Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

Media o PolakPotrafi.pl:

Miechów. Festiwal Gadafest 2018

kalendarz.ngo.pl | 2018-07-16


Gadafest to bezpłatne dwudniowe wydarzenie kulturalne organizowane od 2012 roku w województwie małopolskim. W czasie tych 6 lat odbyło się 8. edycji imprezy.

Numinosum Festival 2018

bit.ly | 2018-07-16


Przygotujcie się na tańce w prawdziwej XIX-wiecznej drewnianej stodole w Skansenie Budownictwa Puszczańskiego Kampinoskiego Parku Narodowego w Granicy, a następnie na żywiołowe afterparty do białego rana w zrekonstruowanej słowiańskiej osadzie „Czarci Chutor”.

Pierwsza polska aplikacja o zasięgu globalnym – to brzmi dumnie.

www.spidersweb.pl | 2018-07-15


CountMe pozwala publikować, dzielić się i kontrolować swoje zakupy. Jej twórca, Mateusz Oleksiuk, wystartował właśnie ze zbiórką na PolakPotrafi.pl. Do 26 sierpnia chce zebrać 60 tys. zł.

„Z naturą się nie walczy…”

starachowicka.pl | 2018-07-14


Ćwierć wieku temu, nauczyciel, społecznik i pasjonat muzyki Mirosław Gęborek postanowił, że stworzy zespół. I będzie to grupa młodych muzyków, dzieciaków, które mają talent. Tak powstał Międzyszkolny Big Band, z czasem został przemianowany na Juniors Band Starachowice. Do chłopców dołączyły dziewczę

Chcesz skrzynkę piwa? Pomóż zespołowi K.A.C wydać płytę

axunarts.wordpress.com | 2018-07-13


Wystartowała akcja, której celem jest zbiórka funduszy na nagranie debiutanckiego albumu. Z tą skrzynką piwa to nie żart. Osoby wpłacające na konto zbiórki po tysiąc złotych, mogą liczyć na zestaw, w skład którego wchodzi m.in. „krata” piwa z logo zespołu K.A.C.

O mnie i projekcie w telewizji WTK

youtu.be | 2018-07-13


Będąc w telewizji udało mi się opowiedzieć czym dla mnie jest bieganie i jak zmieniło ono moje życie.

FESTIWAL GADAFEST 2018

www.kulturatka.pl | 2018-07-12


Gadafest skierowany jest do szerokiego grona odbiorców – zarówno młodych ludzi poszukujących swoich zainteresowań, jak również świadomych uczestników festiwalowych propozycji.

Siłaczki. Powstaje pierwszy w historii film o polskich emancypantkach walczących o prawa kobiet

www.wysokieobcasy.pl | 2018-07-12


Mnóstwo kobiet na przełomie XIX i XX wieku poświęcało całą swoją energię na zdobycie praw równych mężczyznom, a my dziś nie wiemy o nich nic - mówi Marta Dzido, współtwórczyni dokumentu fabularyzowanego \"Siłaczki\". Takiego filmu w historii polskiej kinematografii jeszcze nie było.

Jego hulajnoga jechała już 80 km/h, a kolejna ma być jeszcze szybsza! Młody konstruktor potrzebuje funduszy!

ddwloclawek.pl | 2018-07-11


Poprzedni jednoślad Krzyśka pojechał 80 km/h. Młody inżynier chce teraz zaprojektować hulajnogę elektryczną, która będzie najszybsza w Polsce, a może i na świecie. Pojazd ma pobić magiczną granicę \"setki\", ale potrzebne są fundusze. Poprzedni projekt pochłonął jego wszystkie oszczędności.

Z Krakowa do Miechowa | Gadafest 2018

off.radiokrakow.pl | 2018-07-10


Interesujący line-up, darmowy wstęp, piękna lokalizacja, domowy klimat - czego chcieć więcej? GADAFEST zaliczany jest do grona małych, ale godnych uwagi festiwali.

FESTIWAL GADAFEST 2018 ODBĘDZIE SIĘ 10 I 11 SIERPNIA W MIECHOWIE

www.radiokrakow.pl | 2018-07-10


Gadafest to bezpłatne dwudniowe wydarzenie kulturalne organizowane od 2012 roku w województwie małopolskim. W czasie tych 6 lat odbyło się 8. edycji imprezy – cztery w Rabce-Zdroju oraz cztery w Miechowie. 9. edycja odbędzie się 10 i 11 sierpnia 2018 roku w Miechowie.

Póki my żyjemy - recenzja

recenzja.info | 2018-07-10


Jestem w dość niekomfortowej sytuacji, po raz pierwszy piszę o książce, która nie została jeszcze wydana. Ba, nie wiem nawet, czy zostanie wydana. Myślę jednak, ze na publikację zasługuje. Akcja jest wartka i wciągająca. Narracja nie pozwala się nudzić (...)

W Krakowie powstaje film „Siłaczki”, upamiętniający historię polskich emancypantek

plus.gazetakrakowska.pl | 2018-07-08


„Siłaczki” w reżyserii Marty Dzido i Piotra Śliwowskiego mają być fabularyzowanym dokumentem o aktywistkach, które sto lat temu wywalczyły dla Polek prawa wyborcze. - Wywalczyły, a nie otrzymały - podkreśla Marta Dzido. - Naszym prababkom nikt żadnych praw nie podarował, same musiały je zdobyć i dok

Jako kierowca wyścigowy podbija Tajlandię. Odwiedził fanów w Świdnicy

swidnica24.pl | 2018-07-07


Z każdym startem powiększa się grono fanów pierwszego, polskiego kierowcy wygrywającego narodowe serie wyścigów samochodowych Tajlandii. Lukas Drozdowicz odwiedził w sobotę Świdnicę, gdzie nie tylko spotkał się z sympatykami, ale także pościgał się z nimi na torze kartingowym M3Racing.

Z Olsztyna do Nevady. Wyjątkowe wyróżnienie artysty z Olsztyna

olsztyn.wm.pl | 2018-07-05


Maciek Gryko, artysta z Olsztyna, nie słyszy, ale to nie przeszkadza mu realizować wielkich przedsięwzięć. Teraz zbiera pieniądze na wyjazd do Nevady. Burning Man to spotkanie ludzi z całego świata, eksperyment społeczno-artystyczny.

Olsztynianin jedynym Polakiem w elitarnym gronie. Potrzebuje wsparcia finansowego

www.olsztyn.com.pl | 2018-07-05


Maciej Gryko jest olsztyńskim aktywistą i dokumentalistą. Artysta, mając 10 lat, w wyniku skomplikowanej operacji przeszedł w stan śmierci klinicznej. Lekarzom udało się go uratować, ale stracił słuch. Mężczyzna nie poddał się i dzięki pasji i zaangażowaniu trafił do elitarnego grona Burning Man.

Pierwszy polski dokumentalista na Burning Man

www.olsztyn.eu | 2018-07-04


Maciej Gryko to niesłyszący olsztyński aktywista. W wyniku skomplikowanej operacji w szpitalu, przechodząc stan śmierci klinicznej stracił całkowicie słuch. Miało to miejsce gdy miał 10 lat. Szanse na wyjście z choroby były niemal zerowe jednak Maciejowi udało się przeżyć...

Niesłyszący artysta znalazł się w elicie. Ale nie ma środków na wyjazd do USA

wiadomosci.onet.pl | 2018-07-03


-Na podróż w obie strony i udział w imprezie będzie potrzebował około 5 tys. dolarów -Zależy mu na udziale w Burning Man, bo dzięki temu może się przed nim otworzyć wiele drzwi do kariery -W planach ma stworzenie rzeźby, którą potem spali

START.UP.PRESS: poznaj ośmiu laureatów. WELL DONE czy aplikacja wspierająca rodzica

www.strefabiznesu.pl | 2018-06-27


Aukcja Pracy, Well Done, Yummy!, Webwawe oraz Vitame to pozostali Finaliści. W cyklu ośmiu artykułów przedstawiamy kolejno najlepsze spółki starupowe 2018.

Mural Tomasza Golloba i wielkie emocje na Polonii – bydgoszczanie wspierają wielkiego sportowca

www.bydgoszcz.pl | 2018-06-27


Mural Tomasza Golloba, najlepszego w historii polskiego żużlowca powstanie przy ulicy Nakielskiej. W Internecie trwa zbiórka pieniędzy na wykonanie malowidła. Dodatkowo, czołowi żużlowcy wystartują 7 października w turnieju „Asy dla Tomasza Golloba”.

Trwa zbiórka na mural Tomasza Golloba. Każdy może pomóc!

www.pomorska.pl | 2018-06-27


Przypomnijmy - malowidło ma powstać w Bydgoszczy, na Miedzyniu, gdzie przez lata mieszkał najlepszy polski żużlowiec. - Chcemy upamiętnić to, co zrobił dla bydgoskiego i polskiego sportu - mówił Marcin Stawluk, pomysłodawca całej akcji. Czytaj więcej: http://www.pomorska.pl/sport/a/trwa-zbiorka-na-

Trwa zbiórka na mural dla Tomasza Golloba w Bydgoszczy. Możesz ją wesprzeć!

www.expressbydgoski.pl | 2018-06-27


Przy ulicy Nakielskiej w Bydgoszczy powstanie mural dla Tomasza Golloba - najlepszego Polskiego żużlowca w historii. W internecie trwa zbiórka pieniędzy na wykonanie muralu. Możesz ją wesprzeć.

Ma w Bydgoszczy swoją ulicę, będzie miał też swoją ścianę. Trwa zbiórka na mural Tomasza Golloba

bydgoszcz.eska.pl | 2018-06-27


Kibice Tomasza Golloba zbierają pieniądze na mural słynnego żużlowca. To ma być wyraz wsparcia dla sportowca, który w ubiegłym roku miał poważny wypadek.

Mural, turniej, książka. Bydgoszcz pamięta o Tomaszu Gollobie

metropoliabydgoska.pl | 2018-06-27


Trwa zbiórka pieniędzy na wykonanie muralu Tomasza Golloba na Miedzyniu. Równocześnie menadżer Polonii Bydgoszcz Jerzy Kanclerz pracuje nad organizację październikowego turnieju, z którego dochód będzie przekazany na leczenie mistrza.

Popołudnie RDC: o projekcie stworzenia animacji do „Dziewczyny” B. Leśmiana

www.rdc.pl | 2018-06-27


Rozmawialiśmy z Beatą Jewiarz

Zbiórka na mural Tomasza Golloba

tygodnikbydgoski.pl | 2018-06-27


Od 23 kwietnia 2017 roku Tomasz Gollob bierze udział w najważniejszych zawodach w swoim życiu. Wsparciem do wygrania tych zawodów, na pewno będzie mural, który zostanie wykonany na bydgoskim Miedzyniu.

WELL DONE w radio CZWÓRKA

www.youtube.com | 2018-06-26


Krótka audycja z polskiego radia CZWÓRKA, w której jest mowa o WELL DONE o zbiórce i rozwiane zostają wszelkie wątpliwości dotyczące aplikacji.

Pomóżmy Witkacemu!

www.dziennikteatralny.pl | 2018-06-25


W imieniu Instytutu Witkacego i witkacologów bardzo proszę o udostępnienie informacji o naszej zbiórce na pokrycie kosztów druku 4. numeru naszego półrocznika \"Witkacy!\", dedykowanego w całości prof. Januszowi Deglerowi, z okazji jego 80. urodzin.

Wizyta w Radio Eska

www.facebook.com | 2018-06-25


Zapraszamy do wysłuchania audycji u naszego patrona medialnego Radio Eska ;) Ależ oni mocno trzymają kciuki! To musi się udać ! https://www.facebook.com/dolinasmiercifilm/videos/226062518194043/

Trzy kobiety, jedna misja, 30 dni na zebranie 18 tysięcy złotych

www.express.olsztyn.pl | 2018-06-25


Są w różnym wieku, mają różne doświadczenia. Łączy je reporterska pasja. Pochodzące z Warmii Anita Czupryn - dziennikarka i autorka książek i Sara Komaiszko - reporterka oraz fotografka z Londynu, Velar Grant chcą w sierpniu wyruszyć na Kaukaz, do kraju, którego oficjalnie nie ma na mapie.