Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ryszard Stocki

Ryszard Stocki

Iwanowice Dworskie

Ryszard Stocki, jestem psychologiem, konsultantem pomagającym organizacjom w respektowaniu godności swoich pracowników, klientów i partnerów biznesowych, zwłaszcza uznawaniu ich prawa do uczestnictwa. Uczestnictwo jest bowiem elementem ludzkiej godności. Nauka dobrego życia jest jak nauka pilotowania samolotów. Tylko będąc mistrzem nie zrobimy nikomu krzywdy. Myślę, że ludzie gubią się w złożoności współczesnego świata i potrzebują dobrze zorganizowanych i wspieranych naukowo programów edukacyjnych, aby radzić sobie z codziennym życiem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

22750 PLN z 22175 PLN

133 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 24.02.2021.

Nieobliczalny eksperyment

Wiadomości Wielkanocne

Dodano 17.04.2022, godz. 16:00

Drodzy Przyjaciele Nieobliczalnego Eksperymentu,

Pierwsza najważniejsza wiadomość to ta, że Chrystus Zmartwychwstał.

Nagrałem życzenia tegoroczne jako odcinek o Mitach do odsłuchania tutaj:  https://youtu.be/YZeOku5qJIk

Okładka wybrana, będzie niebieska. Jeszcze będą na niej dokonane drobne korekty. Dziękuję za pomoc. Oczywiście będzie niebieska.

Przed nami jeszcze czekanie na opinię Księdza Cenzora oraz 4 lub 5 maja debata w Instytucie Karola Wojtyły na temat wydania książki.  Po niemal 5 latach od napisania książki i po licznych próbach jej wydania jestem przygotowany na każdy wynik tej debaty.  Dla mnie wydawcami, tak na prawdę jesteście Państwo, którzy złożyliście się na koszty jej wydania.  Mimo podniesienia cen uda się zamknąć budżet. Zdecydowałem jednak, że wbrew obietnicy w opisie nagród, zamiast jednego egzemplarza książki w twardych okładkach, każdy z Państwa dostanie dwa egzemplarze w miękkich. W ten sposób uda się, mam nadzieję, zmieścić w budżecie mimo podwyżki cen na wszystko. Gdyby ktoś się z tym nie zgadzał i bardzo chciał egzemplarz w twardych okładkach, to proszę o informację mailem na mój adres ryszard(at)stocki.org.  

Serdecznie pozdrawiam

Ryszard Stocki

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 24.02.2021 22:10