Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Marta Kurek

Marta Kurek

Kraków, Poland

Nazywam się Marta Kurek, mam 20 lat i jestem autorką książki "Szał Vandy": fantastyczno - przygodowej powieści na motywach legend Krakowa i nie tylko. Mój projekt możecie obejrzeć i wesprzeć tutaj.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

19966 PLN z 18000 PLN

173 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 17.12.2017 19:07

'Szał Vandy' - fantastyczna powieść Marty Kurek

RSS

WRACAJĄCE PACZKI/ZAGINIONE NAGRODY Dodano 30.09.2018, godz. 18:51

Kochani Wspierający! 

To będzie bardzo krótka, ale ważna wiadomość. Nadal nie mogę nawiązać kontaktu z 4 osobami, które nie podały adresu do wysłki nagród, więc w najbliższym czasie sobie do tych osób zadzwonię. Informuję, aby nikt się nie przestraszył ;) Dodatkowo będę też "dręczyć" kolejne 3 osoby, od których paczki wróciły. Bardzo proszę, sprawdzajcie maile i esemesy, chciałabym już rozesłać wszystkie nagrody. Zdarzyło się też, że jedna paczka zaginęła i Poczta Polska nie jest w stanie powiedzieć, co się z nią stało. Gdyby ktoś nadal nie otrzymał swojej nagrody, to bardzo proszę o kontakt. Jeśli nie mam żadnej informacji, to zakładam, że wszyscy dostali to, co zamówili :) 

 

Pozdrawiam Was wszystkich ciepło, 

 

Marta 

PRZYPOMNIENIE O WYSYŁCE NAGRÓD Dodano 05.06.2018, godz. 22:25

Kochani Wspierający! 

 

Dziś wróciło do mnie kilka paczek, które nie zostały odebrane w terminie po dostarczeniu awizo. Bardzo proszę - sprawdzajcie skrzynki, bo ja te paczki muszę teraz wysłać po raz kolejny. Dodatkowo chciałabym Was poprosić, żebyście mi zgłaszali, jeśli ktoś swojej przesyłki nie dostał. To ważne, bo nie chciałabym, żebyście się czuli oszukani albo zignorowani w przypadku jakichś niedopatrzeń. Mam bardzo wiele na głowie, więc nie zawsze odpowiadam natychmiast i warto się przypominać ze swoją sprawą :) 

 

Na koniec chciałabym jeszcze powiedzieć, że w ten piątek o godzinie 18 odbędzie się moje kolejne spotkanie autroskie, na które serdecznie zapraszam osoby z Krakowa i nie tylko. Widzimy się w Klubie Dziennikarzy pod Gruszką :D Mam wielką nadzieję, że wpadniecie, bo tym razem będzie można zostać dłużej niż po premierze :) 

 

Pozdrawiam serdecznie,

Marta Kurek

PAMIĄTKOWY ALBUM ZE ZDJĘCIAMI :) Dodano 27.05.2018, godz. 15:20

Drodzy Wspierający! 

 

Mam nadzieję, że przesyłki dotarły już do wszystkich, nawet do tych, którym zostały wysłane z opóźnieniem :) Zostały mi 4 osoby, które jeszcze nie podały swojego adresu i nie odpowiadają na maile, więc jeśli ta wiadomość do nich dotrze, to proszę o kontakt. Gdyby ktoś miał do mnie jakąś sprawę związaną ze swoimi nagrodami, niech się w żaden spoób nie krępuje i pisze! W najbliższych dniach chciałabym zrobić album ze zdjęciami, które część z Was mi przysłała. Zdjęcia będą podpisane imieniem osoby, która je zrobiła - gdyby ktoś sobie tego nie życzył, to bardzo proszę mi zgłosić. Jeśli ktoś chciałby jeszcze dosłać swoje zdjęcie, cały czas jest taka możliwość :) No i chciałabym Was jeszcze raz poprosić o przesyłanie mi swoich opinii na temat książki. To bardzo ważne i ogromnie mi pomaga - wieść się niesie i smoki docierają coraz dalej :)

 

Bardzo Wam dziękuję i pozdrawiam serdecznie,

Marta 

ZAPROSZENIE NA PREMIERĘ KSIĄŻKI :) Dodano 05.05.2018, godz. 12:38

Jeszcze jedna wiadomość dzisiaj - mam nadzieję, że już ostatnia ;) 

 

Jest to bardziej sprawa dla moich Wspierających z Krakowa i okolic, ale jeśli zjawi się ktoś z innych zakątków Polski, to też będzie mi bardzo miło :) Otóż, chciałabym wszystkich serdecznie zaprosić na premierę mojej książki. Będzie to spotkanie organizowane przez Miasto Literatury Unesco, 10 maja o 18.00 w Księgarni pod Globusem. Poprowadzi je Jan Bińczycki. Mam nadzieję, że będzie miło :) To znaczy, będę się starać, żeby tak było. Będę, w każdym razie, opowiadać o mojej ksiące (jak to zwykle bywa na spotkaniach autorskich) i o wszystkim, co z nią związane :) Serdecznie Was wszystkich zapraszam! 

 

Marta

 

Podsumowanie akcji i prośba o opinie Dodano 05.05.2018, godz. 10:20

Drodzy Wspierający!

 

Widzę (i czytam w wiadomościach), że do bardzo wielu z Was książki już dotarły :) Ogromnie mnie to cieszy! Chciałabym jeszcze raz poprosić, żebyście wysyłali mi swoje zdjęcia i tym podobne, bo ja to sobie wszystko zbieram na pamiątkę :) W ramach podsumowania akcji chciałabym też zrobić Smoczy Album, więc byłoby bardzo bardzo miło, gdyby każdy coś dodał od siebie, jeśli oczywiście chce. Kolejną, nawet istotniejszą dla mnie, sprawą są Wasze opinie po przeczytaniu książki. Chciałabym wiedzieć, co o niej sądzicie - byłaby to dla mnie cenna wskazówka, ale też jesteście pierwszymi osobami, które zapoznają się z "Szałem Vandy", więc Wasze zdanie będzie mieć olbrzymie znaczenie dla przekazania tej pozycji dalej. Nikt nie musi pisać jakiejś bardzo skomplikowanej recenzji, nie o to chodzi :) Wystarczy kilka słów, Wasze wrażenia i co generalnie sądzicie, ot, tak jak byście to powiedzieli znajomemu. Bardzo mi coś takiego pomoże i tak jak już wspomniałam, jest dla mnie ogromnie ważne :)

 

Dziękuję i życzę miłegod dnia :)

 

Marta

DAJ ZNAĆ, GDY OTRZYMASZ PRZESYŁKĘ! Dodano 01.05.2018, godz. 16:17

Drodzy Wspierający,

dawajcie proszę znać, gdy otrzymujecie swoje przesyłki. Będzie to dla mnie duże ułatwienie, bo nie będę musiała pytać każdego z osobna, czy wszystko w porządku :) Jeśli ktoś jeszcze nie otrzymał swojej paczki, niech się nie martwi! Książki są systematycznie dostarczane, ale jest niestety tak, że pojawiają się opóźnienia i czasem do kogoś z Gdańska paczka dojdzie w ledwie 2 dni, a do kogoś spod Krakowa idzie aż tydzień. Nie wiem, z czego to wynika i nie bardzo mam na to wpływ, ale mam nadzieję, że w końcu każdy otrzyma to, co zamówił i że wszyscy będą zadowoleni. Bardzo proszę też, żeby Ci, którym wysyłam maile z zapytaniem o adres, odpowiedzieli :D Chciałabym już wysłać wszystkie smocze nagrody ;)

Pozdrawiam serdecznie,

Marta Kurek

Wysłka ostatnich książek :) Dodano 26.04.2018, godz. 11:26

Drodzy Wspierający!

 

Dziś i jutro wysyłam ostatnią partię książek. Jeszcze raz bardzo Was wszystkich przepraszam za opóźnienie i za to, że musieliście czekać. Mam nadzieję, że przesyłki dotrą do Was szybko i w dobrym stanie (o to akurat bardzo dbam, więc nie sądzę, aby w tym względzie pojawiły się problemy).

 

Pozdrawiam ciepło :)

Marta

WYSYŁKA NAGRÓD Dodano 24.04.2018, godz. 9:59

Drodzy Wspierający,

 

wielu z Was pisze do mnie z pytaniem kiedy książka dotrze. Chciałabym Was przeprosić, że wysłka zajmuje mi tyle czasu i że do niektórych książki jeszcze nie dotarły. Staram się wysyłać je jak najszybciej, ale robię to samodzielnie i dlatego idzie mi to dość powoli. Dodatkowo pojawiło się drobne opóźnienie w wysyłkach paczek po samym Krakowie - chodzi o to, że wydawało mi się, iż tu paczki będą tu dostarczane najszybciej i Poczta Polska nie będzie jakoś bardzo nimi "rzucać", bo to tylko przejazd z placówki do placówki w obrębie jednego miasta. Niestety tak nie jest, dlatego muszę książki dla mieszkańców Krakowa jeszcze dodatkowo owinąć i zabezpieczyć. Niemniej w tym tygodniu rozsyłam ostatnią partię, więc w przyszłym powinny się znaleźć już u wszystkich :) 

 

Bardzo Wam dziękuję za cierpliwość!

Pozdrawiam serdecznie,

Marta 

 

 

 

WYSYŁKA NAGRÓD - część druga Dodano 18.04.2018, godz. 9:10

Drodzy Wspierający,

 

spora część nagród została już do Was wysłana i mam nadzieję, że dotrą jak najszybciej :) Kiedy skończę wysyłkę nagród fizycznych, podeślę Wam też te mulitimedialne :) Tymczasem chciałam Was poprościć, żebyście dawali znać, gdy przesyłki do Was dojdą. Byłoby mi też ogromnie miło, gdybyście podzieli się ze mną swoimi wrażeniami, a najlepiej Waszymi zdjęciami z książką, z paczką, filmikiem jak rozpokowujecie przesyłkę itp. Raczej nie trudno się domyślić, że jestem bardzo początkującym autorem i takie rzeczy są dla mnie ogromnie ważne - będziecie pierwszymi osobami, które zobaczą "Szał Vandy" i chciałabym poznać Wasze reakcje :D 

 

Pozdrawiam serdecznie,

Marta Kurek

WYSYŁKA NAGRÓD Dodano 12.04.2018, godz. 15:44

Kochani,

ksiązki i gadżety w sporej większości zostały spakowane i do niektórych już poleciały, do innych polecą w najlbliższych dniach :) Niebawem odezwę się też do osób, które zamówiły nagrody specjalne, czyli spotkania i tym podobne. 

Pozdrawiam serdecznie,

Marta Kurek

DEDYKACJE Dodano 03.04.2018, godz. 17:46

Drodzy Wspierający,

 

jak może wiecie, pierwszy nakład mojej książki właśnie przyszedł z drukarni i teraz go podpisuję. Jeśli ktoś chce podarować swój egzemplarz komuś innemu i chciałby, aby była tam dedykacja dla tej osoby, to bardzo proszę o informację - najlepiej na facebooku lub mailowo (maila chyba wszyscy macie, ponieważ ciągle wysyłam Wam jakieś zapytania ;)). 

 

Pozdrawiam serdecznie, 

 

Marta Kurek

Pytania w sprawie zestawów Dodano 22.03.2018, godz. 17:26

Drodzy Wspierający,

jest jeszcze kilka pytań, które chciałabym Wam zadać w związku z zamówionymi przez Was zestawami, głównie chodzi o drobnostki itp. Najprawdopodobniej znów zwrócę się do Was mailem albo na facebooku, jeśli mam możliwość :) Gdybyście Wy mieli do mnie jakieś pytania w sprawie swoich nagród, to piszcie śmiało - tutaj (na skrzynkę Polak Potrafi), mailem lub na fb. Zauważyłam, że maile często jednak nie dochodzą, więc najlepiej kontaktować się ze mną jednak przez facebook :) 

Pozdrawiam serdecznie,

Marta Kurek

KSIĄŻKA JUŻ W DRODZE :) Dodano 20.03.2018, godz. 11:26

Drodzy Wspierajający,

 

mam dziś wielką przyjemność poinformować Was, że moja książka w najbliższym czasie powinna zostać dostarczona z drukarni! Bardzo mnie to cieszy, mam nadzieję, że Was też :) 

 

Czekam jeszcze na koszulki i troby, ale gdy tylko książka pojawi się u mnie, to postaram się ją czym prędzej wysłać - najpierw do tych, którzy zamawiali małe zestawy, potem do wszystkich innych. Muszę każdy egzemplarz dla Was ładnie podpisać, dlatego wysyłanie może zająć mi trochę czasu. Niemniej chciałabym Was już teraz poprosić, żebyście sprawdzili, czy podaliście na Polak Potrafi swój adres. Jest to dosyć istotna sprawa ;) 

 

Pozdrawiam serdecznie, 

Marta Kurek

Ostateczna prośba o podanie rozmiarów koszulek! Dodano 15.03.2018, godz. 18:53

Kochani,

 

jeśli chodzi o gadżety, wszystko jest już niemal gotowe. Niemniej kilka osób nadal nie podało mi rozmiarów koszulek, które mam dla nich przygotować. Czekam na tę informację już prawie miesiąc, a do niektórych wysłałam już trzeciego maila w tej sprawie. Bardzo proszę - jeśli ktoś jeszcze mi nie odpowiedział, niech zrobi to czym prędzej. Sprawa z koszulkami jest o tyle ważna, że zamawiam je wszystkie razem, hurtowo i potem nie będzie można ich wymienić. Wykonanie jednej koszulki osobno bardzo podnosi koszty całej operacji, tak jak i zwracanie koszulek już zrobionych, więc chciałabym, aby zostały wykonane w odpowiednich rozmiarach i żeby nikt nie był potem niezadowolony.

 

Bardzo Wam dziękuję :)

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Marta Kurek

Dodano: 15.03.2018, 20:21
  Yuzuki
Yuzuki
Ja nie jestem pewna pod jakie gadżety się łapię,bo mi nie pokazuje całej mojej listy nagród w profilu, a już nie pamiętam co miałam :D a być może to ja blokuje ^^"

GADŻETY Dodano 25.02.2018, godz. 23:15

Drodzy Wspierający!

Niektórzy z Was zamówli smocze gadżety i do tych osób wysłałam jakiś czas temu maila z zapytaniem o Wasze konkretne życzenia - kolory, wzory, rozmiary itp. Bardzo potrzebuję tych informacji, bo gadżetów nie jestem w stanie wykonać z dnia na dzień i muszę wcześniej wiedzieć co i jak. Bardzo proszę - sprawdźcie swoje skrzynki mailowe z dni 28.01-1.02, czy nie ma tam przypadkiem maila ode mnie. Część z Was nadal mi nie odpowiedziała, a brak wieści opóźnia moje działania.

Pozdrawiam serdecznie,

Marta Kurek