Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

Media o PolakPotrafi.pl:

Afisz Teatralny o Miłości

www.afiszteatralny.pl | 2019-01-01


Miłość szuka mieszkania pióra Jerzego Jurandota to historia prawdziwej miłości, która rodzi się w niespodziewanych okolicznościach. Niby zwyczajna opowiastka, a jednak ze względu na okoliczności powstania staje się dziełem wzruszającym.

Marek Lapis wydaje “Biało-Czerwoną”

tenpoznan.pl | 2018-12-20


Znany poznański fotograf i laureat wielu nagród Marek Lapis wydaje autorską książkę fotograficzną – dokumentalny projekt zatytułowany “Biało-Czerwona”. „Biało-czerwona” to wieloletni projekt społeczny Marka Lapisa, który opisuje za pomocą często zaskakujących obrazów, jak w świadomości społeczeństwa

„Orzeł czy reszka? Zaczęło się od Mieszka” czyli rymowany poczet władców Polski

wprawo.pl | 2018-12-18


Przekonacie się sami, biorąc do ręki tę książkę, że historia wcale nie musi być nudna!

Wesprzyjmy Marka Lapisa w druku autorskiej książki „Biało-Czerwona”

www.zpaf.pl | 2018-12-14


Autor wraz z Okręgiem Wielkopolskim ZPAF przygotowują wydawnictwo fotograficzne. Na portalu Polak Potrafi do 21 stycznia 2019 trwa akcja crowdfundingowa. Gorąco popierając, przekazujemy więc apel z prośbą o wsparcie!

Świdniczanin wystartuje w morderczym maratonie!?

mojaswidnica.pl | 2018-12-09


Listwianka, obwód irkucki, Rosja. Od rodzinnego domu dzieli Cię ponad 7000 km. Musisz pokonać jedną z najtrudniejszych tras maratonu na świecie mierząc się z arcytrudnymi warunkami atmosferycznymi, gdzie temperatura spada nawet do -35 Celsjusza, a tuż obok szaleje przeszywający mroźny wiatr!

„Orzeł czy reszka? Zaczęło się od Mieszka”: historia Polski na wesoło!

rzeszow24.pl | 2018-12-09


Rymowany poczet królów i książąt Polski „Orzeł czy reszka? Zaczęło się od Mieszka” to książka, napisana przez Justynę Janiszewską i Joannę Olszańską. Autorki chcą wydać jej pierwsze egzamplarze i dlatego rozpoczęły akcję na portalu PolakPotrafi.pl, są już bliskie zebrania pełnej kwoty.

Bielszczanka chce wydać rymowany poczet królów i książąt Polski

rozrywka.bielsko.info | 2018-12-09


Joanna Olszańska z Wadowic i Justyna Janiszewska z Bielska-Białej stworzyły poczet królów i książąt Polski. \"Orzeł czy reszka? Zaczęło się od Mieszka” jest bogato ilustrowaną książką z rymowanymi wierszami opisującymi życie władców naszego kraju.

Piwny Misiek walczy o sklep przy Światowida

tustolica.pl | 2018-12-07


"Mieszkaniec Białołęki i miłośnik chmielowego trunku szuka wśród sąsiadów wsparcia w otwarciu na nowo piwnej piwnicy przy Światowida. Publiczne zbieranie pieniędzy na własny biznes staje się ostatnio coraz modniejsze. Czy taki pomysł na biznesplan zyska wsparcie mieszkańców?"

Stara, zgarbiona i pomarszczona czarownica to mit

www.czasswiecia.pl | 2018-12-06


W XVII i XVIII wieku ludzie wierzyli w ucieleśnienie diabła. O czary mógł być oskarżony każdy. Po procesie, którego nierozłączną częścią były tortury, tysiące ludzi ginęło na stosie - również w naszej okolicy: w Grucznie, Nowem, Komorsku i Płochocinie.

Dom pracy młodzieży resocjalizowanej

pion.pl | 2018-12-05


Fundacja „Małymi Oczami” działa od 2013 roku na rzecz dzieci i młodzieży, wspierając ich rozwój społeczny i emocjonalny, rozwój talentów oraz postępów edukacyjnych przeciwdziałając wykluczeniu społecznemu.

Sala Marzeń – wesprzyj nowy projekt Berserkers Team

www.mmarocks.pl | 2018-12-04


Zobaczcie najnowszy projekt jednej z największych stajni w Polsce jeśli chodzi o zawodników MMA, Berserkers Team – Sala Marzeń. Przedsięwzięcie dotyczy stworzenia nowej sali do treningów dla zarówno doświadczonych już zawodników, jak i początkujących czy dzieci.

Strefa kultury: „Miłość szuka mieszkania”

www.rdc.pl | 2018-12-03


Miłość szuka mieszkania” to komedia J.Jurandota z getta. Gościem Cezarego Polaka byli Jan Naturski, reżyser oraz aktorzy Dagmara Bąk i Jędrzej Taranek.

Poranek RDC: „Cambodjana”

www.rdc.pl | 2018-12-03


W audycji opowieść o zapomnianej misji UNTAC w Kambodży, podczas której Żołnierze Wojska Polskiego stoczyli pierwszą bitwę po II Wojnie Światowe. O tej nieznanej historii powstaje film, o którym opowiadał w „Poranku RDC” Michał Owerczuk – twórca filmu.

Czarownice płonęły na stosie w majestacie prawa

plus.expressbydgoski.pl | 2018-12-01


Z kobietą wiąże się tajemnica narodzin. Ale z tym wiąże się nieczystość i seksualność. A skoro kobieta jest z natury słaba - tak uważano i wielu myśli tak do dziś - jest podatniejsza na to, by oddać się diabłu, choćby po to, by zaspokoić swoje żądze - mówi Bożena Ronowska, która naukowo zajmuje się

Dagmara Bąk w radiu RDC

www.rdc.pl | 2018-11-30


Nagranie rozmowy aktorki Dagmary Bąk z Cyrylem Skibą w radiu RDC. O Polak Potrafi, Miłość szuka mieszkania i Vladimirze :) .

Z kącika książkowego – patronujemy nowej publikacji!

radioaoi.pl | 2018-11-28


Po długim okresie ciszy coś się dzieje! Chcieliśmy ogłosić, że nasze radio objęło patronat i wspiera projekt wydania książki Katarzyny Kyasarin Kolonko pod tytułem „Samane – iluzja”.

Sześciolatka z Zamościa wydaje książkę!

www.kurierzamojski.pl | 2018-11-23


Sześciolatka wymyśla opowieść, siedemnastolatka robi do niej ilustracje, a tata młodszej z artystek pisze na podstawie tego książkę! To prawdziwa Apokalipka! Tak właśnie powstawała publikacja Izarowscy: Apokalipka czyli Julka Dziwadełko i przygody z potworami.

Co Cię czeka, jeśli chcesz napisać i opublikować własną książkę? Na przykładzie Apokalipki

izarowski.pl | 2018-11-23


Skończyłeś pisać książkę? Świetnie, ale co dalej? Napisanie książki jest wykonalne (Izarowscy: Apokalipka przecież powstała). W wielu miejscach możesz dowiedzieć się jak to zrobić – za darmo lub odpłatnie i tutaj też kiedyś o tym poczytasz, ale co potem?

Zamość! 6-cio latka wydaje książkę!

tomaszowski.com.pl | 2018-11-23


Sześciolatka wymyśla opowieść, siedemnastolatka robi do niej ilustracje, a tata młodszej z artystek pisze na podstawie tego książkę! To prawdziwa Apokalipka!

6-cio latka z Zamościa wydaje książkę!

www.ezamosc.pl | 2018-11-23


Sześciolatka wymyśla opowieść, siedemnastolatka robi do niej ilustracje, a tata młodszej z artystek pisze na podstawie tego książkę! To prawdziwa Apokalipka.

Audycja Wjechało #34 – Probosz, Błachut, Rogóż o UltraKolarstwie i nie tylko

weszlo.fm | 2018-11-23


Gościem #wjechało był Radek Rogóż, przygotowujący się do startu w Race Across America, ale… no właśnie, jak z ultramaratonów zeszliśmy na szklanki z gołymi babami i halucynacje z hawajskimi tancerkami, to wiemy tylko my;) Sprawdźcie sami! Playlista: Carlos Santana – Evil Ways 1969 Woodstock Rod Stew

Przedsiębiorca to styl życia

www.przedsiebiorcatostylzycia.pl | 2018-11-23


Pan Buźka sam może zdziałać wiele, ale ma marzenie by zrobić jeszcze więcej. Aby zrobić show jakiego jeszcze w Polsce nie było potrzebuje wsparcia osób, dla których wartość uśmiechu dziecka nie ma ceny oraz takich, który rozumieją siłę pasji i dążenia do realizacji marzeń.

6-cio latka z Zamościa wydaje książkę!

www.kawerna.pl | 2018-11-23


„Izarowscy: Apokalipka” to niezwykła opowieść o losach dziewczynki – Julki, która próbuje uratować świat od potworów! Dlaczego? Bo nie ma się z kim bawić! Bo nie chce iść do pierwszej klasy sama! I na złość mamie!

Czarownice Himmlera – z kartoteki procesów o czary / Himmler’s witches – from witchcraft process files

tropicielehistorii.pl | 2018-11-22


W dzieciństwie niemal każdy z nas z zapartym tchem czytał lub słuchał opowieści, w których czarnym charakterem była zazwyczaj zgarbiona i szpetna, latająca na miotle staruszka ciesząca się towarzystwem czarnego kota. Właśnie taki obraz czarownicy utrwalił się w kulturze popularnej i niewielu z nas z

ORZEŁ CZY RESZKA? ZACZĘŁO SIĘ OD MIESZKA

beskidzkamama.pl | 2018-11-21


Wesoło rymowana książka autorstwa Justyny Janiszewskiej i Joanny Olszańskiej, uchyla rąbka tajemnicy i odpowiada na wiele, nurtujących dzieci, pytań- dlaczego Jadwigę ogłoszono świętą? Czego wstydził się Bolesław Wstydliwy? Czy Łokietek sięgał komuś do łokcia? I jak często Pobożny zmawiał pacież? Tyle pytań!

Slide challenge. Najwyższe wodospady im nie straszne.

menway.interia.pl | 2018-11-20


Grupa pięciu przyjaciół przypadkowo wpadła na ambitny i nowatorski plan. Chcą jako pierwsza ekipa z Polski, a być może z całego świata, zdobyć dziesięć najwyższych wodospadów świata i zjechać z nich na linach.

Czarownica. Ofiara Gutenberga i prawa

www.wiestanczyispiewa.pl | 2018-11-19


Czarownica to nie tylko dom z piernika i wielgachny nochal. To przede wszystkim człowiek. Być może to Twoja sąsiadka. Albo listonoszka, która przynosi babci emeryturę (no, dobra, przesada. Na pewno wyczarowałaby więcej pieniędzy). Skąd się wziął lęk przed czarownicami? Co z tym wszystkim wspólnego m

Czarownice Himmlera

tvcsw.info | 2018-11-17


Zapomniane dokumenty pochodzących z czasów II wojny światowej skłoniły Bożenę Ronowską z Terespola do działania: chce wydać album \"Czarownice Himmlera\". Jak można pomóc i czego dotyczy cały projekt? Obejrzyj naszą rozmowę uzupełnioną o wyjątkowy film.

Czarownice to nie bajka

www.wiestanczyispiewa.pl | 2018-11-16


Dla nas żyjących w XXI w. świat jest o wiele prostszy do zrozumienia, wiemy o nim to, czego nie wiedzieli ludzie żyjący we wcześniejszych wiekach. Jedyna czarownica budząca grozę i przestrach to ta, obecna w bajkach, legendach, filmach i komiksach. Zwykle te obrazy są prześmiewcze i nadzwyczaj mocno

Animator wspiera Pana Buźkę

animatorcenter.com | 2018-11-16


Bartosz Gembski – magik, komik, animator i konferansjer na eventach. Trener szkoleń Iluzja w Animacji i autor książki “Muzyka, Mikrofon, Akcja!” Stworzył unikalny wizerunek sceniczny, Pana Buźkę, ubierając się w żółty frak i czarny cylinder. Przez lata wypracował swój własny styl, występując i bawią