Dołącz do naszej społeczności!

Media o PolakPotrafi.pl:

„Las, 4 rano”. Premiera filmu już w styczniu

tomaszow.pl | 2016-11-30


Już 20 stycznia odbędzie się premiera najnowszego filmu Jana Jakuba Kolskiego „Las, 4 rano”. Na ekranie zobaczymy między innymi Krzysztofa Majchrzaka i Olgę Bołądź. Pokaz specjalny, jeszcze w styczniu, odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim.

Dekalog w twardej oprawie

gdansk.gosc.pl | 2016-11-30


Charytatywna książka dla dzieci z Hospicjum "Pomorze Dzieciom", w której wydanie włączyć może się każdy.

Ruszył projekt Najmłodsza Polka na Evereście

www.portalgorski.pl | 2016-11-30


Oficjalnie, z kopyta RUSZYŁ projekt crowdfunding'owy 'Najmłodsza Polka na Evereście - Ekspedycja 2017'! Nie ma odwrotu :) Z udziałem KAŻDEGO z WAS w akcji mamy ogromną szansę na postawienie kroku naprzód w historii polskiego himalaizmu kobiecego odnawiając rekord sprzed niemal 11 lat !! - Kto jak nie MY!

Katarzyna Sas absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczczy chce wrócić do Ghany. Ratować życie

bydgoszcz.naszemiasto.pl | 2016-11-29


Katarzyna Sas w Afryce spędziła prawie rok i szkoliła tamtejszych lekarzy. Teraz zbiera pieniądza na kolejny wyjazd.

Monika z Pszczyny buduje szkołę w Nairobi. Wspomóż projekt!

www.pszczynska.pl | 2016-11-29


Don Bosco Boys’ Town to wyjątkowe miejsce, które jest nie tylko szkołą, ale i domem dla dużej grupy młodych ludzi z ubogich środowisk Nairobi. W budowie szkoły pomaga Monika Kubica z Pszczyny, która wyjechała do Kenii w ramach Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego.

Schowaj domofon do kieszeni

pulsinnowacji.pb.pl | 2016-11-29


Twórcy Nofo chcą zmienić nasze domowe nawyki. Na rozwój nowej technologii zbierają fundusze na platfomie Polakpotrafi.pl.

TWORZYMY PRZESTRZEŃ PEŁNEJ KULTURY - SOFA LITERACKA

cojestgrane.pl | 2016-11-29


Potrzebujemy Waszego wsparcia! Tworzymy w Katowicach przestrzeń, która ma służyć nam wszystkim.

Ruszył projekt crowdfundingowy „Najmłodsza Polka na Evereście” – Sylwia Bajek

wspinanie.pl | 2016-11-29


Oficjalnie z kopyta ruszył projekt crowdfundingowy „Najmłodsza Polka na Evereście – Ekspedycja 2017”. Nie ma odwrotu :). Z udziałem KAŻDEGO z WAS w akcji mamy ogromną szansę na postawienie kroku naprzód w historii polskiego himalaizmu kobiecego odnawiając rekord sprzed niemal 11 lat! Kto jak nie MY!

Stuhr, Olbrychski i Zamachowski chcą sceny dla adeptów sztuki aktorskiej w Poznaniu!

poznan.naszemiasto.pl | 2016-11-28


Poznań nie ma profesjonalnej sceny dla młodych adeptów sztuki aktorskiej. Zmienić to chce studio aktorskie STA. Trwa zbiórka na „Projekt Scena”.

Polska konkurencja dla Ubera, Airbnb, Allegro, OLX i Facebooka?

mamstartup.pl | 2016-11-28


Polacy nie gęsi i… swoją aplikację mają. A raczej będą mieć, jeśli powiedzie się zbiórka, która dzisiaj ruszyła na polskim Kickstarterze PolakPotrafi.pl. ShareIt to – według pomysłodawców – aplikacja mobilna będąca odpowiedzią na wszystkie sytuacje dnia codziennego, w których nie masz tego, z czego

Dlaczego Polak potrafi?

art.plportal.pl | 2016-11-28


RobGitarnik (Robert Madziarz) - Gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent muzyczny, muzyk sesyjny. Laureat nagrody w kategorii muzyka Plebiscytu Polish Business Network Award Londyn 2016. Na swoim koncie wydany debiutancki album zespołu Time Square 2002 i kilka singli w latach późniejszych, oraz udział w finale Debiut Opole 2004. Udziały w przeglądach i festiwalach ogólnopolskich, wiele programów radiowych i telewizyjnych TVP 1, TVP 3, VIVA POLSKA.

NOWA HUTA DO ROZKOCHANIA

www.kulturatka.pl | 2016-11-28


Grupa mieszkańców skupiona wokół inicjatywy Nowa Huta Teraźniejszości i Klubu Kombinator chcą wydać nowohucki kalendarz na 2017 rok. Właśnie rusza akcja, która ma na celu zbiórkę funduszy na wydanie kalendarza.

Dlaczego Polak potrafi?

art.e-magnes.pl | 2016-11-28


RobGitarnik (Robert Madziarz) - Gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent muzyczny, muzyk sesyjny. Laureat nagrody w kategorii muzyka Plebiscytu Polish Business Network Award Londyn 2016. Na swoim koncie wydany debiutancki album zespołu Time Square 2002 i kilka singli w latach późniejszych, oraz udział w finale Debiut Opole 2004. Udziały w przeglądach i festiwalach ogólnopolskich, wiele programów radiowych i telewizyjnych TVP 1, TVP 3, VIVA POLSKA.

ShareIt – polska odpowiedź na serwisy współdzielenia

mobirank.pl | 2016-11-28


Aplikacja mobilna ShareIt to polska odpowiedź na ofertę wyspecjalizowanych, międzynarodowych serwisów oferujących tzw. „współdzielenie”.

Polska konkurencja dla Ubera, Airbnb, Allegro, OLX i Facebooka?

www.startupgrind.pl | 2016-11-27


Polacy nie gęsi i… swoją aplikację mają. A raczej będą mieć, jeśli powiedzie się zbiórka, która dzisiaj ruszyła na polskim Kickstarterze PolakPotrafi.pl. ShareIt to – według pomysłodawców – aplikacja mobilna będąca odpowiedzią na wszystkie sytuacje dnia codziennego, w których nie masz tego, z czego potrzebujesz skorzystać, a jest ci to potrzebne „tu i teraz”. Wachlarz zastosowań jest w zasadzie nieograniczony.

Maniucha i Ksawery śpiewali w „Wołyniu”. Teraz zbierają na wydanie płyty

lublin.eska.pl | 2016-11-27


Śpiewają unikalne pieśni z ukraińskiego Polesia łącząc je z jazzową improwizacją. Nie pozwalają historii zaginąć i liczą na Waszą pomoc! Chcą wydać płytę.

Czytaj więcej na: http://www.nadmorski24.pl/wiadomosci/29920-hel-z-pomoca-internautow-chca-stworzyc-wyjatkowy-hostel.html

| 2016-11-27


Czytaj więcej na: http://www.nadmorski24.pl/wiadomosci/29920-hel-z-pomoca-internautow-chca-stworzyc-wyjatkowy-hostel.html

Kambo na UW. Eksperci medycyny amazońskiej udzielą wykładu na Uniwersytecie

warszawa.wyborcza.pl | 2016-11-26


Zabieg z wykorzystaniem kambo, czyli trucizny wydzielanej przez amazońskie żaby, mógł być przyczyną śmierci 30-latki z Warszawy. Specjaliści od tej odmiany medycyny naturalnej szykują się właśnie do występu na Uniwersytecie Warszawskim.

Miłka Raulin realizuje swój projekt Siła Marzeń – Korona Ziemi. Wspierajmy!

wspinanie.pl | 2016-11-26


Miłka Raulin od pięciu lat realizuje projekt Siła Marzeń – Korona Ziemi. Ma szansę stać się najmłodszą Polką, której uda się wejść na najwyższe szczyty wszystkich kontynentów. Do skompletowania Korony Ziemi pozostały jej jeszcze dwa: Mount Vinson i Mount Everest. Zacznie od najwyższej góry Antarktydy (4892 m n.p.m.).

Muzycy z Żukowa chcą nagrać płytę z wierszami ks. Jana Twardowskiego. Pomóżmy im!

kartuzy.naszemiasto.pl | 2016-11-26


Grupa JASS & ONE chce wydać debiutancką płytę - korzystając z platformy PolakPotrafi.pl. To grupa muzyków, którą tworzą Sławek Matuszak (autor muzyki i gitarzysta), Artur Wolski (gitara solowa), Jarosław Bielawski (perkusja), Romek Kryszewski (bas) oraz trzy wokalistki Marcelina Zapotoczna, Monika Dejk-Ćwikła i Paulina Małek.

„Muzeum Lizaka” prowadzi zbiórkę na PolakPotrafi.pl

gospodarkapodkarpacka.pl | 2016-11-25


JASŁO. Muzea smaku to jeden z najlepszych sposobów na promocję turystyczną regionu.

Jakub Frączek- recital w Carnegie Hall!

www.rmfclassic.pl | 2016-11-25


Jego największym marzeniem jest wystąpić na deskach jednej ze scen w Carnegie Hall w Nowym Jorku. Dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości jego marzenie może się spełnić!

Wyczarowali prawie 12 tys. zł

gwarek.com.pl | 2016-11-24


11 482,10 zł – taką kwotę zebrał zakład Foto Melcer w czasie trwającej pięć dni akcji charytatywnej. Chodzi o integracyjny plac zabaw dla dzieci niewidomych.

Polacy wymyślili domofon w smartfonie

www.antyradio.pl | 2016-11-24


Smartfon to prawdziwy technologiczny scyzoryk XXI wieku – za jego pomocą zrobić można już niemal wszystko. Lista możliwości gadżetu może wydłużyć się o kolejną pozycję dzięki polskim twórcom Nofo – rozwiązania, które pozwoli zapomnieć o bieganiu do domofonu.

NASZYM CELEM JEST STWORZENIE SŁODKIEGO MUZEUM

przemyskie.info | 2016-11-23


Takiego Muzeum LIZAKA nie ma jeszcze w Polsce !!!!To słodkie miejsce ma być siedzibą dziedzictwa cukiernictwa. Szerzenie i pogłębianie wiedzy o składnikach, sposobach, walorach spożywania a samo tworzenie własnego lizaka ma być połączone z zabawą i radością. Na potrzeby Muzeum Lizaka zagospodarujemy cały obiekt o powierzchni prawie 500m2. Osoba zwiedzająca najpierw pozna historię słodyczy i rodzaje składników. Będzie mogła dotknąć, powąchać, posmakować, zobaczyć na jakich maszynach były i są wytwarzane. Dowie się jak lizaki-cukierki wyglądały dawniej a jak dziś... a na koniec zrobi swojego lizaka.

Schowaj domofon do kieszeni

pulsbiznesu.pb.pl | 2016-11-23


Twórcy Nofo chcą zmienić nasze domowe nawyki. Na rozwój nowej technologii zbierają fundusze na platfomie Polakpotrafi.pl.

Polacy na nowo wymyślili domofon – będzie nim Twój smartfon

antyweb.pl | 2016-11-23


Wiele firm przekonuje nas dzisiaj, że wymyśliło na nowo dobrze nam znane urządzenie czy rozwiązanie i w ten sposób ułatwi nasze życie. Lepsze staje się wrogiem dobrego. Oczywiście często ma to związek z podłączaniem do Sieci analogowych sprzętów, tworzeniem aplikacji, parowaniem kolejnych rzeczy ze sprzętem mobilnym. Rzeczywistość ma być inteligentna, podłączona, a przez to bardziej przyjazna. Polacy też działają na tym polu, a świeżym przykładem Nofo - odświeżona wersja domofonu.

3 DNI TEMU Jak powstają i czym różnią się od siebie mydła?

ciekawe.org | 2016-11-22


Mydło mydłu nierówne? Jak powstają i czym różnią się od siebie mydła?

Zbiórka na wydanie płyty na PolakPotrafi.pl

www.mtv24.tv | 2016-11-22


Rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na wydanie płyty "Oj borom borom" Maniuchy Bikont i Ksawerego Wójcińskiego na portalu polakpotrafi.pl. Płyta została już nagrana w studiu Polskiego Radia dzięki Nagrodzie Specjalnej im. Czesława Niemena, przyznanej artystom podczas tegorocznej edycji festiwalu Nowa Tradycja.

Cypel Hostel - nowy projekt Alternatywnego Cypla. Pomożesz zebrać 55 tys na Polakpotrafi.pl? | WIDEO

hel.naszemiasto.pl | 2016-11-22


Cypel Hostel - nowy projekt Alternatywnego Cypla. W starym wojskowym baraku powstać na wyjątkowe miejsce pełne kultury i z tanimi noclegami. Pomożesz zebrać aktywnym helanom 55 tys na portalu Polakpotrafi.pl?