Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ryszard Stocki

Ryszard Stocki

Iwanowice Dworskie

Ryszard Stocki, jestem psychologiem, konsultantem pomagającym organizacjom w respektowaniu godności swoich pracowników, klientów i partnerów biznesowych, zwłaszcza uznawaniu ich prawa do uczestnictwa. Uczestnictwo jest bowiem elementem ludzkiej godności. Nauka dobrego życia jest jak nauka pilotowania samolotów. Tylko będąc mistrzem nie zrobimy nikomu krzywdy. Myślę, że ludzie gubią się w złożoności współczesnego świata i potrzebują dobrze zorganizowanych i wspieranych naukowo programów edukacyjnych, aby radzić sobie z codziennym życiem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

22750 PLN z 22175 PLN

133 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 24.02.2021.

Nieobliczalny eksperyment

Książka wyszła z drukarni od poniedziałku rozpoczynam wysyłkę!!!

Dodano 25.06.2022, godz. 13:10

Szanowni Państwo,

 

Jak Państwo pamiętacie Instytut Karola Wojtyły decyzją prezesa Instytutu odroczył wydanie książki, co spowodowało zarejestrowanie przeze mnie  własnego wydawnictwa i wydanie książki pod własną marką. Uwagi ze spotkania w Instytucie jednak wziąłem na poważnie i przez kolejne tygodnie  pieczołowicie korygowałem książkę. Korekty na złożonym już tekście do druku, a na takim pracowałem są szczególnie trudne, bo trzeba się zmieścić dokładnie w tej samej liczbie znaków co tekst, który się zmienia. Na szczęście kilka korekt merytorycznych nie było istotnych dla treści książki, reszta ok 1088 to korekty językowe. To już czwarty raz, kiedy musiałem dokładnie przeczytać moją książkę.

 

Oddaję ją w tej chwili czytelnikom z czystym sumieniem.  Wiem, że jej treść jest trudna i tym bardziej ważna jest rzetelność wszystkich danych. Zresztą na szczęście możliwe są kolejne wydania, w których można skorygować ewentualne nieścisłości, które znajdą nowi czytelnicy.  Myślę, że na stronie książki,(https://nieobliczalnyeksperyment.stocki.org)  będzie właściwe miejsce na dyskusje o treści książki i aktualizacje treści i linków między jednym wydaniem a drugim.  Wartość i jakość książki potwierdził  ks dr hab. Robert Woźniak oraz  ks bp, wikariusz generalny Archidiecezji Krakowskiej, bp Robert Chrząszcz udzielając mojej książce Nihil obstat.  Oznacza to, tutaj cytuję,  “iż publikacja została sprawdzona i zatwierdzona przez cenzora diecezji, który określił ją jako wolną od błędów doktrynalnych i moralnych; cenzor jest wyznaczany przez biskupa i współpracuje z autorem w celu usunięcia ewentualnych błędów.” To, że cenzor nie chciał juz korekt i poprawek jest zasługą, wcześniejszego cenzora, który takie uwagi dał i wielu recenzentów oraz współpracy z ks. dr Krzysztofem Jaroszem OCD,  który dokonał ze mną ogromnej pracy nad rozdziałem o Kościele.  Razem z ks. Cenzorem, już pięciu profesorów różnych uczelni, nie tylko katolickich publicznie wypowiedziało się pozytywnie o naszej książce.  Myślę, że jest to potwierdzeniem kilkuletniej pracy nad książką i jej wartości. 

 

Książka wyszła z drukarni od poniedziałku rozpoczynamy wysyłkę.  

Dostałem już zaproszenia na spotkania autorskie. Wszystko wskazuje na to, że pierwsze będzie w Grzybowie koło Płocka w Europejskim Uniwersytecie Ludowym o godz. 17,  w niedzielę  3 lipca. Bardzo proszę o potwierdzenie kto z Państwa (zwłaszcza z Warszawy) będzie, to nie będę wysyłał tych egzemplarzy pocztą, lecz wręczę na spotkaniu. Będę też w Sieradzu, Krakowie, Katowicach i w parafii w Bruśniku. Czekam na kolejne zaproszenia. Aktualne informacje o planowanych spotkaniach autorskich będą umieszczane pod tym linkiem: https://stocki.org/sample-page/planowane-wystapienia/.  Wysyłka to już ostatni etap naszej wspólnej drogi z portalem "Polak potrafi", jeśli ktoś z Państwa chciałby otrzymywać aktualizacje związane z książką, informacje o spotkaniach , itp, oraz listę aktualnych linków, to zachęcam do zarejestrowania sie na Newsletter na stronie książki::

https://nieobliczalnyeksperyment.stocki.org/

 

Jeszcze raz gorąco wszystkim Państwu dziękuję za wsparcie.
Ryszard Stocki

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 24.02.2021 22:10