Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marta Kurek

Marta Kurek

Kraków, Poland

Nazywam się Marta Kurek, mam 20 lat i jestem autorką książki "Szał Vandy": fantastyczno - przygodowej powieści na motywach legend Krakowa i nie tylko. Mój projekt możecie obejrzeć i wesprzeć tutaj.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

19966 PLN z 18000 PLN

173 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

110%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.12.2017.

'Szał Vandy' - fantastyczna powieść Marty Kurek

Smokletter

Dodano 24.04.2019, godz. 11:12

Drodzy Wspierający :) 

Mam nadzieję, że wszystko u Was w porządku i że nadal interesujecie się smokami :D Wiem, że nie wszyscy jesteście na facebook'u, ale mam ważną wiadomość - zwłaszcza dla najmłodszych z Was :) 

Dostaję od Was i od innych fanów mnóstwo wiadomości! Ich ilość z jednej strony bardzo mnie cieszy, jest to dla mnie wręcz zaszczyt, z drugiej zadziwia, a z trzeciej wprawia w pewne zakłopotanie. Pytacie o różne sprawy – przede wszystkim o kontynuację „Szału Vandy”, ale też o inne rzeczy. O kontynuacji mogę powiedzieć, że ją tworzę, i niech to wszystkim zainteresowanym na razie wystarczy. Teraz chciałabym się z Wami podzielić czymś równie dla mnie ważnym, jeśli nie ważniejszym niż nowinki o Dragonus, choć wiadomo – smoczy sekret zawsze spoko 😉Jest jednak coś, co do tej pory było właśnie sekretem, ale czuję, że dłużej nie może pozostać w ukryciu. 

Dużo osób – zwłaszcza w moim wieku i młodszych – ciekawi, JAK napisałam książkę i JAK ją wydałam. Słowo „jak” jest tu kluczowe, bo nie chodzi o to, że napisałam „Szał Vandy” na komputerze (haha), a wydałam sama, dzięki Wam i zbiórce crowdfundingowej. To już wszyscy wiemy. Nigdy nie mówiła za to, jak doszło do tego, że w ogóle (w sumie już jako 13-latka) znalazłam czas, motywację i odwagę, żeby zrealizować moje książkowe marzenie. A widzę, że Was to interesuje. I rozumiem dlaczego.

Dobrze wiem, że każdy ma jakieś marzenia. Nie ma co się z tym kryć, podobnie jak nie warto udawać, że realizacja marzeń jest łatwa. Dla mnie zarówno napisanie, jak i wydanie „Szału Vandy” było długą i krętą drogą. Wielu z Was chciałoby wiedzieć, jak ta droga wyglądała – od dnia, w którym napisałam pierwsze zdanie książki, aż do teraz, kiedy trzymam tę książkę w ręku. Lubię Was, więc Wam powiem 😊 To będzie moja prywatna historia – historia, dzięki której wypracowałam własne sposoby realizowania planów i pokonywania przeszkód. Nie zawsze mam czas odpowiadać Wam na wiadomości tak wyczerpująco, jak bym chciała, stąd pomysł na Smokletter, czyli cykl listów do Was. 

Wbrew pozorom nie adresuję go tylko do tych, którzy marzą o napisaniu swojej książki. Smokletter jest dla wszystkich. Dla wszystkich, którzy tworzą i chcieliby w tworzeniu wytrwać. Wierzę, że w życiu musi być ogień, a marzenia są po to, by go wzniecać. Wszystko, co na tym świecie piękne, powstało z czyjegoś marzenia i naprawdę trzeba bardzo nie lubić matmy, żeby nie wykalkulować, ile jeszcze świetnych rzeczy mogłoby powstać, gdybyśmy się odważyli realizować się tak, jak nam się podoba.  

Podsumowując zapraszam Was do czytania 😊 Smokletter będę Wam podrzucać raz w tygodniu – w wersji skróconej na facebook'u, a w pełnej na stronie www.martakurek.com

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie w imieniu swoim i Dragonus Cracovus :) 

Marta Kurek

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.12.2017 19:07