Dołącz do naszej społeczności!

Media o PolakPotrafi.pl:

ShareIt – polska odpowiedź na serwisy współdzielenia

mobirank.pl | 2016-11-28


Aplikacja mobilna ShareIt to polska odpowiedź na ofertę wyspecjalizowanych, międzynarodowych serwisów oferujących tzw. „współdzielenie”.

Polska konkurencja dla Ubera, Airbnb, Allegro, OLX i Facebooka?

mamstartup.pl | 2016-11-28


Polacy nie gęsi i… swoją aplikację mają. A raczej będą mieć, jeśli powiedzie się zbiórka, która dzisiaj ruszyła na polskim Kickstarterze PolakPotrafi.pl. ShareIt to – według pomysłodawców – aplikacja mobilna będąca odpowiedzią na wszystkie sytuacje dnia codziennego, w których nie masz tego, z czego

Dlaczego Polak potrafi?

art.e-magnes.pl | 2016-11-28


RobGitarnik (Robert Madziarz) - Gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent muzyczny, muzyk sesyjny. Laureat nagrody w kategorii muzyka Plebiscytu Polish Business Network Award Londyn 2016. Na swoim koncie wydany debiutancki album zespołu Time Square 2002 i kilka singli w latach późniejszych, oraz udział w finale Debiut Opole 2004. Udziały w przeglądach i festiwalach ogólnopolskich, wiele programów radiowych i telewizyjnych TVP 1, TVP 3, VIVA POLSKA.

Dlaczego Polak potrafi?

art.plportal.pl | 2016-11-28


RobGitarnik (Robert Madziarz) - Gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent muzyczny, muzyk sesyjny. Laureat nagrody w kategorii muzyka Plebiscytu Polish Business Network Award Londyn 2016. Na swoim koncie wydany debiutancki album zespołu Time Square 2002 i kilka singli w latach późniejszych, oraz udział w finale Debiut Opole 2004. Udziały w przeglądach i festiwalach ogólnopolskich, wiele programów radiowych i telewizyjnych TVP 1, TVP 3, VIVA POLSKA.

Stuhr, Olbrychski i Zamachowski chcą sceny dla adeptów sztuki aktorskiej w Poznaniu!

poznan.naszemiasto.pl | 2016-11-28


Poznań nie ma profesjonalnej sceny dla młodych adeptów sztuki aktorskiej. Zmienić to chce studio aktorskie STA. Trwa zbiórka na „Projekt Scena”.

NOWA HUTA DO ROZKOCHANIA

www.kulturatka.pl | 2016-11-28


Grupa mieszkańców skupiona wokół inicjatywy Nowa Huta Teraźniejszości i Klubu Kombinator chcą wydać nowohucki kalendarz na 2017 rok. Właśnie rusza akcja, która ma na celu zbiórkę funduszy na wydanie kalendarza.

Maniucha i Ksawery śpiewali w „Wołyniu”. Teraz zbierają na wydanie płyty

lublin.eska.pl | 2016-11-27


Śpiewają unikalne pieśni z ukraińskiego Polesia łącząc je z jazzową improwizacją. Nie pozwalają historii zaginąć i liczą na Waszą pomoc! Chcą wydać płytę.

Polska konkurencja dla Ubera, Airbnb, Allegro, OLX i Facebooka?

www.startupgrind.pl | 2016-11-27


Polacy nie gęsi i… swoją aplikację mają. A raczej będą mieć, jeśli powiedzie się zbiórka, która dzisiaj ruszyła na polskim Kickstarterze PolakPotrafi.pl. ShareIt to – według pomysłodawców – aplikacja mobilna będąca odpowiedzią na wszystkie sytuacje dnia codziennego, w których nie masz tego, z czego potrzebujesz skorzystać, a jest ci to potrzebne „tu i teraz”. Wachlarz zastosowań jest w zasadzie nieograniczony.

Czytaj więcej na: http://www.nadmorski24.pl/wiadomosci/29920-hel-z-pomoca-internautow-chca-stworzyc-wyjatkowy-hostel.html

| 2016-11-27


Czytaj więcej na: http://www.nadmorski24.pl/wiadomosci/29920-hel-z-pomoca-internautow-chca-stworzyc-wyjatkowy-hostel.html

Muzycy z Żukowa chcą nagrać płytę z wierszami ks. Jana Twardowskiego. Pomóżmy im!

kartuzy.naszemiasto.pl | 2016-11-26


Grupa JASS & ONE chce wydać debiutancką płytę - korzystając z platformy PolakPotrafi.pl. To grupa muzyków, którą tworzą Sławek Matuszak (autor muzyki i gitarzysta), Artur Wolski (gitara solowa), Jarosław Bielawski (perkusja), Romek Kryszewski (bas) oraz trzy wokalistki Marcelina Zapotoczna, Monika Dejk-Ćwikła i Paulina Małek.

Miłka Raulin realizuje swój projekt Siła Marzeń – Korona Ziemi. Wspierajmy!

wspinanie.pl | 2016-11-26


Miłka Raulin od pięciu lat realizuje projekt Siła Marzeń – Korona Ziemi. Ma szansę stać się najmłodszą Polką, której uda się wejść na najwyższe szczyty wszystkich kontynentów. Do skompletowania Korony Ziemi pozostały jej jeszcze dwa: Mount Vinson i Mount Everest. Zacznie od najwyższej góry Antarktydy (4892 m n.p.m.).

Kambo na UW. Eksperci medycyny amazońskiej udzielą wykładu na Uniwersytecie

warszawa.wyborcza.pl | 2016-11-26


Zabieg z wykorzystaniem kambo, czyli trucizny wydzielanej przez amazońskie żaby, mógł być przyczyną śmierci 30-latki z Warszawy. Specjaliści od tej odmiany medycyny naturalnej szykują się właśnie do występu na Uniwersytecie Warszawskim.

„Muzeum Lizaka” prowadzi zbiórkę na PolakPotrafi.pl

gospodarkapodkarpacka.pl | 2016-11-25


JASŁO. Muzea smaku to jeden z najlepszych sposobów na promocję turystyczną regionu.

Jakub Frączek- recital w Carnegie Hall!

www.rmfclassic.pl | 2016-11-25


Jego największym marzeniem jest wystąpić na deskach jednej ze scen w Carnegie Hall w Nowym Jorku. Dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości jego marzenie może się spełnić!

Polacy wymyślili domofon w smartfonie

www.antyradio.pl | 2016-11-24


Smartfon to prawdziwy technologiczny scyzoryk XXI wieku – za jego pomocą zrobić można już niemal wszystko. Lista możliwości gadżetu może wydłużyć się o kolejną pozycję dzięki polskim twórcom Nofo – rozwiązania, które pozwoli zapomnieć o bieganiu do domofonu.

Wyczarowali prawie 12 tys. zł

gwarek.com.pl | 2016-11-24


11 482,10 zł – taką kwotę zebrał zakład Foto Melcer w czasie trwającej pięć dni akcji charytatywnej. Chodzi o integracyjny plac zabaw dla dzieci niewidomych.

Schowaj domofon do kieszeni

pulsbiznesu.pb.pl | 2016-11-23


Twórcy Nofo chcą zmienić nasze domowe nawyki. Na rozwój nowej technologii zbierają fundusze na platfomie Polakpotrafi.pl.

NASZYM CELEM JEST STWORZENIE SŁODKIEGO MUZEUM

przemyskie.info | 2016-11-23


Takiego Muzeum LIZAKA nie ma jeszcze w Polsce !!!!To słodkie miejsce ma być siedzibą dziedzictwa cukiernictwa. Szerzenie i pogłębianie wiedzy o składnikach, sposobach, walorach spożywania a samo tworzenie własnego lizaka ma być połączone z zabawą i radością. Na potrzeby Muzeum Lizaka zagospodarujemy cały obiekt o powierzchni prawie 500m2. Osoba zwiedzająca najpierw pozna historię słodyczy i rodzaje składników. Będzie mogła dotknąć, powąchać, posmakować, zobaczyć na jakich maszynach były i są wytwarzane. Dowie się jak lizaki-cukierki wyglądały dawniej a jak dziś... a na koniec zrobi swojego lizaka.

Polacy na nowo wymyślili domofon – będzie nim Twój smartfon

antyweb.pl | 2016-11-23


Wiele firm przekonuje nas dzisiaj, że wymyśliło na nowo dobrze nam znane urządzenie czy rozwiązanie i w ten sposób ułatwi nasze życie. Lepsze staje się wrogiem dobrego. Oczywiście często ma to związek z podłączaniem do Sieci analogowych sprzętów, tworzeniem aplikacji, parowaniem kolejnych rzeczy ze sprzętem mobilnym. Rzeczywistość ma być inteligentna, podłączona, a przez to bardziej przyjazna. Polacy też działają na tym polu, a świeżym przykładem Nofo - odświeżona wersja domofonu.

Maniucha i Ksawery zbierają pieniądze na wydanie płyty

muzyka.onet.pl | 2016-11-22


Duet Maniucha i Ksawery za pomocą serwisu crowdfundingowego polakpotrafi.pl zbiera pieniądze na wydanie swojej płyty "Oj borom borom". Na wydawnictwie tym znajdą się unikalne pieśni z ukraińskiego Polesia. Do zebrania całkowitej kwoty potrzeba jeszcze ponad 15 tysięcy złotych.

Zbiórka na wydanie płyty na PolakPotrafi.pl

www.mtv24.tv | 2016-11-22


Rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na wydanie płyty "Oj borom borom" Maniuchy Bikont i Ksawerego Wójcińskiego na portalu polakpotrafi.pl. Płyta została już nagrana w studiu Polskiego Radia dzięki Nagrodzie Specjalnej im. Czesława Niemena, przyznanej artystom podczas tegorocznej edycji festiwalu Nowa Tradycja.

3 DNI TEMU Jak powstają i czym różnią się od siebie mydła?

ciekawe.org | 2016-11-22


Mydło mydłu nierówne? Jak powstają i czym różnią się od siebie mydła?

Cypel Hostel - nowy projekt Alternatywnego Cypla. Pomożesz zebrać 55 tys na Polakpotrafi.pl? | WIDEO

hel.naszemiasto.pl | 2016-11-22


Cypel Hostel - nowy projekt Alternatywnego Cypla. W starym wojskowym baraku powstać na wyjątkowe miejsce pełne kultury i z tanimi noclegami. Pomożesz zebrać aktywnym helanom 55 tys na portalu Polakpotrafi.pl?

„Nowa Huta to już nie PRL deluxe” [Rozmowa]

lovekrakow.pl | 2016-11-21


Czy powstanie oryginalna wizytówka Nowej Huty? Grupa mieszkańców skupiona wokół inicjatywy Nowa Huta Teraźniejszości i Klubu Kombinator chce wydać nowohucki kalendarz na 2017 rok. Właśnie rusza akcja, która ma na celu zbiórkę funduszy na wydanie kalendarza. – Kalendarz towarzyszy nam przez cały rok. Co miesiąc będzie można oglądać inne oblicze dzielnicy. A to dużo czasu, aby zakochać się w Hucie – mówi współorganizatorka akcji Agnieszka Dargiewicz.

Złoto, góry, dżungla, kanibale i silna kobieta

www.redbull.com | 2016-11-21


Od 2011 roku zalicza kolejne szczyty, aby zostać najmłodszą Polką z Koroną Ziemi na Koncie. Miłka Raulin, na trzy tygodnie przed wylotem na przedostatnią wyprawę, która ma ją do tego doprowadzić (możecie ją wesprzeć finansowo tutaj), opowiedziała nam o tym, co przeżyła tuż po zdobyciu najwyższego szczytu Australii i Oceanii – Piramidy Carstensza (4884 m n.p.m.).

Nofo – schowaj domofon do kieszeni

imagazine.pl | 2016-11-21


Internet Rzeczy coraz bardziej wkracza w nasze życie, aby zgodnie z założeniem je ułatwiać. Według polskiego zespołu Predica to ułatwianie może się zacząć już od progu naszego mieszkania.

Twórcy marzą aby kalendarz stał się wizytówką Nowej Huty

www.dziennikpolski24.pl | 2016-11-21


Kalendarz wypełniają czarno-białe fotografie Krzysztofa Piły, który jest autorem bloga „NH50mm”. - Od jakiegoś czasu dokumentuję swoje spacery oraz wycieczki rowerowe po Hucie aparatem z obiektywem 50mm, bo chcę oddać jedyny w swoim rodzaju charakter tej dzielnicy - opowiada Krzysztof Piła. Na zdjęciach znajdziemy detale nowohuckiej architektury oraz widoki dzielnicy w całkiem nowych ujęciach. 

Mydło do twarzy i doopy powstaje koło Gliwic. Mydlarnia w starym warsztacie

gliwice.wyborcza.pl | 2016-11-19


Pod Gliwicami, w starym stolarskim warsztacie powstaje mydlarnia z prawdziwego zdarzenia. To pierwszy wegański rzemieślniczy start-up w Polsce.

Jakub Mazan – wyślijmy jastrzębia za ocean, po marzenia!

gogdynia.pl | 2016-11-19


Jakub Mazan to skrzydłowy Seahawks Gdynia, jednej z najlepszych drużyn futbolu amerykańskiego w Polsce. Właśnie otrzymał wyjątkową propozycję – zaproszenie do udziału w meczu USA kontra Europa Euro-American Challenge. Taki występ to dla młodego zawodnika życiowa szansa i spełnienie marzeń. Ale aby tego dokonać, potrzebuje wsparcia.

Inne spojrzenie na dzielnicę - powstaje nowohucki kalendarz

krakow.wyborcza.pl | 2016-11-18


13 czarno-białych zdjęć miejsc nieoczywistych, żadnego Peerelu w tle - powstaje nowohucki kalendarz na przyszły rok. Jego autorami nie są rodowici nowohucianie, ale ci, którzy w dzielnicy zamieszkali niedawno. I pewne dlatego Nową Hutę widzą zupełnie inaczej.