Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ryszard Stocki

Ryszard Stocki

Iwanowice Dworskie

Ryszard Stocki, jestem psychologiem, konsultantem pomagającym organizacjom w respektowaniu godności swoich pracowników, klientów i partnerów biznesowych, zwłaszcza uznawaniu ich prawa do uczestnictwa. Uczestnictwo jest bowiem elementem ludzkiej godności. Nauka dobrego życia jest jak nauka pilotowania samolotów. Tylko będąc mistrzem nie zrobimy nikomu krzywdy. Myślę, że ludzie gubią się w złożoności współczesnego świata i potrzebują dobrze zorganizowanych i wspieranych naukowo programów edukacyjnych, aby radzić sobie z codziennym życiem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

22750 PLN z 22175 PLN

133 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 24.02.2021.

Nieobliczalny eksperyment

Udało się!!! Mamy środki potrzebne do wydania książki.

Dodano 25.02.2021, godz. 11:46

Szanowni Państwo.

 

Udało się!!! Zebraliśmy 102%. Chciałbym tą droga podziękować wszystkim za wsparcie wydania książki. Zadziałała synergia i wszystko wskazuje na to, że książka, która miała pecha do wydawnictw ujrzy światło dzienne.  Udało nam się zebrać o parę procent więcej niż planowałem. Przed nami trudny okres redakcji książki, przygotowania do druku, przedsprzedaży, druku i promocji. Musimy jednak zacząć od tytułu, wiele osób skrytykowało “Nieobliczalny eksperyment.” Kolejna propozycja to “Jak żyć w XXI?” lub “Styl życia na XXI wiek.” Ale myślę, że jeszcze tydzień możecie Państwo zgłaszać inne propozycje.

 

Osobną kwestią jest w jakiej formie prawnej książka będzie wydawana i dystrybuowana. Jeśli zajmę się zakładaniem wydawnictwa nie będę miał czasu na pisanie kolejnej książki o “Mitach współczesnych, “ której fragmenty opowiadam na swoim vlogu. Poszukuję więc wydawcy i ewentualnych promotorów i dystrybutorów książki.  Nie mam żadnych wątpliwości, że najwięcej pracy promocyjnej w związku z wydaniem książki spoczywa na mnie. Jestem gotowy przyjechać z książką w każde miejsce, skąd otrzymam zaproszenie od grona przyszłych czytelników. 

Poniżej przedstawiam zaktualizowaną mapę wsparcia. 

 

Jak dotąd będę Państwa informował o postępach prac nad książką. 

Z wdzięcznością pozdrawiam wszystkich Państwa.
Ryszard Stocki

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 24.02.2021 22:10