Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

Media o PolakPotrafi.pl:

Zwariowany plan na wakacje. Prawie 4 tys. km w 16 dni na rowerze!

www.bielsko.biala.pl | 2018-07-21


Cztery tysiące kilometrów w maksymalnie 16 dni. Po drodze m.in. Alpy, przełęcz Karkonoska, Góry Dynarskie oraz szutrowe wzniesienia na Bałkanach. Te wszystkie okolice będzie musiała pokonać Alina Kilian z Bielska-Białej. Rowerzystka planuje tego dokonać za pomocą siły własnych mięśni i dwóch kółek.

Farmaceutka startuje w The Transcontinental Race

farmacja.pl | 2018-07-20


Alina Kilian z Beskidzkiej Okręgowej Izby Aptekarskiej, jako jedna 20 kobiet z całego świata, wystartuje w jednym z najtrudniejszych wyścigów rowerowych świata – The Transcontinental Race. Będzie miała tylko 16 dni na pokonanie aż 4000 km, bez żadnego wsparcia.

Krzysztof Zanussi w Toruniu osobiście odsłoni pamiątkową tablicę przy ulicy Podmurnej. Kręcił tu „Rok spokojnego słońca

www.nowosci.com.pl | 2018-07-20


„Rok spokojnego słońca” to film, który reżyser Krzysztof Zanussi kręcił na ulicach toruńskiej starówki. W mieście są osoby, które pamiętają tamte fascynujące wydarzenia z 1983 roku.

Gadafest 2018: Co czeka na uczestników?

muzyka.interia.pl | 2018-07-19


W dniach 10-11 sierpnia odbędzie się dziewiąta edycja festiwalu Gadafest. Kto wystąpi i jakie dodatkowe atrakcje czekają na uczestników? Sprawdźcie szczegóły!

bydgoszczanin-pragnie-wydac-niezwykly-album-liczy-na-pomoc.

bydgoszcz.wyborcza.pl | 2018-07-18


bydgoszczanin-pragnie-wydac-niezwykly-album-liczy-na-pomoc.

Młodzi Włocławianie tworzą grę komputerową

ddwloclawek.pl | 2018-07-18


Grupa młodych włocławian założyła amatorskie studio tworzące gry komputerowe. Ich pierwszy projekt to gra karciana Masters Of War. Jej autorzy chcą być w pełni niezależni, dlatego pieniędzy na sprzęt niezbędny do realizacji swojego ambitnego pomysłu szukają na platformach crowdfundingowych.

A MOŻE POMOŻEMY CHORYM DZIECIOM? BAJKI KONTRA CHOROBA

keithmojito.blogspot.com | 2018-07-18


Żyjemy w szybkich czasach, gdzie każdy goni za czymś. Egzystujemy w strasznym pędzie i czasem powinniśmy zwolnić a gdy już to zrobimy to może znajdziemy chwilę aby pochylić się nad losem innych. Dziś chciałbym zachęcić Was do drobnej pomocy ciężko chorym dzieciakom.

Akademicki Chór UG podejmuje hiszpańskie wyzwanie

radiogdansk.pl | 2018-07-17


Tysiące przejechanych kilometrów, setki prześpiewanych godzin na próbach - to wszystko charakteryzuje Akademicki Chór Uniwersytetu Gdańskiego. Zespół istnieje już 47 lat i każdego roku podejmuje się nowych wyzwań i śmiałych projektów. Teraz stawia sobie nowy cel – międzynarodowy festiwal chóralny w

Młody konstruktor potrzebuje funduszy!

ddtorun.pl | 2018-07-17


Jak mówi młody konstruktor, możliwości sprzętowe są jednak dużo większe. W najbliższym czasie chciałby, żeby jego hulajnoga przekroczyła magiczną granicę 100 km/h i tym samym ustanowiła rekord prędkości w Polsce. Niezbędne są jednak dalsze, jeszcze bardziej wytężone prace, na które niestety brakuje

Miechów. Festiwal Gadafest 2018

kalendarz.ngo.pl | 2018-07-16


Gadafest to bezpłatne dwudniowe wydarzenie kulturalne organizowane od 2012 roku w województwie małopolskim. W czasie tych 6 lat odbyło się 8. edycji imprezy.

Numinosum Festival 2018

bit.ly | 2018-07-16


Przygotujcie się na tańce w prawdziwej XIX-wiecznej drewnianej stodole w Skansenie Budownictwa Puszczańskiego Kampinoskiego Parku Narodowego w Granicy, a następnie na żywiołowe afterparty do białego rana w zrekonstruowanej słowiańskiej osadzie „Czarci Chutor”.

Pierwsza polska aplikacja o zasięgu globalnym – to brzmi dumnie.

www.spidersweb.pl | 2018-07-15


CountMe pozwala publikować, dzielić się i kontrolować swoje zakupy. Jej twórca, Mateusz Oleksiuk, wystartował właśnie ze zbiórką na PolakPotrafi.pl. Do 26 sierpnia chce zebrać 60 tys. zł.

„Z naturą się nie walczy…”

starachowicka.pl | 2018-07-14


Ćwierć wieku temu, nauczyciel, społecznik i pasjonat muzyki Mirosław Gęborek postanowił, że stworzy zespół. I będzie to grupa młodych muzyków, dzieciaków, które mają talent. Tak powstał Międzyszkolny Big Band, z czasem został przemianowany na Juniors Band Starachowice. Do chłopców dołączyły dziewczę

Chcesz skrzynkę piwa? Pomóż zespołowi K.A.C wydać płytę

axunarts.wordpress.com | 2018-07-13


Wystartowała akcja, której celem jest zbiórka funduszy na nagranie debiutanckiego albumu. Z tą skrzynką piwa to nie żart. Osoby wpłacające na konto zbiórki po tysiąc złotych, mogą liczyć na zestaw, w skład którego wchodzi m.in. „krata” piwa z logo zespołu K.A.C.

O mnie i projekcie w telewizji WTK

youtu.be | 2018-07-13


Będąc w telewizji udało mi się opowiedzieć czym dla mnie jest bieganie i jak zmieniło ono moje życie.

Siłaczki. Powstaje pierwszy w historii film o polskich emancypantkach walczących o prawa kobiet

www.wysokieobcasy.pl | 2018-07-12


Mnóstwo kobiet na przełomie XIX i XX wieku poświęcało całą swoją energię na zdobycie praw równych mężczyznom, a my dziś nie wiemy o nich nic - mówi Marta Dzido, współtwórczyni dokumentu fabularyzowanego \"Siłaczki\". Takiego filmu w historii polskiej kinematografii jeszcze nie było.

FESTIWAL GADAFEST 2018

www.kulturatka.pl | 2018-07-12


Gadafest skierowany jest do szerokiego grona odbiorców – zarówno młodych ludzi poszukujących swoich zainteresowań, jak również świadomych uczestników festiwalowych propozycji.

Jego hulajnoga jechała już 80 km/h, a kolejna ma być jeszcze szybsza! Młody konstruktor potrzebuje funduszy!

ddwloclawek.pl | 2018-07-11


Poprzedni jednoślad Krzyśka pojechał 80 km/h. Młody inżynier chce teraz zaprojektować hulajnogę elektryczną, która będzie najszybsza w Polsce, a może i na świecie. Pojazd ma pobić magiczną granicę \"setki\", ale potrzebne są fundusze. Poprzedni projekt pochłonął jego wszystkie oszczędności.

FESTIWAL GADAFEST 2018 ODBĘDZIE SIĘ 10 I 11 SIERPNIA W MIECHOWIE

www.radiokrakow.pl | 2018-07-10


Gadafest to bezpłatne dwudniowe wydarzenie kulturalne organizowane od 2012 roku w województwie małopolskim. W czasie tych 6 lat odbyło się 8. edycji imprezy – cztery w Rabce-Zdroju oraz cztery w Miechowie. 9. edycja odbędzie się 10 i 11 sierpnia 2018 roku w Miechowie.

Z Krakowa do Miechowa | Gadafest 2018

off.radiokrakow.pl | 2018-07-10


Interesujący line-up, darmowy wstęp, piękna lokalizacja, domowy klimat - czego chcieć więcej? GADAFEST zaliczany jest do grona małych, ale godnych uwagi festiwali.

Póki my żyjemy - recenzja

recenzja.info | 2018-07-10


Jestem w dość niekomfortowej sytuacji, po raz pierwszy piszę o książce, która nie została jeszcze wydana. Ba, nie wiem nawet, czy zostanie wydana. Myślę jednak, ze na publikację zasługuje. Akcja jest wartka i wciągająca. Narracja nie pozwala się nudzić (...)

W Krakowie powstaje film „Siłaczki”, upamiętniający historię polskich emancypantek

plus.gazetakrakowska.pl | 2018-07-08


„Siłaczki” w reżyserii Marty Dzido i Piotra Śliwowskiego mają być fabularyzowanym dokumentem o aktywistkach, które sto lat temu wywalczyły dla Polek prawa wyborcze. - Wywalczyły, a nie otrzymały - podkreśla Marta Dzido. - Naszym prababkom nikt żadnych praw nie podarował, same musiały je zdobyć i dok

Jako kierowca wyścigowy podbija Tajlandię. Odwiedził fanów w Świdnicy

swidnica24.pl | 2018-07-07


Z każdym startem powiększa się grono fanów pierwszego, polskiego kierowcy wygrywającego narodowe serie wyścigów samochodowych Tajlandii. Lukas Drozdowicz odwiedził w sobotę Świdnicę, gdzie nie tylko spotkał się z sympatykami, ale także pościgał się z nimi na torze kartingowym M3Racing.

Olsztynianin jedynym Polakiem w elitarnym gronie. Potrzebuje wsparcia finansowego

www.olsztyn.com.pl | 2018-07-05


Maciej Gryko jest olsztyńskim aktywistą i dokumentalistą. Artysta, mając 10 lat, w wyniku skomplikowanej operacji przeszedł w stan śmierci klinicznej. Lekarzom udało się go uratować, ale stracił słuch. Mężczyzna nie poddał się i dzięki pasji i zaangażowaniu trafił do elitarnego grona Burning Man.

Z Olsztyna do Nevady. Wyjątkowe wyróżnienie artysty z Olsztyna

olsztyn.wm.pl | 2018-07-05


Maciek Gryko, artysta z Olsztyna, nie słyszy, ale to nie przeszkadza mu realizować wielkich przedsięwzięć. Teraz zbiera pieniądze na wyjazd do Nevady. Burning Man to spotkanie ludzi z całego świata, eksperyment społeczno-artystyczny.

Pierwszy polski dokumentalista na Burning Man

www.olsztyn.eu | 2018-07-04


Maciej Gryko to niesłyszący olsztyński aktywista. W wyniku skomplikowanej operacji w szpitalu, przechodząc stan śmierci klinicznej stracił całkowicie słuch. Miało to miejsce gdy miał 10 lat. Szanse na wyjście z choroby były niemal zerowe jednak Maciejowi udało się przeżyć...

Niesłyszący artysta znalazł się w elicie. Ale nie ma środków na wyjazd do USA

wiadomosci.onet.pl | 2018-07-03


-Na podróż w obie strony i udział w imprezie będzie potrzebował około 5 tys. dolarów -Zależy mu na udziale w Burning Man, bo dzięki temu może się przed nim otworzyć wiele drzwi do kariery -W planach ma stworzenie rzeźby, którą potem spali

Ma w Bydgoszczy swoją ulicę, będzie miał też swoją ścianę. Trwa zbiórka na mural Tomasza Golloba

bydgoszcz.eska.pl | 2018-06-27


Kibice Tomasza Golloba zbierają pieniądze na mural słynnego żużlowca. To ma być wyraz wsparcia dla sportowca, który w ubiegłym roku miał poważny wypadek.

Popołudnie RDC: o projekcie stworzenia animacji do „Dziewczyny” B. Leśmiana

www.rdc.pl | 2018-06-27


Rozmawialiśmy z Beatą Jewiarz

START.UP.PRESS: poznaj ośmiu laureatów. WELL DONE czy aplikacja wspierająca rodzica

www.strefabiznesu.pl | 2018-06-27


Aukcja Pracy, Well Done, Yummy!, Webwawe oraz Vitame to pozostali Finaliści. W cyklu ośmiu artykułów przedstawiamy kolejno najlepsze spółki starupowe 2018.