Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

Media o PolakPotrafi.pl:

SoloWomanCyclist, czyli rowerem z Alaski do Ziemii Ognistej. Rozmowa z Marią Garus

www.spreaker.com | 2020-01-07


Maria jest z Katowic. Pracowała ciężko, potem sprzedała wszystko i poleciała na Alaskę z misją dojechania rowerem do samego południowego krańca Ameryki Południowej. Tak, to daleko. To odcinek, w którym słychać zmęczenie Marii, słychać emocje i czuć, że to, co robi jest dla niej bardzo ważne.

Chcą nakręcić pierwszy pełnometrażowy film o autostopie.

wtonacjikultury.pl | 2020-01-07


Niezależna grupa filmowców z Warszawy postanowiła zrealizować dokument, w którym przyjrzy się zjawisku podróżowania autostopem, traktując je nie tylko jako niskobudżetowy sposób poznawania obcych kultur i odległych zakątków świata, lecz także proces odkrywania siebie i własnej drogi do wolności.

Gazeta Wyborcza: Chcą otworzyć pierwszą kocią kawiarnię w Rzeszowie. Z bezdomnymi zwierzakami do adopcji

rzeszow.wyborcza.pl | 2020-01-06


Paweł i Magda, para z Rzeszowa, chcą stworzyć jedyną w mieście kocią kawiarnię. Szukają miejsca na lokal. Zwierzaki z ich kawiarni będzie można adoptować.

Fenix from the ashes: in the distant Faroe Islands, a Polish woman re-builds her life

www.thefirstnews.com | 2019-12-24


There are no tourists on the Faroe Islands in December. My car was the only one to leave a ferry in Torshavn – the capital of the archipelago on the North Atlantic Ocean. There were no border guards. Because no one in their right mind would expect that anyone would be crazy enough to land here.

Najnowszy wywiad radiowy

www.rdc.pl | 2019-12-23


Zachęcamy do zapoznania się z materiałem radiowym.

Szulerzy - wspierajmy nową płytę.

biesczadblues.pl | 2019-12-02


Szulerzy chcą wydać nowa płytę na 18-te urodziny powstania grupy, WSPIERAJMY !!! Wszystkie szczegóły na PolakPotrafi.pl

Projekt “Autostop - droga do wolności”

radiokampus.fm | 2019-12-02


Projekt “Autostop - droga do wolności” - pierwszy pełnometrażowy film dokumentalny o autostopie z udziałem najpopularniejszych polskich podróżników.

Polka o życiu w zapomnianym zakątku Europy [WYWIAD]

podroze.onet.pl | 2019-11-28


Na Wyspy Owcze przyjechałam z miłości. Zakochałam się w mężczyźnie z tego dziwnego kraju, o którym wcześniej nawet nie słyszałam – mówi o życiu na daleko położonym od Polski archipelagu Sabina Poulsen. W rozmowie z Onet Podróże Polka wspomina gorzkie i piękne chwile na Wyspach Owczych.

„Wyspy Owcze z pierwszej ręki” – nowy, praktyczny przewodnik po Wyspach Owczych

readandfly.pl | 2019-11-25


„Wyspy Owcze z pierwszej ręki – praktyczny przewodnik turystyczny” – to nowa książka autorstwa Sabiny Poulsen, ambasadorki turystyki i kultury farerskiej, oraz Sergiusza Pinkwarta, dziennikarza, podróżnika, pisarza, laureata Nagrody Magellana.

Wasze Media

waszemedia.pl | 2019-11-25


Wszystko miało się zamknąć w jednym roku, tymczasem od pomysłu do realizacji upłynęły trzy lata. Ale już jest. Póki co w wersji elektronicznej, chociaż ta papierowa podobno zbliża się wielkimi krokami. Niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju książkę dokumentującą dzieje zakładu przy ulicy Warsztatowej.

Wędrówki z pupilem – Turystyczna Książeczka Pupila

beskidy.mapawydarzen.pl | 2019-11-15


Chyba każdy z nas lubi spędzać czas na łonie natury, niezależnie od pory roku. Chodzimy sami, z przyjaciółmi, rodziną lub z naszym ukochanym pupilem. Każda aktywność fizyczna jest pożądana, poczynając od krótkiego spaceru po przejście trudnego szlaku górskiego.

Szulerzy mają ambitny plan na 18. urodziny. Potrzebują naszego wsparcia

pomorska.pl | 2019-11-12


W tym roku obchodzą swoje 18. urodziny. - 18 lat naszej działalności podsumujemy nową płytą, na którą materiał został już nagrany w ubiegłym miesiącu. Chcemy, aby ta płyta była wyjątkowa, dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia.

Trwa zbiórka funduszy na wydanie książki o historii ZNTK w Pile

faktypilskie.pl | 2019-11-09


Skompletowany jest materiał do książki o historii Zakładów Naprawczych Taboru Kolejowego w Pile. Teraz trwa zbiórka funduszy na jej wydanie. Nad książką \"Nasza historia ZNTK w Pile 1908-2009\" pracował zespół redakcyjny.

Wasze Media

waszemedia.pl | 2019-11-08


PIŁA. To będzie prawdziwa gratka, ale i niezwykle wartościowa pozycja dla pasjonatów historii pilskiego kolejnictwa. W przyszłym roku – a termin zależy także od nas – powinna ukazać się książka „Nasza historia ZNTK w Pile, 1908 – 2009”. – Napisaliśmy ją, aby ocalić od zapomnienia istnienie i histori

Dotyk Woodstock.pl - specjalny album ze zdjęciami z Pol\'and\'Rock Festival. Ruszyła zbiórka

www.eskarock.pl | 2019-11-02


Pol\'and\'Rock Festival to bardzo wyjątkowe miejsce, które ciężko porównać do czegokolwiek innego w Polsce. Wyjątkowe miejsce, raz do roku staje się innym krajem, w którym wszystko jest bardzo kolorowe i inne. Powstał specjalny projekt, który ma za zadanie zebranie zdjęć z festiwalu, w formie [...]

Jelczem w Himalaje - wyprawa wyruszy z Jeleniej Góry już w przyszłym roku!

24jgora.pl | 2019-10-31


Grupa pasjonatów postanowiła odrestaurować Jelcza 325 i śladem wielkich polskich himalaistów ruszyć w wyprawę do Katmandu. Projekt ma upamiętnić dokonania m.in. Krzysztofa Wielickiego i Leszka Cichego. Więcej w materiale filmowym.

ULTOWYM JELCZEM 300 W HIMALAJE!

muzyczneradio.pl | 2019-10-31


Dzisiaj ta ciężarówka stanęła na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze. Wyprawa ma być hołdem dla polskich zdobywców Himalajów sprzed 40 lat.

Dotyk Woodstock.pl: ruszyła zbiórka na album fotograficzny z Pol\'and\'Rock Festival

www.antyradio.pl | 2019-10-30


Grzegorz Wójcik to uznany polski fotograf, który przez ostatnich 8 lat przemierzył całe kilometry podczas festiwalu Pol\'and\'Rock, uwieczniając na swoim aparacie uczestników wydarzenia. [...] skupił się na tym co działo się przed sceną - na ludziach. [...]

Prapremiera Losing My Religion i Nail It w trójkowej Offensywie

www.polskieradio.pl | 2019-10-30


Młodzi, ambitni, zdolni, czyli tacy, którzy mają do świata trochę pretensji. Z daleka i bezpośrednio ze studia. To ich muzyką są wypełnione te dwie godziny. Z płyt officjalnych i nagrań demo. Ze scen klubów, sal i festiwali w różnych zakątkach świata. Z piwnic czasami też. Jednym słowem – \"OFFensywa

Prapremiera Last w Off Control (Czwórka)

www.polskieradio.pl | 2019-10-30


Wraca po trzech latach i, jak mówi, ten powrót wydarzył się w sposób naturalny. – Nie nagrywam, jeśli nie mam niczego do powiedzenia. Wchodzę do studia, kiedy pojawia się pomysł. Druga płyta jest już prawie skończona – mówił Michał \"Skinny\" Skórka.

Dzieci z Antoniowa chcą wydać płytę z kolędami. Trwa internetowa zbiórka. Pomóc może każdy

nto.pl | 2019-10-28


Lokalna prasa wsparła naszą inicjatywę. Dziękujemy za pomoc

Mądra edukacja ekologiczna

nieplaczabaw.pl | 2019-10-24


Posłuchaj podcastu Nieplac zabaw, w którym Anna Komorowska przepytuje Agnieszkę o tym jak uczyć dzieci o ekologii. \"Współczesne dzieci mają ogromną wiedzę na temat przyrody. (...). Ale jak taka wiedza przekłada się na praktykę? Jak uczyć ekologii w skali globalnej, ale i lokalnej?

Punkt zwrotny

www.poradnikowo.com | 2019-10-23


Posłuchaj podcastu Poradnikowo, w którym Wojtek Strózik wyciaga z Agnieszki całą prawdę o Pracowni Boruja. \"Przychodzi taki moment, takie zdarzenie, które wywraca Twoje życie do góry nogami. Ta chwila, kiedy zadajemy sobie ważne pytania. Pytania, które mogą wiele, a raczej odpowiedzi na te pytania.\"

Śpiewająca zakonnica z Białegostoku chce wydać nową płytę

www.se.pl | 2019-10-22


Siostra Julita Zawadzka ze Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny chciałaby nagrać i wydać własną płytę. Zakonnica pochodzi z Nidzicy, ale mieszka w Białymstoku, gdzie posługuje w przedszkolu. To w stolicy Podlasia zaczęła się jej przygoda z muzyką chrześcijańską.

Nieziemski głos siostry Julity

teleexpress.tvp.pl | 2019-10-22


Siostra Julita Zawadzka ma powołanie także... do śpiewania! Jej fani twierdzą, że brzmi nieziemsko. Zakonnica wydała płytę i teraz w internecie zbiera pieniądze na kolejną. Lekcje z dziećmi też prowadzi śpiewająco

Polski artysta planuje wydać artystyczną Kamasutrę

label-magazine.com | 2019-10-22


Polski grafik i ilustrator Radek Bączkowski planuje wydać artystyczną wersję Kamasutry. Jak mówi, ma nadzieję, że album przełamie seksualne tabu w sposób artystyczny i finezyjny, całkowicie odbiegający od dotychczasowych, popularnych wydań.

Wrocławska wersja Kamasutry. Artyści przełamują seksualne tabu [AUDIO, ZDJĘCIA, 18+]

www.se.pl | 2019-10-21


Wrocławski artysta-grafik Radosław Bączkowski oraz łódzka pisarka Monika Lipińska-Pawełek tworzą swoją wersję Kamasutry. Znajdziemy w niej wiersze, ciekawostki i statystyki ze świata seksu, ale też postać tytułowego The Jonze.

Trwa zbiórka na program o grach wideo nawiązujący do Escape

www.press.pl | 2019-10-21


Zespół złożony m.in. z byłych dziennikarzy czasopism \"PSX Extreme\", \"Playstation Magazyn\" i popularnej w latach 90. audycji \"Escape\" zbiera pieniądze na program telewizyjny poświęcony grom wideo - \"Gamespace\".

Powstaje program o grach wideo „GameSpace”, ma trafić do telewizji i internetu (wideo)

wirtualnemedia.pl | 2019-10-21


Ruszyła internetowa zbiórka na pierwszy sezon magazynu „GameSpace” poświęconego grom komputerowym i konsolowym. Twórcy zapewniają, że po pilotażowym odcinku ich projektem zainteresowało się kilka stacji telewizyjnych. Magazyn ma również być dostępny w internecie

Kamasutra inaczej! Zobacz te niesamowite obrazy!

jeleniagora.naszemiasto.pl | 2019-10-20


Kamasutra, choć wzbudza zainteresowanie, to wciąż temat tabu. Przyznać jednak trzeba, że wiele osób chciałoby mieć tą księgę w swojej kolekcji. Nowy projekt ma szanse na zrealizowanie. The Jonze Kamasutra- czyli finezyjny seks w kilkunastu pozycjach z poetyckim opisem każdej z nich.