Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marta Kurek

Marta Kurek

Kraków, Poland

Nazywam się Marta Kurek, mam 20 lat i jestem autorką książki "Szał Vandy": fantastyczno - przygodowej powieści na motywach legend Krakowa i nie tylko. Mój projekt możecie obejrzeć i wesprzeć tutaj.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

19966 PLN z 18000 PLN

173 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

110%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.12.2017.

'Szał Vandy' - fantastyczna powieść Marty Kurek

WYSYŁKA NAGRÓD

Dodano 24.04.2018, godz. 9:59

Drodzy Wspierający,

 

wielu z Was pisze do mnie z pytaniem kiedy książka dotrze. Chciałabym Was przeprosić, że wysłka zajmuje mi tyle czasu i że do niektórych książki jeszcze nie dotarły. Staram się wysyłać je jak najszybciej, ale robię to samodzielnie i dlatego idzie mi to dość powoli. Dodatkowo pojawiło się drobne opóźnienie w wysyłkach paczek po samym Krakowie - chodzi o to, że wydawało mi się, iż tu paczki będą tu dostarczane najszybciej i Poczta Polska nie będzie jakoś bardzo nimi "rzucać", bo to tylko przejazd z placówki do placówki w obrębie jednego miasta. Niestety tak nie jest, dlatego muszę książki dla mieszkańców Krakowa jeszcze dodatkowo owinąć i zabezpieczyć. Niemniej w tym tygodniu rozsyłam ostatnią partię, więc w przyszłym powinny się znaleźć już u wszystkich :) 

 

Bardzo Wam dziękuję za cierpliwość!

Pozdrawiam serdecznie,

Marta 

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.12.2017 19:07