Dołącz do naszej społeczności!

Media o PolakPotrafi.pl:

Zobacz w Teleexpressie od 13 minuty i 46 sekundy.

teleexpress.tvp.pl | 2017-02-10


NASTOLETNI PISARZ Z OPOLA NAPISAŁ KSIĄŻKĘ "NOWA KARTAGINA"

opole.tvp.pl | 2017-02-10


Ma dopiero 16 lat, a już napisał powieść historyczno-przygodową. Marek Zatwarnicki z Opola w czasie wolnym od szkoły nie próżnował i pisał, aż stworzył trylogię na 1200 stron. Pierwsza część „Nowa Kartagina” jest niemal gotowa do druku. To książka przygodowa o akcji osadzonej w czasie początku podbojów imperium rzymskiego. Teraz młody autor potrzebuje Państwa wsparcia, by wydać swoje dzieło.

We Love Beats wierzy, że PolakPotrafi – przyłącz się do zbiórki toruńskiego projektu!

www.exxist.pl | 2017-02-10


31 stycznia wystartowała zbiórka, której celem jest pozyskanie pieniędzy na wydanie dwupłytowego albumu z muzyką kilkunastu wyjątkowych producentów, którzy w ten sposób zdecydowali się oddać hołd J Dilla – legendarnemu producentowi z Detroit. Pomysłodawcami akcji jest toruński projekt We Love Beats, który tworzą Maciek Jarzębski i Patryk Wróblewski, dwaj zapaleńcy popularyzujący szeroko pojęte nowe brzmienia. Album zatytułowany DILLACIOUS tworzą dwie kompilacje – vol.1 oraz vol.2. Pierwsza część powstała w zeszłym roku, natomiast druga rozbrzmi w głośnikach słuchaczy jeszcze w tym miesiącu. Zbiórka na portalu PolakPotrafi.pl potrwa do końca lutego 2017.

SŁOWIAŃSKI "JEDWAB" ŁĄCZY MODĘ Z MUZYKĄ

www.swiatelit.com.pl | 2017-02-08


Najlepsza rzecz, jaka może przytrafić się na wybiegu-nowa, elektryzująca kolekcja i muzyka, która intryguje nie mniej niż same kreacje. Nie trzeba czytać „Vogue'a”, by zauważyć, że świat mody uwielbia muzykę i to nie byle jaką ,ale równie modną i stylową, co nowa kolekcja.

Możesz pomóc wydać im płytę! Ciebie kosztuje to tylko 21 zł

ddtorun.pl | 2017-02-08


Twórcy toruńskiego projektu We Love Beats proszą o pomoc. Maciek i Patryk chcą wydać płytę z beatami stworzonymi przez artystów, którzy związani są z naszym regionem. Ten wyraz lokalnego patriotyzmu to hołd dla J. Dilla - zmarłego w 2006 roku producenta muzycznego z Detroit.

Morsy ze Szczecina i Polic jadą za koło podbiegunowe

infoludek.pl | 2017-02-06


Szczecińsko-polickie morsy kąpią się zimą w każdy weekend w Jeziorze Głębokie i wyjazdowo od morza po górskie rzeki. Kąpali się już w miękkiej wodzie wodospadu w Karkonoszach, słonych (mało) wodach Bałtyku, aż zamarzyło im się, aby spróbować swoich sił w mocno słonej i zimnej wodzie Morza Norweskiego za kołem podbiegunowym. 

Aleksander Doba w lodowatej wodzie. Przeszedł chrzest na morsa!

szczecin.wyborcza.pl | 2017-02-06


Ok. 20 miłośników zimowych kąpieli Neptun i Prozerpina mianowali w niedzielę na członków Szczecińsko-Polickiego Klubu "Morsy". Wśród nich był słynny kajakarz podróżnik z Polic Aleksander Doba.

Słowiański jedwab, len w odsłonie GOTHIC&ROCK

naszbiznes24.pl | 2017-02-01


Nie trzeba czytać „Voguea”, by zauważyć, że świat mody uwielbia muzykę i to nie byle jaką, ale równie modną i stylową, co nowa kolekcja. Słowiański „jedwab” – len w żywiołach ziemi to projekt modowo-artystyczny, który łączy te dwa wspaniałe światy.

Patronat medialny: „Słowiański „jedwab” – len w odsłonie ghotic&rock”

vitwoman.pl | 2017-01-30


Najlepsza rzecz, jaka może przytrafić się na wybiegu-nowa, elektryzująca kolekcja i muzyka, która intryguje nie mniej niż same kreacje.

Wyjątkowa impreza na Zamku Książ

www.ikmag.pl | 2017-01-27


Nie trzeba czytać „Voguea”, by zauważyć, że świat mody uwielbia muzykę i to nie byle jaką ,ale równie modną i stylową, co nowa kolekcja. Słowiański „jedwab” - len w żywiołach ziemi to projekt modowo-artystyczny, który łączy te dwa wspaniałe światy.

Najlepsza rzecz, jaka może przytrafić się na wybiegu

www.mediaelite.pl | 2017-01-26


Nie trzeba czytać „Voguea”, by zauważyć, że świat mody uwielbia muzykę i to nie byle jaką ,ale równie modną i stylową, co nowa kolekcja. Słowiański „jedwab” - len w żywiołach ziemi to projekt modowo-artystyczny, który łączy te dwa wspaniałe światy.

Słowiański „jedwab” – len w odsłonie ghotic&rock

feszyn.com | 2017-01-26


Najlepsza rzecz, jaka może przytrafić się na wybiegu-nowa, elektryzująca kolekcja i muzyka, która intryguje nie mniej niż same kreacje.

Najlepsza rzecz, jaka może przytrafić się na wybiegu

modaija.pl | 2017-01-25


Nie trzeba czytać „Voguea”, by zauważyć, że świat mody uwielbia muzykę i to nie byle jaką ,ale równie modną i stylową, co nowa kolekcja.

Najlepsza rzecz, jaka może przytrafić się na wybiegu

woman-news.pl | 2017-01-25


Nie trzeba czytać „Voguea”, by zauważyć, że świat mody uwielbia muzykę i to nie byle jaką ,ale równie modną i stylową, co nowa kolekcja.

SŁOWIAŃSKI JEDWAB, LEN W ODSŁONIE GOTHIC&ROCK

www.tvsudecka.pl | 2017-01-24


Już teraz zapraszamy w dniu 21 kwietnia 2017 na godz. 19:15 do Zamku Książ na tegoroczną edycję słowiański jedwab, len w odsłonie GOTHIC&ROCK .Wstęp wolny.

Najdłuższe urodziny na świecie!

rockradio.tuba.pl | 2017-01-17


Polak chce spędzić najdłuższe urodziny na Świecie - tym samym bijąc Rekord Guinnessa.

Obecny rekord należy do Niemca Svena Hagemeiera, który w 2015 roku spędził 46 godzinne urodziny. Łukasz Dolata znalazł sposób jak pobić ten wynik. Jego urodziny będą dłuższe o 2 godziny. Tym samym ustanowi nowy rekord 48 godzin - czyli pełne 2 dni!

Artystyczna wyprawa do Antarktyki. O projekcie opowiada jego pomysłodawca i szef, Bartosz Stróżyński

publicrelations.pl | 2017-01-11


„Trzy Sztuki w Antarktyce” to projekt artystyczny, który ma łączyć trzy dziedziny sztuki – film, muzykę i fotografię – w jednym, wyjątkowym spektaklu multimedialnym. W skład zespołu artystycznego, który 12 lutego wyruszy w podróż do Antarktyki wchodzą Adam Nowak, artysta, kompozytor, autor tekstów, lider zespołu Raz Dwa Trzy, Olaf Lubaszenko, aktor i reżyser oraz Bartosz Stróżyński, fotografik, operator kamery, pomysłodawca i producent przedsięwzięcia.

Pomóżmy matce odzyskać dziecko!

kuriergalicyjski.com | 2017-01-11


Tytułowa bohaterka baśni Andersena „Matka” wyruszy w drogę, by odzyskać porwane przez Śmierć dziecko. Przełożyć na ekran „Matkę” postanowiła ekipa młodych filmowców – artystów, których zainteresował portret psychologiczny człowieka pogrążonego w żałobie. Teraz walczą z czasem – zostały im dwa dni na zebranie brakującej kwoty, która umożliwi opowiedzenie niezwykłej historii. Historii miłości matki do dziecka.

Za pomocą dobrego hashtagu można zmieniać świat

www.wysokieobcasy.pl | 2017-01-07


W oprawie różowości, niby-słodkich ilustracji, subtelnych portretów redaktorki "G`rls Room" poruszają tematy, które dla wysokonakładowej prasy kobiecej, a szczególnie czasopism dla dziewczyn, pozostają tabu.

Takiego filmu jeszcze nie było! Opowiedzą historię Smużnych

ddtorun.pl | 2017-01-02


Prace nad filmem opowiadającym o rodzinie Smużnych trwają. Marcin Gładych i Adam Fisz skończyli zdjęcia, ale aby film ujrzał światło dzienne filmowcy proszą o pomoc.

Plan na 2017 rok? Zdobyć Mount Everest

tvn24bis.pl | 2017-01-01


O wspinaczce na najwyższe szczyty Ziemi opowiadali goście programu "Pokaż nam Świat" podróżnicy i wspinacze, którzy przygotowują się do zdobycia Mount Everestu w 2017: Sylwia Bajek, uczestniczka projektu "Najmłodsza Polka na Evereście" oraz Szczepan Brzeski, uczestnik projektu "Ukończenie korony Ziemi".

Produkcja filmu o artystycznej rodzinie Smużnych stanęła w miejscu. Trwa zbiórka środków na dalszą realizację

www.chillitorun.pl | 2016-12-30


Barwna, intrygująca, wielopokoleniowa i przede wszystkim w pełni oddana sztuce rodzina Smużnych niebawem doczeka się swojego filmu. Do zakończenia produkcji twórcom brakuje jednak środków pieniężnych. Dlatego projekt został zgłoszony do platformy Polak Potrafi!

POPOŁUDNIE Z TVP3 RZESZÓW

rzeszow.tvp.pl | 2016-12-29


Muzycznie, Mikołajkowo i z pasją ..... tak będzie w dzisiejszym odcinku. W programie porozmawiamy o Festiwalu Piosenki MIKOŁAJ 2016 i o Rockendrollowej Scenie Podkarpackiej. Gościem będzie także Sylwia Bajek: 25-latka, która ma marzenie, by stanąć na najwyższym szczycie Ziemi.

Powstaje film o artystycznej rodzinie Smużnych [ZDJĘCIA]

torun.wyborcza.pl | 2016-12-27


Smużni to wielopokoleniowa toruńska rodzina artystyczna. Marcin Gładych i Adam Fisz podjęli się realizacji impresji filmowej na temat tej wyjątkowej familii.

KRONIKA: 27 XII 2016, 18.30

krakow.tvp.pl | 2016-12-27


Oglądaj od 15 minuty i 40 sekundy.

Pierwsza Rodzina. Wesprzyj film o rodzie Smużnych.

festiwaltofifest.blogspot.com | 2016-12-27


Bez wątpienia rodzina Smużnych, znana jest każdemu kto chociażby otarł się o temat sztuki i kultury w Toruniu. Wielopokoleniowy ród jest ewenementem na tle dzisiejszego świata. Od zawsze, do samej głębi oddani Sztuce, żyjący Sztuką, a jednocześnie ciepli, otwarci, po prostu wspaniali. Reżyserzy Marcin Gładych i Adam Fisz skończyli zdjęcia do filmu o Smużnych pt. „Smugi”. Aby film ujrzał światło dzienne potrzebna jest Wasza pomoc na polakpotrafi.pl .

Czy 25-letnia Sylwia Bajek z Rzeszowa zdobędzie Mount Everest?

rzeszow-news.pl | 2016-12-25


– To wszystko leży w głowie – mówi Sylwia Bajek z Rzeszowa, która wraz ze swoim partnerem, Szczepanem Brzeskim w kwietniu 2017 r. zamierza zdobyć Mount Everest. Jeśli jej się to uda, będzie najmłodszą Polką, która pokona najwyższy szczyt świata.

Wesprzyj ogród motyli

www.dziennikpolski24.pl | 2016-12-22


Mały skwer przy zbiegu ulic Dekerta i Wałowej ma zamienić się w atrakcyjny tzw. park kieszonkowy i ogród motyli. To inicjatywa studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Właśnie trwa zbiórka pieniędzy na realizację przedsięwzięcia.

10-latka pomaga dzieciom z Afryki

www.wtk.pl | 2016-12-22


Natalia ma 10 lat i jest niezwykłą dziewczynką. Po podróży do Afryki - gdzie spotkała swoich rówieśników - zdecydowała, że chce im pomóc. Zbiera pieniądze na budowę szkoły w Nyamanga w Tanzanii. To zresztą nie pierwsza jej akcja charytatywna. Posłuchajcie rozmowy z dziewczynką i jej mamą Agnieszką.

From Poznan With Love. Poznań wspiera uchodźców

kornik.naszemiasto.pl | 2016-12-21


Wspólny posiłek łączy i daje poczucie sprawczości. Żywność potrzebna, by godnie przetrwać zimę w obozie Nea Kavala w Grecji trafi do ponad 800 osób, w tym setek dzieci.