Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

Media o PolakPotrafi.pl:

Polish UN military mission to have a documentary

polandinenglish.info | 2018-10-22


Plans are underway to release a documentary “Cambodjana” showing Polish soldiers’ experiences during Poland’s long-forgotten peacekeeping operation in Cambodia.

Polscy weterani pomagają zbudować szkołę w Kambodży. Są tam bohaterami

wiadomosci.wp.pl | 2018-10-22


W Polsce nie pamięta o nich prawie nikt. Ale w Kambodży do dziś są bohaterami. Imię polskich żołnierzy z misji ONZ będzie tam nosić nowa szkoła. Szkoła, którą sami pomagają budować.

Puzzle kosmiczne i książka dla dzieci – Wesprzyj projekt Mam

kreatywnymokiem.pl | 2018-10-21


Uwielbiam wspierać kobiety, szczególnie mamy w ich działaniach, rozwoju, twórczych działań dla dzieci. Kto wie lepiej od rodzica, co zaciekawi dziecko? Poznaj bliżej projekt, który bez wsparcia innych nie ujrzy światła dziennego! Daj szanse swojemu dziecku na świetna pomoc edukacyjną.

Wesprzyj projekt Pix.House. Ma powstać serię książek o Polsce

fotoblogia.pl | 2018-10-16


Wykrota, Jeziorek, Liboska i Orłowski - fotografowie dokumentaliści chcą wydać serię dzienników opowiadających o naszym kraju. Możesz wesprzeć ich projekt i zakupić jeden, lub wszystkie

Pomóż w wydaniu serii książek fotograficznych opowiadających o naszym kraju

www.fotopolis.pl | 2018-10-16


PIX.HOUSE potrzebuje Twojej pomocy. Ruszył już wyjątkowy projekt, którego celem jest zebranie odpowiednich funduszy na druk fotograficznej serii wydawniczej o Polsce autorstwa Wykroty, Jeziorka, Liboski i Orłowskiego – cenionych polskich dokumentalistów.

Poznań. Wesprzyj Wikingów na portalu Polakpotrafi

www.e-teatr.pl | 2018-10-15


Grupa Teatralna \"Wikingowie\", nad którą opiekę przejęła nowo powstała Fundacja Na Marginesie, dostała niebywałą szansę aby zaprezentować jeden ze swoich spektakli (\"Powrót Wikingów\") na Festival Error 2018 w Bratysławie. Jest to festiwal Teatrów Bezdomnych, jedyny tego typu festiwal w Europie i praw

Złota Dycha - rusza konkurs dla przedsiębiorczych studentek i studentów

www.poznan.pl | 2018-10-11


Jesteś przedsiębiorczą studentką/studentem? Mamy dla Ciebie świetna wiadomość - w stawianiu pierwszych kroków w biznesie może pomóc Ci konkurs \"Złota Dycha\". - Z waszą pomocą pragniemy propagować i wspomóc przedsiębiorczość w naszym kraju.

Przygoda i Przypał. Wyprawa na Syberię

www.polskieradio.pl | 2018-10-11


Gośćmi audycji byli Kapitan i Admirał: Przygoda i Przypał, czyli podróżniczy duet: Szymon Przebinda i Eryk Krysowski. Panowie postanowili wybrać się na Syberię, jednak nie okrętem, ale na czterech kołach.

Kapitan i Admirał. Przygoda i Przypał.

www.radioram.pl | 2018-10-11


Kapitan Szymon Przebinda i Admirał Eryk Krysowski opowiedzieli w Podróżach z Radiem RAM o Jakucji i Senegalu. Do studia przyszli z globusem i w strojach ze swoich prezentacji. Tylko na globusie widać, że z Jakucji najkrótsza droga powrotna do Europy wiedzie przez Biegun Północny.

Odmalowywać dźwiękami bogactwo spuścizny narodowej

www.echogorzowa.pl | 2018-10-08


Dzisiaj możemy cieszyć się wolnością, śpiewając bezkarnie pieśni patriotyczne. Nie musimy walczyć i umierać za Polskę. Zrobili to za nas przodkowie i jesteśmy winni oddać Im hołd. Płytę chcielibyśmy zadedykować wszystkim Tym, którzy oddali życie za naszą Ojczyznę.

Konie nie gwiazdorzą

zamosc.tv | 2018-10-06


Niestraszny im chłodny Wieprz, który muszą forsować raz po raz. Nie prychają na kolejne duble. Nie wybrzydzają nad workiem owsa. Kawaleryjskie konie – gwiazdy powstającego na Lubelszczyźnie historycznego filmu „Ostatni Bój” - dzielnie znoszą trudy planu zdjęciowego.

Kontynuacja „Płatków śniegu” Doroty Jankowskiej z Rybnika

www.rybnik.com.pl | 2018-10-03


Późną jesienią 2017, rybnicka pisarka Dorota Jankowska opublikowała swój debiut literacki pt. „Płatki śniegu”. Powieść z elementami kryminału, dreszczowca, zabarwiona elementami sci-fi, zetknęła się ze sporym zainteresowaniem i pozytywnymi opiniami.

Ryszard Lemański chce pisać o bohaterstwie Kurpiów (wideo)

www.moja-ostroleka.pl | 2018-10-03


Autor pierwszego komiksu

Walczą o kawowe marzenia na Portalu Polak Potrafi

rzeszow.naszemiasto.pl | 2018-10-03


Basia, Gosia i Agata z Łańcuta, od kilkunastu dni zachęcają znajomych i inwestorów do wsparcia projektu Buka Cafe na portalu Polak Potrafi. Buka Cafe to pierwsza kawiarnia w Łańcucie, która w swojej ofercie będzie miała kawę parzoną metodami alternatywnymi...

Paulina Przybysz, Ras, Marek Pędziwiatr i inni, na nowym winylu od en2aka

trzaskiblog.wordpress.com | 2018-10-03


Wrocławski producent i DJ, absolwent Red Bull Music Academy 2013 w Nowym Jorku oraz połowa znakomitego duetu Przaśnik — en2ak, szykuje się do wydania swojego nowe albumu zatytułowanego \"Wstałem za wcześnie, nadal jestem pijany\".

Jeden/wiele. Karolina Cicha i jej podróż przez religie świata

www.polskieradio.pl | 2018-10-02


- Postanowiłam stworzyć utwory w wielu językach m.in. w hebrajskim, polskim, cerkiewno-słowiańskim, arabskim i rosyjskim. To będzie taki muzyczny ekumenizm, którego korzenie wciąż są na Podlasiu - mówiła Karolina Cicha.

Możesz wesprzeć powstanie komiksu o Kurpiach. Wydaje go Ryszard Lemański

to.com.pl | 2018-10-02


Pierwszym – wydanym przez Ryszarda Lemańskiego

Są większe skarby niż złoty pociąg

kultura.gazetaprawna.pl | 2018-09-30


Łukasz Kazek zdradza Magdalenie Rigamonti, co kryją odnalezione na Dolnym Śląsku depozyty Polaków i Niemców z czasów II wojny światowej

Ezo prowadzi zbiórkę na wydanie drugiej części trylogii Burz na Słońcu zapraszając na karty stron Imperium Lilith

expressbydgoski.pl | 2018-09-30


Co nam, współczesnym, ma do przekazania „Imperium Lilith” i dlaczego jest to powieść kontrowersyjna oraz niszowa, o tym „Expressowi” opowiedziała Ezo Oneir, czyli Agnieszka Mlicka. Bydgoska artystka fotograficzka po udanym debiucie literackim napisała drugą część trylogii „Burz na Słońcu\".

Piaseczno w centrum okupacyjnej piłki

piaseczno.eu | 2018-09-27


Na początku 2019 roku oddamy w Państwa ręce komiks o udziale Piaseczna w podziemnych rozgrywkach piłkarskich w latach niemieckiej okupacji. Komiks za pomocą nowoczesnego stylu przeniesie Państwa w tamtejsze czasy i pozwoli poszerzyć swoją wiedzę o historii naszego miasta o ten mało znany epizod...

Powstał komiks o bitwie pod Jednaczewem

xlomza.pl | 2018-09-27


Autor i pomysłodawca książki

Droga do autentyczności

www.monikasobieraj.pl | 2018-09-26


Na blogu Monicystyka opowiedziałam o znaczeniu życia w zgodzie z sobą oraz konsekwencjach życia według standardów innych

Mambiznes.pl - Odpowiadamy na pytania jednego z większych portali dla biznesu

mambiznes.pl | 2018-09-24


Tym razem krajanie stworzyli aplikację, która odnajduje osoby, które chciałby wspólnie wyprowadzić psa. – Nie tylko na rynku polskim, ale i zagranicznym brakuje aplikacji o takiej tematyce i tak szerokim wachlarzu możliwości – mówi Dawid Baron współpomysłodawca DogAppi.

Wesprzyj wyjazd polskich szermierzy historycznych na Mistrzostwa Świata!

histmag.org | 2018-09-24


1-4 listopada 2018 r. odbędzie się największy, międzynarodowy turniej szermierki historycznej - Swordfish. Na zawody planują pojechać także polscy zawodnicy, poszukujący wsparcia poprzez akcję crowdfundingową.

Wywiad z DogAppi dla DajGłosPodcast !

dajglospodcast.pl | 2018-09-17


Chcemy, by DogAppi była aplikacją, którą psiarze odpalają choć raz dziennie – wywiad z Dawidem Baronem

W TOK FM u Ewy Podolskiej

audycje.tokfm.pl | 2018-09-15


Godzinna audycja podczas której Ania mlaszcze do mikrofonu... A dlaczego? Ale jak to? Wystarczy, że posłuchacie! Wszystko jest w podkaście! Oczywiście poza mlaskaniem, które jest składnikiem języka np. ludu Damara opowiadamy dużo o Namibii i o książce. Zapraszamy do posłuchania!

FILM „CHWAŁA BOHATEROM” POTRZEBUJE WSPARCIA

glos.live | 2018-09-13


Przed rokiem Stowarzyszenie „Chwała Bohaterom” z Jastrzębia-Zdroju we współpracy z Domem Polskim im. Żwirki i Wigury zrealizowało film dokumentalny upamiętniający wybitnych przedwojennych lotników. Teraz brakuje pieniędzy na wersję kinową.

PIERWSZY RAZ O OSTATNIM BOJU

gazetacz.com.pl | 2018-09-12


Najdłużej walcząca polska jednostka w kampanii jesiennej zostanie upamiętniona. Bohaterskie losy ppor. Zbigniewa Makowieckiego i pozostałych kawalerzystów Pułku 3 Strzelców Konnych staną się kanwą historycznego filmu „Ostatni Bój”.

Pierwszy raz o „Ostatnim Boju”

historia.org.pl | 2018-09-12


Najdłużej walcząca polska jednostka w kampanii jesiennej zostanie upamiętniona. Bohaterskie losy ppor. Zbigniewa Makowieckiego i pozostałych kawalerzystów Pułku 3 Strzelców Konnych staną się kanwą historycznego filmu „Ostatni Bój”.

SKANSEN W ZUBRZYCY ZAMIENIŁ SIĘ W PLAN FILMOWY

www.radiokrakow.pl | 2018-09-11


W Zubrzyckim Orawskim Parku Etnograficznym rozpoczęto filmowanie pierwszych scen fabularyzowanego historycznego filmu dokumentalnego TVP Historia \" Ostatni bój \" traktującym o szlaku wrześniowym 1939 roku 3 Pułku Strzelców Konnych i ostatnim boju kampanii wrześniowej we wsi Kalinowy Dół .