Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ryszard Stocki

Ryszard Stocki

Iwanowice Dworskie

Ryszard Stocki, jestem psychologiem, konsultantem pomagającym organizacjom w respektowaniu godności swoich pracowników, klientów i partnerów biznesowych, zwłaszcza uznawaniu ich prawa do uczestnictwa. Uczestnictwo jest bowiem elementem ludzkiej godności. Nauka dobrego życia jest jak nauka pilotowania samolotów. Tylko będąc mistrzem nie zrobimy nikomu krzywdy. Myślę, że ludzie gubią się w złożoności współczesnego świata i potrzebują dobrze zorganizowanych i wspieranych naukowo programów edukacyjnych, aby radzić sobie z codziennym życiem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

22750 PLN z 22175 PLN

133 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 24.02.2021.

Nieobliczalny eksperyment

Mamy 51%!!! Teraz już z górki

Dodano 29.01.2021, godz. 15:54

Szanowni Państwo,

Ogromnie się cieszę, że udało się zebrać połowę sumy potrzebnej do wydania książki. Zostało nam jeszcze 26 dni, więc nie powinniśmy się martwić, że książka nie wyjdzie. Druga rzecz, która mnie cieszy to społeczność 59 osób wspierających ten projekt. Chciałbym, aby było nas jak najwięcej, bo wtedy książka dotrze do różnych miejsc i środowisk. Proszę o maile na mój adres ryszard@stocki.org tych, którzy mają dostać nagrody. W następnych aktualnościach postaram się zrobić mapę tego gdzie jesteśmy. Ktoś poradził, że książka ma zbyt enigmatyczny tytuł, który nie zachęca, aby ja wziąć do ręki. Propozycja nowego tytułu to: "Jak żyć w XXI wieku?" Podtytuł: "Jak się wyzwolić z nieobliczalnego eksperymentu, w którym wszyscy uczestniczymy?" Proszę piszcie w komentarzach co myślicie o takim tytule? 

Pozdrawiam

Ryszard Stocki

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 24.02.2021 22:10