Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

Media o PolakPotrafi.pl:

Mądra edukacja ekologiczna

nieplaczabaw.pl | 2019-10-24


Posłuchaj podcastu Nieplac zabaw, w którym Anna Komorowska przepytuje Agnieszkę o tym jak uczyć dzieci o ekologii. \"Współczesne dzieci mają ogromną wiedzę na temat przyrody. (...). Ale jak taka wiedza przekłada się na praktykę? Jak uczyć ekologii w skali globalnej, ale i lokalnej?

Punkt zwrotny

www.poradnikowo.com | 2019-10-23


Posłuchaj podcastu Poradnikowo, w którym Wojtek Strózik wyciaga z Agnieszki całą prawdę o Pracowni Boruja. \"Przychodzi taki moment, takie zdarzenie, które wywraca Twoje życie do góry nogami. Ta chwila, kiedy zadajemy sobie ważne pytania. Pytania, które mogą wiele, a raczej odpowiedzi na te pytania.\"

Nieziemski głos siostry Julity

teleexpress.tvp.pl | 2019-10-22


Siostra Julita Zawadzka ma powołanie także... do śpiewania! Jej fani twierdzą, że brzmi nieziemsko. Zakonnica wydała płytę i teraz w internecie zbiera pieniądze na kolejną. Lekcje z dziećmi też prowadzi śpiewająco

Śpiewająca zakonnica z Białegostoku chce wydać nową płytę

www.se.pl | 2019-10-22


Siostra Julita Zawadzka ze Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny chciałaby nagrać i wydać własną płytę. Zakonnica pochodzi z Nidzicy, ale mieszka w Białymstoku, gdzie posługuje w przedszkolu. To w stolicy Podlasia zaczęła się jej przygoda z muzyką chrześcijańską.

Polski artysta planuje wydać artystyczną Kamasutrę

label-magazine.com | 2019-10-22


Polski grafik i ilustrator Radek Bączkowski planuje wydać artystyczną wersję Kamasutry. Jak mówi, ma nadzieję, że album przełamie seksualne tabu w sposób artystyczny i finezyjny, całkowicie odbiegający od dotychczasowych, popularnych wydań.

Wrocławska wersja Kamasutry. Artyści przełamują seksualne tabu [AUDIO, ZDJĘCIA, 18+]

www.se.pl | 2019-10-21


Wrocławski artysta-grafik Radosław Bączkowski oraz łódzka pisarka Monika Lipińska-Pawełek tworzą swoją wersję Kamasutry. Znajdziemy w niej wiersze, ciekawostki i statystyki ze świata seksu, ale też postać tytułowego The Jonze.

Powstaje program o grach wideo „GameSpace”, ma trafić do telewizji i internetu (wideo)

wirtualnemedia.pl | 2019-10-21


Ruszyła internetowa zbiórka na pierwszy sezon magazynu „GameSpace” poświęconego grom komputerowym i konsolowym. Twórcy zapewniają, że po pilotażowym odcinku ich projektem zainteresowało się kilka stacji telewizyjnych. Magazyn ma również być dostępny w internecie

Trwa zbiórka na program o grach wideo nawiązujący do Escape

www.press.pl | 2019-10-21


Zespół złożony m.in. z byłych dziennikarzy czasopism \"PSX Extreme\", \"Playstation Magazyn\" i popularnej w latach 90. audycji \"Escape\" zbiera pieniądze na program telewizyjny poświęcony grom wideo - \"Gamespace\".

Kamasutra inaczej! Zobacz te niesamowite obrazy!

jeleniagora.naszemiasto.pl | 2019-10-20


Kamasutra, choć wzbudza zainteresowanie, to wciąż temat tabu. Przyznać jednak trzeba, że wiele osób chciałoby mieć tą księgę w swojej kolekcji. Nowy projekt ma szanse na zrealizowanie. The Jonze Kamasutra- czyli finezyjny seks w kilkunastu pozycjach z poetyckim opisem każdej z nich.

RMF FM: Pasjonaci chcą ruszyć do Nepalu śladami dawnych wypraw

www.rmf24.pl | 2019-10-20


W latach 70. i 80. słynny jelcz wielokrotnie wyruszał w Himalaje i Karakorum na wyprawy polskich himalaistów. Teraz, po długiej przerwie, znów może dotrzeć do Nepalu. Jesienią przyszłego roku gotową już repliką wyprawowej ciężarówki trasę liczącą ponad 10000 kilometrów chcą pokonać pasjonaci...

GameSpace, czyli kolejna próba stworzenia telewizyjnego programu o grach wideo

polygamia.pl | 2019-10-18


Gdy startowała inicjatywa Polsat Games, pierwszego w Polsce kanału poświęconego wyłącznie grom wideo, nikt chyba nie spodziewał się, że będzie się ona cieszyć aż takim zainteresowaniem. Transmisja rozgrywek esportowych, stworzenie i promocja Ultraligi (turnieju League of Legends) czy wreszcie autors

Rozśpiewana zakonnica

bialystok.tvp.pl | 2019-10-18


Jej utwór „Nocą” ma blisko 80 tysięcy wyświetleń, a jej piosenki usłyszeć można w kilku rozgłośniach i na festiwalach. Mowa o zakonnicy - siostrze Julicie Zawadzkiej ze Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny. Siostra półtora roku temu odkryła, że swoim talentem może dzielić się z innymi, nag

Polskie Radio RDC - Południe z Animuszem: o akcji „Jelczem w Himalaje”

www.rdc.pl | 2019-10-17


Gośćmi audycji byli Arkadiusz Peryga – kierowca wyprawy „Jelczem w Himalaje” i Maciej Pietrowicz – inicjator projektu i uczestnik wyprawy 2020.

Radio Wrocław o nas

www.radiowroclaw.pl | 2019-10-15


To właśnie nim polscy himalaiści kilkadziesiąt lat temu jeździli zdobywać Lhotse, Broad Peak, Annapurnę czy Mount Everest. Po 40 latach historia ma szansę się powtórzyć. Grupa pasjonatów postanowiła zdobyć taki samochód, wyremontować go i ruszyć nim do Katmandu

We Wrocławiu powstaje nietypowa Kamasutra. Inicjatywę może wesprzeć każdy

www.tuwroclaw.com | 2019-10-14


Wrocławski projektant graficzny przygotowuje się do wydania ilustrowanego albumu Kamasutry, w którym znajdą się wiersze Moniki Lipińskiej-Pawełek. Wspólnie zbierają fundusze na ten projekt. Nietuzinkowy, ilustrowany album z poezją powstaje we Wrocławiu. To \"Kamasutra The Jonze\", którą autorzy, wroc

Śladami Uczestników - Radio Złote Przeboje - Jelczem w Himalaje 13 października 2019

soundcloud.com | 2019-10-13


Zapraszamy do odsłuchania audycji radiowa poświęconej projektowi \"Śladami uczestników\" oraz inicjatywie Jelczem w Himalaje - Jeżdżący Pomnik Złotej Ery Polskiego Himalaizmu wyrusza w 2020 raz jeszcze do podnóża gór wysokich. Śladami Uczestników - Radio Złote Przeboje - Jelczem w Himalaje 13 paździe

Fotografowie potrzebują twojej pomocy. Możesz wesprzeć wartościowe książki

fotoblogia.pl | 2019-10-09


W ramach inicjatywy PIX.HOUSE, Michał Adamski, Michał Sita i Anna Pilawska-Sita sfinansowali wyprawy fotograficzne, przygotowanie tekstów i tłumaczenie 2 projektów. Niestety wydanie to już inna sprawa. Zobacz i wesprzyj wartościowy kawałek polskiej fotografii.

Polak potrafi i chce upiec chleb z prastarych gatunków zbóż. Taki chleb wypiekała święta Hildegarda

nto.pl | 2019-10-07


Mateusz Skibe z Dobrodzienia wraz z żoną Ulą założyli gospodarstwo ekologiczne. Teraz robią zbiórkę internetową, żeby zebrać pieniądze na wypiekanie tradycyjnego chleba.

Wesprzyjmy PIX. HOUSE w wydaniu dwóch nowych książek fotograficznych

zpaf.pl | 2019-10-06


„Pies o dwóch ogonach” Michała Adamskiego „Cu Chi Tunnels Restoration Report” Michała Sity i Anny Pilawskiej-Sity Na portalu Polak Potrafi do 30 października 2019 trwa akcja crowdfundingowa Gorąco popierając, przekazujemy apel z prośbą o wsparcie!

Pix.house prosi o pomoc w wydaniu swoich nowych książek fotograficznych. Do końca akcji pozostało niewiele czasu!

poznan.naszemiasto.pl | 2019-10-06


Dodatkowe fundusze umożliwią poznańskim fotografom wydrukowanie dwóch wyjątkowych książek fotograficznych – „Pies o dwóch ogonach” Michała Adamskiego i „Cu Chi Tunnels Restoration Report” Michała Sity i Anny Pilawskiej-Sity.

Kalendarz wspinaczkowy - Images of Passion Marcina Ciepielewskiego

www.optyczne.pl | 2019-10-03


Marcin Ciepielewski, fotograf wspinaczkowy oraz autor opublikowanego na naszym portalu testu plecaka Lowepro Powder BP 500 AW organizuje zbiórkę. Jej celem jest stworzenie i wydanie autorskiego kalendarza. Nagrodą za wsparcie projektu jest jego egzemplarz.

Jelcz Himalajski pod Muzeum Sentymentów

muzeumsentymentow.pl | 2019-10-03


W minioną niedzielę, tj. 29 września 2019 roku pod Muzeum Sentymentów mieliśmy okazję spotkać się z nietypowym na obecne czasy klasykiem, ale niegdyś bardzo popularną polską ciężarówką – Jelczem serii 300. Model, który mogliśmy oglądać to replika ciężarówki, która woziła polskich himalaistów...

Kalendarz wspinaczkowy 2020 - wspieramy projekt Marcina Ciepielewskiego

www.goryonline.com | 2019-10-02


Mało kto tak naprawdę zdaje sobie z tego sprawę, ale wspinanie niemal od początku swojego istnienia powiązane było ze sztuką, początkowo przede wszystkim z literaturą, rycinami Gustava Dore dokumentującymi tragedię na Matterhornie, czy wreszcie słynną wyprawą Auguste\'a Bisson...

Gra strategiczno-ekonomiczna, w którą gram już dziewięć lat

joemonster.org | 2019-10-02


Jako nastolatek lubiłem grać w gry strategiczne. W pszczelarstwie zauważyłem podobne elementy. Może dlatego zajmowanie się pszczołami stało się moją pasją.

Kalendarz 2020 z pięknymi zdjęciami Marcina Ciepielewskiego. Zachęcamy do wsparcia projektu!

wspinanie.pl | 2019-10-02


Jeśli zastanawiacie się, co sprawić najbliższym na świąteczny prezent, mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia – kalendarz na rok 2020 z pięknymi zdjęciami wspinaczkowymi autorstwa Marcina Ciepielewskiego.

Jelczem w Himalaje – wesprzyj wyprawę z Jeleniej Góry do Nepalu!

gorskiewyrypy.pl | 2019-10-02


Ostatnio głośno zrobiło się o projekcie „Jelczem w Himalaje”. Projekt zakłada pokonanie ponad 10 000 kilometrów z Polski do Nepalu odrestaurowanym samochodem ciężarowym. Podróż ma się wpisać w Jubileusz 40-tej rocznicy pierwszego w historii zimowego zdobycia szczytu Mount Everest przez Polaków.

Pomóż w wydaniu nowych książek fotograficznych Michała Adamskiego oraz Michała Sity i Anny Piławskiej

www.fotopolis.pl | 2019-10-01


“Pies o dwóch ogonach” oraz “Cu Chi Tunnels Restoration Report” to dwa wyjątkowe projekty, która już niebawem mają szansę ukazać się w formie książkowej nakładem wydawnictwa Pix.House. Zbiórka w serwisie Polakpotrafi to szansa na zakup publikacji w przedsprzedaży i wsparcie ostatniej fazy prac.

Jesień życia na ekranie

prestizszczecin.pl | 2019-10-01


Przed nami kolejna premiera filmu ze Szczecinem w tle. W sierpniu w naszym mieście nakręcono sceny do produkcji pt. „Nikt” w reżyserii Dominika Czecha.

Pomóż wydać nowe książki fotograficzne

kulturalnemedia.pl | 2019-10-01


Fundacja PIX.HOUSE wydaje dwie nowe książki fotograficzne. Potrzebna jednak Wasza pomoc, aby zebrać brakujące fundusze na dokończenie prac.

Chcą dojechać Jelczem… w Himalaje, jak za starych dobrych lat!

www.gosc.pl | 2019-09-30


Polski Jelcz ponad 40 lat temu przewoził w najwyższe góry świata naszych wspinaczy podczas złotej ery polskiego himalaizmu. Teraz ma szansę ponownie wyruszyć na taką trasę. I nie chodzi o wyzwanie dla wyzwania.