Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marta Kurek

Marta Kurek

Kraków, Poland

Nazywam się Marta Kurek, mam 20 lat i jestem autorką książki "Szał Vandy": fantastyczno - przygodowej powieści na motywach legend Krakowa i nie tylko. Mój projekt możecie obejrzeć i wesprzeć tutaj.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

19966 PLN z 18000 PLN

173 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

110%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.12.2017.

'Szał Vandy' - fantastyczna powieść Marty Kurek

DAJ ZNAĆ, GDY OTRZYMASZ PRZESYŁKĘ!

Dodano 01.05.2018, godz. 16:17

Drodzy Wspierający,

dawajcie proszę znać, gdy otrzymujecie swoje przesyłki. Będzie to dla mnie duże ułatwienie, bo nie będę musiała pytać każdego z osobna, czy wszystko w porządku :) Jeśli ktoś jeszcze nie otrzymał swojej paczki, niech się nie martwi! Książki są systematycznie dostarczane, ale jest niestety tak, że pojawiają się opóźnienia i czasem do kogoś z Gdańska paczka dojdzie w ledwie 2 dni, a do kogoś spod Krakowa idzie aż tydzień. Nie wiem, z czego to wynika i nie bardzo mam na to wpływ, ale mam nadzieję, że w końcu każdy otrzyma to, co zamówił i że wszyscy będą zadowoleni. Bardzo proszę też, żeby Ci, którym wysyłam maile z zapytaniem o adres, odpowiedzieli :D Chciałabym już wysłać wszystkie smocze nagrody ;)

Pozdrawiam serdecznie,

Marta Kurek

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.12.2017 19:07