Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ryszard Stocki

Ryszard Stocki

Iwanowice Dworskie

Ryszard Stocki, jestem psychologiem, konsultantem pomagającym organizacjom w respektowaniu godności swoich pracowników, klientów i partnerów biznesowych, zwłaszcza uznawaniu ich prawa do uczestnictwa. Uczestnictwo jest bowiem elementem ludzkiej godności. Nauka dobrego życia jest jak nauka pilotowania samolotów. Tylko będąc mistrzem nie zrobimy nikomu krzywdy. Myślę, że ludzie gubią się w złożoności współczesnego świata i potrzebują dobrze zorganizowanych i wspieranych naukowo programów edukacyjnych, aby radzić sobie z codziennym życiem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

22750 PLN z 22175 PLN

133 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 24.02.2021.

Nieobliczalny eksperyment

Mamy już 66% środków na wydanie

Dodano 15.02.2021, godz. 10:57

Szanowni Państwo,

Zebraliśmy juz 2/3 środków potrzebnych do wydania książki. Ale pozostało już jedynie 9 dni. Potrzebna jest nasza moblilizacja.  Jeśli znacie Państwo kogoś, kto mógłby być zainteresowany treścią książki, proszę polecajcie tę zbiórkę. Poniżej umieszczam mapę wsparcia wydania książki. Na żółtych kółeczkach liczba osób, które wsparły projekt w danym miejscu.  Na czerwono zaznaczyłem zaproszenie na spotkanie autorskie w miejscoqwosci Bruśnik koło Nowego Sącza. Mam nadzieję, że więcej będzie takich zaproszeń.  Niestety nie udało mi się zlokalizować wszystkicj wspierających, więc jeśli kogoś nie ma na mapie proszę o maila z nazwą miejścowości.  

Dziękuję za dotychczasowe wsparcie i serdecznie pozdrawiam,

Ryszard Stocki

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 24.02.2021 22:10