Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Marta Kurek

Marta Kurek

Kraków, Poland

Nazywam się Marta Kurek, mam 20 lat i jestem autorką książki "Szał Vandy": fantastyczno - przygodowej powieści na motywach legend Krakowa i nie tylko. Mój projekt możecie obejrzeć i wesprzeć tutaj.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

133 Wspierający

83% Postęp

14950 PLN z 18000 PLN

5 dni do zakończenia

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 17.12.2017 19:07

'Szał Vandy' - fantastyczna powieść Marty Kurek

RSS

Już niewiele brakuje :) Dodano 04.12.2017, godz. 20:05

Kochani Wspierający!

Projekt wydania książki "Szał Vandy" właśnie osiągnął 70% wymaganej sumy. Bardzo się z tego cieszę i serdecznie dziękuję Wam wszystkim za wsparcie.

Marta Kurek

CZARNA PROMOCJA! Dodano 24.11.2017, godz. 15:02

Kochani Wspierający! 

Czarnow wszędzie, to i tutaj :) Z okazji ogólnej promocji pojawiły się nowe nagrody, a Wy macie do nich dostęp jako pierwsi. Czekają małe i duże niespodzianki! Przypominam, że gdyby ktoś chciał wymienić zamówioną już nagrodę, to jak najbardziej można to zrobić - instrukcja, tak jak wcześniej, znajduje się tutaj, w aktualnościach, mogę Wam też pomóc osobiście, gdyby była taka potrzeba :) A przy okazji bardzo Wam dziękuję, że jesteście i że mnie wspieracie <3 To dla mnie ogromnie ważne i budujące!

Nowa nagroda! Dodano 13.11.2017, godz. 20:58

Dziś 13 listopada! Data wyjątkowa, bo właśnie tego dnia w Krakowie zjawiły się smoki, jest to też dzień urodzin Wandy Wszechwiedzkiej - głównej bohaterki mojej powieści :) Jedno z drugim nie ma powiązania, niemniej trzeba świętować. A jak świętować, to po smoczemu - przestawiam Wam nową nagrodę - "Urodziny Wandy W", czyli książkę "Szał Vandy", 2 zakłądki i nah'*kinmorr, amulet z kamienia :D

Jeśli ktoś już ma moją powieść, a chciałby ją wymienić na tę z zakładkami, należy zalogować się na swoje konto na Polak Potrafi, z menu w prawym górnym rogu wybrać zakładkę "Nagordy", po czym przy nagrodzie związanej z moim projektem kilknąć znaczek z dwiema strzałkami, taki symbol zmiany :) Gdyby były jakieś problemy, zawsze można do mnie napisać.

Niespodzianka Dodano 13.11.2017, godz. 11:45

Kochani Wspierający, Obserwujący i wszyscy, którzy chcą mi pomóc! Dziś będzie mała niespodzianka - wypatujcie jej o 21 ;) Przy okazji chciałam podziękować wszystkim, którzy już wsparli to, co robię :D Bardzo mi miło!

Dodano: 13.11.2017, 12:52
Marta Kurek
Marta Kurek
Ojej, zamiast "wypatujcie" powinno być oczywiście "wypatrujcie" :D To znaczy "wypatywać" też można, jeśli ktoś bardzo chce ;)

Pierwsi wspierający! Dodano 19.10.2017, godz. 9:51

Bardzo dziękuję pierwszym wspierającym! Cieszę się, że jesteście i że spodobał Wam się mój projekt :D To dla mnie bardzo ważne. Miło mi, że zdecydowaliście się wesprzeć wydanie "Szału Vandy" - mam nadzieję, że wszystko się uda, a ja będę mogła napisać dla Was dedykację w języku smoków :)