Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

Media o PolakPotrafi.pl:

Póki my żyjemy - recenzja

recenzja.info | 2018-07-10


Jestem w dość niekomfortowej sytuacji, po raz pierwszy piszę o książce, która nie została jeszcze wydana. Ba, nie wiem nawet, czy zostanie wydana. Myślę jednak, ze na publikację zasługuje. Akcja jest wartka i wciągająca. Narracja nie pozwala się nudzić (...)

W Krakowie powstaje film „Siłaczki”, upamiętniający historię polskich emancypantek

plus.gazetakrakowska.pl | 2018-07-08


„Siłaczki” w reżyserii Marty Dzido i Piotra Śliwowskiego mają być fabularyzowanym dokumentem o aktywistkach, które sto lat temu wywalczyły dla Polek prawa wyborcze. - Wywalczyły, a nie otrzymały - podkreśla Marta Dzido. - Naszym prababkom nikt żadnych praw nie podarował, same musiały je zdobyć i dok

Jako kierowca wyścigowy podbija Tajlandię. Odwiedził fanów w Świdnicy

swidnica24.pl | 2018-07-07


Z każdym startem powiększa się grono fanów pierwszego, polskiego kierowcy wygrywającego narodowe serie wyścigów samochodowych Tajlandii. Lukas Drozdowicz odwiedził w sobotę Świdnicę, gdzie nie tylko spotkał się z sympatykami, ale także pościgał się z nimi na torze kartingowym M3Racing.

Z Olsztyna do Nevady. Wyjątkowe wyróżnienie artysty z Olsztyna

olsztyn.wm.pl | 2018-07-05


Maciek Gryko, artysta z Olsztyna, nie słyszy, ale to nie przeszkadza mu realizować wielkich przedsięwzięć. Teraz zbiera pieniądze na wyjazd do Nevady. Burning Man to spotkanie ludzi z całego świata, eksperyment społeczno-artystyczny.

Olsztynianin jedynym Polakiem w elitarnym gronie. Potrzebuje wsparcia finansowego

www.olsztyn.com.pl | 2018-07-05


Maciej Gryko jest olsztyńskim aktywistą i dokumentalistą. Artysta, mając 10 lat, w wyniku skomplikowanej operacji przeszedł w stan śmierci klinicznej. Lekarzom udało się go uratować, ale stracił słuch. Mężczyzna nie poddał się i dzięki pasji i zaangażowaniu trafił do elitarnego grona Burning Man.

Pierwszy polski dokumentalista na Burning Man

www.olsztyn.eu | 2018-07-04


Maciej Gryko to niesłyszący olsztyński aktywista. W wyniku skomplikowanej operacji w szpitalu, przechodząc stan śmierci klinicznej stracił całkowicie słuch. Miało to miejsce gdy miał 10 lat. Szanse na wyjście z choroby były niemal zerowe jednak Maciejowi udało się przeżyć...

Niesłyszący artysta znalazł się w elicie. Ale nie ma środków na wyjazd do USA

wiadomosci.onet.pl | 2018-07-03


-Na podróż w obie strony i udział w imprezie będzie potrzebował około 5 tys. dolarów -Zależy mu na udziale w Burning Man, bo dzięki temu może się przed nim otworzyć wiele drzwi do kariery -W planach ma stworzenie rzeźby, którą potem spali

Mural Tomasza Golloba i wielkie emocje na Polonii – bydgoszczanie wspierają wielkiego sportowca

www.bydgoszcz.pl | 2018-06-27


Mural Tomasza Golloba, najlepszego w historii polskiego żużlowca powstanie przy ulicy Nakielskiej. W Internecie trwa zbiórka pieniędzy na wykonanie malowidła. Dodatkowo, czołowi żużlowcy wystartują 7 października w turnieju „Asy dla Tomasza Golloba”.

Trwa zbiórka na mural Tomasza Golloba. Każdy może pomóc!

www.pomorska.pl | 2018-06-27


Przypomnijmy - malowidło ma powstać w Bydgoszczy, na Miedzyniu, gdzie przez lata mieszkał najlepszy polski żużlowiec. - Chcemy upamiętnić to, co zrobił dla bydgoskiego i polskiego sportu - mówił Marcin Stawluk, pomysłodawca całej akcji. Czytaj więcej: http://www.pomorska.pl/sport/a/trwa-zbiorka-na-

Trwa zbiórka na mural dla Tomasza Golloba w Bydgoszczy. Możesz ją wesprzeć!

www.expressbydgoski.pl | 2018-06-27


Przy ulicy Nakielskiej w Bydgoszczy powstanie mural dla Tomasza Golloba - najlepszego Polskiego żużlowca w historii. W internecie trwa zbiórka pieniędzy na wykonanie muralu. Możesz ją wesprzeć.

START.UP.PRESS: poznaj ośmiu laureatów. WELL DONE czy aplikacja wspierająca rodzica

www.strefabiznesu.pl | 2018-06-27


Aukcja Pracy, Well Done, Yummy!, Webwawe oraz Vitame to pozostali Finaliści. W cyklu ośmiu artykułów przedstawiamy kolejno najlepsze spółki starupowe 2018.

Mural, turniej, książka. Bydgoszcz pamięta o Tomaszu Gollobie

metropoliabydgoska.pl | 2018-06-27


Trwa zbiórka pieniędzy na wykonanie muralu Tomasza Golloba na Miedzyniu. Równocześnie menadżer Polonii Bydgoszcz Jerzy Kanclerz pracuje nad organizację październikowego turnieju, z którego dochód będzie przekazany na leczenie mistrza.

Popołudnie RDC: o projekcie stworzenia animacji do „Dziewczyny” B. Leśmiana

www.rdc.pl | 2018-06-27


Rozmawialiśmy z Beatą Jewiarz

Zbiórka na mural Tomasza Golloba

tygodnikbydgoski.pl | 2018-06-27


Od 23 kwietnia 2017 roku Tomasz Gollob bierze udział w najważniejszych zawodach w swoim życiu. Wsparciem do wygrania tych zawodów, na pewno będzie mural, który zostanie wykonany na bydgoskim Miedzyniu.

Ma w Bydgoszczy swoją ulicę, będzie miał też swoją ścianę. Trwa zbiórka na mural Tomasza Golloba

bydgoszcz.eska.pl | 2018-06-27


Kibice Tomasza Golloba zbierają pieniądze na mural słynnego żużlowca. To ma być wyraz wsparcia dla sportowca, który w ubiegłym roku miał poważny wypadek.

WELL DONE w radio CZWÓRKA

www.youtube.com | 2018-06-26


Krótka audycja z polskiego radia CZWÓRKA, w której jest mowa o WELL DONE o zbiórce i rozwiane zostają wszelkie wątpliwości dotyczące aplikacji.

Pomóżmy Witkacemu!

www.dziennikteatralny.pl | 2018-06-25


W imieniu Instytutu Witkacego i witkacologów bardzo proszę o udostępnienie informacji o naszej zbiórce na pokrycie kosztów druku 4. numeru naszego półrocznika \"Witkacy!\", dedykowanego w całości prof. Januszowi Deglerowi, z okazji jego 80. urodzin.

Zbierają pieniądze na książkę reporterską o Abchazji

www.press.pl | 2018-06-25


Anita Czupryn, dziennikarka „Polska The Times”, fotoreporterka Velar Grant i niezależna dziennikarka Sara Komaiszko zbierają pieniądze na reportaże i fotoreportaże, które chcą wydać w formie książki-albumu. Potrzebują 18 tys. zł. Środki zbierają na platformie crowdfundingowej Polakpotrafi.pl.

Wizyta w Radio Eska

www.facebook.com | 2018-06-25


Zapraszamy do wysłuchania audycji u naszego patrona medialnego Radio Eska ;) Ależ oni mocno trzymają kciuki! To musi się udać ! https://www.facebook.com/dolinasmiercifilm/videos/226062518194043/

Trzy kobiety, jedna misja, 30 dni na zebranie 18 tysięcy złotych

www.express.olsztyn.pl | 2018-06-25


Są w różnym wieku, mają różne doświadczenia. Łączy je reporterska pasja. Pochodzące z Warmii Anita Czupryn - dziennikarka i autorka książek i Sara Komaiszko - reporterka oraz fotografka z Londynu, Velar Grant chcą w sierpniu wyruszyć na Kaukaz, do kraju, którego oficjalnie nie ma na mapie.

Ruszyła zbiórka pieniędzy na mural Tomasza Golloba

sportowefakty.wp.pl | 2018-06-24


Na portalu polakpotrafi.pl rozpoczęto zbiórkę środków, które zostaną przeznaczone na stworzenie muralu Tomasza Golloba. To kolejna inicjatywa mająca na celu uhonorowanie mistrza świata z 2010 roku.

Underwater archaeologists will explore the last bastion of Maya independence in Guatemala

scienceinpoland.pap.pl | 2018-06-23


Polish underwater archeologists will study the relics of the last of the pre-Columbian Mayan capital located on Lake Petén Itzá, Tayasal - the last bastion of Maya defense against European conquerors. They expect cult vessels and traces of battles against conquistadors.

#Misja Abchazja, czyli trzy blondynki jadą na Kaukaz

www.polskatimes.pl | 2018-06-21


Dziennikarka, reporterka i fotografka – trzy kobiety planują wyprawę do Abchazji – kraju, który oficjalnie nie istnieje. Owocem ich wyprawy ma być książka-album. Na platformie PolakPotrafi.pl chcą zebrać 18 tysięcy zł na pokrycie kosztów podróży.

Archeolodzy podwodni z Polski zbadają ostatni bastion Majów w Gwatemali

dzieje.pl | 2018-06-19


Relikty ostatniej stolicy prekolumbijskich Majów, Tayasal, położonej nad jeziorem Petén Itzá - czyli bastionu obrony przed europejskimi zdobywcami - zbadają archeolodzy podwodni z Polski. Spodziewają się tam naczyń kultowych i śladów po walkach z konkwistadorami.

Ewelina Woźniak z Iławy prosi o wsparcie projektu na portalu PolakPotrafi.pl To książka na którą czekacie!

ilawa.wm.pl | 2018-06-15


„Dzień ojca” to książka obyczajowa. Z racji mojego zawodu i pasji podszyta psychologią oraz psychoterapią. Każdy z nas, nasza osobowość, to jacy jesteśmy ma początek w rodzinie, w której się urodziliśmy. Nie jest to jednak wyrok, mimo, iż wielu ludzi myśli, że skoro taki jestem to tak ma być...

Robią zrzutkę na „Witkacego!”. Wesprzyj wydanie pierwszego czasopisma witkacologicznego!

czytelniczy.pl | 2018-06-13


Od 30 maja twórcy periodyku zbierają pieniądze na wydanie czwartego numeru półrocznika. Zbiórkę można wesprzeć w serwisie crowdfundingowym PolakPotrafi.pl.

Powiernik - nowy film twórców Ludzi z klisz

www.tvsudecka.pl | 2018-06-11


\"Powiernik\" to tytuł kolejnego filmu, który jest wspólnym projektem Łukasza Kazka i Mateusza Kudły. Ich poprzednie produkcje nagradzane były między innymi na festiwalach w Cannes czy Chicago. O tym jak wygląda praca nad nowym filmem opowiedzieli podczas konferencji prasowej, która odbyła się w piąte

Pomóż otworzyć pierwszą wegańską cukiernię w Rzeszowie! - wywiad z Anią Kłeczek z bloga WegAnka

roslinniejemy.org | 2018-06-11


Całe dorosłe życie pracuje w gastronomii, od 7 lat jest weganką, od pięciu z ogromnym zaangażowaniem prowadzi bloga kulinarnego Kuchnia WegAnki, urodziła się i mieszka w Rzeszowie. To właśnie tam wymarzyła sobie własną, pierwszą wegańską cukiernię w mieście.

W Bydgoszczy powstanie nowy mural. A na nim będzie Tomasz Gollob

bydgoszcz.wyborcza.pl | 2018-06-09


Tomasz Gollob, najlepszy polski żużlowiec, będzie miał swój mural w Bydgoszczy. - Powstanie w bliskiej Tomkowi okolicy, na Miedzyniu. Tutaj mieszkał przez kilkanaście lat - zapowiada Marcin Stawluk, autor pomysłu.

Mural z Tomaszem Gollobem w Bydgoszczy? Jest taki pomysł!

www.pomorska.pl | 2018-06-09


Najlepszy polski żużlowiec może mieć swój mural w Bydgoszczy. - Chcemy upamiętnić to, co zrobił dla bydgoskiego i polskiego sportu - mówi Marcin Stawluk, autor pomysłu.