Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

Media o PolakPotrafi.pl:

Pracownik policji pisze wiersze i bajki dla dzieci

www.gazetawroclawska.pl | 2018-02-12


Mieszkanka Wałbrzycha trzy lata temu wpadła na pomysł, aby napisać swój pierwszy wiersz. Nie był to jednak utwór pisany na kartce, a wersja smsowa. Irena Raszka wiadomość tekstową wysyłała telefonicznie do swoich znajomych. Otrzymała dużo pochlebnych recenzji od odbiorców i to się zaczęło.

WESPRZYJ „OSTATNIĄ BAJKĘ O ZIEMI”

www.polishshorts.pl | 2018-02-12


Na platformie PolakPotrafi ruszyła zbiórka środków finansowych na dokończenie produkcji krótkometrażowowego filmu „Ostatnia bajka o Ziemi”.

Legendary Rover Team z politechniki zbiera pieniądze na University Rover Challenge

www.msn.com | 2018-02-11


Rzeszów: Grupa studentów z trzech wydziałów Politechniki Rzeszowskiej: Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa, Wydziału Elektrotechniki i Informatyki oraz Wydziału Chemicznego, wspólnie buduje analog łazika marsjańskiego. Ich celem jest udział w prestiżowych zawodach łazików marsjańskich - URC w Utah.

Legendary Rover Team z politechniki zbiera pieniądze na University Rover Challenge

www.eskago.pl | 2018-02-11


Rzeszów: Grupa studentów z trzech wydziałów Politechniki Rzeszowskiej: Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa, Wydziału Elektrotechniki i Informatyki oraz Wydziału Chemicznego, wspólnie buduje analog łazika marsjańskiego. Ich celem jest udział w prestiżowych zawodach łazików marsjańskich URC w Utah.

Festiwal Patrząc na Wschód

www.polskieradio.pl | 2018-02-11


Audycja Pawła Drozda na antenie radiowej Trójki, w której mówimy o zbiórce na festiwal.

Studenci Politechniki Rzeszowskiej zbierają na budowę łazika marsjańskiego. Potrzeba 165 tys. zł

rzeszow.wyborcza.pl | 2018-02-10


Zespół Legendary Rover Team z Politechniki Rzeszowskiej buduje łazika marsjańskiego, by wystartować z nim w międzynarodowych zawodach w Stanach Zjednoczonych. Potrzeba na to niebagatelnej kwoty - 165 tys. zł. Zbiórka trwa na portalu polakpotrafi.pl

Legendary Rover Team zbiera pieniądze na zawody University Rover Challenge

rzeszow-news.pl | 2018-02-10


165 tys. zł potrzebuje zespół Legendary Rover Team, twórcy najnowszego łazika marsjańskiego LEGENDARY VI, by wziąć udział w międzynarodowych zawodach University Rover Challenge. Zbiórka pieniędzy ruszyła na portalu polakpotrafi.pl.

Legendary Rover Team z politechniki zbiera pieniądze na University Rover Challenge [WIDEO]

rzeszow.eska.pl | 2018-02-10


Zespół Legendary Rover Team, twórca najnowszego analogu łazika LEGENDARY VI, walczy o udział w międzynarodowych zawodach University Rover Challenge. Ruszyła zbiórka pieniędzy na portalu polakpotrafi.pl., potrzeba 165 000 zł.

WYDAJEMY NA SWOIM NR 3. DRUKIEM! POMOŻECIE?

www.naswoim.biz | 2018-02-10


Połączenie sił Stowarzyszenia SWOJAK i Fundacji Każdy z nas nie tylko upoważnia, ale wręcz zobowiązuje, aby powstała z tego wartość dodana.

Powstaje nowa wersja łazika marsjańskiego

www.radiovia.com.pl | 2018-02-09


17-osobowy zespół pasjonatów inżynierów-robotyków z Politechniki Rzeszowskiej przygotowuje nową, ulepszoną wersję łazika marsjańskiego. Zamierza go wystawić podczas międzynarodowych zawodów University Rover Challenge, które odbywają się w Stanach Zjednoczonych.

Legendary Rover Team zbiera pieniądze na udział w zawodach University Rover Challenge

w.prz.edu.pl | 2018-02-08


Zespół Legendary Rover Team, twórca najnowszego analogu łazika LEGENDARY VI, walczy o udział w międzynarodowych zawodach University Rover Challenge. Ruszyła zbiórka pieniędzy na portalu polakpotrafi.pl., potrzeba 165 000 zł.

200 procent normy! Bezsenna podbija Internet, pani Zosia – serca

wirtualnygarwolin.pl | 2018-02-08


Zgadzając się na reportaż zdjęciowy, a później na wydanie albumu ze zdjęciami, pani Zosia nie przypuszczała, że jej historia odbije się echem w całej Polsce. I teraz nikt już nie ma wątpliwości – to, co pokazał na swoich zdjęciach Dariusz Szubiński jest unikatem.

Do 74-letniej Zofii z Garwolina klienci walą drzwiami i oknami. Żeby kupić chleb, trzeba zapisać się na listę

bliss.natemat.pl | 2018-02-08


Ma 74-lata, ale ani myśli odpocząć. Zofia Kobus z Garwolina prowadzi samodzielnie od osiemnastu lat piekarnię. Gdy inni powoli zaczynają kłaść się spać, ona wtedy wyrusza do pracy. Upieczony przez nią chleb jest tak pyszny, iż znika z półek w mgnieniu oka.

Wstaje przed północą, by swoim klientom upiec pieczywo. O 7 rano chleba już nie ma

kobieta.wp.pl | 2018-02-08


Kiedy większość osób kładzie się spać, wtedy pani Zofia zaczyna pracę. Piecze chleb, po który co rano ustawia się długa kolejka. I tak od 18 lat. Dokładnie od śmierci męża.

Cyberpunk „Made in Poland”!

filmyfantastyczne.pl | 2018-02-07


Polski cyberpunk, który wygląda naprawdę nieźle! Fabuła Angel.A czerpie z najlepszych wzorców kina i literatury science fiction. Twórcy mówią wprost – jesteśmy fanami! I chcą fanom dać polski film SF na najwyższym poziomie – zarówno fabularnym jak i wizualnym.

Wystawili Les Miserables. Teraz proszą o wsparcie!

musicalove.info | 2018-02-07


Utalentowani, pełni pasji i szalenie ambitni. Artyści amatorzy z formacji teatralnej powstałej przy warszawskim liceum, dzięki pomocy finansowej internautów mają szansę na realizację swoich musicalowych marzeń.

Ostatnia bajka o Ziemi

trzynasty-schron.net | 2018-02-07


Wystartowała internetowa zbiórka na rzecz produkcji polskiego krótkometrażowego filmu postapokaliptycznego \"Ostatnia Bajka o Ziemi\".

Ostatnia bajka o ziemi potrzebuje Waszego wsparcia!

www.efantastyka.pl | 2018-02-06


\"Ostatnia bajka o ziemi\" to film realizowany w klimacie post-apo, za którego powstanie odpowiada Magdalena Seweryn, studentka szkoły filmowej w Katowicach. Sama przygotowała scenariusz, zajęła się także zdjęciami, a w reżyserii posiłkowała się wsparciem Igora Połaniewicza. Zdjęcia są już zakończone,

74-latka sama prowadzi piekarnię, chleb znika z półek w kilka godzin

www.wykop.pl | 2018-02-06


Pani Zofia zaczyna swoją pracę, kiedy większość ludzi układa się do snu. Od 18 lat budzi się przed północą, aby wyruszyć do swojej piekarni, w której o 5:30 pojawiają się już pierwsi klienci.

Krakowscy studenci budują satelitę. Wystrzelą go w kosmos

krakow.wyborcza.pl | 2018-02-06


Studenci z AGH i UJ konstruują satelitę, którego chcą wystrzelić w przestrzeń pozaziemską. Jako pierwsi na świecie wykorzystają do sterowania nim ferrofluid. - To może być przełom w badaniach kosmosu - zapowiadają młodzi uczeni.

Pomóżmy Naszej Dziewczynie w wydaniu debiutanckiej płyty!

ilawa.dlawas.info | 2018-02-04


Już za kilka dni, bo 6 lutego na serwisie crowdfundingowym PolakPotrafi.pl zaczyna się zbiórka pięniędzy na wydanie autorskiej debiutanckiej płyty \"Easy\" Dominiki Kasprowicz. Cel: 18 tysięcy złotych, czas: 45 dni. Czy się uda? Pokażmy, że Iławiak potrafi!

Zbiórka na polską postapokalipsę

polter.pl | 2018-02-04


Na platformie PolakPotrafi trwa zbiórka środków na dokończenie produkcji krótkometrażowowego filmu postapokaliptycznego tworzonego przez studentów katowickiej filmówki. \"Ostatnia bajka o Ziemi\" jest objęta patronatem serwisu Poltergeist.

Pomóżmy Domi spełnić marzenie o wydaniu debiutanckiej płyty

ilawa.wm.pl | 2018-02-04


MUZYKA\\\\\\ — Nazywam się Dominika Kasprowicz i jestem autorką piosenek i wokalistką. Pochodzę z Ciechanowa, od 14 lat mieszkam w Iławie – tak rozpoczyna swój apel Dominika Kasprowicz, w którym prosi o kasowe wsparcie dla jej debiutanckiej płyty pt. \"Easy\".

#100Victims: Mayulis Méndez Tacoronte (1976-1994) - died on the way to freedom

cubanexilequarter.blogspot.com | 2018-02-03


Mayulis Mendez Tacoronte was just seventeen when she was murdered by agents of the Castro regime. #100 victims offered the following summary of what happened to this young woman.

Wesprzyj Stację

www.sfp.org.pl | 2018-02-01


Twórcy filmu dyplomowego Kacpra Wójcickiego, studenta Wydziału Operatorskiego Warszawskiej Szkoły Filmowej potrzebują finansowego wsparcia na dokończenie postprodukcji krótkometrażowej „Stacji”. Projekt bierze udział w akcji crowdfundingowej.

Mural Liberator na Zabłociu - wesprzyj projekt

www.dzielnica13.krakow.pl | 2018-01-31


Studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego przy Współpracy z Miastem Kraków chcą zrealizować projekt stworzenia Muralu Liberator na Zabłociu. Celem inicjatywy jest połączenie historii ze sztuką street art’u i upamiętnienie muralem zestrzelenia w nocy 16/17 sierpnia 1944 roku samolotu Liberator.

74-letnia pani Zofia sama prowadzi piekarnię po mężu. O 7 rano chleba już nie ma, ludzie zapisują się na listy

magazyn-kuchnia.pl | 2018-01-30


Piekarnia przy ulicy Sienkiewicza, w jednej z najstarszych części Garwolina, to miejsce, jakich mało. Od 18 lat, pracując bez chwili przerwy przez 4 noce w tygodniu, prowadzi ją samodzielnie 74-letnia pani Zofia Kobus.

Pomóż pomagać

www.rowertour.pl | 2018-01-29


Pomagać jest ciekawie: to piękny sposób na wejście w kontakt z drugim człowiekiem. Ale pomagać nie jest łatwo. W RowerTourze o projekcie Higiene Mental Higiene Mental i o filmie dokumentalnym dot. Paragwaju

Tak wyglądałby film Wesa Andersona, gdyby reżyser kręcił w Polsce

k-mag.pl | 2018-01-29


Pomysł na klip powstał podczas prac nad 30 minutowym filmem „Stacja” w reżyserii Arkadiusza Bartosiaka. To właśnie na jego fabule oparty jest teledysk. Piękne i subtelne zdjęcia Kacpra Wójcika dodają całości wyjątkowego klimatu. Obraz utrzymany w klimacie filmów Wes\'a Andersona.

Chcą nakręcić film o pracy strażaków. Każdy może być częścią projektu!

krakow.onet.pl | 2018-01-27


Takiego filmu jeszcze nie było. Dwójka dziennikarzy z Krakowa chce zrealizować film dokumentalny, w którym pokażą, jak niebezpieczna i heroiczna jest praca strażaków. Każdy może być częścią tego projektu. Wystarczy wesprzeć go na platformie PolakPotrafi.pl.