Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

Media o PolakPotrafi.pl:

Karol Wojtyła: Totus Tuus to gra o papieżu w stylistyce anime

www.eurogamer.pl | 2019-06-03


Poznańskie studio Mobinet Games zapowiedziało darmową grę Karol Wojtyła: Totus Tuus. To produkcja, która przedstawi losy i życie młodego papieża w Wadowicach oraz Krakowie.

Karol Wojtyła w wersji anime. Młody papież na smartfonie za co łaska

wyborcza.pl | 2019-06-03


\"Graj z Bogiem!\" - to reklama \"pierwszej chrześcijańskiej gry przedstawiającej życie papieża Polaka i pielęgnującej pamięć o wielkim rodaku\". Mobinet Games, firma z Poznania, pieniądze na \"Karola Wojtyłę\" zbiera przez crowdfunding.

Poznańska firma chce napisać grę anime – Karol Wojtyła: Totus Tuus

www.chip.pl | 2019-06-02


Gra pt. „Karol Wojtyła: Totus Tuus” ma pozwalać użytkownikowi podejmować w imieniu późniejszego papieża życiowe decyzje. Wybory wpłyną na to, jak ułoży się życie wybitnego Polaka z Wadowic. Autorzy zapowiadają, że pomysł przewiduje 8 różnych zakończeń gry.

Karol Wojtyła: Totus tuus - Polacy tworzą grę o Papieżu

www.gry-online.pl | 2019-06-02


Poznańska firma Mobinet Games uruchomiła na portalu Polakpotrafi.pl zbiórkę pieniędzy na nowy projekt, zatytułowany Karol Wojtyła: Totus Tuus. Jak nietrudno się domyślić, produkcja ma opowiadać historię Papieża Polaka.

Karol Wojtyła: Totuus Tuus – ruszyła zbiórka pieniędzy na grę o przygodach papieża

gamingsociety.pl | 2019-06-01


Polskie studio deweloperskie Mobinet Games uruchomiło zbiórkę pieniędzy na sfinansowanie gry o młodym Janie Pawle II. Jak zapowiadają twórcy, będziemy chodzić na kremówki. To wszystko w stylu anime.

Karol Wojtyła: Totuus Tuus. Powstaje gra o młodym Papieżu

www.ppe.pl | 2019-06-01


Polskie studio Mobinet Games zdecydowanie nie boi się kontrowersji. Ekipa tworzy właśnie grę o młodości polskiego Papieża, Karola Wojtyły.

Karol Wojtyła: Totus Tuus. Polacy stworzą grę o Janie Pawle II

tech.wp.pl | 2019-06-01


\"Jeśli chcesz zmierzyć się z problemami jakie miał przed sobą przyszły papież, a wcześniej młody ksiądz Wojtyła, teraz masz okazję\" – czytamy w ogłoszeniu poznańskiej firmy Mobinet Games, zamieszczonym w serwisie \"Polak Potrafi\".

Młody perkusista z Poznania ma szansę wystąpić w Carnegie Hall.

www.beatit.tv | 2019-05-31


Kuba Jeżak to 14-letni, utalentowany perkusista z Poznania, aktualnie uczy się w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II st. im. Jadwigi Kaliszewskiej w Poznaniu pod czujnym okiem Pana Łukasza Berlina. Mimo młodego wieku posiada na swoim koncie kilka ciekawych osiągnięć muzycznych.....

Pomóż młodemu perkusiście z Poznania wystąpić w Carnegie Hall. 14-letni Kuba Jeżak to supertalent

plus.gloswielkopolski.pl | 2019-05-31


Choć ma zaledwie 14 lat, to już pod koniec roku może zagrać w najbardziej prestiżowej sali koncertowej na świecie. Jednak na występ w ramach Recitalu Zwycięzców American Protege International Music Talent Competition Spring 2019 w nowojorskim Carnegie Hall w Nowym Jorku, nastoletni Kuba Jeżak potrze

CO LECZYĆ: CIAŁO, UMYSŁ CZY DUSZĘ??? Fenix Iskra © VTV

www.youtube.com | 2019-05-27


Wywiad na temat metod działania stosowanych w ramach Mobilnego Gabinetu Pielęgnacji Zdrowia.

Mariusz Forecki zbiera środki na wydanie swojego Mechanizmu. Zobacz zdjęcia z poprzednich albumów poznańskiego fotografa

gloswielkopolski.pl | 2019-05-24


Poznański fotograf i dokumentalista Mariusz Forecki prosi o pomoc w wydaniu swojej nowej książki fotograficznej. Album „Mechanizm. Polska 1989-2019” opowiada o licznych zmianach, jakie w tym okresie zaszły w naszym kraju.

Sylwetka kolejnego prelegenta na naszej stronie!

tedxtarnow.com | 2019-05-24


Sylwetka kolejnego mówcy - Richarda Lucasa - jest już dostępna na naszej stronie - zapraszamy! https://tedxtarnow.com/#prelegenci

ZA 100 UDERZEŃ SERCA ZAWRÓĆ JEŚLI TO MOŻLIWE! Aja i Fenix Iskra © VTV

www.youtube.com | 2019-05-23


Wywiad z autorami projekt na temat ich pracy, najnowszej książki oraz projektu Mobilny Gabinet Pielęgnacji Zdrowia.

CO LECZYĆ: CIAŁO, UMYSŁ CZY DUSZĘ??? Fenix Iskra © VTV

www.youtube.com | 2019-05-23


Wywiad z mężem autorki projektu (Fenix Iskra) na temat podstaw leczenia w różnych zakątkach świata oraz podstawach filozoficznych jakie za tym stoją. Doniesienia na temat metod Kahunów, Indian Ameryki Południowej i innych ludów pradawnych ...

Było sobie zdrowie, szczęście i uroda

www.youtube.com | 2019-05-23


Nasza bohaterka napisała książkę, która może odmienić wasze życie. Zobaczcie sami!

Zdrowie przywiezione z krańców świata ...

www.youtube.com | 2019-05-22


Wywiad z autorką projektu Ają Iskra na temat jej podróży, książki, projektu Mobilnego Gabinetu Zdrowia i stosowanych metodach pracy. Wywiad w internetowej telewizji STUDIO VTV1. Zapraszamy do obejrzenia jakie metody stosują ludzi z różnych zakątków świata na znane nam dolegliwości.

Nowy materiał Poznańskiego Chóru Chłopięcego zaśpiewany na żywo. Zbiórka na wydanie płyty

poznan.wyborcza.pl | 2019-05-21


Ruszyła zbiórka na nagranie płyty z nowym materiałem \"Credo\", który na żywo wykonuje Poznański Chór Chłopięcy. - Chór koncerty daje w różnych miejscach na całym świecie. A jego muzykę warto rozpowszechniać - opowiada organizator zbiórki Cezary Ostrowski.

Zbiarają na płytę Poznańskiego Chóru Chłopięcego. Wyjątkową płytę.

gloswielkopolski.pl | 2019-05-21


Moją wielką pasją są stereofoniczne utrwalenia muzyki na żywo metodami eksperymentalnymi - mówi Cezary Ostrowski, który nagrał nowy materiał „Credo” Poznańskiego Chóru Chłopięcego i chce chłopakom wydać płytę ...

Witaj Wielkopolsko!

poznan.tvp.pl | 2019-05-21


Nasz kolejny gość - Jedrzej Józefowicz doskonale wie, dokąd chce pójść, wybrał już sobie nawet droge. Za chwile rozmowa.

Teleskop

poznan.tvp.pl | 2019-05-20


W studiu gościć też będziemy Jędrzeja Józefowicza, który pieszo wyruszy w liczącą ponad 2000 kilometrów drogę do Rzymu.

Muzyka z filmu Kler na płycie? Jak zapłacicie

trojmiasto.wyborcza.pl | 2019-05-14


Chcesz posłuchać z płyty muzyki z filmu \"Kler\"? Pomóż jej kompozytorowi, Mikołajowi Trzasce, zebrać pieniądze na jej wydanie.

Pieszo z Polski do Rzymu

glospowiatusredzkiego.pl | 2019-05-14


Średzianin Jędrzej Józefowicz dobrze znany jest wszystkim mieszkańcom z zamiłowania do podróży. Na swoim koncie ma już m.in. 1015-kilometrową pieszą wyprawę szlakiem św. Jakuba do Santiago de Compostela i Cabo Fisterra. Teraz zbiera fundusze na równie daleką kolejną wycieczkę.

Wesprzyjmy Mariusza Foreckiego w wydaniu kolejnej autorskiej książki

zpaf.pl | 2019-05-11


Nasz związkowy kolega z Okręgu Wielkopolskiego tak opisuje swój projekt: Miło mi poinformować, że prace nad moją nową książką osiągnęły półmetek. Jest gotowa koncepcja i projekt.

Mariusz Forecki zapowiada nową książkę fotograficzną

kulturalnemedia.pl | 2019-05-10


Opowieść w najnowszej książce Mariusza Foreckiego rozpoczyna się jeszcze w roku 1988 od zdjęć, a w zasadzie małych wglądówek przedstawiających wizytę brytyjskiej premier Margaret Thatcher w Hali Mirowskiej w Warszawie i zakup przez nią jabłek.

Olsztynianin rusza na Syberię

gwarminska.pl | 2019-05-09


Karol Fryta, dziennikarz i podróżnik, wybiera się w podróż po Armenii, Iranie, Azerbejdżanie i Rosji. W tej ostatniej chce spędzić trzy miesiące, większość czasu przebywając na Syberii.

Polacy wysłali drona na wysokość 27 km

www.antyradio.pl | 2019-05-06


Będzie potrafić niemal wszystko to, co satelity, kosztując przy tym zaledwie ułamek kwoty, jaką trzeba byłoby wydać na kosmiczną technologię. Cloudless chce stworzyć drona, który będzie mógł unosić się w stratosferze miesiącami, prowadząc obserwacje i badania.

Polak buduje kosmicznego drona. Wieczorami i w weekendy

tech.wp.pl | 2019-05-02


Piotr Franczak, pilot i inżynier, buduje drona latającego na \"granicy kosmosu\" 25 km nad ziemią. Ma już za sobą pierwszy lot, a teraz zbiera na kolejny. Konstruktor twierdzi, że może go odbyć 2 miesiące po tym, jak uda się zebrać potrzebne środki finansowe.

Polak buduje kosmicznego drona. Wieczorami i w weekendy

tech.wp.pl | 2019-05-02


Piotr Franczak, pilot i inżynier, buduje drona latającego na \"granicy kosmosu\" 25 km nad ziemią. Ma już za sobą pierwszy lot, a teraz zbiera na kolejny. Konstruktor twierdzi, że może go odbyć 2 miesiące po tym, jak uda się zebrać potrzebne środki finansowe.

Pielgrzymuje dla dzieci i Boga

mojaolesnica.pl | 2019-04-27


Patryk Potępa z Sokołowic uczestniczy w pieszej pielgrzymce do Watykanu. Portalowi MojaOlesnica.pl powiedział, że robi to celu wsparcia budowy szkoły w Afryce oraz dla Boga.

Bilet w jedną stronę

olsztyn.wm.pl | 2019-04-26


Karol Fryta, podróżnik, dziennikarski wolny strzelec i autor reportaży wyrusza na trzymiesięczną wyprawę na Wschód, której ostatnim etapem jest Magadan. Po drodze chce odwiedzić m.in. grób Noego, miejsce lądowania Tiereszkowej i rodzinną wieś Rasputina.