Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

Media o PolakPotrafi.pl:

Prawdziwe, piłkarskie boisko chcą zbudować na Sycylii poznańscy studenci

radiopoznan.fm | 2019-07-11


- To w większości dzieci, które straciły rodziców - mówi Izabella Adamczak z projektu \"Poza bramką\". - Znajdują się tam nie tylko migranci z różnych państw afrykańskich, ale też włoskie dzieci, które nie mają rodziny lub dotyka ich bieda. Często popadają w konflikty i potrafią zintegrować się tylko

Poznańscy studenci zbierają pieniądze na boisko dla uchodźców w Katanii

gloswielkopolski.pl | 2019-07-11


Grupa studentów z Poznania zbiera pieniądze na budowę boiska dla dzieci na Sycylii. Potrzebne jest 120 tysięcy złotych. Projekt jest ważny, ponieważ to właśnie sport najbardziej łączy tych młodych ludzi. Piłka nożna pozwala im zapomnieć o traumatycznych przeżyciach, a czas spędzony na boisku jest ic

Raciborzanin chce stworzyć interaktywny przewodnik po województwie śląskim

www.nowiny.pl | 2019-07-10


Łukasz Bordo na zrealizowanie swojego zamierzenia potrzebuje wsparcia finansowego. Za pośrednictwem portalu PolakPotrafi.pl chce zebrać 15 tys. zł.

Śląskie.Moje Miejsce. Raciborzanin szuka wsparcia

www.naszraciborz.pl | 2019-07-09


Mam na imię Łukasz i chciałbym zabrać Ciebie w podróż po pięknym województwie śląskim. Od ponad dwóch lat rozwijam autorski projekt Śląskie.Moje Miejsce - pisze Łukasz Bordo na portalu PolakPotrafi.pl. Szuka na nim wsparcia swojego projektu.

19-latka chce w USA uczyć się o prawach kobiet. Pomożecie ją tam wysłać?

opole.wyborcza.pl | 2019-07-08


Karolina jest jedyną Polką, której udało się zakwalifikować w tym roku do międzynarodowego programu Women2Women. Jest to 10-dniowa konferencja w Bostonie dla dorastających liderek, w której uczestnicy 100-licealistek z 30 krajów.

Studenci z Poznania budują boisko w Katanii

dziendobry.tvn.pl | 2019-07-06


Studenci z Poznania chcą zbudować boisko dla uchodźców we włoskiej Katanii. Skąd wziął się pomysł na pomoc uchodźcom właśnie w taki sposób? Jak wygląda plan działania? Jak można pomóc studentom, którzy zaangażowali się w budowę boiska. Izabella Adamczak, Jacek Sołtysiak i Natalia Szulc opowiedzieli

Bohaterka własnej historii

rowertour.pl | 2019-07-01


Z Marią Garus, od dwóch lat w samotnej, rowerowej podróży z Alaski do Ushuaia, rozmawia Jakub Terakowski

Wesprzyj Armie Orlicza-Dreszera

radioszczecin.pl | 2019-06-28


W przewrocie majowym ginie marszałek Józef Piłsudski, a władzę przejmuje generał Gustaw Orlicz-Dreszer. Modernizuje armię, Polska zawiera sojusze z państwami Europy Środkowowschodniej. W konsekwencji wygrywamy wojnę z Niemcami....

Adaś z autyzmem na Mistrzostwach Świata w Australii?

tvts.pl | 2019-06-27


Drodzy mieszkańcy Świdnicy, okolicznych miejscowości, regionu. Wspólnie możemy sprawić, że spełni się jedno z największych marzeń młodego, niezwykle uzdolnionego świdniczanina. Mowa o Adamie Chodynieckim.

Opolanka w gronie 100 młodych osób z całego świata, które w Bostonie będą walczyć m.in. o prawa kobiet

radio.opole.pl | 2019-06-27


- Chcę dzielić się swoim doświadczeniem, głośno mówić o prawach kobiet i ich sytuacji w różnych krajach - mówi Karolina Tulik.

Młodzi utalentowani. Jak pomóc dziecku w rozwoju jego pasji?

dziendobry.tvn.pl | 2019-06-23


Kuba Jeżak to młody perkusista i uczeń poznańskiej szkoły muzycznej, który zdobył drugą nagrodę w Międzynarodowym Konkursie Muzycznych Talentów. Nagrodą jest możliwość występu na Recitalu Zwycięzców w legendarnej hali koncertowej - Carnegie Hall w Nowym Jorku.

Młody świdniczanin na Mistrzostwach Świata w Australii

doba.pl | 2019-06-23


12-letni świdniczanin Adaś jako najmłodszy zawodnik z Polski w historii Mistrzostw Świata w Speedcubingu (układaniu kostki rubika i innych kostek logicznych na czas) zakwalifikował się do tegorocznych Mistrzostwa Świata w Australii WCA World Championship 2019.

Młody świdniczanin na Mistrzostwach Świata w Australii

mojaswidnica.pl | 2019-06-23


Adaś Chodyniecki ze Świdnicy ma 12 lat i po mistrzowsku układa kostkę rubika. Pomimo trudności związanych z autyzmem, Adam jako najmłodszy zawodnik z Polski w historii Mistrzostw Świata w Speedcubingu (układaniu kostki rubika i innych kostek logicznych na czas) zakwalifikował się do tegorocznych Mis

Młody świdniczanin na Mistrzostwach Świata w Australii

swidnica.naszemiasto.pl | 2019-06-23


11-letni świdniczanin, Adam Chodyniecki jako najmłodszy zawodnik z Polski w historii Mistrzostw Świata w Speedcubingu (układaniu kostki Rubika i innych kostek logicznych na czas) zakwalifikował się do tegorocznych Mistrzostwa Świata w Australii WCA World Championship 2019. By tam pojechał potrzebna

Młody świdniczanin na Mistrzostwach Świata w Australii

swidnica24.pl | 2019-06-23


Coraz mniej czasu pozostało do tegorocznych Mistrzostw Świata w Speedcubingu – dyscyplinie, w której zawodnicy układają kostkę Rubika i inne kostki logiczne – w tym 12-ścienną kostkę Megaminx na czas. Prawo startu w tych prestiżowych zawodach w Australii uzyskał 11-letni świdniczanin, Adam Chodyniec

Film Wieś Sprawiedliwych. A pan nie otworzyłby drzwi?

magazynkaszuby.pl | 2019-06-22


Muzeum Stutthof w Sztutowie. Podeszwy. Widzimy je zaraz na początku zwiedzania wystawy. Opowieści Setki, tysiące, dziesiątki tysięcy pozostałości po butach. To naprawdę daje do myślenia, wszak każdy z tych butów to opowieść o Człowieku. Jednym, konkretnym – w brunatnej barwie starej skóry kryje...

Halo Ziemia! - Łukasz Staniszewski tworzy słuchowisko... dla Was!

www.uwmfm.pl | 2019-06-20


Jego prace literackie i radiowe zdobywały nagrody w ogólnopolskich konkursach. Radio zna jak mało kto, bo w kilku redakcjach uczył się go od wielu stron. Teraz chce nagrać niezależne słuchowisko, które dostępne będzie na każdym komputerze, tablecie i komórce.

FESTIWAL GADAFEST 2019

www.radiokrakow.pl | 2019-06-19


10. edycja Festiwalu Gadafest odbędzie się już 26-28 lipca 2019 roku w Miechowie.

Gadafest - festiwal, który musicie sprawdzić!

www.off.radiokrakow.pl | 2019-06-19


Już 26 lipca rozpocznie się kolejna edycja festiwalu Gadafest! Rodzinny klimat, fantastyczna lokalizacja, natura i ciekawy program muzyczny - tak organizatorzy zgromadzili wierne grono fanów wydarzenia.

26/6 – 29/6/2019 Gadafest 2019

goout.net | 2019-06-19


Gadafest jest wydarzeniem kulturalnym organizowanym przez grupę przyjaciół nieprzerwanie od 2012 roku. W czasie tych 7 lat odbyło się 9. edycji festiwalu – cztery w Rabce Zdroju oraz pięć w Miechowie. 10. edycja festiwalu odbędzie się ponownie w Miechowie, w miejscu zwanym Siedlisko.

Festiwal Gadafest 26-28 lipca Miechów

www.visitmalopolska.pl | 2019-06-19


Festiwal Gadafest to przytulny, offowy festiwal na terenie ziemi miechowskiej. Głównym założeniem programowym imprezy jest prezentowanie ciekawych zjawisk na polskiej scenie muzycznej.

„Halo Ziemia!” ruszyła zbiórka środków na orbitalne słuchowisko Łukasza Staniszewskiego

ro.com.pl | 2019-06-17


Rozpoczął się kolejny, pochodzący z Olsztyna, projekt crowfundingowy. Nasz redakcyjny kolega Łukasz Staniszewski, zainicjował publiczną zbiórkę pieniędzy na portalu polakpotrafi.pl Jej celem jest zebranie środków na nagranie słuchowiska radiowego pt. Halo Ziemia!. Łukasz Staniszewski, który jest te

Festiwal Gadafest 2019

malopolskaonline.pl | 2019-06-14


Jubileuszowa, 10. edycja Festiwalu Gadafest odbędzie się już w dniach 26-28 lipca 2019 roku w Miechowie. Gadafest to bezpłatne dwudniowe wydarzenie kulturalne organizowane od 2012 roku w województwie małopolskim.

Kochamy Futbol - wspieramy projekt magazynu o reprezentacji Polski

kierunekirlandia.eu | 2019-06-14


„Kochamy Futbol. Polska, Biało-Czerwoni!” to ilustrowany magazyn dla dzieci i młodzieży o naszej reprezentacji, na którego drugi numer wydawca i właściciel próbuje zebrać środki przez tzw. crowdfunding. Wesprzyjmy ten projekt! Poniżej konta, na które można wpłacać.

Wydawca magazynu „Kochamy Futbol” zbiera na wydanie drugiego numeru

www.press.pl | 2019-06-14


Dziennikarz sportowy Maciej Weber, wydawca pisma „Kochamy Futbol. Polska, Biało-Czerwoni!”, zbiera pieniądze na wydanie drugiego numeru magazynu. W mediach społecznościowych publikowane są filmiki, na których akcję popierają dziennikarze: Michał Pol, Stefan Szczepłek, Paweł Wilkowicz, Adam Godlewski

Big Heart Bike: Na ostatniej prostej przed wyprawą Pamir 2019

leczeniewdomu.pl | 2019-06-10


Już za parę dni, za dni parę… wezmą rowery i zdobędą “dach świata” – Pamir. Potem przez Kirgistan dotrą na samolot powrotny z Ałmaty w Kazachstanie. Czy chodzi tu tylko o pasję do kręcenia kilometrów na rowerach? Nie. Pamir 2019 to w zasadzie tylko środek do realizacji większego celu. Jakiego?

Znalazła patent na spokojny spacer z czworonogiem

ino.online | 2019-06-09


Z zawodu zoofizjoterapeutka, przyszła behawiorystka. Na terenie Inowrocławia pełni też rolę petsitterki. Natalia Płotka, bo o niej mowa, jest miłośniczką zwierząt, która dąży do tego, żeby wszystkim czworonogom żyło się lepiej.

Magda Paradziej wydaje debiutancki singiel. Możemy pomóc.

echodnia.eu | 2019-06-07


Utalentowana pińczowianka, wokalistka, laureatka wielu nagród, finalistka The Voice of Poland, zbiera fundusze na swój debiutancki singiel. Trwa projekt na portalu polakpotrafi.pl. Magda Paradziej, znana między innymi z udziału w finale programu The Voice of Poland w telewizyjnej „dwójce”.

Poznaniacy chcą stworzyć grę o Papieżu Polaku. Będzie można zachęcać zakonnice do zrzucenia habitu

epoznan.pl | 2019-06-04


„Karol Wojtyła: Totus Tuus” ma być grą w stylu Visual Novel utrzymaną w estetyce japońskiej mangi.

W japońskim stylu o papieżu Polaku

cyfrowa.rp.pl | 2019-06-04


Twórcy podkreślają, że to pierwsza chrześcijańska gra przedstawiająca życie papieża Polaka. Będzie to specyficzna gra, tzw. powieść wizualna (visual novel).