Dołącz do naszej społeczności!

Media o PolakPotrafi.pl:

Będzie kolorowo jak nigdy dotąd!

cojestgrane24.wyborcza.pl | 2016-09-15


W sobotę, 24 września, przez Poznań przejdzie Marsz Równości. Ale już od tego weekendu - w ramach Poznań Pride Week - przez cały tydzień będą odbywać się pokazy filmowe, teatralne, warsztaty i dyskusje.

Walka ze smogiem za pomocą technologii. Rusza Smogathon, event dla odważnych

mamstartup.pl | 2016-09-15


Michał Sadowski pociąga z główki konkurentowi, Bartek Gola rzuca biznesplanem, a Artur Kurasiński żałuje, że nie mógł wziąć udziału w nagraniu. Takiej promocji wydarzenia startupowego jeszcze nie było. Smogathon zachęca do udziału w wyjątkowym wydarzeniu mającym rozwiązać problem smogu na świecie.

Parafrazuj

mamstartup.pl | 2016-09-15


PARAFRAZUJ.PL - to pierwsza w Polsce darmowa aplikacja służąca do automatycznej przeróbki tekstu wraz z zachowaniem jego sensu. Specjalny algorytm umożliwia synonimizację słów, wykrywanie i zamianę form fleksyjnych, jak również parafrazę zwrotów, wyrażeń, a nawet całych zdań. Zamienia on tekst, który zostanie do niego wprowadzony, na tekst o tym samym znaczeniu, jednakże ujęty innymi słowami.

Wyjazd do USA to dla nich wielka szansa. Brakuje jednak pieniędzy

www.gp24.pl | 2016-09-15


Młodzi fizycy ze Słupska dostali zaproszenie na warsztaty na uniwersytecie w Stanford. Mają pokazać konstrukcję planetarium. Przeszkodą jest tylko brak pieniędzy, ale każdy może pomóc.

Poznaj PARAFRAZUJ.PL

maturzysta.dlastudenta.pl | 2016-09-15


PARAFRAZUJ.PL - to pierwsza w Polsce darmowa aplikacja służąca do automatycznej przeróbki tekstu wraz z zachowaniem jego sensu. Specjalny algorytm umożliwia synonimizację słów, wykrywanie i zamianę form fleksyjnych, jak również parafrazę zwrotów, wyrażeń, a nawet całych zdań.

Siła marzeń Bogumiły Raulin!

www.radio.katowice.pl | 2016-09-14


Jak sama o sobie mówi z wykształcenia i zawodu jest magistrem trakcji elektrycznej, z zamiłowania podróżniczką. Takie połączenie musiała zaowocować... równie ciekawym projektem, szczególnie, że został on okraszony prawdziwą miłością do gór.

PetsOnBoard

www.niuchacz.com | 2016-09-14


Przeczytaj o nowej platformie dla właścicieli psów!

Deszcz potrafi. Birma w jego obiektywie i piórze

www.gloswielkopolski.pl | 2016-09-13


Aż 400 zdjęć i 25 felietonów znajdzie się w książce Krzysztofa Deszczyńskiego. Na portalu polakpotrafi.pl trwa zbiórka

Muzyka, sztuka, wykłady i warsztaty na festiwalu ArsTechne w Krakowie

muzyka.onet.pl | 2016-09-12


Ars Techne to nowy krakowski festiwal, który za zadanie ma łączenie w jednym wydarzeniu muzyki, sztuki, wykładów i warsztatów, a także technologii. Pierwsza edycja imprezy odbędzie się 17 września na Barce w Krakowie. Wystąpią m.in. Milena Kriegs, HVZX i MIN t.

Każdy może wesprzeć Projekt Patryoci [film]

koszalininfo.pl | 2016-09-12


Istniejący od maja 2016 koszaliński zespół muzyczny "Projekt Patryoci" zamierza już tegorocznej jesieni wydać swój debiutancki album o nazwie "DNA". Artyści, aby wydać swój pierwszy krążek potrzebują wsparcia finansowego. Każdy może pomóc za pomocą portalu "PolakPotrafi.pl".

Jeleniogórzanin przejedzie rowerem przez Azję, Nową Zelandię i Australię

www.radiowroclaw.pl | 2016-09-11


Na rowerze przez Azję, Nową Zelandię i Australię pojedzie jeleniogórzanin, Piotr Jędrzejak. Za sobą ma już wyprawy do Ameryki Południowej i na Islandię. Do tej pory jeździł tak, by za jak najmniejsze środki zobaczyć jak najwięcej. Ta wyprawa będzie podobna, jednak po raz pierwszy chce ją sfinansować dzięki portalowi Polak Potrafi, gdzie można zamówić u niego pocztówkę wysłaną z egzotycznego miejsca, prelekcję czy też kolorowy album.

Podwórko dla Rojowa

wlkp24.info | 2016-09-11


Nie czekają na mannę z nieba w postaci samorządowych pieniędzy. Sami postanowili uzbierać potrzebną na rozbudową placu zabaw dla dzieci kwotę. Pomógł im crowdfunding, czyli dobrowolne datki od ludzi z całej Polski. Mieszkańcy Rojowa pod Ostrzeszowem uzbierali już potrzebną kwotę, teraz podnoszą poprzeczkę jeszcze wyżej. Będzie zjeżdżalnia i ...

„Tu nie ma tu widzów przypadkowych, tu ludzie dzielą się prawdziwą pasją”. Już niedługo Festiwal Górski w Lądku-Zdroju

www.national-geographic.pl | 2016-09-09


Festiwal Górski to wyjątkowe spotkanie ludzi gór. Kolejna edycja już za dwa tygodnie (22-25.09.). Okazuje się, że organizatorzy potrzebują twojego wsparcia.

Poradnik stworzony z myślą o mamach

faktypilskie.pl | 2016-09-09


Autorka książki „Mamo Działaj - 100 dni do zmiany dla każdej mamy” zamierza dotrzeć do jak największej ilości mam, które chcą coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiedzą, jak zacząć. Planuje stworzyć audiobooka, by z książką mogły zapoznać się nawet najbardziej zabiegane kobiety. Żeby zrealizować cel, potrzebuje jednak wsparcia.

Misja Korea Północna. Wyprawa Anity i Mateusza

podroze.travelizer.pl | 2016-09-09


W październiku Anita i Mateusz zamierzają wyruszyć do Azji południowo-wschodniej i Korei Północnej. By zrealizować projekt potrzebne jest im wsparcie finansowe.

Chcesz zrobić coś dla siebie, kiedy stoisz w korku? Sprawdź co wymyśliły Działające MAMY

ki24.info | 2016-09-09


Autorka książki „Mamo Działaj – 100 dni do zmiany dla każdej mamy” zamierza dotrzeć do jak największej ilości mam, które chcą coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiedzą, jak zacząć. Planuje stworzyć audiobooka, by z książką mogły zapoznać się nawet najbardziej zabiegane kobiety. Żeby zrealizować cel, potrzebuje jednak wsparcia.

To Jest Temat- Piotr Jędrzejak i wyprawa rowerowa A.N.Z.A.

strimeo.tv | 2016-09-08


Zapraszamy na program To Jest Temat. Tym razem porozmawiamy z Piotrem Jędrzejakiem, który opowie nam o wyprawie rowerowej do Azji, Nowej Zelandii i Australii. A także opowie jak łączyć życie z wyprawami i czy każdy może podróżować.

PetsOnBoard

mamstartup.pl | 2016-09-08


PetsOnBoard to drugi dom dla Twojego pupila, gdy Ty jesteś daleko. To przede wszystkim społeczność. Ludzie, którzy kochają psy i odpowiedzialnie podchodzą do opieki nad nimi. To serwis online, two-sided marketplace, gdzie będziemy łączyć ze sobą właścicieli psów z zaufanymi opiekunami w ich okolicy.

Skąd wziąć 1500 krzeseł w Lądku Zdroju?

www.radiowroclaw.pl | 2016-09-08


Przed takim wyzwaniem stanęli organizatorzy Festiwalu Górskiego. Można wypożyczyć, ale to kosztuje ponad 20 tysięcy złotych, dlatego doszli do wniosku, że lepiej je kupić i mieć też na kolejne edycje imprezy.

Prośba o wsparcie

www.tvdami.eu | 2016-09-08


Jesteście ciekawi co można stworzyć w 82 dni?

muzykoholicy.com | 2016-09-07


Tylko dwa miesiące dzielą nas od pierwszego profesjonalnego wideo Bravurowych chłopców! Ale abyśmy mogli napisać o jego premierze potrzebna jest Wasza pomoc!

Pomóż Bravurze zrobić teledysk!

www.nowamuzyka.pl | 2016-09-07


Śląski artysta prosi o wsparcie w realizacji klipu. Sprawdźcie i pomóżcie! Max Bravura to niezależna grupa, która powstała jako solowy projekt Macieja Wachowiaka, ale zaowocowała przyjaźnią i stworzeniem zespołu charakterów oraz pełnoprawnych liderów w składzie z Jackiem Talagą, Radkiem Rutkowskim i Filipem Oczkowskim.

Marcin Marczak zrobił drewniany laptop dla dzieci

www.wspolczesna.pl | 2016-09-06


Karta graficzna to pastele, kredki, farby akwarelowe i ołówki. Tak wygląda drewniany laptop, który wymyślił i skonstruował Marcin Marczak.

W chwilach załamania zadaję sobie pytanie, czy było warto\'. Historie ludzi, którzy diametralnie zmienili swoją ścieżkę kariery

kobieta.gazeta.pl | 2016-09-06


Mieli stabilną sytuację, co miesiąc wpływającą pensję i permanentne poczucie bezpieczeństwa. Zdecydowali się z tego wszystkiego zrezygnować, by realizować swoje marzenia. Poznaj 3 historie ludzi, którzy postawili swoje życie do góry nogami.

Chcesz zostać pszczelarzem na Śląsku? Ule czekają

katowice.wyborcza.pl | 2016-09-06


W Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie szukają wolontariuszy. Adepci pszczelarstwa mieliby nie tylko zajmować się ulami, ale też prowadzić warsztaty.

Jeleniogórzanin chce zdobyć na rowerze świat.

www.jelonka.com | 2016-09-06


Piotr Jędrzejak przygotowuje się do kolejnej wyprawy rowerowej, tym razem wybrał Azję , Nową Zelandię oraz Australię. Do przejechania będzie miał 15.000 km! Dla Piotrka ten dystans jest już znajomy, bo 15.500 tys. km przejechał podróżując po Ameryce Południowej.

A.NZ.A. CZYLI ROWER PO AZJI, NOWAJ ZELANDII I AUSTRALII

poznaj-swiat.pl | 2016-09-04


Piotr Jędrzejak organizuje kolejną wyprawę rowerową. Tym razem będzie to wyprawa po Azji, Nowej Zelandii i Australii. Ma zamiar rozpocząć ją 10 października i przejechać rowerem dystans około 15 tys. km w czasie nie krótszym niż 6 miesięcy. Średni dystans dzienny to około 100 km. Wyprawa będzie poruszać aspekty turystyczne (natura i jej walory), społeczne (życie miejscowych społeczności) i polonijne (życie Polaków na obczyźnie).

Zbiórka funduszy dla Waldemara Nola. Cel: start w Mistrzostwach Świata

www.eostroleka.pl | 2016-09-04


Waldemar Nol przygotowuje się do Mistrzostw Świata weteranów w kulturystyce. Zawody, które odbędą się w dniach 2-5 grudnia w Santo Domingo w Dominikanie, będą dla ostrołęckiego kulturysty kolejną szansą na zdobycie medalu globalnego czempionatu. Trwa zbiórka pieniędzy na wyjazd.

Szczecinianka chce wydać bajki terapeutyczne

radioszczecin.pl | 2016-09-02


Pani Dorota Kościukiewicz-Markowska prowadzi własną szkołę medytacji a teraz chce wydać swoje bajki. Jak sama mówi, te historie mogą być również doskonałą pozytywną terapią.

ROJÓW: Wielki mały projekt dla najmłodszych

www.radiosud.pl | 2016-09-02


Na nowym placu zabaw w podostrzeszowskim Rojowie są już m.in. huśtawki i ścianka wspinaczkowa, ale wciąż brakuje, najbardziej wyczekiwanej przez dzieci, zjeżdżalni. Grupa mieszkańców skupiona w Fundacji Edukacji i Nauki Lemat zainicjowała więc "Mały wielki projekt dla najmłodszych mieszkańców Rojowa”, który można wspierać jeszcze do połowy września.