Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ryszard Stocki

Ryszard Stocki

Iwanowice Dworskie

Ryszard Stocki, jestem psychologiem, konsultantem pomagającym organizacjom w respektowaniu godności swoich pracowników, klientów i partnerów biznesowych, zwłaszcza uznawaniu ich prawa do uczestnictwa. Uczestnictwo jest bowiem elementem ludzkiej godności. Nauka dobrego życia jest jak nauka pilotowania samolotów. Tylko będąc mistrzem nie zrobimy nikomu krzywdy. Myślę, że ludzie gubią się w złożoności współczesnego świata i potrzebują dobrze zorganizowanych i wspieranych naukowo programów edukacyjnych, aby radzić sobie z codziennym życiem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

22750 PLN z 22175 PLN

133 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 24.02.2021.

Nieobliczalny eksperyment

Zaczynamy planowanie spotkań autorskich

Dodano 24.05.2022, godz. 9:35

Szanowni Sponsorzy,

Jak zwykle dziękuję za umożliwienie tej ciekawej drogi. Niestety Instytut Karola Wojtyły dołączył do wydawnictw, które wcześniej odrzuciły książkę. Przy pełnej aprobacie tekstu i chęci wydania, przedstawiciele Instytutu uznali, że książka wymaga wiele pracy i korekt. Poza tym ciagle nie ma opinii z Kurii. W tej sytuacji, zadeklarowano chęć wydania drugiego rozszerzonego i poprawionego wydania. Ponieważ nie zgadzam się z tą opinią, po uwzględnieniu wszystkich uwag, które dostałem oraz po kolejnej korekcie, złożona już książka poszła do korekty zrobionego już składu. Myślę, że od wysłania książki do drukarni dzielą nas dni jeśli nie godziny.

Od tygodnia pracuje intensywnie nad stworzeniem nowego wydawnictwa. Oto jego logo projektu Seweryna Grabowskiego.

Firma Wydawnictwo Ryszard Stocki już została zarejestrowana, otrzymaliśmy już  ISBNy do 10 książek. Uruchamiamy działalność od 2 czerwca. Od wtedy też zacznę przedsprzedaż książek. Oczywiście to Państwa nie dotyczy, bo każdy ze sponsorów otrzyma swoje egzemplarze na wskazany adres. Książka powinna być wydrukowana do końca czerwca. 

I oto najważniejszy element tego listu - chodzi o sposób dostawy

Mimo, że właśnie podpisałem umowę z firmą InPost, wolałbym nie korzystać z jej usług.  Dlatego począwszy od 23 czerwca chciałbym prosić o zorganizowanie w Waszym rejonie spotkań autorskich, na których mógłbym Państwu podziękować osobiście i wręczyć książki sponsorom, a przy okazji opowiedzieć o książce i sprzedać chętnym dodatkowe egzemplarze. 

Bardzo proszę o zgłoszenie chęci zorganizowania takiego spotkania na adres ryszard@stocki.org., tel. 731 638 036 

Kiedy będę znał terminy i miejsca spotkań, przekażę je Państwu, abyście zdecydowali czy chcecie otrzymać książki InPostem, czy odbierzecie ode mnie osobiście. 

Moim marzeniem jest, aby na wakacje, każdy miał już moja książkę w ręce. To najlepszy czas na czytanie i decyzje do których książka namawia. 

 

Serdecznie pozdrawiam 

Ryszard Stocki

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 24.02.2021 22:10