Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marta Kurek

Marta Kurek

Kraków, Poland

Nazywam się Marta Kurek, mam 20 lat i jestem autorką książki "Szał Vandy": fantastyczno - przygodowej powieści na motywach legend Krakowa i nie tylko. Mój projekt możecie obejrzeć i wesprzeć tutaj.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

19966 PLN z 18000 PLN

173 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

110%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.12.2017.

'Szał Vandy' - fantastyczna powieść Marty Kurek

Podsumowanie akcji i prośba o opinie

Dodano 05.05.2018, godz. 10:20

Drodzy Wspierający!

 

Widzę (i czytam w wiadomościach), że do bardzo wielu z Was książki już dotarły :) Ogromnie mnie to cieszy! Chciałabym jeszcze raz poprosić, żebyście wysyłali mi swoje zdjęcia i tym podobne, bo ja to sobie wszystko zbieram na pamiątkę :) W ramach podsumowania akcji chciałabym też zrobić Smoczy Album, więc byłoby bardzo bardzo miło, gdyby każdy coś dodał od siebie, jeśli oczywiście chce. Kolejną, nawet istotniejszą dla mnie, sprawą są Wasze opinie po przeczytaniu książki. Chciałabym wiedzieć, co o niej sądzicie - byłaby to dla mnie cenna wskazówka, ale też jesteście pierwszymi osobami, które zapoznają się z "Szałem Vandy", więc Wasze zdanie będzie mieć olbrzymie znaczenie dla przekazania tej pozycji dalej. Nikt nie musi pisać jakiejś bardzo skomplikowanej recenzji, nie o to chodzi :) Wystarczy kilka słów, Wasze wrażenia i co generalnie sądzicie, ot, tak jak byście to powiedzieli znajomemu. Bardzo mi coś takiego pomoże i tak jak już wspomniałam, jest dla mnie ogromnie ważne :)

 

Dziękuję i życzę miłegod dnia :)

 

Marta

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.12.2017 19:07