Dołącz do naszej społeczności!

Media o PolakPotrafi.pl:

Wieczór w RDC - Królestwo Buddy [audycja]

www.rdc.pl | 2017-08-23


„Królestwo Buddy” – czyli o książce non-fiction, która powstaje dzięki zaangażowaniu internautów, mówił Tomasz Augustyniak – niezależny korespondent w Azji Południowej, autor tekstów w „Tygodniku Powszechnym”, „Wprost” i „Wirtualnej Polsce”.

Oficjalna akcja koncertowa dla Alter Bridge

wyspa.fm | 2017-08-23


Zapraszamy do zapoznania się z akcją fanów przed koncertem Alter Bridge...

Królestwo Buddy - książka, która powstaje dzięki Wam

alekultura.com | 2017-08-23


Czy zdanie czytelników o książce można poznać zanim ona powstanie? Czy jakościowe treści przetrwają dzięki zaangażowanym społecznościom? Czy wsparcie odbiorców to „być albo nie być” dla tematów zagranicznych we współczesnych mediach?

Reprezentant kutnowskiej stajni Koniuchów na WTM

eku24.net | 2017-08-18


Pierwsi Polacy na WORLD TOUGHEST MUDDER - 24 godzinnym morderczym biegu z przeszkodami! CEL TO MARZENIE Z DATA REALIZACJI! Marzeniem Michała Wasielewskiego - Vasyla z grupy biegowej KONIUCHY jest start w najcięższym na świecie biegu z przeszkodami - trwającym 24 godziny Worlds Toughest Mudder 2017,

Rozmowa Kamila Jasieńskiego z reżyserem filmu Wilki złe (Czwórka Polskie Radio)

www.polskieradio.pl | 2017-08-17


Naszym gościem będzie Michał Łukowicz reżyser filmu \"Wilki złe\" . Film powstaje i jest to inicjatywa młodych ludzi z Katowic, studentów i absolwentów śląskich uczelni.

TRWA ZBIÓRKA NA ORGANIZACJĘ POZNAŃ PRIDE WEEK 2017. ORGANIZATORZY ZAPOWIADAJĄ W TYM ROKU WIĘCEJ ATRAKCJI

www.codziennypoznan.pl | 2017-08-17


Grupa Stonwell po raz kolejny zorganizuje Poznań Pride Week. Na portalu crowdfundingowym ruszyła zbiórka funduszy na ten cel. W tym roku, poza programem zbliżonym do tego z poprzedniej edycji, organizatorzy chcą zrobić coś, czego do tej pory w stolicy Wielkopolski nie było.

Wszystkie oczy na nich

www.polityka.pl | 2017-08-17


Hamtramck – kiedyś najbardziej polskie miasto w USA. Dziś rządzą w nim muzułmanie.

G\'rls Room kwartalnik jakiego nie było

www.kobieta.pl | 2017-08-15


G\'rls room tworzy zespół fajnych dziewczyn, które piszą o kobiecości w każdym jej wydaniu. Właśnie zbierają fundusze na kolejne wydanie magazynu, pomóżmy im!

Pomóż nakręcić film!

www.silesiakultura.pl | 2017-08-14


30-minutowy film pod roboczym tytułem „Wilki złe” to inicjatywa młodych ludzi z Katowic, studentów i absolwentów śląskich uczelni – Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego. Reżyserem filmu jest Michał Łukowicz.

Spotkania z reporterami, filmowcami i autorami książek – kameralny festiwal literacki w Budzie Ruskiej

www.radio.bialystok.pl | 2017-08-13


Spotkania z reporterami, filmowcami i autorami książek – kameralny festiwal literacki w Budzie Ruskiej - relacja Doroty Sokołowskiej.

Zbiórka pieniędzy dla chóru

www.wiadomosci.cerkiew.pl | 2017-08-12


Chór Katedry Prawosławnej św. Aleksandra Newskiego w Łodzi otrzymał zaproszenie do wystąpienia na Festiwalu Kultury Macedońskiej w Grecji. Członkowie chóru muszą m.in. pokryć koszt dojazdu i poszukiwani są darczyńcy bez których nie uda się zebrać kwoty 20.000 zł.

Patrząc na Wschód. Literatura na pograniczu

www.polskieradio.pl | 2017-08-11


W audycji \"Wybieram Dwójkę\" zapowiedzieliśmy festiwal literacki, który odbędzie się od 11 do 15 sierpnia w Budzie Ruskiej nad Czarną Hańczą koło Suwałk.

G\'rls ROOM | Weź poczytaj #3

www.youtube.com | 2017-08-11


Pink Candy recenzuje i poleca \"G\'rls ROOM\" na swoim kanale na YouTube.

Magazyn Miejski Inowrocław

www.telewizja.inowroclaw.pl | 2017-08-10


Już odnalazła mnie Telewizja Miejska oraz Radio RMFFM MAXX. Ciekawe, zaskakujące spotkanie podczas nagrywania mojego filmiku

Suwalszczyzna: festiwal w gospodarstwie staroobrzędowców

bialystok.onet.pl | 2017-08-10


Festiwal literacki w ponad stuletnim gospodarstwie? Takie wydarzenie tylko na Suwalszczyźnie, we wsi Buda Ruska. Od trzech lat odbywa się tu festiwal literacki \"Patrząc na Wschód\". Najbliższa edycja zaczyna się już jutro.

Belle epogue po inowrocławsku

ino.online | 2017-08-09


Inowrocławianka, Katarzyna Podczaska, napisała powieść kryminalną, która dzieje się w naszym mieście w 1909 r.

17 – latka zbiera na zbroję by zostać rycerzem i bić się na mistrzostwach świata

life4style.pl | 2017-08-09


Kto nie marzył o zostaniu rycerzem? Pewnie każdy chłopiec, ale co się stanie gdy na takie marzenie wpadnie dziewczyna? Otóż bierze komputer i rozpoczyna akcję crowfundingową!

Premiera teledysku i koncert wrocławskiego zespołu Patrycja Obara & The Tactopers

www.radioram.pl | 2017-08-08


Zespół Patrycja Obara & The Tactopers niebawem wydaje debiutancki, od razu dwupłytowy album. Spotkaliśmy się na chwile przed premierą pierwszego teledysku autorstwa Teo Dumskiego.

Angel.A - film science-fiction z udziałem ekipy z Bydgoszczy

www.radiopik.pl | 2017-08-07


Gatunek realizowany często w czasach PRL, przez takich twórców jak Wajda, Szulkin i Machulski nie cieszy się obecnie zainteresowaniem filmowców. Ekipa filmu \"Angel.A\" chce to zmienić, pokazując, że bez wielkich środków można stworzyć efektowne kino.

Zbroja potrzebna od zaraz

www.katowice.tvp.pl | 2017-08-06


Marzenia trzeba spełniać - mówi siedemnastoletnia Wiktoria. Dziewczyna ma nietypową pasję. Od kilku lat trenuje sportowe walki rycerskie. Teraz chce pokazać swoje umiejętności w prestiżowej Polskiej Lidze Walk Rycerskich. Potrzebuje jednak prawdziwej zbroi, która sporo kosztuje.

Älskar. Z inspiracji śniegiem i melancholią

www.polskieradio.pl | 2017-08-04


Utwory Älskar nawiązują do baśniowych motywów Skandynawii i fascynacji melancholijnymi opowieściami. Älskar to projekt młodej wokalistki Aleksandry Gierok. Jej twórczość plasuje się na pograniczu alternatywy, indie folku i poezji śpiewanej.

Sebastian Kasprzyk dostał się do Mistrzostw Świata. Aby wystartować potrzebuje 7000 zł

miasto-info.pl | 2017-08-04


Sebastian Kasprzyk ze Stojowic zajmując wysokie miejsca w kraju uzyskał kwalifikacje do Mistrzostw Świata w biegach przeszkodowych, które odbędą się w Kanadzie. Jest tylko jeden problem… aby tam pojechać potrzebuje waszego wsparcia

POMÓŻMY WYGRAĆ MISTRZOSTWA ŚWIATA

kmy.pl | 2017-08-04


Sebastian Kasprzyk to 21 letni mieszkaniec Stojowic, który w tym roku zdobył złoty medal na Mistrzostwach Europy w biegach OCR. Obecnie przygotowuje się do startu w mistrzostwach świata, które rozgrywane bedą w Kanadzie.

Wielowątkowa premiera teledysku wrocławskiego zespołu

www.tuwroclaw.com | 2017-08-04


We wtorek, 8 sierpnia, premierę będzie miał pierwszy teledysk zespołu Patrycja Obara & The Tactopers. Wrocławscy artyści, pozostając wiernymi swojemu nietypowemu stylowi muzycznemu, także to wydarzenie zaplanowali tak, by pokazać publiczności każdy aspekt utworu “Impeccable”.

Sebastian Kasprzyk szybko zebrał pieniądze

www.dziennikpolski24.pl | 2017-08-04


Kwalifikację sportową Sebastian zdobył już wcześniej. Teraz na jednym z portali postanowił zebrać 7 tysięcy złotych, które planował przeznaczyć na bilety lotnicze, hotel, przejazdy, sprzęt i inne potrzebne wydatki. - Planowałem zebrać kwotę w ciągu 37 dni, a już po tygodniu udało się ją osiągnąć.

Wesprzyj wyjątkowy magazyn o dziewczynach i dla dziewczyn!

polki.pl | 2017-08-03


Magazyn G\'RLS ROOM to feministyczno-erotyczny kwartalnik dla wszystkich tych, którym nie jest wszystko jedno, gdy mowa o prawach kobiet, seksualności, mniejszościach czy zaangażowaniu społecznym.

Festiwal literacki „Patrząc na Wschód”

lubimyczytac.pl | 2017-08-02


Od trzech lat na Suwalszczyźnie organizowany jest kameralny festiwal literacki.

Wesprzyj Numinosum Festival 2017

kulturaludowa.pl | 2017-07-31


Numinosum Festival to wydarzenie muzyczne i taneczne związane z polską i francuską muzyką tradycyjną. Na przełomie sierpnia i września odbędzie się czwarta edycja festiwalu wypełniona koncertami, korowodami tanecznymi, warsztatami, sesjami muzycznymi i lekcjami gry na instrumentach.

Lipcowe zbiórki crowdfundingowe, czyli kogo wesprzeć?

wethecrowd.pl | 2017-07-31


Także w trakcie wakacji nie próżnujemy i monitorujemy najciekawsze zbiórki w sieci. Może to jest ten właśnie moment, aby przesłać trochę dobrej wakacyjnej energii i wesprzeć jakąś kampanię?

Na skraju nocy w świętokrzyskim...

kielce.tvp.pl | 2017-07-31


Jedna z podkieleckich miejscowości. Kilka ofiar śmiertelnych. Wiadomo, że sprawcą nie jest człowiek. To na szczęście sytuacja prosto... z książki. "Na skraju nocy", powieść autorstwa Dominiki Góral, opowiada o nastolatce, której przyszło zmierzyć się z przeciwnościami losu. Młoda pisarka marzy, by jej dzieło znalazło się w księgarniach.