Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ryszard Stocki

Ryszard Stocki

Iwanowice Dworskie

Ryszard Stocki, jestem psychologiem, konsultantem pomagającym organizacjom w respektowaniu godności swoich pracowników, klientów i partnerów biznesowych, zwłaszcza uznawaniu ich prawa do uczestnictwa. Uczestnictwo jest bowiem elementem ludzkiej godności. Nauka dobrego życia jest jak nauka pilotowania samolotów. Tylko będąc mistrzem nie zrobimy nikomu krzywdy. Myślę, że ludzie gubią się w złożoności współczesnego świata i potrzebują dobrze zorganizowanych i wspieranych naukowo programów edukacyjnych, aby radzić sobie z codziennym życiem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7704 PLN z 22175 PLN

47 Wspierający

9 dni do zakończenia

34%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 30.01.2021.

Nieobliczalny eksperyment

RSS

Mamy już 33% środków Dodano 15.01.2021, godz. 15:20

Dzisiaj dzięki kolejnym wpłatom udało nam się uzyskać 33%, tj 1/3 całego budżetu wydania. Oznacza to, że książka będzie zredagowana, będzie miała na nowo zrobione wszystkie wykresy i grafiki, a już ma swoją stronę: Strona ksiązki "Nieobliczalny eksperyment"

Ponieważ są już dwie wpłaty na Warsztaty, przygotowałem wstępną wersje programu warsztatów, która jest umieszczona na głównej stronie projektu. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi do tego programu w komentarzach. 

Osiągnęliśmy pierwszy próg Dodano 08.01.2021, godz. 18:22

Ogromne podziękowania dla wszystkich 30 dotychczasowych darczyńców

Udało nam się osiągnąć pierwszy próg - 3000 zł na redakcje naukową i merytoryczną książki. Redaktor już czeka na mój poprawiony lekko tekst. 

Oznacza to, że książka będzie miała już zupełnie inna formę od tej, która jest teraz. Będzie się ją lepiej czytać. Będzie uzupełniona merytorycznie. To wszystko dzięki Wam. Zachęcajcie innych do włączenia sie do projektu. Zwłaszcza zwracam uwagę na warsztaty.

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 30.01.2021 22:10