Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ryszard Stocki

Ryszard Stocki

Iwanowice Dworskie

Ryszard Stocki, jestem psychologiem, konsultantem pomagającym organizacjom w respektowaniu godności swoich pracowników, klientów i partnerów biznesowych, zwłaszcza uznawaniu ich prawa do uczestnictwa. Uczestnictwo jest bowiem elementem ludzkiej godności. Nauka dobrego życia jest jak nauka pilotowania samolotów. Tylko będąc mistrzem nie zrobimy nikomu krzywdy. Myślę, że ludzie gubią się w złożoności współczesnego świata i potrzebują dobrze zorganizowanych i wspieranych naukowo programów edukacyjnych, aby radzić sobie z codziennym życiem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

22750 PLN z 22175 PLN

133 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 24.02.2021.

Nieobliczalny eksperyment

Mamy już 33% środków

Dodano 15.01.2021, godz. 15:20

Dzisiaj dzięki kolejnym wpłatom udało nam się uzyskać 33%, tj 1/3 całego budżetu wydania. Oznacza to, że książka będzie zredagowana, będzie miała na nowo zrobione wszystkie wykresy i grafiki, a już ma swoją stronę: Strona ksiązki "Nieobliczalny eksperyment"

Ponieważ są już dwie wpłaty na Warsztaty, przygotowałem wstępną wersje programu warsztatów, która jest umieszczona na głównej stronie projektu. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi do tego programu w komentarzach. 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 24.02.2021 22:10