Quantcast
48 tys.

Media dla PolakPotrafi.pl monitoruje: Instytut Monitorowania MediówIMM

Studenci PK odmienią kolorami Pogotowie Opiekuńcze w Tarnowie

www.pk.edu.pl | 2016-06-29


Studenci i absolwenci budownictwa na Politechnice Krakowskiej w czasie wakacji wyremontują charytatywnie budynek Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Pogotowie Opiekuńcze” w Tarnowie przy ul. Chemicznej. Sami zdobywają środki na materiały budowlane, wszystkie prace wykonają za darmo. - Chcemy, żeby wychowankowie ośrodka żyli w nim wygodniej, bezpieczniej i bardziej kolorowo. W przyjaznym domu każda przeszkoda wydaje się łatwiejsza do pokonania - mówi Mateusz Kreska, koordynator przedsięwzięcia.

Studenci Politechniki Krakowskiej wyremontują pogotowie opiekuńcze w Tarnowie

www.radiokrakow.pl | 2016-06-29


Studenci budownictwa Politechniki Krakowskiej w czasie wakacji wyremontują charytatywnie budynek pogotowia opiekuńczego w Tarnowie. Sami zdobywają środki na materiały budowlane, wszystkie prace wykonają za darmo. Również w poprzednie wakacje studenci remontowali tę placówkę. Udało się wówczas odświeżyć tzw. skrzydło chłopięce – studenci wyremontowali 11 pomieszczeń. W te wakacje odnowią drugie skrzydło, tzw. dziewczęce, na którego remont zabrakło środków rok temu.

WASZE INFORMACJEBędzie remont POW w Tarnowie – Studenci z Politechniki Krakowskiej realizują projekt Workcamp!

tarnow.in | 2016-06-29


STUDENCI POMAGAJĄ POW „Pogotowie Opiekuńcze” w TARNOWIE. Studenci przeprowadzą remont w jednej z placówek pożytku publicznego w Tarnowie. Prace potrwają cały tydzień, dzięki którym nowy wyraz otrzyma skrzydło dziewczęce placówki. Potrzebne Wasze wsparcie aby projekt mógł być zrealizowany. Więcej informacji pod linkiem do portalu PolakPotrafi.plWesprzyj POLSKIE czasopismo Magna Polonia! Zbiórka na PolakPotrafi.pl! Na pokładzie Braun, Michalkiewicz, Bartyzel, Żebrowski!

prawicowyinternet.pl | 2016-06-27


Jako PrawicowyInternet.pl objąłem patronat nad wspaniałą inicjatywą stworzenia czasopisma „Magna Polonia”, czyli „WIELKA POLSKA”. Wielokrotnie na łamach tego portalu przypominałem, że większość mediów w Polsce należy do obcego kapitału (Niemcy wykupili praktycznie wszystkie media w Polsce! Sterują polską opinią publiczną!), zatem ze szczególnym naciskiem chciałbym Państwa nakłonić do finansowego wsparcia tej wartościowej inicjatywy! Szczególnie, że ideały tworzących ją osób są mi szczególnie bliskie, to ludzie, dla których interes naszej ojczyzny zawsze jest na pierwszym miejscu!


Magna Polonia – Polak Potrafi

ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl | 2016-06-27


To ma być nasze polskie , nie niemieckie czasopismo, bo większość naszej prasy wykupili Niemcy i kształtują nasze myślenie . Tam będziemy pisać bez cenzury.

Karolina Czarnecka: trzeba uważać na to, co się śpiewa

kobieta.onet.pl | 2016-06-27


- „Często się szufladkuje młodych aktorów, po jednej roli czy zdarzeniu jakimś. Co jest za szufladka, ta <>. No, co to jest za szufladka”?! - pytała retorycznie aktorka w dokumencie „Pierwszy raz”. Ostatnie dwa lata były u niej bardzo intensywne, dziś jest inaczej: - Staram się zwolnić, ale nie na tyle, żeby się zatrzymać - podkreśla. 28 czerwca w Teatrze Lalka w Warszawie odbędzie się spektakl, w którym debiutuje w roli reżysera. Na scenie wystąpią członkowie Warszawskiego Cyrku Magii i Ściemy. - To, że Strasburger występował w cyrku to wiadomo, ale grał też Holoubek i Ordonówna. Był już moment kiedy cyrk mieszał się z teatrem. Dziś nie jest traktowany, jako kultura, tylko jako komercyjna rozrywka - mówi Karolina Czarnecka.

Braun, Michalkiewicz, Żaryn i inni będą pisać w „Magna Polonia”

kontrrewolucja.net | 2016-06-27


Trwa zbiórka na wydanie kwartalnika „Magna Polonia”. Projektodawcą jest Przemysław Holocher, który pomysł konsultował z Grzegorzem Braunem. W czasopiśmie mają pojawić się znani po prawej stronie publicyści, m.in. wspomniany Grzegorz Braun, Stanisław Michalkiewicz, prof. Jan Żaryn czy prof. Jacek Bartyzel.

Kosmiczny projekt gimnazjalisty

popnauka.pl | 2016-06-22


Andrzej P.Urbański: Rozmawiam w swoim gabinecie na Politechnice Poznańskiej z gimnazjalistą Karolem Wojsławem, który na platformie Polak Potrafi zbiera środki na wyniesienie do stratosfery balonu z kamerami i urządzeniami pomiarowymi. Dodam, że byłem pierwszym, który wsparł ten projekt wykupując zaproszenie na start tego balonu.

Wspieramy "Metamorfozy Miasta"

www.nasztomaszow.pl | 2016-06-21


Fundacja Pasaże Pamięci serdecznie zachęca do finansowego wsparcia projektu Metamorfozy Miasta, na który składają się nieodpłatne, międzypokoleniowe warsztaty edukacyjno-artystyczne.

Kręcą film w Cafe Europa. Chcą, pokazać odchodzący świat dancingów [WIDEO]

katowice.wyborcza.pl | 2016-06-20


"Niech żyje Emma" to krótkometrażowy film fabularny studentów Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kies´lowskiego Uniwersytetu S´la?skiego, czyli po prostu katowickiej filmo´wki. Będzie współczesną wersją powieści "Pani Bovary".

Studenci Politechniki Łódzkiej wyremontują Dom Dziecka nr 10 w Łodzi

lodz.eska.pl | 2016-06-19


Zamiast realizować wakacyjne staże czy praktyki, wyremontują dzieciakom dom. Studenci budownictwa Politechniki Łódzkiej odrestaurują Dom Dziecka nr 10 w Łodzi. Budynek jest w opłakanym stanie.

Kobieta Górom – Korona Ziemi

www.goryonline.com | 2016-06-17


Kobieta Górom – Korona Ziemi, to projekt, który ma na celu ukazanie wspinaczki na wszystkie szczyty Korony Ziemi z kobiecego punktu widzenia, a tym samym przedstawienie kobiecych granic wytrzymałości, przełamywania barier psychicznych, fizycznych i zwyczajowych, piętrzących się przed wspinaniem kobiecym.

Strażnicy Puszczy Białowieskiej apelują o wsparcie

wiadomosci.onet.pl | 2016-06-17


Od początku roku grupa wolontariuszy monitoruje sytuację w Puszczy Białowieskiej. Dane zgromadzone w trakcie leśnych patroli przekazują do Komisji Europejskiej i UNESCO. Ruszyła zbiórka na zakup sprzętu niezbędnego do prowadzenia monitoringu przez strażników Puszczy Białowieskiej w związku z zapowiadanym przez ministra środowiska zwiększeniem pozyskania drewna.

Dołącz do drużyny pierścienia – gra miejska

kbc24.pl | 2016-06-17


Dzięki legendzie zinterpretowanej na nowo chcemy przybliżyć ważną dla naszej lokalnej historii i jakże nietuzinkową postać św. Kingi. Chcemy w niekonwencjonalny sposób uczyć przez zabawę, podążając ścieżkami istniejącego szlaku NaCl, by uwypuklić rolę solnego dziedzictwa dla rozwoju regionu. – opowiadają o projekcie jego koordynatorzy Ewelina Pająk, Aleksandra Junga i Anna Surma.

320. rocznica śmierci Króla Jana III Sobieskiego. Zapraszamy do Krakowa

www.rmf24.pl | 2016-06-17


"Gdyby każdy mieszkaniec Krakowa wpłacił na pomnik Króla Jana III Sobieskiego chociaż złotówkę, mielibyśmy już 700 tysięcy" - mówi w rozmowie z RMF FM Piotr Zapart z Komitetu Budowy Pomnika Króla Jana III Sobieskiego w Wiedniu na Kahlenbergu. Aby projekt się udał, a odsłonięcie monumentu nastąpiło we wrześniu tego roku, potrzeba w ciągu miesiąca zebrać 400 tysięcy złotych.

Krótko mówiąc: Teściaki potrzebują wsparcia

www.warszawa.pl | 2016-06-17


Wspieraliśmy zawsze wszelkie formy działalności Domów Kultury, z ciekawością obserwowaliśmy TeTaTe czyli Teatr Tańca Test. Zawsze występowali za darmo. Teraz kolejny raz chcą powalczyć z zawodowcami w Pradze. I potrzebują naszego wsparcia.

Piłkarze błotni chcą jechać na Puchar Polski z przesłaniem na koszulkach. Zbierają na to pieniądze (film)

www.tygodnikzamojski.pl | 2016-06-17


Na portalu Polakpotrafi.pl ruszyła niekonwencjonalna zbiórka pieniędzy na wyjazd drużyny BKS Roztocze na zawody Pucharu Polski w piłce błotnej. Zamiast logo firmy, zawodnicy chcą zanieść na swoich koszulkach ważne przesłanie.

Zbierają na nowe pismo

prawapolityka.pl | 2016-06-15


Ruszyła zbiórka funduszy na uruchomienie nowego kwartalnika, pod tytułem „Magna Polonia”. Wśród publicystów nowego pisma mają się znaleźć: Grzegorz Braun, Stanisław Michalkiewicz, prof. Jacek Bartyzel, dr Stanisław Krajski, Leszek Żebrowski, czy prof. Jan Żaryn.

Nietuzinkowa akcja piłkarzy błotnych z Zamojszczyzny. Wesprzyj ich zaskakującą ideę

tomaszowski.com.pl | 2016-06-15


Na portalu finansowania społecznościowego Polakpotrafi.pl ruszyła niekonwencjonalna zbiórka pieniędzy na wyjazd drużyny BKS Roztocze na zawody Pucharu Polski w piłce błotnej. Zamiast logo firmy, zawodnicy chcą zanieść na swoich koszulkach ważne przesłanie.

XIII Noc Żywych Bębnów. Wielogodzinny koncert dla koneserów muzyki afrykańskiej

www.national-geographic.pl | 2016-06-15


Pierwsza Szkoła Perkusji Zachodnioafrykańskiej w Polsce, City Bum Bum, zaprasza na 13. edycję największego święta muzyki afrykańskiej w Polsce.

Wizyta na planie filmowym? Wesprzyj projekt "Niech żyje Emma"!

pokladykultury.pl | 2016-06-14


Jadwiga Jankowska-Cieślak – laureatka Złotej Palmy w Cannes, powraca na ekran. I nie jest to wcale najnowsza, wysokobudżetowa produkcja, a etiuda studencka przygotowywana z pompą przez grupę studentów katowickiej szkoły filmowej. Jeszcze przez siedem dni każdy może przyczynić się do powstania filmu.

Workcamp: Akcja charytatywna łódzkich studentów

ddlodz.pl | 2016-06-14


Łódzcy studenci prowadzą zbiórkę funduszy w ramach platformy crowdfundingowej PolakPotrafi. Zebrane środki pozwolą im w ramach charytatywnej akcji społecznej dokonać remontów w łódzkim Domu Dziecka nr 10.

Pomagają nam – POMÓŻMY IM!

www.tvkhd.pl | 2016-06-13


Uratowali już niejedno życie. Dobrze znają ich także piesi pielgrzymi do Łagiewnik czy na Jasną Górę. Ich znakomite kwalifikacje, to zasługa ciągłych szkoleń. Od siedmiu lat organizują manewry ratownicze. Maltańczycy dziś potrzebują naszej pomocy. Dla wielu, służba wolontariuszy Maltańskiej Służby Medycznej jest niemal niezauważalna. Cicho czuwają gdzieś na końcu grup pieszych pielgrzymów, w zatłoczonych halach koncertowych, za liniami boisk sportowych, w sztabach najróżniejszych imprez masowych i przedsięwzięć szkolnych czy parafialnych.

Strażnicy Puszczy Białowieskiej

wiadomosci.ngo.pl | 2016-06-13


Od lutego 2016 roku grupa wolontariuszy stale monitoruje Puszczę Białowieską. Dane zgromadzone w trakcie patroli zostały przekazane Komisji Europejskiej i UNESCO. Ruszyła zbiórka na zakup sprzętu niezbędnego do prowadzenia monitoringu w związku z zapowiadanym przez Ministra Środowiska zwiększeniem pozyskania drewna.

22–26.06.2016 Ogólnopolskie Warsztaty CAPOEIRA - JOGO DE CAPOEIRA - rozpoczęcie wakacji w stylu REGIONAL

rzeszowska24.pl | 2016-06-12


Akademia Sztuki Capoeira UNICAR Rzeszów ma zaszczyt zaprosić wszystkich Graczy Capoeira oraz tych, którzy jeszcze nie mieli możliwości spróbować się w Grze Capoeira na VII edycję ogólnopolskich, cyklicznych rzeszowskich warsztatów Capoeira.

Studenci zbierają na projekt, który nawiązuje do „Pani Bovary”. W filmie zobaczymy Jadwigę Jankowską-Cieślak.

k-mag.pl | 2016-06-11


„Niech żyje Emma” to krótkometrażowy film fabularny studentów Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego, czyli po prostu katowickiej filmówki.

Mural Sendlerowej zostaje na murach zakładu karnego

dziendobry.bialystok.pl | 2016-06-11


Niemal w drugą rocznicę wymalowania muralu na murach Zakładu Karnego w Białymstoku aktywiści otrzymali bardzo dobrą wiadomość. Mural zostanie w tym samym miejscu i nie trzeba będzie płacić za wynajęcie powierzchni, aby nadal mógł z tego miejsca cieszyć oko.

Z zamiłowania do podróży powstał przewodnik. I to wyjątkowy

katowice.wyborcza.pl | 2016-06-10


- Dziecko niczego nie zniszczy w muzeum i nie ucieknie z sali koncertowej. Wspólnie z nim można wybrać się do kopalni i w góry. Trzeba tylko przyzwyczaić się do innego trybu zwiedzania - przekonuje Barbara Salamon-Szympruch, która z pomocą rodziny napisała przewodnik "Dzieci odkrywają Śląskie".

Trzeba zapłacić za pamięć o Irenie Sendlerowej w Białymstoku

bialystok.wyborcza.pl | 2016-06-09


Nieformalna grupa Normalny Białystok na portalu "Polak potrafi" zorganizowała akcję, której celem jest uratowanie białostockiego muralu poświęconego Irenie Sendlerowej.