Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ryszard Stocki

Ryszard Stocki

Iwanowice Dworskie

Ryszard Stocki, jestem psychologiem, konsultantem pomagającym organizacjom w respektowaniu godności swoich pracowników, klientów i partnerów biznesowych, zwłaszcza uznawaniu ich prawa do uczestnictwa. Uczestnictwo jest bowiem elementem ludzkiej godności. Nauka dobrego życia jest jak nauka pilotowania samolotów. Tylko będąc mistrzem nie zrobimy nikomu krzywdy. Myślę, że ludzie gubią się w złożoności współczesnego świata i potrzebują dobrze zorganizowanych i wspieranych naukowo programów edukacyjnych, aby radzić sobie z codziennym życiem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

22750 PLN z 22175 PLN

133 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 24.02.2021.

Nieobliczalny eksperyment

Boże Narodzenie 2021 i kolejne postępy w pracy nad książkę

Dodano 25.12.2021, godz. 14:15

Drodzy Przyjaciele

Boże Narodzenie i Nowy Rok sprawiają, że czuję się zobowiązany do poinformowania o sytuacji z wydaniem książki. Ostatnio informowałem Państwa, że wydawnictwo naukowe - było to Copernicus Center Press -  było zainteresowane wydaniem książki. Książka miała dwie pozytywne recenzje naukowe, niestety we wrześniu okazało się, że Rada Wydawnictwa dała negatywną opinię o książce i po 7 miesiącach oczekiwania wydawnictwo podjęło decyzję negatywną. Książkę przesłałem równolegle do trzech innych wydawnictw, aby już nie tracić czasu. Jedno z nich Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu wysłało książkę do kościelnego cenzora w celu uzyskania Imprimatur na ostatni rozdział o Kościele. Jestem za to niesamowicie wdzięczny, bo nareszcie ktoś solidnie przeczytał ten rozdział. Cenzor odrzucił tekst.  Jeden z absolwentów Szkoły Formatorów, zgodził się przeczytać dokładnie ten rozdział i dał kilkaset uwag, pracowałem nad tymi uwagami przez cały tydzień, teraz w pierwszych dniach stycznia jestem umówiony z tym redaktorem (nie chcę na razie ujawniać jego nazwiska bez jego zgody) na intensywną pracę nad tekstem.  Myślę, że tekst nie tylko będzie lepszy, ale nie będzie też błędów teologicznych, czy doktrynalnych.  Jak sami Państwo zobaczycie, ważne, aby w książce nie było błędów, jej treść bez tego jest wystarczająco kontrowersyjna i trudna. Mam nadzieję, że dająca nadzieję.

 

Na razie myślami jesteśmy w Betlejem 2021 lat temu. Życzę Państwu i sobie, abyśmy brali przykład ze Świętej Rodziny i byli tak jak ona odważni i wsłuchujący się w wolę Boga. 

Dodano: 28.12.2021, 7:16
Piotr Nikołajuk
Piotr Nikołajuk
Chyba najlepszym z możliwych jest kontakt do Te Deum Wydawnictwa Tradycji Katolickiej, którzy może zapewnili by zarówno sprawdzenie pod kątem religijnym jak i wydanie książki. https://tedeum.pl/contact/
Dodano: 27.12.2021, 12:43
Piotr Nikołajuk
Piotr Nikołajuk
Wg mnie to powinno być oddane do oceny kogoś kto jest katolikiem bo współczesna hierarchia od Watykanu począwszy odeszła od wiary już bardzo daleko.

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 24.02.2021 22:10