Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

Media o PolakPotrafi.pl:

Grey Convention zbiera na płytę! Posłuchaj jak grają!

www.bieszczadzka24.pl | 2019-09-07


Trochę folku, trochę gitar i ostrzejszych brzmień, a do tego bardzo przyjemny wokal czyli nastrojowe bieszczadzkie granie - ustrzycki zespół Grey Convention na portalu polakpotrafi.pl rozpoczął zbiórkę na wydanie pierwszej płyty.

Kolejny film ze Szczecinem w tle. Lech Dyblik w roli kogoś, kto wciąż dostrzega innych

szczecin.wyborcza.pl | 2019-08-28


Scenerią, w której będzie dziać się film o roboczym tytule \"Nikt\", będą m.in. park Łyczywka na Pogodnie i szczeciński tramwaj. Środa była jednym z ostatnich dni zdjęciowych.

Południe z Animuszem: warsztaty w Teatrze Syrena

www.rdc.pl | 2019-08-19


Ósma edycja warsztatów teatralnych w Teatrze Syrena, w których do tej pory wzięło udział łącznie 1350 dzieci, w tym 70 dzieci w trudnej sytuacji materialnej. Opowiedziały o tym: Beatrycze Łukaszewska – aktorka Teatru Syrena i Zuzanna Miladinović – koordynatorka zbiórki na warsztaty teatralne.

Drumming Now! Relacja z drugiej edycji Festiwalu Muzyki Spontanicznej w Dragonie

www.jazzarium.pl | 2019-08-18


Druga edycja Festiwalu Muzyki Spontanicznej w poznańskim Dragonie za nami. Tym razem – z racji wybitnej reprezentacji perkusjonalistów – nazwana została Drumming Now! Trzy dni wypełnione swobodnie improwizowaną muzyką, dużo wrażeń po obu stronach sceny. Nie sposób nie skomentować na tych łamach wła

Improwizujemy nie tylko w muzyce

kultura.poznan.pl | 2019-08-18


- Czasami organizacyjnie działamy dość pokrętnie, dlatego przekornie nazwaliśmy nasz zespół Poznańską Orkiestrą Improwizowaną - podczas gdy standardem w nazewnictwie jest \"orkiestra improwizatorów\" - mówi Rafał Ziąbka, z którego inicjatywy ponad rok temu została założona lokalna orkiestra muzyków im

Polak potrafi! PRESS JAZZ- debiutancki album z udziałem Koszalinian

plus.gk24.pl | 2019-08-16


Celem naszego projektu jest zebranie środków na nagranie oraz wydanie albumu muzycznego Press Jazz. Projekt kończy się 1 września, tak jak nasze ostatnie studenckie wakacje w Gdyni.

PRESS JAZZ

radiogdansk.pl | 2019-08-14


Press Jazz to autorski projekt IV roku Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego w Gdyni. Co w nim wyjątkowego? Teksty utworów napisali sami, szukając inspiracji w felietonach z czasopism i gazet

Adepci Studium Wokalno-Aktorskiego w Gdyni zbierają fundusze na wydanie płyty

radiokaszebe.pl | 2019-08-13


Adepci 4. roku Studium wokalno-aktorskiego w Gdyni chcą wydać płytę. Pieniądze na ten cel zbierają metodą crowdfundingu, czyli finansowania społecznościowego.

Madam Miko w wywiadzie dla QQmodels opowiada o amputacjach.

qqmodels.pl | 2019-08-12


Rozmawiamy z Madam Miko, współtwórczynią pierwszego w Polsce projektu fotograficznego, skupiającego się wokół super bohaterów, których dotknęła amputacja kończyn...

Pomóż adeptom SWA w Gdyni wydać płytę

kultura.trojmiasto.pl | 2019-08-07


Do nagrania i wydania płyty potrzebne są środki. Celem zbiórki jest 17 tys. zł. Środki uzyskane ze zbiórki zostaną wykorzystane na rejestrację materiału w profesjonalnym studiu oraz wydanie albumu.

MODA I JA - patronem medialnym projektu AMPUTATION

modaija.pl | 2019-08-07


Portal Moda i Ja pisze: \"Projekt Amputation zapewne znany Wam jest już doskonale. Nie tylko naszym Czytelnikom ale i wszystkim korzystającym z mediów społecznościowych (gdzie rozprzestrzenia się z siłą viralowego wodospadu), tym, którzy interesują się modą i fotografią...\"

Adepci Baduszkowej proszą o wsparcie w nagraniu płyty

teatr.pomorzekultury.pl | 2019-08-07


Na portalu Polakpotrafi.pl ruszyła zbiórka pieniędzy. Środki z niej uzyskane zostaną wykorzystane na rejestrację materiału w profesjonalnym studiu oraz wydanie albumu. Potrzebne jest 17 tysięcy złotych.

Chce stworzyć turystyczny serwis województwa. Szuka wsparcia poprzez platformę crowdfundingową

www.infokatowice.pl | 2019-07-28


Projekt „Śląskie.MojeMiejsce” powstał z połączenia pasji do fotografowania i podróży. Jest to autorski pomysł, który trzy lata temu narodził się w głowie raciborzanina Łukasza Bordo. Od ponad dwóch lat rozwija projekt w mediach społecznościowych, teraz przyszedł czas na kolejny krok.

Multimedialna wystawa „Śladami Jezusa” na Jasnej Górze

ekai.pl | 2019-07-23


Na Jasnej Górze można oglądać niezwykłą, multimedialna wystawę „Śladami Jezusa”. Ekspozycja prezentowana już była w Warszawie, gdzie spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Składa się z 8 multimedialnyEch sal, z których każda używa innej technologii i opowiada inny rozdział historii Zbawiciela.

Pomożesz Baduszkowcom wydać płytę?

www.musicaloveinfo.pl | 2019-07-23


Adepci Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni chcą wydać płytę, na której znajdzie się 17 autorskich piosenek przygotowanych w ramach projektu PRESS JAZZ.

Wieś sprawiedliwych - film o bohaterach z Pomieczyna. Powstaje dzięki zbiórce - możesz pomóc

www.gdansk.pl | 2019-07-20


„Wieś sprawiedliwych” będzie opowiadać o wydarzeniach z przełomu stycznia i lutego 1945 roku we wsi Pomieczyno koło Kartuz. Bohaterami będą ostatni świadkowie, udzielający pomocy więźniom obozu koncentracyjnego Stutthof.

We wsi Pomieczyno i w muzeum Stutthof w Sztutowie rozpoczęły się zdjęcia do filmu dokumentalnego „Wieś sprawiedliwych”

dziennikbaltycki.pl | 2019-07-19


Opowie on historię dramatycznego Marszu Śmierci - ewakuacji obozu koncentracyjnego. Jednak to nie maszerujący więźniowie są w centrum zainteresowania twórców, tylko ratujący ich Kaszubi. Po raz pierwszy przed kamerą głos zabiorą ostatni z mieszkańców wsi Pomieczyno, którzy narażali życie...

Dwie nastoletnie Polki wśród 100 kobiet wybranych z całego świata. Będą walczyć o prawa kobiet

www.forbes.pl | 2019-07-18


Co może wiedzieć 17 i 19-latka i o prawach i dyskryminacji kobiet? Bardzo dużo. Dwie młode Polki zostały wyróżnione i pojadą na międzynarodową konferencję dla dorastających liderek Women2Women w Bostonie. Women2Women to sieć złożona z obiecujących liderek, które angażują się w sprawy kobiet.

Studenci z Poznania chcą wyremontować boisko dla uchodźców.

www.sport.pl | 2019-07-17


Boisko znajduje się w ośrodku dla uchodźców w Katanii. Grają na nim dzieci z afrykańskich krajów, które przypłynęły na Sycylię w poszukiwaniu bezpieczeństwa i lepszej przyszłości. Jest wyjątkowe. Choć nierówne, to właśnie na nim, wszyscy czują się równi. Wiecznie zajęte, bo otwarte dla każdego.

Fraszki do śmiechu i refleksji

wieleliter.pl | 2019-07-15


– Koniec pisania do szuflady – postanowiła Kamila Kaczmarczyk. Pojawił się pomysł, teraz pora na realizację. Celem projektu jest wydanie tomiku fraszek!

Wywiad - audycja w programie Pierwsze słyszę Polskiego Radia

www.polskieradio.pl | 2019-07-15


Debiut w mediach naszego projektu dobierajki. Ten projekt ma na celu pomoc każdej osobie korzystającej z internetowych zakupów w doborze jak najlepszego, najbardziej dostosowanego do jej potrzeb sprzętu RTV AGD. Bez zgłębiania parametrów technicznych danego sprzętu, bez oglądania zbędnych reklam

Poznańscy studenci zbierają pieniądze na boisko dla uchodźców w Katanii

gloswielkopolski.pl | 2019-07-11


Grupa studentów z Poznania zbiera pieniądze na budowę boiska dla dzieci na Sycylii. Potrzebne jest 120 tysięcy złotych. Projekt jest ważny, ponieważ to właśnie sport najbardziej łączy tych młodych ludzi. Piłka nożna pozwala im zapomnieć o traumatycznych przeżyciach, a czas spędzony na boisku jest ic

Prawdziwe, piłkarskie boisko chcą zbudować na Sycylii poznańscy studenci

radiopoznan.fm | 2019-07-11


- To w większości dzieci, które straciły rodziców - mówi Izabella Adamczak z projektu \"Poza bramką\". - Znajdują się tam nie tylko migranci z różnych państw afrykańskich, ale też włoskie dzieci, które nie mają rodziny lub dotyka ich bieda. Często popadają w konflikty i potrafią zintegrować się tylko

Raciborzanin chce stworzyć interaktywny przewodnik po województwie śląskim

www.nowiny.pl | 2019-07-10


Łukasz Bordo na zrealizowanie swojego zamierzenia potrzebuje wsparcia finansowego. Za pośrednictwem portalu PolakPotrafi.pl chce zebrać 15 tys. zł.

Śląskie.Moje Miejsce. Raciborzanin szuka wsparcia

www.naszraciborz.pl | 2019-07-09


Mam na imię Łukasz i chciałbym zabrać Ciebie w podróż po pięknym województwie śląskim. Od ponad dwóch lat rozwijam autorski projekt Śląskie.Moje Miejsce - pisze Łukasz Bordo na portalu PolakPotrafi.pl. Szuka na nim wsparcia swojego projektu.

19-latka chce w USA uczyć się o prawach kobiet. Pomożecie ją tam wysłać?

opole.wyborcza.pl | 2019-07-08


Karolina jest jedyną Polką, której udało się zakwalifikować w tym roku do międzynarodowego programu Women2Women. Jest to 10-dniowa konferencja w Bostonie dla dorastających liderek, w której uczestnicy 100-licealistek z 30 krajów.

Studenci z Poznania budują boisko w Katanii

dziendobry.tvn.pl | 2019-07-06


Studenci z Poznania chcą zbudować boisko dla uchodźców we włoskiej Katanii. Skąd wziął się pomysł na pomoc uchodźcom właśnie w taki sposób? Jak wygląda plan działania? Jak można pomóc studentom, którzy zaangażowali się w budowę boiska. Izabella Adamczak, Jacek Sołtysiak i Natalia Szulc opowiedzieli

Bohaterka własnej historii

rowertour.pl | 2019-07-01


Z Marią Garus, od dwóch lat w samotnej, rowerowej podróży z Alaski do Ushuaia, rozmawia Jakub Terakowski

Wesprzyj Armie Orlicza-Dreszera

radioszczecin.pl | 2019-06-28


W przewrocie majowym ginie marszałek Józef Piłsudski, a władzę przejmuje generał Gustaw Orlicz-Dreszer. Modernizuje armię, Polska zawiera sojusze z państwami Europy Środkowowschodniej. W konsekwencji wygrywamy wojnę z Niemcami....

Adaś z autyzmem na Mistrzostwach Świata w Australii?

tvts.pl | 2019-06-27


Drodzy mieszkańcy Świdnicy, okolicznych miejscowości, regionu. Wspólnie możemy sprawić, że spełni się jedno z największych marzeń młodego, niezwykle uzdolnionego świdniczanina. Mowa o Adamie Chodynieckim.