Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ryszard Stocki

Ryszard Stocki

Iwanowice Dworskie

Ryszard Stocki, jestem psychologiem, konsultantem pomagającym organizacjom w respektowaniu godności swoich pracowników, klientów i partnerów biznesowych, zwłaszcza uznawaniu ich prawa do uczestnictwa. Uczestnictwo jest bowiem elementem ludzkiej godności. Nauka dobrego życia jest jak nauka pilotowania samolotów. Tylko będąc mistrzem nie zrobimy nikomu krzywdy. Myślę, że ludzie gubią się w złożoności współczesnego świata i potrzebują dobrze zorganizowanych i wspieranych naukowo programów edukacyjnych, aby radzić sobie z codziennym życiem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

22750 PLN z 22175 PLN

133 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 24.02.2021.

Nieobliczalny eksperyment

Osiągnęliśmy pierwszy próg

Dodano 08.01.2021, godz. 18:22

Ogromne podziękowania dla wszystkich 30 dotychczasowych darczyńców

Udało nam się osiągnąć pierwszy próg - 3000 zł na redakcje naukową i merytoryczną książki. Redaktor już czeka na mój poprawiony lekko tekst. 

Oznacza to, że książka będzie miała już zupełnie inna formę od tej, która jest teraz. Będzie się ją lepiej czytać. Będzie uzupełniona merytorycznie. To wszystko dzięki Wam. Zachęcajcie innych do włączenia sie do projektu. Zwłaszcza zwracam uwagę na warsztaty.

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 24.02.2021 22:10