Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

Media o PolakPotrafi.pl:

COUNTME - bądź mistrzem schopingu!

portal-msp.pl | 2018-07-31


Aplikacja – Countme - policz ile wydajesz? To niby takie proste. Jest kalkulator, aplikacje pomagające zarządzać wydatkami, ale takiej aplikacji nie ma?

COUNTME

www.wroclaw.pl | 2018-07-31


Nasz startup zarządza i administruję aplikacją mobilną CountMe. Jest to aplikacja z wielkimi aspiracjami. CountMe pragnie zostać pierwszą polską aplikacją społecznościową o zasięgu globalnym.

Pomoc zamiast kwiatka

itvm.pl | 2018-07-30


Wiersze są już gotowe, jednak ich wydanie to nie taka łatwa sprawa. Mieszkająca w mysłowickiej dzielnicy Ławki poetka Gabriela Kotas, zachęca do wsparcia swojej twórczości. Pod hasłem “Anielska ławeczka – pomoc zamiast kwiatka” prowadzona będzie zbiórka pieniędzy, które mają pomóc w wydaniu trzecieg

Numinosum Festival w Dwójce

www.polskieradio.pl | 2018-07-28


Źródła - magazyn kultury ludowej. Zapowiedź Festiwalu Numinosum.

Bielsko: Ala Ma Koła, silną wolę, odwagę i zaraża optymizmem

radioccm.pl | 2018-07-27


4 tys. km na rowerze w 16 dni z Belgii do greckich Meteor. Po drodze Alpy, Przełęcz Karkonoska, Góry Dynarskie. I ona - filigranowa bielszczanka Alina Kilian, która w niedzielę wystartuje w ekstremalnym wyścigu The Transcontinental Race. Zawodnikowi nie wolno pomagać na trasie.

Wodzisławska Noc Teatrów po raz piąty

gazeta.wodzislaw-slaski.pl | 2018-07-27


Sztuka z ważnym przesłaniem – te słowa w pewnym stopniu definiują tegoroczną, piątą edycję Wodzisławskiej Nocy Teatrów. Z rozmysłem dobrany repertuar zobowiązuje do tego, by 15 września ponownie dać się ponieść teatralnej formie wyrazu. Będzie mądrze, pięknie i tolerancyjnie.

Zapowiedź: Bajki kontra choroba

zekspertemodzieciach.pl | 2018-07-26


Białaczka, astma, czy też cukrzyca to choroby, z jakimi zmaga się niestety coraz więcej dzieci. Schorzenia te wymagają długotrwałego leczenia i licznych zmian w dotychczasowym funkcjonowaniu nie tylko chorej osoby, ale także i jej najbliższych. Kiedy diagnozę słyszą dorośli, często są przerażeni....

Ruszają półkolonie dla dzieci niepełnosprawnych

www.facebook.com | 2018-07-25


Media lokalne o naszych półkoloniach letnich - preludium do roku szkolnego. Współpraca z Miastem Jelenia Góra na rzecz dzieci. start min. 2:33

Ruszają półkolonie dla dzieci niepełnosprawnych

www.facebook.com | 2018-07-25


Tak właśnie zaczynaliśmy naszą pracę z dziećmi. Na letnich półkoloniach współorganizowanych przez Miasto Jelenia Góra.

Aplikacja dla zakupowiczów

www.damitv.pl | 2018-07-24


Aplikacja mobilna dla miłośników zakupów to dzieło legniczanina. Mateusz Oleksiuk stworzył wersję testową. Pełna edycja ma wyjść we wrześniu, ale wciąż potrzebne są pieniądze by ją rozbudować. Autora aplikacji społecznościowej można wesprzeć na portalu polakpotrafi.pl

Filozofowanie z dziećmi jako polisa ich i naszej przyszłej wolności

audycje.tokfm.pl | 2018-07-24


Posłuchaj podcastu w TOK FM: Filozofowanie z dziećmi jako polisa ich i naszej przyszłej wolności

Polak potrafi: o filmie „Siłaczki”

www.rdc.pl | 2018-07-23


W tym roku minie 100 lat odkąd Polki wywalczyły sobie czynne i bierne prawa wyborcze. O polskich emancypantkach powstaje film – „Siłaczki”.

TOK FM - Marta Dzido i Piotr Śliwowski o dokumencie Siłaczki

audycje.tokfm.pl | 2018-07-23


Audycja: \"Do Zobaczenia\" posłuchaj : http://audycje.tokfm.pl/podcast/Marta-Dzido-i-Piotr-Sliwowski-o-dokumencie-Silaczki/64950

Siłaczki: pierwszy film o polskich sufrażystkach. Takiej produkcji jeszcze nie było!

www.kobieta.pl | 2018-07-23


Film \"Siłaczki\" to pierwsza polska produkcja o sufrażystkach walczących o prawa wyborcze Polek. Na ekranie Maria Seweryn, Klara Bielawka i Marta Ojrzyńska.

Zwariowany plan na wakacje. Prawie 4 tys. km w 16 dni na rowerze!

www.bielsko.biala.pl | 2018-07-21


Cztery tysiące kilometrów w maksymalnie 16 dni. Po drodze m.in. Alpy, przełęcz Karkonoska, Góry Dynarskie oraz szutrowe wzniesienia na Bałkanach. Te wszystkie okolice będzie musiała pokonać Alina Kilian z Bielska-Białej. Rowerzystka planuje tego dokonać za pomocą siły własnych mięśni i dwóch kółek.

Krzysztof Zanussi w Toruniu osobiście odsłoni pamiątkową tablicę przy ulicy Podmurnej. Kręcił tu „Rok spokojnego słońca

www.nowosci.com.pl | 2018-07-20


„Rok spokojnego słońca” to film, który reżyser Krzysztof Zanussi kręcił na ulicach toruńskiej starówki. W mieście są osoby, które pamiętają tamte fascynujące wydarzenia z 1983 roku.

Farmaceutka startuje w The Transcontinental Race

farmacja.pl | 2018-07-20


Alina Kilian z Beskidzkiej Okręgowej Izby Aptekarskiej, jako jedna 20 kobiet z całego świata, wystartuje w jednym z najtrudniejszych wyścigów rowerowych świata – The Transcontinental Race. Będzie miała tylko 16 dni na pokonanie aż 4000 km, bez żadnego wsparcia.

Gadafest 2018: Co czeka na uczestników?

muzyka.interia.pl | 2018-07-19


W dniach 10-11 sierpnia odbędzie się dziewiąta edycja festiwalu Gadafest. Kto wystąpi i jakie dodatkowe atrakcje czekają na uczestników? Sprawdźcie szczegóły!

A MOŻE POMOŻEMY CHORYM DZIECIOM? BAJKI KONTRA CHOROBA

keithmojito.blogspot.com | 2018-07-18


Żyjemy w szybkich czasach, gdzie każdy goni za czymś. Egzystujemy w strasznym pędzie i czasem powinniśmy zwolnić a gdy już to zrobimy to może znajdziemy chwilę aby pochylić się nad losem innych. Dziś chciałbym zachęcić Was do drobnej pomocy ciężko chorym dzieciakom.

bydgoszczanin-pragnie-wydac-niezwykly-album-liczy-na-pomoc.

bydgoszcz.wyborcza.pl | 2018-07-18


bydgoszczanin-pragnie-wydac-niezwykly-album-liczy-na-pomoc.

Młodzi Włocławianie tworzą grę komputerową

ddwloclawek.pl | 2018-07-18


Grupa młodych włocławian założyła amatorskie studio tworzące gry komputerowe. Ich pierwszy projekt to gra karciana Masters Of War. Jej autorzy chcą być w pełni niezależni, dlatego pieniędzy na sprzęt niezbędny do realizacji swojego ambitnego pomysłu szukają na platformach crowdfundingowych.

Młody konstruktor potrzebuje funduszy!

ddtorun.pl | 2018-07-17


Jak mówi młody konstruktor, możliwości sprzętowe są jednak dużo większe. W najbliższym czasie chciałby, żeby jego hulajnoga przekroczyła magiczną granicę 100 km/h i tym samym ustanowiła rekord prędkości w Polsce. Niezbędne są jednak dalsze, jeszcze bardziej wytężone prace, na które niestety brakuje

Akademicki Chór UG podejmuje hiszpańskie wyzwanie

radiogdansk.pl | 2018-07-17


Tysiące przejechanych kilometrów, setki prześpiewanych godzin na próbach - to wszystko charakteryzuje Akademicki Chór Uniwersytetu Gdańskiego. Zespół istnieje już 47 lat i każdego roku podejmuje się nowych wyzwań i śmiałych projektów. Teraz stawia sobie nowy cel – międzynarodowy festiwal chóralny w

Miechów. Festiwal Gadafest 2018

kalendarz.ngo.pl | 2018-07-16


Gadafest to bezpłatne dwudniowe wydarzenie kulturalne organizowane od 2012 roku w województwie małopolskim. W czasie tych 6 lat odbyło się 8. edycji imprezy.

Numinosum Festival 2018

bit.ly | 2018-07-16


Przygotujcie się na tańce w prawdziwej XIX-wiecznej drewnianej stodole w Skansenie Budownictwa Puszczańskiego Kampinoskiego Parku Narodowego w Granicy, a następnie na żywiołowe afterparty do białego rana w zrekonstruowanej słowiańskiej osadzie „Czarci Chutor”.

Pierwsza polska aplikacja o zasięgu globalnym – to brzmi dumnie.

www.spidersweb.pl | 2018-07-15


CountMe pozwala publikować, dzielić się i kontrolować swoje zakupy. Jej twórca, Mateusz Oleksiuk, wystartował właśnie ze zbiórką na PolakPotrafi.pl. Do 26 sierpnia chce zebrać 60 tys. zł.

„Z naturą się nie walczy…”

starachowicka.pl | 2018-07-14


Ćwierć wieku temu, nauczyciel, społecznik i pasjonat muzyki Mirosław Gęborek postanowił, że stworzy zespół. I będzie to grupa młodych muzyków, dzieciaków, które mają talent. Tak powstał Międzyszkolny Big Band, z czasem został przemianowany na Juniors Band Starachowice. Do chłopców dołączyły dziewczę

O mnie i projekcie w telewizji WTK

youtu.be | 2018-07-13


Będąc w telewizji udało mi się opowiedzieć czym dla mnie jest bieganie i jak zmieniło ono moje życie.

Chcesz skrzynkę piwa? Pomóż zespołowi K.A.C wydać płytę

axunarts.wordpress.com | 2018-07-13


Wystartowała akcja, której celem jest zbiórka funduszy na nagranie debiutanckiego albumu. Z tą skrzynką piwa to nie żart. Osoby wpłacające na konto zbiórki po tysiąc złotych, mogą liczyć na zestaw, w skład którego wchodzi m.in. „krata” piwa z logo zespołu K.A.C.

FESTIWAL GADAFEST 2018

www.kulturatka.pl | 2018-07-12


Gadafest skierowany jest do szerokiego grona odbiorców – zarówno młodych ludzi poszukujących swoich zainteresowań, jak również świadomych uczestników festiwalowych propozycji.