztuki – film, muzykę i fotografię – w jednym, wyjątkowym spektaklu multimedialnym. W skład zespołu artystycznego, który 12 lutego wyruszy w podróż do Antarktyki wchodzą Adam Nowak, artysta, kompozytor, autor tekstów, lider zespołu Raz Dwa Trzy, Olaf Lubaszenko, aktor i reżyser oraz Bartosz Stróżyński, fotografik, operator kamery, pomysłodawca i producent przedsięwzięcia.

Pomóżmy matce odzyskać dziecko!

kuriergalicyjski.com | 2017-01-11


Tytułowa bohaterka baśni Andersena „Matka” wyruszy w drogę, by odzyskać porwane przez Śmierć dziecko. Przełożyć na ekran „Matkę” postanowiła ekipa młodych filmowców – artystów, których zainteresował portret psychologiczny człowieka pogrążonego w żałobie. Teraz walczą z czasem – zostały im dwa dni na zebranie brakującej kwoty, która umożliwi opowiedzenie niezwykłej historii. Historii miłości matki do dziecka.

Za pomocą dobrego hashtagu można zmieniać świat

www.wysokieobcasy.pl | 2017-01-07


W oprawie różowości, niby-słodkich ilustracji, subtelnych portretów redaktorki "G`rls Room" poruszają tematy, które dla wysokonakładowej prasy kobiecej, a szczególnie czasopism dla dziewczyn, pozostają tabu.

Takiego filmu jeszcze nie było! Opowiedzą historię Smużnych

ddtorun.pl | 2017-01-02


Prace nad filmem opowiadającym o rodzinie Smużnych trwają. Marcin Gładych i Adam Fisz skończyli zdjęcia, ale aby film ujrzał światło dzienne filmowcy proszą o pomoc.

Plan na 2017 rok? Zdobyć Mount Everest

tvn24bis.pl | 2017-01-01


O wspinaczce na najwyższe szczyty Ziemi opowiadali goście programu "Pokaż nam Świat" podróżnicy i wspinacze, którzy przygotowują się do zdobycia Mount Everestu w 2017: Sylwia Bajek, uczestniczka projektu "Najmłodsza Polka na Evereście" oraz Szczepan Brzeski, uczestnik projektu "Ukończenie korony Ziemi".

Produkcja filmu o artystycznej rodzinie Smużnych stanęła w miejscu. Trwa zbiórka środków na dalszą realizację

www.chillitorun.pl | 2016-12-30


Barwna, intrygująca, wielopokoleniowa i przede wszystkim w pełni oddana sztuce rodzina Smużnych niebawem doczeka się swojego filmu. Do zakończenia produkcji twórcom brakuje jednak środków pieniężnych. Dlatego projekt został zgłoszony do platformy Polak Potrafi!

POPOŁUDNIE Z TVP3 RZESZÓW

rzeszow.tvp.pl | 2016-12-29


Muzycznie, Mikołajkowo i z pasją ..... tak będzie w dzisiejszym odcinku. W programie porozmawiamy o Festiwalu Piosenki MIKOŁAJ 2016 i o Rockendrollowej Scenie Podkarpackiej. Gościem będzie także Sylwia Bajek: 25-latka, która ma marzenie, by stanąć na najwyższym szczycie Ziemi.

Powstaje film o artystycznej rodzinie Smużnych [ZDJĘCIA]

torun.wyborcza.pl | 2016-12-27


Smużni to wielopokoleniowa toruńska rodzina artystyczna. Marcin Gładych i Adam Fisz podjęli się realizacji impresji filmowej na temat tej wyjątkowej familii.

KRONIKA: 27 XII 2016, 18.30

krakow.tvp.pl | 2016-12-27


Oglądaj od 15 minuty i 40 sekundy.

Pierwsza Rodzina. Wesprzyj film o rodzie Smużnych.

festiwaltofifest.blogspot.com | 2016-12-27


Bez wątpienia rodzina Smużnych, znana jest każdemu kto chociażby otarł się o temat sztuki i kultury w Toruniu. Wielopokoleniowy ród jest ewenementem na tle dzisiejszego świata. Od zawsze, do samej głębi oddani Sztuce, żyjący Sztuką, a jednocześnie ciepli, otwarci, po prostu wspaniali. Reżyserzy Marcin Gładych i Adam Fisz skończyli zdjęcia do filmu o Smużnych pt. „Smugi”. Aby film ujrzał światło dzienne potrzebna jest Wasza pomoc na polakpotrafi.pl .

Czy 25-letnia Sylwia Bajek z Rzeszowa zdobędzie Mount Everest?

rzeszow-news.pl | 2016-12-25


– To wszystko leży w głowie – mówi Sylwia Bajek z Rzeszowa, która wraz ze swoim partnerem, Szczepanem Brzeskim w kwietniu 2017 r. zamierza zdobyć Mount Everest. Jeśli jej się to uda, będzie najmłodszą Polką, która pokona najwyższy szczyt świata.

Wesprzyj ogród motyli

www.dziennikpolski24.pl | 2016-12-22


Mały skwer przy zbiegu ulic Dekerta i Wałowej ma zamienić się w atrakcyjny tzw. park kieszonkowy i ogród motyli. To inicjatywa studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Właśnie trwa zbiórka pieniędzy na realizację przedsięwzięcia.

10-latka pomaga dzieciom z Afryki

www.wtk.pl | 2016-12-22


Natalia ma 10 lat i jest niezwykłą dziewczynką. Po podróży do Afryki - gdzie spotkała swoich rówieśników - zdecydowała, że chce im pomóc. Zbiera pieniądze na budowę szkoły w Nyamanga w Tanzanii. To zresztą nie pierwsza jej akcja charytatywna. Posłuchajcie rozmowy z dziewczynką i jej mamą Agnieszką.

From Poznan With Love. Poznań wspiera uchodźców

kornik.naszemiasto.pl | 2016-12-21


Wspólny posiłek łączy i daje poczucie sprawczości. Żywność potrzebna, by godnie przetrwać zimę w obozie Nea Kavala w Grecji trafi do ponad 800 osób, w tym setek dzieci.

Pomóż studentom zrealizować park „Na rogu Dekerta”

krakow.pl | 2016-12-21


Trwa zbiórka funduszy na realizację parku kieszonkowego i ogrodu motyli na rogu ulic Dekerta i Wałowej – inicjatywy studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Potrzebna kwota minimalna to 20 tys. zł. Zbiórka zakończy się 30 stycznia. Zachęcamy do wspierania tego projektu za pośrednictwem platformy crowdfundingowej PolakPotrafi.pl. Jeśli studentom uda się zebrać całą sumę, niezagospodarowany teren przy ul. Dekerta zazieleni się już w lipcu przyszłego roku.

Poznaniacy wspierają uchodźców. Zebrano już ponad 20000 złotych

epoznan.pl | 2016-12-21


W serwisie PolakPotrafi.pl trwa zbiórka pieniędzy na pomoc uchodźcom, którzy zimę spędzą w obozie Nea Kavala w Grecji. Do tej pory udało się zebrać ponad 20000 złotych.

Michał Kiełbasiński wraca na Jukon!?

www.festiwalbiegowy.pl | 2016-12-21


Michał Kiełbasiński to człowiek o wielu pasjach, wśród których największą jest przygoda. Jego domeną są rajdy przygodowe, dalekie podróże, wyprawy z plecakiem i oczywiście ultramaratony. Nie ma w zwyczaju cofać się, gdy coś nie idzie po jego myśli i zazwyczaj też kończy to, co zaczął.