Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ryszard Stocki

Ryszard Stocki

Iwanowice Dworskie

Ryszard Stocki, jestem psychologiem, konsultantem pomagającym organizacjom w respektowaniu godności swoich pracowników, klientów i partnerów biznesowych, zwłaszcza uznawaniu ich prawa do uczestnictwa. Uczestnictwo jest bowiem elementem ludzkiej godności. Nauka dobrego życia jest jak nauka pilotowania samolotów. Tylko będąc mistrzem nie zrobimy nikomu krzywdy. Myślę, że ludzie gubią się w złożoności współczesnego świata i potrzebują dobrze zorganizowanych i wspieranych naukowo programów edukacyjnych, aby radzić sobie z codziennym życiem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

22750 PLN z 22175 PLN

133 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 24.02.2021.

Nieobliczalny eksperyment

Wielkanocne wieści dla sponsorów książki

Dodano 03.04.2021, godz. 14:07

Szanowni Państwo,

Od zakończenia zbiórki, wiele się działo. Po pierwsze książką zainteresowało się jedno z wydawnictw naukowych w Krakowie, ponieważ trwa proces oceny książki przez recenzentów, nie mogę zdradzić które. Po drugie przeczytałem całą książkę i skorygowałem i uaktualniłem niektóre przypisy i znalazłem redaktorkę, która zrobi redakcję do końca kwietnia.  Jeszcze raz Państwu dziękuję, za to, że to wszystko jest możliwe i książka już niedługo zobaczy światło dzienne. 

Jutro Wielkanoc inna, trudniejsza od tych w ostatnich latach. Życzę Państwu, aby Zmartwychwstanie Pana było dla nas nadzieją na najtrudniejsze nawet czasy.

Ryszard Stocki

Dodano: 03.04.2021, 22:35
  zszozda
zszozda
Hurrah!
Dodano: 03.04.2021, 14:45
  marek.amrogowicz
marek.amrogowicz
Bardzo dobre wiadomości! Gratulacje i życzę pomyślności „na ostatniej prostej”. Pozdrawiam

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 24.02.2021 22:10