GrupaPolak
50 tys.

Polskie kluby w europejskich pucharach

RetroFutbol, Poznań, Polska  
Czy da się opisać projekt w 230 znakach? Pewnie się da, ale my wolimy bogatsze treści. Właśnie dlatego tworzymy książkę, która zaspokoi nawet największego fana polskiej piłki klubowej. Nie wierzysz? Sprawdź nas i sypnij groszem.

95%

Postęp

2375 zł

Mamy już

13 dni

Do końca

Bałkańska Terra Incognita

Grzegorz Kaczmarek, Warszawa, Polska  
Książka Bałkańska Terra Incognita to opowieść o podróży w czasie i przestrzeni, którą odbyłem wędrując przez tajemnicze Góry Dynarskie. Wspierając mój projekt sprawisz, że zabiorę w nią każdego kto tego zapragnie.

76%

Postęp

4601 zł

Mamy już

25 dni

Do końca

'Droga' pielgrzymka z Polski do Santiago de Compostela

zbigniew.sciubak, Lublin, Poland  
Droga to zapis pielgrzymki. Z Polski do Santiago de Compostela. 130 dni, 3700 kilometrów. Pielgrzymuje się nie tylko przez kraje, ale też przez spotkania z ludźmi i własne doświadczenia. Przeczytaj tę książkę. Po prostu.

64%

Postęp

2731 zł

Mamy już

28 dni

Do końca

Widmo: Świt Tułaczów

Katarzyna Radecka/ Growchu, Poznań, Polska  
Na Lewy Kontynent zmierza wyprawa naukowa. Choć jej członkowie pochodzą z zupełnie różnych światów, będą musieli znaleźć wspólny język, aby odkryć tajemnicę stworzenia zwanego Widmem.

7%

Postęp

1310 zł

Mamy już

60 dni

Do końca

Wiersze raperskie Macieja Tylki

Sylwia Klimaszewska, Piła, Polska  
Zapraszamy Cię miłośniku książki do poznania twórczości Macieja Tylki. To świat niebanalnej wrażliwości z wartościowym przesłaniem. Jeśli chcesz się o tym przekonać - wesprzyj nasz projekt!

5%

Postęp

415 zł

Mamy już

44 dni

Do końca

Morze i żagle w poezji polskiej

Szanta, Białystok, Polska  
Wydajmy razem antologię poezji morskiej od XVI wieku po XXI ! Kochanowski, Szymborska, Miłosz, Karol Wojtyła, te nazwiska mówią same za siebie. Mówią, ze warto wydać taką pozycję. Pomóż nam.

3%

Postęp

455 zł

Mamy już

13 dni

Do końca

Zwierzak - erotyk kryminalny

G Mlynek, Polska/Szwecja  
Współczesne opowiadane erotyczne 'ZWIERZAK' z podtytułem: Jak często faceci myślą o seksie. Odpowiedź na współczesne romanse prowokacyjne oraz przedstawienie prawdziwej natury mężczyzn.

5%

Postęp

285 zł

Mamy już

35 dni

Do końca

KOMORNIK, czyli śmieszna opowieść o emigracji

Tomek Cze, Częstochowa  
Wszyscy to znamy. EMIGRACJA. A jak to wygląda od środka? Zajrzyj. Zobaczysz tam kawałek siebie. I CAŁEGO SĄSIADA. Ta książka jest jak dobra impreza, tylko głowa po niej nie boli. Jedno mogę zagwarantować: Nie będziesz się nudzić.

44%

Postęp

4490 zł

Mamy już

23 dni

Do końca

DZIEDZIC i błękitna krew

Wojciech. Gosek, Siemianowice Śląskie, Polska  
Rok temu, mając 16 lat wydałem swoją pierwszą książkę. Obecnie staram się zrobić to samo z drugą. Czy wesprzesz mnie w tym?

17%

Postęp

860 zł

Mamy już

9 dni

Do końca

O Zosi co... Książkę wydajemy. Dołączysz do nas?

Sylwia B., Warszawa, Polska  
Pewnego słonecznego dnia postanowiłyśmy, że coś razem stworzymy, bo cenimy produktywny czas, kiedy coś twórczego i fajnego powstaje. Z tych inspiracji powstały opowiadania o Zosi co…

25%

Postęp

2516 zł

Mamy już

27 dni

Do końca

Książka 'Nowa Kartagina'

Marek Zatwarnicki, Opole, Polska  
Powieść historyczno-przygodowa autorstwa 16 letniego Marka Zatwarnickiego. Jest rok 233 p.n.e. Imperium Kartaginy pali kolejne hiszpańskie miasta. Syn zdradzonego Iberyjskiego wodza – Esquin, poprzysięga zemstę na Hannibalu.

122%

Postęp

18363 zł

Mamy już

17 h

Do końca

XII SUGESTII - przewodnik do szczęśliwego życia

Bogusław Szedny, Warszawa, Polska  
Moim marzeniem jest, aby Polska była bardziej uśmiechniętym i szczęśliwym krajem. Książka XII SUGESTII - jest dużym krokiem w tę stronę. Zapraszam z uśmiechem, aby zapoznać się z projektem i wesprzeć jej wydanie :)

103%

Postęp

5153 zł

Mamy już

19 dni

Do końca

Sfinansowanie debiutanckiej powieści 'Nie próbuj'

Mateusz Wróbel, Czechowice - Dziedzice  
Celem niniejszego projektu jest publikacja debiutanckiej powieści Mateusza Wróbla opowiadającej o konsekwencjach młodzieńczej frustracji wynikającej z ignorancji władzy, która niebezpiecznie przeradza się w narodowy terroryzm.

44%

Postęp

2688 zł

Mamy już

68 dni

Do końca

'Szczypta tradycji świeckim okiem' - wydanie albumowe

Małgorzata Krasucka MARGALIT, Warszawa, Polska  
Bogato ilustrowana książka o niektórych świętach i obyczajach żydowskich, utrzymana w lekkiej formie beletrystycznej, skierowana do czytelnika chcącego poznać zagadnienia związane z kulturą jidysz i tradycyjną kuchnię żydowską.

56%

Postęp

5645 zł

Mamy już

41 dni

Do końca

Czarownica Anulka

Czarownica Anulka, Bydgoszcz, Polska  
Zapraszam do magicznej podróży z Anulką. Jakiś czas temu napisałam bajkę o małej czarownicy, która wyrusza na poszukiwanie uśmiechu. Czy jej się uda? Co rudowłosa Anulka odkryje podczas podróży? I jak głośno będzie się śmiać?

23%

Postęp

2873 zł

Mamy już

2 dni

Do końca