Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

Media o PolakPotrafi.pl:

START.UP.PRESS: poznaj ośmiu laureatów. WELL DONE czy aplikacja wspierająca rodzica

www.strefabiznesu.pl | 2018-06-27


Aukcja Pracy, Well Done, Yummy!, Webwawe oraz Vitame to pozostali Finaliści. W cyklu ośmiu artykułów przedstawiamy kolejno najlepsze spółki starupowe 2018.

Mural, turniej, książka. Bydgoszcz pamięta o Tomaszu Gollobie

metropoliabydgoska.pl | 2018-06-27


Trwa zbiórka pieniędzy na wykonanie muralu Tomasza Golloba na Miedzyniu. Równocześnie menadżer Polonii Bydgoszcz Jerzy Kanclerz pracuje nad organizację październikowego turnieju, z którego dochód będzie przekazany na leczenie mistrza.

Popołudnie RDC: o projekcie stworzenia animacji do „Dziewczyny” B. Leśmiana

www.rdc.pl | 2018-06-27


Rozmawialiśmy z Beatą Jewiarz

Zbiórka na mural Tomasza Golloba

tygodnikbydgoski.pl | 2018-06-27


Od 23 kwietnia 2017 roku Tomasz Gollob bierze udział w najważniejszych zawodach w swoim życiu. Wsparciem do wygrania tych zawodów, na pewno będzie mural, który zostanie wykonany na bydgoskim Miedzyniu.

Ma w Bydgoszczy swoją ulicę, będzie miał też swoją ścianę. Trwa zbiórka na mural Tomasza Golloba

bydgoszcz.eska.pl | 2018-06-27


Kibice Tomasza Golloba zbierają pieniądze na mural słynnego żużlowca. To ma być wyraz wsparcia dla sportowca, który w ubiegłym roku miał poważny wypadek.

WELL DONE w radio CZWÓRKA

www.youtube.com | 2018-06-26


Krótka audycja z polskiego radia CZWÓRKA, w której jest mowa o WELL DONE o zbiórce i rozwiane zostają wszelkie wątpliwości dotyczące aplikacji.

Pomóżmy Witkacemu!

www.dziennikteatralny.pl | 2018-06-25


W imieniu Instytutu Witkacego i witkacologów bardzo proszę o udostępnienie informacji o naszej zbiórce na pokrycie kosztów druku 4. numeru naszego półrocznika \"Witkacy!\", dedykowanego w całości prof. Januszowi Deglerowi, z okazji jego 80. urodzin.

Zbierają pieniądze na książkę reporterską o Abchazji

www.press.pl | 2018-06-25


Anita Czupryn, dziennikarka „Polska The Times”, fotoreporterka Velar Grant i niezależna dziennikarka Sara Komaiszko zbierają pieniądze na reportaże i fotoreportaże, które chcą wydać w formie książki-albumu. Potrzebują 18 tys. zł. Środki zbierają na platformie crowdfundingowej Polakpotrafi.pl.

Wizyta w Radio Eska

www.facebook.com | 2018-06-25


Zapraszamy do wysłuchania audycji u naszego patrona medialnego Radio Eska ;) Ależ oni mocno trzymają kciuki! To musi się udać ! https://www.facebook.com/dolinasmiercifilm/videos/226062518194043/

Trzy kobiety, jedna misja, 30 dni na zebranie 18 tysięcy złotych

www.express.olsztyn.pl | 2018-06-25


Są w różnym wieku, mają różne doświadczenia. Łączy je reporterska pasja. Pochodzące z Warmii Anita Czupryn - dziennikarka i autorka książek i Sara Komaiszko - reporterka oraz fotografka z Londynu, Velar Grant chcą w sierpniu wyruszyć na Kaukaz, do kraju, którego oficjalnie nie ma na mapie.

Ruszyła zbiórka pieniędzy na mural Tomasza Golloba

sportowefakty.wp.pl | 2018-06-24


Na portalu polakpotrafi.pl rozpoczęto zbiórkę środków, które zostaną przeznaczone na stworzenie muralu Tomasza Golloba. To kolejna inicjatywa mająca na celu uhonorowanie mistrza świata z 2010 roku.

Underwater archaeologists will explore the last bastion of Maya independence in Guatemala

scienceinpoland.pap.pl | 2018-06-23


Polish underwater archeologists will study the relics of the last of the pre-Columbian Mayan capital located on Lake Petén Itzá, Tayasal - the last bastion of Maya defense against European conquerors. They expect cult vessels and traces of battles against conquistadors.

#Misja Abchazja, czyli trzy blondynki jadą na Kaukaz

www.polskatimes.pl | 2018-06-21


Dziennikarka, reporterka i fotografka – trzy kobiety planują wyprawę do Abchazji – kraju, który oficjalnie nie istnieje. Owocem ich wyprawy ma być książka-album. Na platformie PolakPotrafi.pl chcą zebrać 18 tysięcy zł na pokrycie kosztów podróży.

Archeolodzy podwodni z Polski zbadają ostatni bastion Majów w Gwatemali

dzieje.pl | 2018-06-19


Relikty ostatniej stolicy prekolumbijskich Majów, Tayasal, położonej nad jeziorem Petén Itzá - czyli bastionu obrony przed europejskimi zdobywcami - zbadają archeolodzy podwodni z Polski. Spodziewają się tam naczyń kultowych i śladów po walkach z konkwistadorami.

Ewelina Woźniak z Iławy prosi o wsparcie projektu na portalu PolakPotrafi.pl To książka na którą czekacie!

ilawa.wm.pl | 2018-06-15


„Dzień ojca” to książka obyczajowa. Z racji mojego zawodu i pasji podszyta psychologią oraz psychoterapią. Każdy z nas, nasza osobowość, to jacy jesteśmy ma początek w rodzinie, w której się urodziliśmy. Nie jest to jednak wyrok, mimo, iż wielu ludzi myśli, że skoro taki jestem to tak ma być...

Robią zrzutkę na „Witkacego!”. Wesprzyj wydanie pierwszego czasopisma witkacologicznego!

czytelniczy.pl | 2018-06-13


Od 30 maja twórcy periodyku zbierają pieniądze na wydanie czwartego numeru półrocznika. Zbiórkę można wesprzeć w serwisie crowdfundingowym PolakPotrafi.pl.

Powiernik - nowy film twórców Ludzi z klisz

www.tvsudecka.pl | 2018-06-11


\"Powiernik\" to tytuł kolejnego filmu, który jest wspólnym projektem Łukasza Kazka i Mateusza Kudły. Ich poprzednie produkcje nagradzane były między innymi na festiwalach w Cannes czy Chicago. O tym jak wygląda praca nad nowym filmem opowiedzieli podczas konferencji prasowej, która odbyła się w piąte

Pomóż otworzyć pierwszą wegańską cukiernię w Rzeszowie! - wywiad z Anią Kłeczek z bloga WegAnka

roslinniejemy.org | 2018-06-11


Całe dorosłe życie pracuje w gastronomii, od 7 lat jest weganką, od pięciu z ogromnym zaangażowaniem prowadzi bloga kulinarnego Kuchnia WegAnki, urodziła się i mieszka w Rzeszowie. To właśnie tam wymarzyła sobie własną, pierwszą wegańską cukiernię w mieście.

W Bydgoszczy powstanie nowy mural. A na nim będzie Tomasz Gollob

bydgoszcz.wyborcza.pl | 2018-06-09


Tomasz Gollob, najlepszy polski żużlowiec, będzie miał swój mural w Bydgoszczy. - Powstanie w bliskiej Tomkowi okolicy, na Miedzyniu. Tutaj mieszkał przez kilkanaście lat - zapowiada Marcin Stawluk, autor pomysłu.

Mural z Tomaszem Gollobem w Bydgoszczy? Jest taki pomysł!

www.pomorska.pl | 2018-06-09


Najlepszy polski żużlowiec może mieć swój mural w Bydgoszczy. - Chcemy upamiętnić to, co zrobił dla bydgoskiego i polskiego sportu - mówi Marcin Stawluk, autor pomysłu.

Jest projekt muralu z Gollobem. Dwa symboliczne kolory

bydgoszcz.wyborcza.pl | 2018-06-09


Mural poświęcony Tomaszowi Gollobowi będzie utrzymany w dwóch barwach: niebieskiej - bo to jego kolor i złotej - symbolizującej jego mistrzostwo.

Po ulicy, czas na mural? Kolejny pomysł na upamiętnienie Tomasza Golloba w Bydgoszczy.

sportowefakty.wp.pl | 2018-06-09


Tomasz Gollob jest już patronem ulicy w Bydgoszczy. Nie jest wykluczone, że kolejną formą uhonorowania wybitnego żużlowca będzie mural w jego rodzinnym mieście.

Rozpoczęły się zdjęcia do nowego filmu o tajemnicach Dolnego Śląska

www.radiowroclaw.pl | 2018-06-08


Bohater filmu Powiernik odnajduje cenne przedmioty ukryte ponad 70 lat temu przez wysiedleńców z Gór Sowich i próbuje odszukać ich właścicieli.

Wspieramy Radio Wihajster

topguitar.pl | 2018-06-06


W Gdyni rusza nowa inicjatywa, która ma szansę wpuścić nieco świeżego powietrza do rodzimego rynku radiowego. Internetowe Radio Wihajster ma m.in. skupiać się na muzyce, dla której nie ma miejsca w komercyjnych stacjach radiowych.

Lukas Drozdowicz – polski kierowca wyścigowy w Tajlandii!

rallypl.com | 2018-06-04


Pierwszy polski kierowca wygrywający narodowe serie wyścigów samochodowych Tajlandii chce stanąć na starcie w biało-czerwonych barwach! O wsparcie w realizacji wspólnej idei postanowił poprosić także polskich kibiców.

Warsztaty Mama wraca do pracy

superbajtel.pl | 2018-06-04


Jak pogodzić życie prywatne z zawodowym? Na to pytanie postarają się odpowiedzieć organizatorzy warsztatów, które odbędą się w środę, 6 czerwca

Instytut Witkacego zaczął wydawać półrocznik Witkacy!

www.press.pl | 2018-05-29


Instytut Witkacego rozpoczął wydawanie półrocznika \"Witkacy!\" poświęconego działalności pisarza, malarza i dramaturga. W czasopiśmie znalazły się eseje, wywiady, artykuły najwybitniejszych witkacologów, znawców i miłośników sztuki Witkacego.

Witkacy! czyste dusze w niemytej formie

lubimyczytac.pl | 2018-05-29


Pierwszy, wyjątkowy numer półrocznika „Witkacy!”. To pismo – w niemytej, choć bardzo atrakcyjnej formie – dedykowane Stanisławowi Ignacemu Witkiewiczowi, jego twórczości, a także jego środowisku. Wydawca – Instytut Witkacego – spełnia marzenie Mistrza, które czekało na realizację od 90 lat.

Gliwiczanki zapraszają na piknik z okazji Dnia Matki i Dziecka. Już w najbliższą środę

dzisiajwgliwicach.pl | 2018-05-29


– W czasie pikniku będziemy się nie tylko wspólnie świetnie bawić, śmiać, wspierać, ale również mieć okazję do udziału sesji relaksacyjnej 🙂 – zapowiadają organizatorki Relaksacyjnego Pikniku z okazji Dnia Matki i Dziecka.

Ukazuje się kolekcjonerskie pismo poświęcone twórczości Witkacego

www.wirtualnemedia.pl | 2018-05-29


Pierwszy numer \"Witkacego!\" ukaże się w piątek, 24 lutego - dokładnie w 132. rocznicę urodzin Stanisława Witkiewicza. - Tym samym spełnia się marzenie pisarza o własnym periodyku artystyczno-literackim, które czekało na realizację od 90 lat - mówi w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl P. Pawlak.